История платежей
Кошельки
Платежные карты
Шаблоны платежей
Регулярные платежи
Уведомления
Настройки

Новости

18.01.2018 8 корисних сервісів EasyPay, що стануть в нагоді у 2018 році

Свята закінчились — час працювати та сплачувати рахунки.
8 корисних сервісів EasyPay допоможуть тобі робити це швидко та зручно ще й заощаджувати при цьому. Ось вони:

1. Картка EasyPay та Forward банк.

За допомогою картки EasyPay та Forward Bank ти можеш сплачувати більш ніж 2300 послуг без комісії та повертати гроші за покупки завдяки cashback.
Замовити картку тут: easypay.ua/easypaycard 

2. Додаток EasyPay для iOS.

Додаток EasyPay допоможе оплачувати будь-які послуги просто з мобільного, створювати шаблони платежів, додавати гаманці та платіжні картки для переказів або поповнень, переглядати історії операцій, отримувати та здійснювати термінові перекази з-закордону та ін.

3. Освітній проект EasyPay та Finance UA.

Спільно з фінансовим порталом Finance UA ми створили проект easypay.finance.ua , щоб покращити знання українців про онлайн-платежі, безпеку в інтернеті та управління особистими фінансами.

4. Інтернет-еквайринг від EasyPay.

EasyPay пропонує сучасні платіжні системи для будь-яких сайтів. Наші рішення вже використовують інтернет магазини, телекомунікаційні компанії та провайдери, туристичні та страхові компанії, готелі, автотранспортні компанії та ін. Більше тут: acquiring.easypay.ua

5. Автобусні квитки на будь-які напрямки.

Сервіс простої купівлі квитків з зручним способом оплати. 19 250 маршрутів, 498 компаній-перевізників, квитки у напрямках України та Європи. Обирай потрібний маршрут та вирушай: bus.easypay.ua

6. Страхування онлайн.
Туристичне страхування, поліс «Зелена карта», страхування авто та майна. Порівнюй ціни, обирай найвигідніший варіант та оформлюй страховку онлайн за лічені хвилини: ukrfinservice.easypay.ua

7. Афіша та квитки на культурні події.

Театри, виставки, концерти, культурні події, екскурсії, семінари, спорт та кіно.
Афіша EasyPay до твоїх послуг: afisha.easypay.ua

8. На easypay.ua 400(!) нових сервісів.

Ми додаємо нові й нові сервіси, щоб тобі було зручніше здійснювати оплату будь-яких послуг. Впевнені, ти з легкістю знайдеш необхідний сервіс. Неважливо, це всеукраїнський провайдер чи локальний постачальник послуг, ми співпрацюємо з усіма. І не збираємось зупинятись.

А ще за результатами народного голосування журналу PaySpaceMagazine EasyPay став переможцем у категорії «Кращий провайдер платіжних терміналів» та посів третє місце в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів». Дякуємо за довіру.

У 2018 обіцяємо ще більше інновацій, зручності та приємних новин. 

З повагою, команда EasyPay.

16.01.2018 Що таке муніципальна картка і навіщо вона потрібна?

Жителі Дніпра можуть сплачувати комунальні без квитанцій за допомогою спеціальної муніципальної картки. Розбираємо, що це за диво, як працює і в чому переваги використання?

Що таке муніципальна карта?

Муніципальна карта — пластикова карта, за допомогою якої жителі Дніпра можуть оплачувати комунальні послуги в банках, касах і платіжних системах без квитанцій. Карта має унікальний номер і містить перелік комунальних підприємств з номерами особових рахунків власника. Таким чином, щоб оплатити комунальні не потрібно носити з собою квитанції та запам’ятовувати розрахункові рахунки. Вся інформація зібрана воєдино в електронному вигляді.

Як це працює?

Для оплати достатньо повідомити касиру номер муніципальної картки або ввести номер в формі оплати комунальних на easypay.ua. Система обробить дані та проведе платіж.

Що зручно, квитанції по кожному виду послуг (вода, газ, світло і тд.) користувач отримує окремо, а історія оплат по карті зберігається за кілька років.

Переваги використання муніципальної картки:
– єдина картка для всіх платежів (вода, газ, тепло, електрика),
– історія оплат зберігається за останні кілька років,
– зручність та простота використання,
– інформативність (немає необхідності відвідувати ЖЕК, щоб уточнити стан рахунків),
– заощадження часу.

Як отримати муніципальну картку?

Щоб стати власником муніципальної картки необхідно звернутись до найближчого відділення Ощадбанку надавши розрахункові книжки або квитанції з вірними реквізитами комунальних підприємств. На основі зазначених рахунків касир видасть єдину розрахункову карту, на яку будуть внесені особисті дані власника та реквізити комунальних підприємств для оплати послуг.

Скільки це коштує?

Картка видається безкоштовно. Користування карткою також безкоштовне.

Сплачуйте комунальні з EasyPay у розділі «Комунальні платежі» за допомогою муніципальної карти (для жителів Дніпра).

12.01.2018 Як платити за газ без комісії

EasyPay розповість, як за допомогою картки EasyPay Forward заощаджувати кошти та оплачувати газ без комісії.

Власники картки EasyPay Forward можуть оплачувати послуги газопостачання на сайті easypay.ua без комісії.

Для цього необхідно:

 1. Обрати розділ «Комунальні платежі» та розділ «Газ».
 2. Обрати необхідного постачальника послуг.
 3. Ввести номер особового рахунку, показання лічильника, суму.
 4. Оплатити послугу карткою EasyPay Forward.

Комісія не стягується. Кошти на рахунок комунального підприємства будуть зараховані протягом трьох банківських днів. Квитанція про оплату автоматично надійде на вказаний e-mail. При необхідності можна замовити доставку квитанції поштою.

Карта EasyPay від банку Forward дозволяє оплачувати більше 2000 послуг на сайті easypay.ua без комісії, а також надає додаткові можливості у вигляді кредитного ліміту, консьєрж-сервісу і повернення коштів за покупки.

Як отримати картку EasyPay Forward і оплачувати без комісії?

Для того щоб стати власником картки EasyPay Forward достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0 800 60 30 14.

Карта замовляється по телефону, а співробітник EasyPay у зручний для тебе час доставить картку за необхідною адресою* і відповість на будь-які питання. Після отримання карти знайди її в Особистому кабінеті, активуй і оплачуй більше 2000 послуг без комісії.

Дізнайся більше про картку EasyPay Forward, оплачуй газ, комунальні та інші послуги без комісії, користуйся додатковими перевагами і значно заощаджуй власні кошти. З EasyPay вигідно!

*Безкоштовна доставка кур’єром в містах Київ, Львів, Одеса, Харків

11.01.2018 5 причин, через які можуть призупинити нарахування субсидій українця

Тарифи на комунальні послуги зростають і можливість оформити субсидію є рятувальним колом для більшості верств населення. У 2017 році в положення про порядок нарахування субсидій неодноразово були внесені правки, згідно з якими на даний момент встановлено перелік причин, при яких нарахування допомоги від держави може бути призупинено.

Згідно з «Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП» в редакції від 01.01.2018 нарахування субсидії припиняється в наступних випадках:

 1. Неплатежі за фактично спожиті житлово-комунальні послуги  коли їх вартість перевищує надану субсидію. Інформацію про такі неплатежі в УПСЗН надають ЖЕКи, житлово-будівельні кооперативи, ОСББ до 10 числа місяця, який слідує за місяцем виникнення боргу.

Винятки з п.1

– затримка зарплати або пенсії підтверджена документально;

– заборгованість оскаржується в судовому порядку.

 1. Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи (не вказав один з видів доходів) і майновий стан, які привели до виплати зайвої субсидії.
 2. При виявленні інспектором ознак порушення норм законодавства при призначенні субсидії або ознак порушень при визначенні її розміру.
 3. У разі зміни місця проживання одержувачами субсидії або інших обставин, які унеможливлюють надання субсидії (смерть).
 4. Заява власника (уповноваженого співвласника) або наймача житла про добровільне припинення нарахування субсидії.

Варто знати:

 • Для відновлення субсидії, яку було припинено за умовами п.1, необхідно погасити борг або укласти договір його реструктуризації з компанією-постачальником житлово-комунальних послуг.
 • Зайва перерахована сума субсидій у зв’язку з умовами п.2 і п.3 є обов’язковою до повернення. Кошти повертаються на вимогу УПСЗН безпосередньо одержувачем або списанням коштів з його особистих рахунків в компаніях, які надають ЖКП.
 • До посадових осіб УПСЗН, з вини яких відбулося надмірне нарахування та виплата субсидій, застосовуються заходи, передбачені законодавством.

Важливо знати правила нарахування та припинення субсидій. Адже тільки розбираючись в законодавстві ви зможете відстояти свої права на отримання пільг від держави та сплачувати комунальні з вигодою для гаманця.

03.01.2018 Як нараховується cashback?

Cashback сервіс корисна додаткова функція банківської карти, завдяки якій можна вигідно заощаджувати власні кошти. Розраховуючись карткою, власник карти з сashback-сервісом, отримує частину від витраченої суми назад на свій рахунок. Простіше кажучи, кешбек це повернення на карту частини витрачених грошей. Наприклад, з кожних витрачених 500 гривень, банк нараховує 25 назад на карту. Погодьтеся, це дуже приємно.

Принцип дії

Власник картки розраховується за покупку/послугу і як бонус отримує відсоток від витраченої суми. Відсоток по кешбеку в середньому становить від 0,2 до 5%. Нарахування бонусів відбувається в кінці поточного або початку наступного місяця одним платежем. Як правило, банки ставлять кешбек або на всі торгові операції, або на категорії розрахунків: заправки, супермаркети, одяг, розваги.

Звідки беруться кошти?
Джерела формування кешбеку:

– самостійно банком за рахунок інтерчейндж (внутрішня комісія платіжної системи), яка перерозподіляється між банками емітентами та еквайрами;

– партнерські угоди з магазинами

 

Яким чином повертаються гроші?

При кожній покупці, банк-еквайєр (банк, в терміналі якого відбувається оплата) відраховує комісію на користь банку-емітента (банк, якому належить картка платника). Комісія, яка нараховується на користь банку власника картки і є джерелом cashback-коштів.

Будьте уважні. Для того щоб отримувати повернення коштів з кожної покупки, дизнайтесь перелік умов вашого банку. При оплаті в магазинах, які не підключені до партнерської програми, частина суми за покупки повертатися не буде.

Банківська картка EasyPay Forward нараховує cashback у 0,6% з кожної покупки. Власники картки значно заощаджують власні кошти, адже вони не лише оплачують послуги на сайті easypay.ua без комісії, але й в кінці місяця отримують назад значну частину від витраченої суми.
Дізнайся більше про кешбек і додаткові можливості карти EasyPay Forward.

02.01.2018 11 порад, які допоможуть підготувати банківські картки до подорожі

Плануючи подорож ми з радістю піклуємось про оплату готелів, шукаємо вигідні авіаквитки та обираємо цікаві маршрути. А як щодо банківських карток? Адже без них подорож може і не відбутися зовсім. 11 простих порад допоможуть підготувати банківські карти до подорожі та не опинитися в неприємній ситуації перебуваючи за кордоном.

 1. Перевірте дані карти 
  Перед початком подорожі перевірте свої рахунки і переконайтеся, що термін дії карти не закінчився. Перевірте суму кредитного ліміту і залишок на рахунку.
 1. Проінформуйте свій банк
  Повідомте банку про майбутню поїздку. У разі необхідності банк зможе запобігти підозрілим транзакціям на Ваших рахунках.
 1. Подбайте про запасні картки
  Рекомендується мати запасну кредитну карту з резервної сумою коштів на випадок втрати або блокування основної.
 1. Уточніть тарифи на розрахунки за кордоном.
  Слід пам’ятати, що за кордоном можлива конвертація коштів під час оплати. Уточніть тарифи на користування карткою в країнах подорожі. Якщо є можливість – підключіть кешбек, це допоможе значно заощадити на поїздці.
 1. Користуйтесь банкоматами міжнародних банків.
  Уточніть у Вашого банку тарифи та ліміти на зняття коштів у банкоматах за кордоном. Дізнайтеся про наявність банків-партнерів в країні перебування, в деяких випадках зняття коштів відбувається з 0% комісією. Не знімайте гроші в невідомих і підозрілих банкоматах.
 1. Встановіть обмеження, щоб уникнути непередбачених витрат.
  Встановіть максимальний ліміт для інтернет-платежів і операцій у валюті, щоб уникнути шахрайства. Для здійснення дорогої покупки Ви завжди зможете змінити ліміт.
 1. Залишайтесь на зв’язку.
  Збережіть номер банківської карти та контактні номери телефонів Служби підтримки Вашого банку.
 1. Пам’ятайте про безпеку даних карти.
  Запишіть PIN і інформацію про карту (номер, термін дії) і зберігайте дані в надійному місці, подалі від гаманця.
 1. Не залишайте картки без нагляду.
  Перебуваючи в подорожі робіть оплати виключно під особистим наглядом. 
 1. Зберігайте карти окремо від готівки.
  Щоб уникнути втрати усіх коштів зберігайте картку окремо від готівки. Якщо щось трапиться з готівкою – карта стане в нагоді, і навпаки.
 1. Аналізуйте витрати.
  Під час покупок зберігайте чеки та звіряйте суми з випискою за рахунком. При виявленні підозрілих оплат зв’яжіться з банком для уточнення інформації та повернення коштів.
02.01.2018 Вітаємо з Новим Роком та Різдвом!

 

 

Дорогі друзі, 

Команда EasyPay вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо у Новому році досягнути поставлених цілей і навіть більше!

Нехай 2018 принесе в ваші домівки щастя, затишок, мир та багато приємних моментів. 

Будьте щасливі, і звісно ж залишайтесь з EasyPay. Дякуємо, що ви поруч.

Веселих свят!


З любов’ю, команда EasyPay
.

21.12.2017 Що таке платіжний агрегатор?

В інтернеті присутня незліченна кількість способів розплатитися за покупки. Але чи звертали ви увагу, що оплата відбувається за одним і тим же принципом, незалежно від того якою карткою і на якому сайті ви розраховуєтесь. Справа в платіжних агрегаторах, які покликані зробити наше життя легше при здійсненні оплат в інтернеті.

Платіжний агрегатор – це система електронної комерції, яка об’єднує всі можливі способи оплати в один для полегшення проведення платежів в інтернеті.

Компанія-платіжний агрегатор встановлює домовленості з окремими платіжними системами і операторами та спрощує процес здійснення покупок в інтернеті. Адже самостійно налаштувати функціонал навіть мінімального набору платіжних сервісів — завдання непросте й трудомістке.

Як відбувається робота безпосередньо без агрегатора?

Робота безпосередньо без агрегатора — це багаторазова реєстрація, ознайомлення, встановлення контакту, настройка API та укладення договорів з кожним платіжним сервісом окремо. В подальшому регулярний підпис актів, відстеження змін API, підтримка користувачів, самостійна робота з помилковими платежами. І так десятки і сотні разів. Навіть уявити складно, скільки часу піде на підключення навіть найпопулярніших платіжних систем. В результаті — це просто втрата часу, сил, нескінченний потік невирішених питань і складності на кожному з етапів підключення.

Як відбувається робота з допомогою агрегатора?

Прийом платежів на сайті з агрегатором полегшує, прискорює і автоматизує кожну щабель фінансових операцій при оплаті. Агрегатор за замовчуванням підтримує:

– електронні гроші

– платіжні термінали і каси

– мобільні платежі

– платежі через банк

– інтернет-еквайринг

– банківські карти

Як працює платіжний агрегатор?

 1. Покупець оформлює замовлення на товар або послугу інтернет-магазину. Замовленню привласнюється унікальний цифровий номер.
 2. На сторінці оплати покупець обирає бажаний спосіб оплати: банківські карти VISA, MasterCard, електронні гроші WebMoney.UA, оператори зв’язку та багато інших.
 3. Після введення даних, платіжний агрегатор інтернет-магазину здійснює перевірку і проводить транзакцію.
 4. Після проведення оплати, агрегатор повертає покупця на сайт інтернет-магазину, а сервера інтернет-магазину повідомляє про результати операції.

Платіжний агрегатор — це одне зручне рішення для різних способів оплати. Лише один раз підключивши, ознайомившись і налаштувавши платіжні сервіси згодом власник сайту буде лише відстежувати стан операцій отримуючи регулярні акти і спостерігаючи звітність в Особистому кабінеті.

Навіщо існують агрегатори платіжних систем?

Агрегатори платіжних систем використовують люди і сервіси, які приймають платежі через інтернет, отримують платежі та виплати від роботодавців, продають товари й послуги або інтернет-бізнес є їх джерелом доходу:

– інтернет магазини
– онлайн-сервіси
– трейдери
– фрілансери
– онлайн-бізнеси
– веб-майстри

Платіжні агрегатори підійдуть тим, хто продає через інтернет товари, квитки, послуги, digital-контент.

Переваги платіжних агрегаторів:

Універсальність

Агрегатор платіжних систем об’єднує всі можливі способи оплати в одну і позбавляє від необхідності підключати кожну окремо.

Економія часу

Оплата за допомогою платіжного агрегатора проходить у лічені секунди.

Вигода

Комісія при оплаті за допомогою універсального платіжного агрегатора частіше набагато нижче ніж при оплаті через конкретну платіжну систему.

Звітність

Власник сайту або сервісу до якого підключений платіжний агрегатор має можливість переглядати та аналізувати платежі та операції за різними критеріями.

Легкість у використанні

Інтерфейс оплат простий і інтуїтивно зрозумілий для кожного інтернет-користувача.

Технологічність

Системи безперервно вдосконалюються. Процес оплати прискорюється, з’являються нові функції.

Агрегатор платіжних систем — це посередник між інтернет-магазином і сервісами по прийому або переказу грошових коштів.

Яку комісію беруть агрегатори за надання послуг?

Агрегатори встановлюють фіксований відсоток від транзакції. Сума комісії встановлюється з огляду на такі фактори, як:

 1. Щомісячний грошовий обіг сайту. Чим вище грошовий обіг — тим вигідніше умови для власника інтернет-магазину, аж до розробки індивідуального тарифного плану.
 2. Тип бізнесу. Для оплати комунальних послуг, сайтів-пошуковиків авіаквитків та бірж благодійності розробляється окрема тарифна сітка.
 3. Способи оплати. На кожен спосіб оплати встановлюється окремий відсоток. Наприклад, при оплаті банківською картою комісія становитиме 2% від суми платежу, а при оплаті в терміналі вже 10%.

Іноді можливе укладання договору без комісії. В такому випадку встановлюється фіксована щомісячна абонентська плата.

Які платіжні агрегатори існують?

Найвідоміші світові платіжні агрегатори — 2checkout, Сcnow, Paysera і Paymentwall. Сервіс EasyPay також надає можливість підключення системи EasyPay до інтернет-сайту для повноцінного прийому і здійснення інтернет-платежів. EasyPay надає максимальну в Україні функціональність та фінансово-технологічні рішення: гнучкі тарифи, антифрод-систему та моніторинг платежів, рекурентні платежі, холд, маршрутизацію платежів та багато іншого. Підключити і дізнатися більше можна тут.

Чим відрізняються платіжні агрегатори?

Відмінності між платіжними агрегаторами полягають у переліку підтримуваних сервісів й платіжних систем і в функціональності. Розглянемо, на які критерії варто звернути увагу при виборі платіжного агрегатора для інтернет-магазину.

 1. Репутація. Скільки років компанія присутня на фінансовому ринку? Дізнайтеся враження, відгуки клієнтів, історію розвитку і поведінку при виникненні надзвичайних ситуацій.
 2. Хто може підключитися до системи. Деякі компанії універсальні і дозволяють підключитися юридичним, фізичним особам, індивідуальним підприємцям. Однак на ринку представлені і агрегатори, які дозволяють підключитися фізичним особам на окремих умовах.
 3. Тарифи. Уважно вивчіть тарифну сітку платіжного агрегатора. Уточніть, чи можлива розробка індивідуального тарифного плану конкретно під ваш бізнес.
 4. Безпека. Дізнайтеся, які протоколи безпеки підтримує сервіс і наскільки надійно захищений від шахраїв.
 5. Додаткові можливості. Смс-повідомлення, логістика, оплата BitCoin і ін.
 6. Можливість оплати зарубіжними банківськими картами. Агрегатор платежів для інтернет-магазину повинен бути універсальним і функціональним, щоб охопити найширшу аудиторію.
 7. Служба підтримки. Служба підтримки платіжного агрегатору зобов’язана бути доступна 24/7 і представлена ​​у різних каналах комунікації (соцмережі, телефон, імейл, месенджери).

Працювати з платіжними агрегаторами зручно, безпечно та вигідно. Якщо ви є власником інтернет-сайту за допомогою якого плануєте заробляти або вже отримуєте прибуток, вам неодмінно варто задуматися про підключення подібного сервісу на свій інтернет-сайт.

21.12.2017 EasyPay Перекази у твоєму смартфоні

З EasyPay можна легко та швидко здійснювати будь-які грошові перекази. Команда EasyPay створила додаток «EasyPay Перекази» для смартфонів на операційній системі Android. «EasyPay Перекази» — найзручніший спосіб швидко переказати кошти прямо зі свого мобільного.

 

Завантажуй додаток та просто зі смартфону здійснюй переказ коштів:

– з картки на картку між картками будь-якого банку України,
– між електронними гаманцями EasyPay та WebMoney,
– з банківської картки на електронний гаманець,
– з електронного гаманця на банківську картку,
– швидкий переказ за реквізитами.

Переказуй кошти у декілька кліків, просто торкаючись екрану мобільного.

Для переказів достатньо ввести необхідну суму, обрати картку або гаманець з якої бажаєш переказати кошти та ввести реквізити отримувача. Додаток автоматично зчитує реквізити картки будь-якого банку за допомогою камери смартфону, що значно заощаджує час, адже не потрібно вводити вручну 16 цифр номеру картки.

У додатку можна за лічені секунди зареєструвати нову банківську картку або гаманець EasyPay та відслідкувати Історію операцій з зареєстрованих у системі EasyPay карток та електронних гаманців.

Переказувати кошти з EasyPay стало ще зручніше. Завантажуй додаток «EasyPay Перекази» на свій Android-смартфон у Google Play

А незабаром чекай на новий додаток EasyPay для Android з розширеним функціоналом.

Власник iPhone? Додаток EasyPay для iOS у AppStore

 

19.12.2017 EasyPay – велика родина дружніх, амбітних професіоналів
12.04.2017 Погашение кредита БЕЗ КОМИССИЙ для клиентов ULTRACASH

Сообщаем, что в терминалах EasyPay Вы можете погасить кредит от ULTRACASH без комиссий. 
Для совершения платежа через терминал воспользуйтесь поиском или выберите категорию "Банки и страхование", затем выберите иконку услуги ULTRACASH. Услуга доступна по всей Украине. Оплата производится по номеру договора. 

Ближайший терминал Вы можете найти Карте терминалов на нашем сайте. 

Также осуществить погашение кредита Вы можете онлайн через сайт EasyPay
12.04.2017 РАЗВИТИЕ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖЕЙ В МИРЕ

Продолжая просветительскую функцию, делимся инфографикой про онлайн платежи в мире и Украине. Хочется добавить, что в нашей стране более 30 млн. активных банковских карт, а 80% оплат в сети интернет - это оплата нематериальных товаров и услуг:

мобильная связь,

коммунальные услуги,

электронные билеты,

переводы между картами.

Надеемся, вы обходите банковские очереди и предпочитаете безналичные платежи на сайте www.easypay.ua.

online payments easypay

 

12.04.2017 Пополняй Tanki Online и получай +25% к любой сумме

Платежная система EasyPay и агрегатор платежей LEOGAMING совместно запустили акцию по популярной игре Tanki Online – пополняя свой игровой баланс в период с 19 по 30 сентября в любом терминале или на сайте www.easypay.ua, Вы получаете +25% к каждому платежу. Бонусное пополнение также действует и на сайте www.leogaming.net.

Акция проводится при активном участии разработчика популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, имеющего большое количество поклонников среди украинских игроков.

Tanki Online – популярная браузерная онлайн-игра, в которой игроки сражаются друг с другом на различных картах. Игровой сеттинг наследует лучшие традиции классической игры Battle City, однако, также имеет зрелищные PvP-бои в футуристичном стиле окружения и боевой техники, что схоже с шутером Quake. «Танки Онлайн» предлагают развитую систему карьеры, путем получения новых военных званий (за очки опыта) и прокачки различных элементов своей боевой машины (за внутриигровую валюту – кристаллы).

EasyPay – популярная платежная система, которая состоит из более 8000 платежных терминалов, которые позволяют осуществлять удобные и быстрые оплаты в пользу почти 2000 различных сервисов, от коммунальных платежей и операторов мобильной связи, и до онлайн-игр. Также платежный веб-сайт www.easypay.ua, где все те же операции, можно совершать в онлайн режиме.

Компания LEOGAMING – лидер на рынке пополнения счетов онлайн-игр и игровых сервисов, работающая с 2010 года. В партнерстве с ведущими платежными системами Украины и зарубежья, они обеспечивают надежное и безопасное зачисление средств на счета пользователей, доступность пополнения в любом терминале на выгодных условиях и работают над привлечением на украинский рынок ведущих мировых издателей и разработчиков игрового контента. 

12.04.2017 Оператор мобильной связи Life становится Lifecell

Оператор мобильной связи Life (Лайф) проводит ребрендинг. Об этом компания официально сообщила несколько дней назад. Теперь абоненты популярного сотового оператора будут обслуживаться под брендом Lifecell.

Пополнить счет на сайте платежной системы EasyPay можно по ссылке.  

26.09.2016 К вниманию жителей г. Львов

Уважаемые пользователи сервиса EasyPay!

Спасибо, что цените свое время и платите счета онлайн.

Обращаем Ваше внимание, что в связи с изменениями в условиях работы с поставщиками коммунальных услуг г. Львов, платежный сервис EasyPay вынужден ввести комиссию для следующих сервисов:  

Водоканал (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи Львовгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львов) 

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Наличными в терминалах EasyPay и онлайн на сайте www.easypay.ua/internet-tv.

Выберите нужного провайдера услуги через поиск и совершите оплату самостоятельно, не теряя время в очередях.

интернет и тв

21.09.2016 Безопасность платежей в интернете

Сегодня все больше популярен метод оплаты услуг / товаров в Интернете с использованием платежной карты. Для безопасности онлайн платежей и сохранения финансовых данных карты, а соответственно и средств, EasyPay разработал инфографику, где Вы можете ознакомиться с несколькими базовыми правилами осуществления онлайн платежей.

Безопасность платежей

07.09.2016 Удобный сервис - платеж по банковским реквизитам (инфографика)

Если вдруг вы не нашли нужную услугу на сайте, попробуйте осуществить оплату с помощью сервиса "Платеж по реквизитам". Для этого нужно перенести реквизиты счета-получателя денег из бумажной квитанции в специальную форму на сайте. Для удобства, мы описали процесс оплаты в инфографике.

Платеж по реквизитам

16.08.2016 Клиенты СК «AXA Страхование» могут вносить очередные платежи онлайн

15 августа 2016 года «АХА Страхование» объявила о возможности оплаты очередных платежей по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхование» поддерживает стратегию по развитию ditgital направления? В рамках которой страховщик активно развивает онлайн сервисы. Теперь у клиентов АХА появилась новая удобная возможность вносить очередной платеж по договору КАСКО онлайн, используя платежную систему EasyPay.

Таким образом, страхователь получает ряд дополнительных преимуществ: круглосуточная возможность быстрой оплаты через интернет без обязательной регистрации, зачисление платежей в течение нескольких минут, оперативное получение квитанций за совершенные платежи. Оплаты можно производить как со стационарного компьютера, так и с мобильных устройств вне зависимости от месторасположения.

14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya, не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральным директором платежной системы EasyPay назначен Николай Дыда

На совместном заседании акционеров и руководства компании,  генеральным директором платежной системы EasyPay, назначен успешный предприниматель Николай Ярославович Дыда.

Приказ о назначении на должность генерального директора был подписан 28 января 2016 г. «Николай Дыда молодой, амбициозный и успешный предприниматель из Западной Украины. Занимается терминальным бизнесом с 2009 г. и имеет достаточный опыт, чтобы занимать такую ответственную должность, как генеральный директор», считает акционер и совладелец компании Владимир Федорович Авраменко.

Кроме того, господин Дыда уже несколько лет является ключевым партнером EasyPay, что доказывает отличное знание бизнес-процессов компании, ее фундаментальных преимуществ и является базисом для разработки эффективной стратегии дальнейшего развития компании.

Николай Дыда рассказал, что привык быть лучшим в любой сфере жизнедеятельности, потому уверен, что вместе с профессиональной командой сотрудников EasyPay, сможет достичь поставленных перед ним задач и целей.

                     О системе электронных платежей EasyPay:

Система приема платежей EasyPay начала работу в 2007 году на базе компании EasySoft, которая является разработчиком данной системы. Сегодня работу системы обеспечивает группа компаний: ООО «Изи Софт», Финансовая компания «Контрактовый дом», ВПС «Финансовый мир».

Группа предоставляет широкий спектр услуг по приему наличных микроплатежей через терминалы, а также осуществлением интернет-эквайринга платежных карт Visa/MasterCard в соответствии с международными стандартами информационной безопасности PCI DSS. Количество терминалов самообслуживания превышает 6000 единиц по всей территории Украины.

Детальнее с государственными лицензиями, наградами компаний и сертификатами можно ознакомиться на сайте http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

05.01.2016 Платежи без комиссии для владельцев карт Банка ТРАСТ

Специально для держателей платежных карт Банка «Траст», сервис EasyPay отменяет комиссию по платежам до конца 2016 г.

Если у вас есть платежная карта Банка «Траст», вы можете оплатить на сайте easypay.ua абсолютно бесплатно:

 1. Мобильную связь (Киевстар, МТС, Лайф, Тримоб, Укртелеком и другие)

 2. Интернет и ТВ

 3. Коммунальные услуги

 4. Внести платеж в бюджет

  А также владельцы карт Банка Траст могут оплачивать без комиссии финансовые услуги из раздела Банки и страхование сайта EasyPay. 

В акции принимают участие, как ранее зарегистрированные в системе карты, так и новые.

Оплата в системе EasyPay это: быстро, удобно и безопасно. EasyPay – цени время!

Правила акции «Летний тариф»

28.12.2015 Переводы с карты на карту в EasyPay снова бесплатно

Внимание! Акция продлена до 31.03.2016 г.

Сегодня стартовала совместная акция EasyPay, PayForce (партнер Фидобанка) по переводам с карты на карту без комиссии.

С 23 сентября по 31 марта 2016 г. каждый может совершить перевод с карты на карты без комиссии. При условии, что это зарегистрированный пользователь платежной системы EasyPay, который совершает перевод card2card впервые.

Переводите деньги на карты близким, друзьям или родственникам за мгновение, используя переводы на сайте easypay.ua.

Детальнее с условиями акции можно ознакомиться здесь.

17.12.2015 Введение комиссии по услугам МТС Украина

С 17 декабря 2015 г. в соответствии с требованиями компании МТС Украина, при осуществлении платежей за мобильную связь операторов МТС, Vodafone, а также услуги МТС Интернет, на сайте easypay.ua и в мобильном приложении EasyPay, установлена фиксированая комиссия с клиента в размере 1 грн. 

30.11.2015 Технические работы в процессинге

Уважаемые пользователи платежного сервиса EasyPay, уведомляем вас, что сегодня в 16:30 запланированы технические работы в процессинге. В связи с этим могут возникать трудности с использованием в системе банковских карт МПС MasterCard.

Ориентировочное время технических работ 6-10 минут.

Пожалуйста, если у вас возникнут трудности, попробуйте, осуществить операции позже указанного времени.

Заранее благодарим за понимание и приносим свои извинения за временные неудобства.

С уважением, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте осторожны при перечислении денег

В сети интернет появилась информация о том, что EasyPay и другие терминальные сети принимают участие в совместной акции компании WELLCOMTELEKOM и ряда автосалонов, названия которых меняются http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скриншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочется отметить, что EasyPay не принимает участие в данной акции. Такая компания как WELLCOMTELEKOM не существует. Мы столкнулись с мошенничеством, в котором использованы бренды популярных в Украине терминальных сетей, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема мошенников, которую они используют.

Пожалуйста, будьте осторожны и никогда не передавайте данные платежных карт, паспортов и идентификационных кодов малознакомым людям в телефонном режиме.

Не отправляйте денежные средства в неизвестные организации, которые вызывают подозрение.

Обо всех текущих акциях компании узнавайте с нашего сайта, официальных страниц в соц. сетях, из рассылок, популярных общепризнаных СМИ и других подтвержденных официальными представителями компании каналов коммуникации.