Two options to pay with no commission

EasyPay offers more opportunities for registered users through the EasyPay Club loyalty program. By paying for services on the website and/or at EasyPay applications for iOS and Android, every registered user gets the opportunity to pay with no commission, choosing the most convenient options for this.

Options to pay with no commissions

EasyPay card

EasyPay card

A unique bank card from Forward Bank that allows you to pay for all services at EasyPay website and it's applications with NO COMMISSION.

0% commission feeOrder a card

All services

Go here

Masterpass wallet

Masterpass

Masterpass e-wallet allows you to pay for all utilities at EasyPay website and it's applications with NO COMMISSION.

0% commission feeOne-click payment

All utility services

Your data is totally protected

Virtual card EasyPay

Virtual card

EasyPay Virtual card allows you to pay for the most popular services at EasyPay website and it's applications with NO COMMISSION.

0% commission feeSignificant savings

One-time payment for replenishment UAH 5.

The choice of millions of Ukrainians

Why it's important to Register?

EasyPay opens more opportunities for registered users and grants the privileges for members of EasyPay Club. By paying for services at EasyPay website and/or it's applications, every registered user receives points for the payments made and increases his own rating.

2500

services

2500+ services available for you. We constantly expand the number of services and improve payment process to make it as convenient as possible. Of cause you can easily find the right service and it doesn't matter if it's all-Ukrainian provider or a local service provider. We work with everyone. Create your history of easy payments with EasyPay.

14000

terminals all over Ukraine

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

Як пройти ідентифікацію за допомогою BankID на easypay.ua?

  BankID – спосіб верифікації громадян через українські банки для надання адміністративних та iнших послуг через Інтернет. Згідно законодавства України, для отримання фінансових послуг та безпеки ваших персональних даних, необхідно пройти ідентифікацію за допомогою Bank ID.  Щоб надати громадянину, фінансові послуги, потрібно переконатися в тому, що це дійсно він. Ідентифікація BankID – легкий та швидкий спосіб підтвердити свою особу. EasyPay надає можливість пройти ідентифікацію користувачам найпопулярніших українських банків.   Верифіковані у системі EasyPay, користувачі отримують перевагу у вигляді збільшених сум та лімітів для грошових переказів, оплат та інших фінансових операцій. Приміром, ліміт балансу Віртуальної картки EasyPay і оборот на місяць збільшується до 39 999 грн. Оборот на рік —  до 399 999 грн.   Як пройти Bank ID ідентифікацію? Натисніть на меню «BankID НБУ» у Особистому кабінеті EasyPay.  У розділі «Налаштування» — «Ідентифікація» тисніть «Пройти ідентифікацію за допомогою системи BankID». Оберіть свій банк, введіть логін та пароль інтернет-банкінгу та підтвердіть верифікацію кодом з смс або в додатку банка. Банк передасть нам інформацію про вас (наприклад, П. І. Б. і скановану копію паспорту) для того, щоб ви могли вільно та безпечно здійснювати будь-які фінансові операції.   Чому BankID це зручно? Високий рівень безпеки. Ідентифікація через BankID є безпечною для користувачів. Усі дані користувачів передаються через систему BankID НБУ у зашифрованому вигляді із накладанням кваліфікованого електронного підпису або кваліфікованої електронної печатки банку.  Простота верифікації. Онлайн-ідентифікація через BankID нічим не відрізняється від перевірки документів в банках в очному режимі та займає лічені секунди.  Достовірність даних. Українські банки зберігають клієнтські дані під час відкриття рахунку: П.І.Б., скановані копії паспорта та ІПН, адресу реєстрації тощо. Обираючи ідентифікацію BankID, ви даєте згоду на отримання і обробку ваших персональних даних. Одного разу верифікувавшись з BankID, вам не потрібно повторно підтверджувати свою особу при отриманні фінансових послуг онлайн на easypay.ua. 

Акция “За світло сплати – подарунки забери!”

  EasyPay та Львівенергозбут дарують подарунки за оплату електроенергії! Сплачуйте за електроенергію Львівенергозбут за минулий та половину поточного місяця та отримайте корисні подарунки, що стануть в нагоді для вашої оселі! 6 cучасних двозонний лічильників електроенергії.  20 наборів з 9 енергозберігаючих лампочок. Як отримати подарунки: Сплачуйте за електроенергію без комісії Львівенергозбут на сайті, у додатку або у терміналі EasyPay. Важливо, щоб сума оплати складала повну оплату квитанції за минулий місяць + 50% від нарахованої суми за минулий місяць у якості передоплати за поточний. Наприклад, за минулий місяць по квитанціях нараховано 100 грн. Отже, для участі у розіграші, сума сплати має бути 100 грн за минулий місяць + 50 грн (50%) передоплата за поточний місяць.  Збережіть квитанцію та очікуйте розіграшу подарунків! Переможці будуть обрані в кінці кожного з періодів за допомогою random.org Термін проведення Акції поділяється на 2 періоди: 1) з 11.01.2021 по 31.01.2021  2) з 01.02.2021 по 28.02.2021 включно Отримайте сучасні енергозберігаючі подарунки для своєї оселі! Офіційні умови

EasyPay влаштовує Таємного Санту для всіх!

  Якщо ви любите отримувати подарунки від Таємного Санти – приєднуйтесь! У Новорічні свята ми вирішили пограти не тільки командою, але і залучити всіх тих, хто також любить і користується сервісом EasyPay. Станьте Таємним Сантою для інших і чекайте несподіваних привітань!   Як грати в Таємного Санту? Кожен користувач EasyPay може відправити анонімне привітання з Новим роком іншому користувачеві з щирими новорічними побажаннями і листівкою. Не обмежуйтеся одним листом – напишіть декільком друзям в родині EasyPay.   Як відправити побажання? Авторизуйтесь в Особистому кабінеті в боковому меню відкрийте розділ “Таємний Санта”. Придумайте і напишіть заголовок і текст привітання. Це може бути побажання, слова підтримки, жарт тощо. Це ще не все: ми підготували кілька листівок, які ви можете додати до привітання. Тисніть «Готово» і ваше побажання буде відправлено випадковому користувачеві EasyPay. Вжух! Магія в дії. Незабаром в ваші оповіщення прийде лист від незнайомця, ми вже доставляємо його.   Де прочитати побажання? Ви отримаєте повідомлення про лист від Таємного Санти! Листи будуть доступні в Особистому кабінеті. Надсилайте привітання до 14 січня 2021 року. Поспішайте порадувати друзів, колег або близьких несподіваним листом від Таємної Санти.  Створюйте новорічний настрій разом з EasyPay! 

Comments

user photo
Anna BorysovaMarketing Specialist, Kyiv
Great service! Fast, convenient, affordable. I have been using it for about 3 years, I really like the new site design, the active user of EasyPay mobile application.
user photo
Kyrylo PrykhodkoEngineer, Odessa
Before EasyPay I used other payment services. But when I tried EasyPay, I stopped to search for something better. Plus I use EasyPay app on my mobile phone
user photo
Anton GorobetsBusinessman, Lviv
One of the main advantages is the EasyPay wallet. Profitable, convenient, fast. I wish the company further development and prosperity.
user photo
Elena ShvedovaData security specialist, Kharkiv
Really innovative Ukrainian company that gives their users maximum payment convenience for different services. Recently, I started to use EasyPay application. Cool app!
user photo
Denis SkotsykBiophysicist, Rivne
I pay for home internet, utility services and kindergarten at EasyPay. I also transfer money from card to card and refill the mobile phone. If you are not too lazy to set up all features of the website (add the card, pay with the EasyPay card, so there are no commission fee, set up regular payments and templates) - you get the most balanced and cheapest service in Ukraine among similar companies.