История платежей
Кошельки
Платежные карты
Шаблоны платежей
Регулярные платежи
Уведомления
Настройки

Новости

22.08.2017 Як оплачувати послуги без комісії?

Кредитна картка EasyPay – преміальна картка платіжної системи MasterCard, що однаково підходить для управління власними та кредитними грошима.
У партнерстві з Forward Bank картка надає безліч можливостей для заощадження власних коштів.

Переваги картки:

– Оплата до 2000 послуг без комісії на easypay.ua
безкоштовне поповнення карти в будь-якому з 8600 платіжних терміналів EasyPay та на сайті
– Кредитний ліміт до 20 000 грн.
– Пільговий період 90 днів
– Повернення на карту до 0,6% від суми покупок
– Краща ціна використання кредитних коштів після пільгового періоду – 3,25% в місяць
– Безкоштовно пакет послуг «консьєрж-сервіс»

Як замовити?
Залиште Ваші контакти на сайті або зателефонуйте за телефоном гарячої лінії 0 800 60 30 03.

Поспілкуйтесь з нашим оператором та надайте відповіді на його запитання, необхідні для відкриття картки. Бесіда займе не більше 10 хвилин.
Отримайте картку від кур’єра EasyPay у зручний для Вас час в зручному для Вас місці. Активуйте картку EasyPay у Вашому Особистому кабінеті та користуйтесь з задоволенням!

Замовляйте банківську картку EasyPay та відкривайте більше можливостей для заощадження власних коштів.

18.08.2017 Як оплатити домофон онлайн?

Домофон – пристрій, що оберігає наші під’їзди від небажаних гостей. Завдання домофону – допомогти нам з легкістю дистанційно відчинити двері, що дуже зручно для мешканців багатоповерхівок. Домофон також входить до пакету комунальних послуг, саме тому EasyPay зробив плату за домофон онлайн легкою та комфортною.

У розділі  «Домофон» доступна оплата різноманітних домофон-сервісів Києва, Львову, Одеси та ін. Список міст та сервісів постійно розширюється.

Як сплатити:

 1. Обери розділ «Комунальні платежі»та розділ «Домофон».
 2. Обери необхідного постачальника послуг.
 3. Введи номер особового рахунку, суму та здійсни платіж.

Квитанція про оплату відразу ж надійде на твій e-mail. При необхідності оригінал квитанції може бути надісланий поштою. Кошти на рахунок домофон-сервісів зараховуються протягом 3-х банківських днів. Всі операції зберігаються у Історії платежів, а для того щоб полегшити оплату налаштуй Регулярний платіж  та сплачуй за домофон автоматично у вказаний день. 

Цінуй свій час та кошти. Сплачуй послуги домофон-cервісу всього у декілька кліків.

Раніше, ми розповідали як легко сплатити газ, воду та електроенергію онлайн. З EasyPay сплачувати комунальні просто!

17.08.2017 Як оплачувати комунальні платежі через термінал?

Термінали EasyPay дозволяють оплачувати більше 1800 сервісів по всій Україні. Завдяки простому і зручному інтерфейсу оплата послуг здійснюється в лічені хвилини.

Термінали дозволяють оплачувати:

– мобільний зв’язок, інтернет, телебачення,
– здійснювати платежі за комунальні послуги,
– оплачувати, податки, платежі в бюджет, штрафи ДАІ,
– оформляти підписку на газети, журнали, купувати квитки на концерти,
– здійснювати грошові перекази, поповнювати рахунки ігор, електронних гаманців, інтернет-сервісів.

Оплата комунальних через термінал відбувається просто. Для цього:

 1. Оберіть розділ «Комунальні платежі».
 2. Оберіть місто
 3. Оберіть послугу і введіть реквізити платежу (Номер особового рахунку, показання лічильника та ін.)
 4. Внесіть купюри в купюроприймач. Підтвердіть платіж.

Після завершення операції термінал видасть чек з підтвердженням оплати. При необхідності ви можете звернутися до Служби підтримки та отримати квитанцію на e-mail або поштою.

Переваги оплати комунальних через платіжний термінал EasyPay

– велика мережа терміналів по всій Україні
– швидкий і зрозумілий процес оплати
– відсутність черг
– 0% або мінімальна комісія
– можливість оплатити послуги будь-якого комунального підприємства

Якщо ви не знайшли потрібну послугу в списку – оплатіть комунальні за допомогою опції Платіж за реквізитами. Для цього введіть дані підприємства, суму і деталі платежу. Детальна інструкція тут.

Воду, газ, опалення та інші комунальні послуги ви з легкістю можете сплатити в будь-якому з 8600 платіжних терміналів EasyPay. Ми склали Карту терміналів, щоб ви швидко змогли знайти найближчий, згідно з вашим місцем розташування. Карта дозволяє відшукати термінал по місту/району/місцезнаходженню/конкретній вулиці. Ви можете знайти потрібний термінал по номеру та відстежити, чи активний він в даний момент.

Цінуйте свій час. Сплачуйте комунальні послуги за допомогою платіжних терміналів EasyPay. Швидко. Легко. Без черг.

17.08.2017 Служба підтримки EasyPay працює 24/7

Дорогі друзі, команда платіжного сервісу Easypay цілодобово працює, щоб ви могли з легкістю здійснювати необхідні платежі. У будь-який час доби ви можете сплатити послуги на сайті easypay.ua та у доступних терміналах. Служба підтримки EasyPay також 24/7 забезпечує оперативний та якісний сервіс користувачів.

При виникненні питань пов’язаних з роботою платіжного сервісу, транзакціями, банківськими переказами, комісіями, питаннями інформаційного характеру, та ін. ви завжди можете звернутися до нашої Служби підтримки. Кваліфіковані співробітники оперативно вирішать ваше питання.

Якщо у вас щось не виходить – ми допоможемо розібратися. Знаємо відповіді на всі-всі-всі питання, а якщо не знаємо – обов’язково дізнаємось разом 🙂

Як звернутись?
Якщо ви маєте пропозиції чи запитання, хочете похвалити сервіс або навпаки зробити зауваження, будь ласка, звертайтесь. Наші фахівці будуть раді допомогти вам.

По телефону:

Гаряча лінія 0 800 60 30 03 (безкоштовно  зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні).

+38 (044) 537 33 74,  +38 (095) 618 48 34,  +38 (097) 224 33 22,  +38 (093) 241 00 31 (згідно тарифів вашого оператора).

За допомогою e-mail:  call-center@easypay.ua

У онлайн чаті на сайті www.easypay.ua

Служба підтримки працює цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні. Знайте, ми завжди тримаємо з вами зв’язок. Дякуємо, що користуєтесь EasyPay.

16.08.2017 Токенізація. Що це таке?

Оплата послуг онлайн надійно захищена сучасними протоколами безпеки. Інтернет-магазини та платіжні сервіси оберігають платежі та дані банківських карт користувачів. EasyPay, приміром, щороку підтверджує сертифікацію PCI DSS та захищає дані користувачів згідно останнім міжнародним стандартам. Одним з найсучасніших видів захисту даних є токенізація.

Давайте більш детально розглянемо, що являє собою цей процес.

Токенізація – технологія, що дозволяє убезпечити електронні платежі за допомогою системи шифрування даних.

Токенізація дозволяє здійснювати платежі не розголошуючи дані карти/рахунку користувача. Інформація про карту (номер карти/cvv-код і ін.) замінюється унікальними цифровими ідентифікаторами – токенами.

Токени захищають персональну інформацію та фінансові операції передаючи дані карти у зашифрованому вигляді. Токени створюються через математичні формули або випадкові буквено-цифрові генератори і не можуть бути використані зловмисниками, так як не несуть в собі ніякої цінності.

Для чого потрібна токенізація?

Токенізація виводить безпеку платежів та фінансових операцій на найвищий рівень, а також полегшує безконтактні способи оплати (наприклад, оплата смартфоном). Легкість оплати, безпека та надійність – головні переваги токенізаціі.

Як відбувається процес токенізаціі?

При оплаті на касі або в інтернеті, дані карти направляються у захищений мережевої шлюз та спеціальний зчитувальний пристрій, який перетворює дані у  токен, щоб здійснити транзакцію. Фінансові дані шифруються та не передаються напряму, а значить платіж та дані карти надійно захищені від зловмисників. На даний момент токенізація – найнадійніший спосіб оплати у світовій електронній комерції.

Застосування токенізаціі

Токенізація активно впроваджується в сфері електронної комерції. З огляду на швидкість розвитку безконтактних платежів та технологічних рішень, можемо очікувати масове застосування даної технології вже в найближчі кілька років. В Україні, в тому числі. Ви готові?

14.08.2017 Як повернути кошти при помилковому поповненні рахунку

Поповнення мобільного – справа однієї хвилини. Іноді в поспіху ми можемо помилитися цифрою у номері й гроші помилково надійдуть на чужий рахунок. На прикладі популярних операторів мобільного зв’язку, розповідаємо, як повернути кошти в такій ситуації.

Lifecell/Vodafone

При помилковому поповненні мобільного на номер Lifecell/Vodafone необхідно:

 1. Звернутися до Служби підтримки мобільного оператора.
 2. Написати заяву про повернення коштів, надати квитанцію та звернутися у сервісний центр.
 3. Сервісний центр розглядає заяву і перераховує суму на правильний номер.

Важливо: У сервісному центрі розглядаються тільки заяви з помилкою в 1-2 цифрах номеру поповнення. Якщо номер не збігається повністю – заява не розглядається.

Якщо ж ви переплутали провайдера/послугу (інтернет, телебачення і тд.) і помилково поповнили номер Vodafone/Lifecell слід:

 1. Звернутися до Cлужби підтримки EasyPay.
 2. Написати заяву про повернення коштів безпосередньо в компанію EasyPay.
 3. EasyPay звертається в компанію мобільного оператора.

Оператор може повернути кошти платіжному сервісу (якщо гроші будуть присутні на балансі абонента), а EasyPay в свою чергу, згідно із заявою, перерахує кошти клієнту.

Київстар

EasyPay може спробувати відхилити транзакцію поповнення рахунку мобільного оператора Київстар, якщо звернення про повернення коштів надійшло безпосередньо в день оплати.

У разі, якщо помилка допущена при здійсненні оплати на сайті, при успішному скасуванні, суму буде повернуто на баланс карти/гаманця. Якщо оплата відбувалася за допомогою терміналу – зазначена сума зараховується на вірний номер мобільного.

Важливо: Якщо платіж пройшов успішно або помилка при поповненні помічена пізніше дня оплати чи більшої кількості часу, кошти повернути не вдасться. Залишається лише дзвонити на помилковий номер і просити повернути суму, або звертатися в сервісний центр мобільного оператора.

При виникненні подібних ситуацій звертайтесь до Служби підтримки EasyPay. Наші фахівці 24/7 готові надати вам допомогу. Додаткові подробиці процедури повернення коштів варто уточнювати у свого мобільного оператора.

14.08.2017 5 правил успішного платежу

Не вдається здійснити платіж? Перевір себе. Чек-лист з 5-х простих правил, дозволить завжди успішно сплачувати послуги на easypay.ua.

1. Перевір строк дії картки.
Якщо ти  намагаєшся здійснити платіж карткою з простроченим терміном дії – операцію буде відхилено.  Платіжна картка є власністю банку та має обмежений строк дії. Після закінчення терміну дії банківську картку варто перевипустити. Перевір строк дії своєї платіжної картки, а при наближенні кінцевого терміну звернись до банку за перевипуском  та сплачуй без обмежень.

 

2. Відрегулюй ліміт на інтернет-платежі.

За замовчуванням на більшості банківських карток встановлено ліміт на суму оплати в інтернеті. Банк встановлює обмеження, щоб запобігти шахрайським операціям та крадіжкам коштів з платіжної карти. Якщо ти часто та багато сплачуєш в інтернеті – зателефонуй до банку та вимкни обмеження на інтернет-платежі, або відрегулюй суму/період обмеження.

 

3. Зареєструй картку у системі EasyPay.

Користувачі, що реєструють карти у Особистому кабінеті EasyPay, підвищують рівень довіри до операцій по картці. Картка проходить контрольну перевірку та захищається міжнародними стандартами безпеки (PSI DCC, ssl-шифрування та ін.). При проведенні платежу обов’язковим є підтвердження операції за протоколом 3D-Secure, тому ти впевнений, що кошти надійно захищені.

 

4. Карта має бути емітована українським банком.
EasyPay працює з картками платіжних систем VISA/MasterCard/ПРОСТІР усіх українських банків. Ти можеш здійснювати оплату послуг та переказувати кошти між картками різних банків та різних платіжних систем. За однієї умови: картка має бути видана будь-яким українським банком.

 

5. Перевіряй введені дані

Уважно перевіряй ведені дані картки (номер/строк дії/CVV-код) при оплаті. Бувають ситуації, в яких цифри на карті затерті або клавішу на клавіатурі випадково натиснуто двічі. Будь уважним. У цьому випадку, користувачі, що зареєстрували картки у виграші (реєструй швидше ), адже дані вже в системі, достатньо просто підтвердити платіж.

10.08.2017 Як оплатити електроенергію онлайн?

Гаряче літнє сонячне світло приємне й безкоштовне, а от за електроенергію вдома ми зобов’язані щомісяця сплачувати рахунки. Добре, що в сучасному світі є способи оплати, завдяки яким не доведеться стояти під спекою у чергах. У розділі «Електроенергія» на easypay.ua оплата електроенергії здійснюється не виходячи з дому.

У розділі доступна оплата за електроенергію онлайн таких сервісів, як Київенерго, Львівобленерго, Прикарпаттяобленерго, Рівнеобленерго, Закарпаттяобленерго, Житомиробленерго, ДТЕК Дніпрообленерго та ще 73 постачальників послуг. Перелік комунальних підприємств постійно поповнюється.

Здійснити оплату рахунків за електроенергію просто:

 1. Обери розділ «Комунальні платежі»та розділ «Електроенергія».
 2. Обери необхідного постачальника послуг.
 3. Введи номер особового рахунку та показання лічильника.
 4. Введи суму оплати та здійсни платіж.

Кошти на рахунок комунального підприємства будуть зараховані протягом трьох банківських днів. Квитанція про оплату автоматично надійде на вказаний e-mail. Оригінал квитанції можна замовити поштою.

Підказка: для того щоб щоразу не вводити дані особистих рахунків налаштовуй Шаблони платежів у Особистому кабінеті EasyPay.

Раніше ми розповідали, як легко сплачувати за воду та газ, а також ділились 7 порадами, як заощаджувати на сплаті електроенергії.

Сплачуй комунальні та заощаджуй власні кошти разом з EasyPay.

09.08.2017 Лайфхак: Як оплатити комунальні послуги без комісії?

EasyPay закликає перестати забивати в Google запит «як оплатити комунальні без комісії», а взяти й вже нарешті оплатити.  Розповідаємо як, адже ми на цьому спеціалізуємося.

Лайфхак простий:

1. Замовляй картку EasyPay. Більше про карту тут.
2. Безкоштовно поповнюй картку EasyPay з картки будь-якого українського банку або готівкою у одному з 8 600 терміналів по всій Україні.
3. Сплачуй газ, воду, світло та інші послуги на easypay.ua БЕЗ КОМІСІЇ.

 

 

Карта EasyPay — спільна карта банку Forward та платіжної системи EasyPay. Карта яка дозволяє оплачувати до 2000 послуг без комісії на сайті easypay.ua.

Як оплатити комунальні без комісії з картою EasyPay?

 1. Обрати меню «Комунальні платежі».
 2. Обрати місто/тип послуг/назву підприємства.
 3. Ввести необхідні дані/показання лічильника/суму та підтвердити платіж.

Ти, як і раніше, можеш налаштовувати ШаблониРегулярні платежі та відслідковувати Історію оплат. Карта EasyPay автоматично підкріплюється в Особистому кабінеті. При оплаті не потрібно щоразу вводити номер/термін дії карти і СVV-код, що значно полегшує та прискорює процес платежу. Більш того, будучи власником карти EasyPay ти впевнений, що сплачуєш тільки точну суму платежу зазначену на квитанції. Замовлення карти безкоштовне. Комісій немає.

Оптимізуй особистий бюджет та оплачуй комунальні без комісії. Дізнайся більше про додаткові можливості карти EasyPay:

 

07.08.2017 Cловник термінів платіжних систем

Фінансова сфера використовує чималу кількість термінів та скорочень, які в більшості випадків незрозумілі звичайному користувачу. До прикладу в питаннях: «Що таке платіжна система? Що являє собою електронний гаманець? Яке значення мають слова «Reversal», «Refund» та термін «банк-еквайер»?»
Ви знайдете терміни, значення та зміст яких, ми з радістю допоможемо вам зрозуміти.

 

ЗАГАЛЬНІ ТЕРМІНИ

ПС (платіжна система) – платіжна організація, учасники платіжної системи та сукупність відносин, що виникають між ними при проведенні переказу коштів. Проведення переказу коштів є обов’язковою функцією, що має виконувати платіжна система.  ПС бувають внутрішньодержавними (до прикладу ВПС «Фінансовий світ», який всім відомий під назвою «EasyPay»), тобто платіжна система, в якій платіжна організація є резидентом України та яка здійснює свою діяльність і забезпечує проведення переказу коштів виключно в межах України. А також ПС бувають міжнародними (до прикладу VISA чи MasterCard), в яких платіжні організації можуть бути як резидентом, так і нерезидентом і які здійснюють свою діяльність на території двох і більше країн та забезпечують проведення переказу коштів у межах цієї платіжної системи, у тому числі з однієї країни в іншу.

Банк-еквайр – банк, який надає послуги з технологічного та інформаційного обслуговування розрахунків за операціями, що здійснюються з використанням платіжних карток в ПС.  Банк-еквайр відповідає за переказ (відшкодування) коштів торговим підприємствам, в яких здійснювались розрахунки за придбані товари чи послуги/роботи з використанням платіжних карток або реквізитів платіжних карток (Інтернет-магазин), тобто за товари чи послуги/роботи, що оплачувались безготівковим шляхом.

Банк-емітент – банк, що є учасником ПС, здійснив емісію (випуск) платіжної картки та надави її у держателю фізичний або юридичній особі.

Процесинговий центр –  юридична особа, яка здійснює діяльність, що включає виконання за операціями з платіжними інструментами авторизації, моніторингу, збору, оброблення та зберігання інформації, а також надання обробленої інформації до ПС.

Платіжна форма – захищена форма на сайті банку/платіжної системи/учасника ПС, що призначена для безпечного введення даних платіжної карти ініціатора переказу (платника). 

Мерчант (на англ. Merchant – продавець) – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка надає платні послуги/роботи або реалізує (продає) товари. 

Квитанція – документ, що складається в підтвердження проведення сплати за придбані послуги та/або роботи/отримані товари. 

Транзакція – – інформація в електронній формі про окрему операцію із застосуванням платіжної картки, яка сформована за результатами її виконання (переказ коштів з одного рахунку на інший). 

Токенізація – заміна конфіденційних даних платіжної картки (номеру картки, строку її дії) спеціальними цифровими значеннями. Наприклад, внесення даних платіжної картки у смартфон для подальшого використання платіжної картки з метою ініціювання переказу коштів (оплати за товар тощо). 

Платіжна картка – електронний платіжний засіб у вигляді емітованої банком-емітентом пластикової чи іншого виду картки (віртуальна картка), що використовується для ініціювання переказу коштів з рахунка платника або з відповідного рахунка банку-емітента з метою оплати вартості товарів і послуг, перерахування коштів зі своїх рахунків на рахунки інших осіб, отримання коштів у готівковій формі в касах банків через банківські автомати, а також здійснення інших операцій, передбачених відповідним договором з банком-емітентом.

Електронні гроші – одиниці вартості, які зберігаються на електронному пристрої, приймаються як засіб платежу іншими особами, ніж особа, яка їх випускає, і є грошовим зобов’язанням цієї особи, що виконується в готівковій або безготівковій формі. Випуск електронних грошей може здійснювати виключно банк. Звертаємо увагу, що електронні гроші зберігаються на матеріальних засобах (пластикова картка) або віртуальних засобах (електронні гаманці), що містить електронний пристрій з електронними грошима або забезпечують доступ до них.

 
БЕЗПЕКА ОНЛАЙН-ПЛАТЕЖІВ

PCI DSS – міжнародний стандарт безпеки ПС, що захищає персональні дані і запобігає шахрайству при оплаті товарів/робіт/послуг з використанням платіжних карток. Сайт в мережі Інтернет https://easypay.ua  щороку проходить сертифікацію безпеки згідно міжнародного стандарту PCI DSS.

3DSecureтехнологія безпеки інтернет-платежів. При оплаті платіжною карткою онлайн, держатель платіжної картки отримує SMS-повідомлення з унікальним одноразовим паролем для підтвердження ініціювання переказу коштів (операції). 

Фрод (на англ. Fraud – шахрайство) – злочинні протиправні дії, що полягають у використанні третіми особами платіжної картки (її реквізитів) при ініціюванні переказу без відома держателя платіжної картки.

Фрод моніторинг – автоматичне виявлення і запобігання потенційно шахрайських операцій технічними засобами за певною сукупністю ознак.

 

СТАНДАРТНІ ОПЕРАЦІЇ ТА ПРОЦЕДУРИ ПРОВЕДЕННЯ ПЛАТЕЖІВ

Авторизація – отримання підтвердження від банка-емітента на проведення платежу.

Код авторизації – код підтвердження/відмови проведення кожної операції.

Рекурентний платіж (автоплатіж) – автоматичний платіж, який зберігається у банку-еквайрі зі згоди держателя платіжної картки, для можливості повторної оплати за товари/роботи/послуги Мерчанта. Наприклад, після першого придбання квитків з використанням платіжної картки на сайті кінотеатру, кожне наступне придбання може здійснюватись без введення номеру платіжної картки, в тому числі якщо сума такої операції відрізняється від попередньої.

Reversal – відміна (скасування) держателем платіжної картки ініційованої з використанням платіжної картки операції.

Refund – повна або часткова добровільна відміна/повернення коштів по платежу здійсненому з використанням платіжної картки.

Chargeback – примусова операція повернення коштів на поточний рахунок держателя платіжної картки в банку-емітенту у випадку неправомірного чи помилкового списання коштів з такого рахунку.

 
РІЗНЕ ПРО EASYPAY

Електронний гаманець EASYPAY – універсальний платіжний інструмент, який дозволяє зберігати електронні гроші, емітовані згідно законодавства України, і використовувати їх фізичними особами для придбання товарів/робіт/послуг і здійснення переказів з урахуванням обмежень, установлених законодавством України. За допомогою EasyPay вже декілька років користувачі сайту EasyPay одні з перших в Україні користуються перевагами електронного гаманця EASYPAY.

Особистий кабінет EasyPay EASYPAY – спеціальний розділ зареєстрованого користувача EasyPay, в якому він має можливість відслідковувати операції, реєструвати платіжні картки, створювати електронні гаманці та налаштовувати додаткові послуги.

Виникли питання? Пишіть відгуки та коментарі, з задоволенням розповімо більше.

12.04.2017 Погашение кредита БЕЗ КОМИССИЙ для клиентов ULTRACASH

Сообщаем, что в терминалах EasyPay Вы можете погасить кредит от ULTRACASH без комиссий. 
Для совершения платежа через терминал воспользуйтесь поиском или выберите категорию "Банки и страхование", затем выберите иконку услуги ULTRACASH. Услуга доступна по всей Украине. Оплата производится по номеру договора. 

Ближайший терминал Вы можете найти Карте терминалов на нашем сайте. 

Также осуществить погашение кредита Вы можете онлайн через сайт EasyPay
12.04.2017 РАЗВИТИЕ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖЕЙ В МИРЕ

Продолжая просветительскую функцию, делимся инфографикой про онлайн платежи в мире и Украине. Хочется добавить, что в нашей стране более 30 млн. активных банковских карт, а 80% оплат в сети интернет - это оплата нематериальных товаров и услуг:

мобильная связь,

коммунальные услуги,

электронные билеты,

переводы между картами.

Надеемся, вы обходите банковские очереди и предпочитаете безналичные платежи на сайте www.easypay.ua.

online payments easypay

 

12.04.2017 Пополняй Tanki Online и получай +25% к любой сумме

Платежная система EasyPay и агрегатор платежей LEOGAMING совместно запустили акцию по популярной игре Tanki Online – пополняя свой игровой баланс в период с 19 по 30 сентября в любом терминале или на сайте www.easypay.ua, Вы получаете +25% к каждому платежу. Бонусное пополнение также действует и на сайте www.leogaming.net.

Акция проводится при активном участии разработчика популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, имеющего большое количество поклонников среди украинских игроков.

Tanki Online – популярная браузерная онлайн-игра, в которой игроки сражаются друг с другом на различных картах. Игровой сеттинг наследует лучшие традиции классической игры Battle City, однако, также имеет зрелищные PvP-бои в футуристичном стиле окружения и боевой техники, что схоже с шутером Quake. «Танки Онлайн» предлагают развитую систему карьеры, путем получения новых военных званий (за очки опыта) и прокачки различных элементов своей боевой машины (за внутриигровую валюту – кристаллы).

EasyPay – популярная платежная система, которая состоит из более 8000 платежных терминалов, которые позволяют осуществлять удобные и быстрые оплаты в пользу почти 2000 различных сервисов, от коммунальных платежей и операторов мобильной связи, и до онлайн-игр. Также платежный веб-сайт www.easypay.ua, где все те же операции, можно совершать в онлайн режиме.

Компания LEOGAMING – лидер на рынке пополнения счетов онлайн-игр и игровых сервисов, работающая с 2010 года. В партнерстве с ведущими платежными системами Украины и зарубежья, они обеспечивают надежное и безопасное зачисление средств на счета пользователей, доступность пополнения в любом терминале на выгодных условиях и работают над привлечением на украинский рынок ведущих мировых издателей и разработчиков игрового контента. 

12.04.2017 Оператор мобильной связи Life становится Lifecell

Оператор мобильной связи Life (Лайф) проводит ребрендинг. Об этом компания официально сообщила несколько дней назад. Теперь абоненты популярного сотового оператора будут обслуживаться под брендом Lifecell.

Пополнить счет на сайте платежной системы EasyPay можно по ссылке.  

26.09.2016 К вниманию жителей г. Львов

Уважаемые пользователи сервиса EasyPay!

Спасибо, что цените свое время и платите счета онлайн.

Обращаем Ваше внимание, что в связи с изменениями в условиях работы с поставщиками коммунальных услуг г. Львов, платежный сервис EasyPay вынужден ввести комиссию для следующих сервисов:  

Водоканал (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи Львовгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львов) 

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Наличными в терминалах EasyPay и онлайн на сайте www.easypay.ua/internet-tv.

Выберите нужного провайдера услуги через поиск и совершите оплату самостоятельно, не теряя время в очередях.

интернет и тв

21.09.2016 Безопасность платежей в интернете

Сегодня все больше популярен метод оплаты услуг / товаров в Интернете с использованием платежной карты. Для безопасности онлайн платежей и сохранения финансовых данных карты, а соответственно и средств, EasyPay разработал инфографику, где Вы можете ознакомиться с несколькими базовыми правилами осуществления онлайн платежей.

Безопасность платежей

07.09.2016 Удобный сервис - платеж по банковским реквизитам (инфографика)

Если вдруг вы не нашли нужную услугу на сайте, попробуйте осуществить оплату с помощью сервиса "Платеж по реквизитам". Для этого нужно перенести реквизиты счета-получателя денег из бумажной квитанции в специальную форму на сайте. Для удобства, мы описали процесс оплаты в инфографике.

Платеж по реквизитам

16.08.2016 Клиенты СК «AXA Страхование» могут вносить очередные платежи онлайн

15 августа 2016 года «АХА Страхование» объявила о возможности оплаты очередных платежей по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхование» поддерживает стратегию по развитию ditgital направления? В рамках которой страховщик активно развивает онлайн сервисы. Теперь у клиентов АХА появилась новая удобная возможность вносить очередной платеж по договору КАСКО онлайн, используя платежную систему EasyPay.

Таким образом, страхователь получает ряд дополнительных преимуществ: круглосуточная возможность быстрой оплаты через интернет без обязательной регистрации, зачисление платежей в течение нескольких минут, оперативное получение квитанций за совершенные платежи. Оплаты можно производить как со стационарного компьютера, так и с мобильных устройств вне зависимости от месторасположения.

14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya, не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральным директором платежной системы EasyPay назначен Николай Дыда

На совместном заседании акционеров и руководства компании,  генеральным директором платежной системы EasyPay, назначен успешный предприниматель Николай Ярославович Дыда.

Приказ о назначении на должность генерального директора был подписан 28 января 2016 г. «Николай Дыда молодой, амбициозный и успешный предприниматель из Западной Украины. Занимается терминальным бизнесом с 2009 г. и имеет достаточный опыт, чтобы занимать такую ответственную должность, как генеральный директор», считает акционер и совладелец компании Владимир Федорович Авраменко.

Кроме того, господин Дыда уже несколько лет является ключевым партнером EasyPay, что доказывает отличное знание бизнес-процессов компании, ее фундаментальных преимуществ и является базисом для разработки эффективной стратегии дальнейшего развития компании.

Николай Дыда рассказал, что привык быть лучшим в любой сфере жизнедеятельности, потому уверен, что вместе с профессиональной командой сотрудников EasyPay, сможет достичь поставленных перед ним задач и целей.

                     О системе электронных платежей EasyPay:

Система приема платежей EasyPay начала работу в 2007 году на базе компании EasySoft, которая является разработчиком данной системы. Сегодня работу системы обеспечивает группа компаний: ООО «Изи Софт», Финансовая компания «Контрактовый дом», ВПС «Финансовый мир».

Группа предоставляет широкий спектр услуг по приему наличных микроплатежей через терминалы, а также осуществлением интернет-эквайринга платежных карт Visa/MasterCard в соответствии с международными стандартами информационной безопасности PCI DSS. Количество терминалов самообслуживания превышает 6000 единиц по всей территории Украины.

Детальнее с государственными лицензиями, наградами компаний и сертификатами можно ознакомиться на сайте http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

05.01.2016 Платежи без комиссии для владельцев карт Банка ТРАСТ

Специально для держателей платежных карт Банка «Траст», сервис EasyPay отменяет комиссию по платежам до конца 2016 г.

Если у вас есть платежная карта Банка «Траст», вы можете оплатить на сайте easypay.ua абсолютно бесплатно:

 1. Мобильную связь (Киевстар, МТС, Лайф, Тримоб, Укртелеком и другие)

 2. Интернет и ТВ

 3. Коммунальные услуги

 4. Внести платеж в бюджет

  А также владельцы карт Банка Траст могут оплачивать без комиссии финансовые услуги из раздела Банки и страхование сайта EasyPay. 

В акции принимают участие, как ранее зарегистрированные в системе карты, так и новые.

Оплата в системе EasyPay это: быстро, удобно и безопасно. EasyPay – цени время!

Правила акции «Летний тариф»

28.12.2015 Переводы с карты на карту в EasyPay снова бесплатно

Внимание! Акция продлена до 31.03.2016 г.

Сегодня стартовала совместная акция EasyPay, PayForce (партнер Фидобанка) по переводам с карты на карту без комиссии.

С 23 сентября по 31 марта 2016 г. каждый может совершить перевод с карты на карты без комиссии. При условии, что это зарегистрированный пользователь платежной системы EasyPay, который совершает перевод card2card впервые.

Переводите деньги на карты близким, друзьям или родственникам за мгновение, используя переводы на сайте easypay.ua.

Детальнее с условиями акции можно ознакомиться здесь.

17.12.2015 Введение комиссии по услугам МТС Украина

С 17 декабря 2015 г. в соответствии с требованиями компании МТС Украина, при осуществлении платежей за мобильную связь операторов МТС, Vodafone, а также услуги МТС Интернет, на сайте easypay.ua и в мобильном приложении EasyPay, установлена фиксированая комиссия с клиента в размере 1 грн. 

30.11.2015 Технические работы в процессинге

Уважаемые пользователи платежного сервиса EasyPay, уведомляем вас, что сегодня в 16:30 запланированы технические работы в процессинге. В связи с этим могут возникать трудности с использованием в системе банковских карт МПС MasterCard.

Ориентировочное время технических работ 6-10 минут.

Пожалуйста, если у вас возникнут трудности, попробуйте, осуществить операции позже указанного времени.

Заранее благодарим за понимание и приносим свои извинения за временные неудобства.

С уважением, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте осторожны при перечислении денег

В сети интернет появилась информация о том, что EasyPay и другие терминальные сети принимают участие в совместной акции компании WELLCOMTELEKOM и ряда автосалонов, названия которых меняются http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скриншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочется отметить, что EasyPay не принимает участие в данной акции. Такая компания как WELLCOMTELEKOM не существует. Мы столкнулись с мошенничеством, в котором использованы бренды популярных в Украине терминальных сетей, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема мошенников, которую они используют.

Пожалуйста, будьте осторожны и никогда не передавайте данные платежных карт, паспортов и идентификационных кодов малознакомым людям в телефонном режиме.

Не отправляйте денежные средства в неизвестные организации, которые вызывают подозрение.

Обо всех текущих акциях компании узнавайте с нашего сайта, официальных страниц в соц. сетях, из рассылок, популярных общепризнаных СМИ и других подтвержденных официальными представителями компании каналов коммуникации.