рус  укр  en 
Історія платежів
Гаманці
Платіжні карти
Шаблони платежiв
Регулярні платежі
Повідомлення
Налаштування

Новини

28.03.2017 7 порад, як заощадити на опаленні будинку

Продовжуємо ділитись актуальними порадами , як заощаджувати на комунальних послугах. У останньому блозі ми ділились лайфхаками, як заощадити при сплаті комунальних за воду. Сьогодні розповідаємо, як заощадити на опаленні будинку.

 

 

Регулюйте температуру повітря в квартирі. Пам’ятайте, кожен градус підвищує витрати на опалення у середньому на 5-10%. Комфортною вважається температура у 20°С.

 

 

 

 

Опалюйте лише ті приміщення, у яких знаходитесь більшість часу. Особливо це стосується великих квартир з вітальнями. Вмикайте тепло у вітальнях завчасно перед приходом гостей. А коли у вітальні потреби не має – вимикайте. Мінус опалення однієї кімнати – великий плюс до заощаджень вашого сімейного бюджету.

 

 

Встановіть індивідуальний лічильник тепла. У такому випадку ви будете сплачувати лише за те тепло, яке реально надійшло до квартири.

 

 

 

 

Встановіть термостат. Це пристрій, що підтримуватиме температуру на заданому рівні. Виставивши необхідну температуру, пристрій регулюватиме інтенсивність надходження тепла у кімнату. При цьому атмосфера буде комфортною, а лічильник нараховуватиме менше за тепло.

 

 

 

Відкривайте жалюзі та штори протягом сонячного дня. Завдяки сонцю кімнати непомітно нагріватимуться природнім чином. А ще не закривайте шторами радіатори. Нехай тепло поширюється по всій квартирі. У такий елементарний спосіб заощаджується до 5% тепла.

 

 

 

Якщо будете робити ремонт, оцініть ресурси та попіклуйтесь про утеплення квартири/будинку. Балкон, вікна, стіни – одного разу вклавшись в утеплення ви значно заощадите на сплаті комунальних за опалення у майбутньому. Приміром, віддача тепла від нових алюмінієвих радіаторів на 40-50% краща, ніж від старих чавунних.

 

 

 

Отримані рахунки сплачуйте онлайн на easypay.ua. Дотримання вищевказаних порад + низька комісія сервісу – успішний рецепт заощадження коштів при сплаті за опалення вашої оселі.

27.03.2017 Послуга онлайн-страхування від EasyPay

Компанія «Український Онлайн Центр Фінансових Послуг» разом з «EasyPay» запускає сервіс онлайн-страхування. Ви можете придбати страховий поліс у режимі online, не виходячи з квартири, будинку або офісу. За допомогою сервісу ви можете порівнювати ціни і умови різних страхових компаній і обирати для себе найвигідніший варіант. Все це онлайн і у декілька кліків.

Які послуги доступні?

Туристичне страхування

Ви можете швидко оформити Туристичну страховку для виїжджаючих за кордон, а також оформити Страхування майна на час від’їзду.

Автострахування На страхування ОСАГО надається знижка до 30%

Зелена карта Страховка автомобіля для виїзду за кордон, для подорожуючих на авто за межі України.

Страхування майна

Оформлення Страхування майна та відповідальності перед третіми особами (на випадок стихії,  пошкоджень третіми особами та ін).

Для отримання страховки достатньо:

 1. Перейти в розділ Онлайн-страхування
 2. Обрати необхідний тип страховки (медична туристична страховка при виїзді за кордон, «зелена карта» для подорожуючих на автомобілі за кордоном, майно, ОСАГО)
 3. Розрахувати вартість страховки, обрати найбільш вигідний варіант.
 4. Заповнити дані для оформлення договору
 5. Здійснити оплату та й отримати поліс на e-mail, або на бланку встановленого зразка поштою (для договорів ОСАГО, Зелена карта).

Договір страхування надсилається на електронну пошту протягом декількох хвилин після оплати. Поліси, що оформляються на бланках суворого обліку (ОСАГО, Зелена карта) безкоштовно відправляються за вказаною адресою. Для підписання договору страхування на електронну адресу відправляється електронний підпис, який необхідно скопіювати і вставити у відповідні поля для підписання.

Порівнюйте, обирайте найкращі пропозиції та страхуйтесь онлайн разом з EasyPay.

24.03.2017 Як отримати грошовий переказ не повідомляючи номер карти та гаманця?

Шахраї не сплять. Повідомляючи неперевіреними джерелами номер банківської карти, кожен з нас ризикує втратити власні кошти. Номери карт ми повідомляємо, коли отримуємо грошовий переказ, оплату за послуги або, наприклад, продаємо товар онлайн. Але є вірний спосіб, як надійно захистити кошти та отримати грошовий переказ не повідомляючи номер банківської карти.

За допомогою послуги «Отримати кошти на картку» від EasyPay ви можете створити конфіденційне посилання, отримавши яке, відправник зможе перерахувати кошти, не володіючи інформацією про вашу карту. Аналогічно, конфіденційний переказ можливий і на зареєстрований в системі електронний гаманець.

Як це працює?

 

 1. Перейдіть у розділ Грошові перекази. Оберіть послугу Отримати кошти на картку (або Отримати переказ на гаманець).
 2. Вкажіть суму та номер карти/гаманця, на яку прийде переказ
 3. Отримайте посилання й надішліть лінк, тому, хто має переказати кошти

Користувач отримає від вас посилання з формою оплати. У якій достатньо лише ввести дані карти відправника та підтвердити платіж. Про успішний переказ ви будете проінформовані за допомогою SMS або e-mail.

 

Переваги послуги «Отримати кошти на картку»

 1. Абсолютна конфіденційність номеру Вашої картки/гаманця
 2. Відправивши посилання групі людей, зручно збирати кошти (на вечірку, подарунок) спільно з друзями або колегами
 3. Дані платіжних інструментів надійно захищені (SSL захист)
 4. Не потрібно вводити данні карти одержувача

Зберігайте приватність за допомогою EasyPay та отримуйте грошові перекази не повідомляючи номер електронного гаманця/банківської карти.

23.03.2017 Історія виникнення банківських платіжних карт

Сьогодні банківські картки використовуються на кожному кроці. З огляду на світові тенденції, цілком ймовірно, що через кілька десятиліть, ми взагалі перейдемо на безготівковий розрахунок. А коли ж з’явилися банківські карти?

 

Батьківщина платіжних карт – США. Вперше, ідею карти, якою можна розраховуватись у магазинах, висунув письменник Едуард Белламі в 1880 році. На той час це здавалося фантазією. Але вже у 1914 році деякі американські банки стали видавати паперові картки заможним клієнтам. Розплатитися ними змоги не було. Вони лише були підтвердженням платоспроможності власника.

У 1914 році компанія «Western Union» випустила першу картку з фіксованою сумою кредиту. А в 1919 році – паперову кредитну карту, для членів уряду США. Вона давала право відправляти телеграми в кредит за рахунок уряду.

Паперові картки виявилися недовговічними і у 1928 році з’явилися металеві з рельєфним тисненням прізвища та адреси клієнта. Подібне тиснення використовується і у наш час. Завдяки тисненню, продавці могли швидко фіксувати дані про власника через копіювальний папір.

У 1949 році була створена ресторанна кредитна карта Diners Club, яка поклала початок ері сучасних кредитних карток. Відвідувачі ресторанів Нью-Йорку, могли пред’являти її замість готівки. Ресторани передавали копії рахунків у Diners Club, який щомісяця виставляв клієнту загальний рахунок. Клієнт розплачувався з Diners Club, а той з ресторанами.

У 1951 р Franklin National Bank випустив першу пластикову карту. У масове поширення пластикові картки ввела компанія American Express. Для популяризації, картки безкоштовно розсилали клієнтам поштою. У 60-ті на пластикових картках вперше з’явилася магнітна смужка, на якій зберігається інформація про клієнта. А у 1968 році American Express випустила першу статусну картку золотого кольору.

До 1979 року вже існувала міжнародна система MasterCard у обігу якої знаходилося більше 50 млн одиниць карт  по всій Америці. Паралельно запускаються системи VISA та American Express. Кредитні картки глобально розповсюджуються по всьому світу. MasterCard, VISA та American Express є лідерами світового ринку і до цього дня.

1996 року у міжнародну платіжну систему VISA були прийняті українські банки, які почали повноцінно працювати з картками міжнародних систем.

Загальна кількість кредитних карт на даний момент вражає – світовий обіг становить понад 10 млрд одиниць. А згідно з дослідженням Національного Банку – у обігу українців 56, 4 млн. банківських карт (станом на 1.10.2016). Українці все активніше використовують картки для оплати товарів та послуг.

Для здійснення будь-якої операції на easypay.ua вам достатньо мати при собі банківську картку VISA/MasterCard будь-якого українського банку. Зареєструвавши карту, вам не знадобиться кожного разу вводити реквізити при оплаті. Ви зможете відслідковувати Історію платежів, а також переказувати кошти між зареєстрованими картками дешевше. Комісія при переказі всього 0,5% + 2,5 грн., що в два рази нижче, ніж стандартний тариф.

Оцініть всі переваги використання банківських карт разом з easypay.ua.

22.03.2017 5 порад, як заощадити при сплаті комунальних за воду

Ми користуємося водою щодня. Чистимо зуби, приймаємо душ, миємо посуд, готуємо. Здавалося б, всього потрошки. Але коли наприкінці місяця отримуємо платіжки, шукаємо спосіб заощадити. Даємо 5 порад, як заощаджувати при сплаті комунальних за воду.

                                          

Встановіть лічильники

Встановивши лічильники ви значно заощадите сімейні кошти, які витрачаєте на сплату комунальних за воду. Вода без лічильника рахується за нормативами, що зазвичай значно перевищують рівень споживання води звичайною людиною. І часто ви сплачуєте не лише за себе, а й за сусідів. За статистикою лічильники дозволяють заощаджувати до 50% від суми сплати за воду. Лічильники – must-have будь-якої квартири.

                                                                          

 

Дізнайтесь про можливість отримання пільг та субсиді

Отримати знижку на комунальні не так важко, як здається. Допомогу держави  може отримати більшість українських родин, якщо їхні комунальні витрати перевищують в середньому 15% щомісячного сукупного доходу. Так, доведеться, стикнутися з бюрократією, але у результаті матимете значну економію на комунальних послугах.

 

 

Контролюйте використання води

Для того щоб менше сплачувати, варто й менше споживати. Беремо приклад з європейців. Вони мають достатньо великі тарифи на воду, і вже давно заощаджують споживання, віддаючи перевагу душу замість ванної. 5-6 хвилин у душі – достатньо, щоб не витратити велику кількість води. До речі, душові насадки також стримують потік води, завдяки чому використовується менший об’єм кубів.

 

 

Використовуйте сучасну техніку

А ось це обов’язково розкажіть бабусі. Пральні/посудомийні машини не лише полегшують життя та процес прання, а й значно заощаджують використання води в цілому. Коли ми перемо або миємо посуд вручну, велика кількість води стікає просто так, що потім звісно ж відображається на наших рахунках.

 

 

 

Сплачуйте комунальні на easypay.ua

Доступність 24/7, легкість оплати, підтримка більшості постачальників комунальних послуг в усіх містах України – це лише низка переваг платіжного сервісу. І звісно ж – низька комісія. Сплачуючи комунальні з EasyPay ви значно заощаджуєте не тільки час, а й власні кошти. Скористайтесь можливістю заощадити – сплатіть рахунки за воду просто зараз.

17.03.2017 Як оплатити кредит в EasyPay

За допомогою EasyPay ви можете не виходячи з дому сплатити, як заставний, так і споживчий кредит будь-якого банку України. А також оплатити послуги платіжних сервісів та маркетів, що надають кошти в борг. Швидко, легко та безпечно.

Оплатити кредит просто. Для цього:

 1. Перейдіть в розділ Банки та страхування
 2. Оберіть необхідний банк/платіжний сервіс, за яким необхідно погасити кредит
 3. Введіть дані кредитного рахунку (номер кредитного договору, розрахунковий рахунок і інші дані в залежності від банку/платіжної установи)
 4. Введіть суму, дані карти/гаманця та підтвердіть платіж.

Квитанція з підтвердженням платежу буде відправлена ​​на вашу електронну адресу. При необхідності ви можете отримати оригінал квитанції поштою. Кошти будуть зараховані протягом трьох банківських днів. Також ви можете погасити карткові банківські кредити, просто перерахувавши кошти з картки на картку. При цьому для зареєстрованих карт комісія всього 0,5% + 2,5 грн. Що в 2 рази дешевше, ніж звичайний тариф.

Не варто турбуватись, якщо ви не знайшли необхідний банк/послугу на сайті. Не потрібно вирушати у відділення та відстоювати в чергах. У подібному випадку ви завжди можете перерахувати кошти за допомогою Платежу за реквізитами. Інструкція, як здійснити платіж за реквізитами тут. Зареєстровані користувачі сайту, можуть налаштувати Шаблон платежу та не вводити щоразу дані кредитного рахунку. А активувавши Регулярний платіж система буде сплачувати кредит автоматично у вказану дату.

Сплачуйте кредити будь-якого банку України онлайн, не виходячи з дому і всього за декілька хвилин.

16.03.2017 Як сплатити комунальні послуги через інтернет?

Щомісяця настає час, коли ми справно збираємо платіжні квитанції і оплачуємо комунальні послуги. І якщо раніше для цього необхідно було стояти у черзі, то тепер всі послуги можна сплатити, не виходячи з дому через інтернет.

За допомогою сервісу easypay.ua ви з легкістю можете сплатити всі необхідні рахунки онлайн. Газ/вода/електроенергія та інші послуги сплачуються в 3 кліки за допомогою банківської карти.

Як оплатити?

– Перейдіть у розділ «Комунальні платежі». Оберіть місто.
– Оберіть послугу і введіть реквізити платежу (номер ЖЕКу, особового рахунку, показання лічильника та ін.)
– Введіть дані банківської картки (номер, термін дії CVV-код) та підтвердіть платіж.

Що робити якщо місто/послуга не знайдені у списку?

Якщо ви не знайшли необхідну послугу, ви легко зможете сплатити комунальні за допомогою опції Платіж за реквізитами. Для оплати необхідно вказати дані комунального підприємства (банк одержувача, МФО, Р/р), а також суму та призначення платежу.  Детальна інструкція вже є на нашому сайті.

Де я можу отримати квитанції?

Квитанції за кожен платіж автоматично відправляються на ваш e-mail. При необхідності ви в будь-який момент можете роздрукувати квитанції або отримати оригінали поштою. Кошти зараховуються протягом 3-х банківських днів. Всі здійснені операції зберігаються в Історії платежів, завдяки чому, онлайн-звітність завжди під рукою.

Підказка: Налаштувавши Шаблони платежів, ви значно заощадите час витрачений на сплату комунальних. Шаблон позбавляє від необхідності щоразу вводити складні номери особових рахунків за газ/воду/опалення, що значно полегшує оплату. А налаштувавши Регулярні платежі система буде здійснювати оплату за потрібні послуги автоматично у вказаний час.

15.03.2017 Як розпізнати фішинговий сайт

Користувачі інтернету часто натрапляють на сайти, що пропонують вигідні рекламні акції, низькі ціни, відсутність комісій. А у результаті виявляється, що все це – типові прийоми інтернет-шахраїв, створені для того щоб заволодіти нашими коштами. Це явище має назву фішинг. Розглянемо, як захистити себе від нього.

Що таке фішинг?

Фішинг – виманювання у довірливих або неуважних користувачів мережі персональних даних з метою збору реквізитів платіжних карток для подальшої крадіжки грошових коштів. Найчастіше фішинг зустрічається під видом інтернет-магазинів, платіжних сайтів, сервісів з переказу коштів тощо.

Фішинговий сайт – веб ресурс, який виманює реквізити платіжних карток під виглядом надання неіснуючих послуг. Більше 90% фішингових сайтів надають неіснуючі послуги з поповнення мобільного рахунку, банкінгу та переказу коштів з картки на картку. Часто фішингові сайти копіюють оригінальні сторінки відомих сервісів, банків.

6 основних ознак фішингових сайтів

Будьте уважні, якщо:

 1. На сайті відсутнє безпечне з’єднання (домен сторiнки оплати безпечного сайту має починатися з починається з https:\\ а не з http:\\).
 2. Сайт зареєстрований на ненадійному домені, створений на конструкторі сайтів, в адресному рядку відображається однакова адреса для всіх сторінок. І навпаки, якщо сайт зареєстрований на домені національного рівня .UA, – ресурсу можна довіряти. Приклад: https://easypay.ua
 3. Наявність нульових комісій та інших неймовірних пропозицій. Деякі пропозиції занадто добрі, щоб бути правдою.
 4. Наявність контентних погрішностей. Граматичні та синтаксичні помилки у тексті, контенті, неактуальна інформація, сумнівний зовнішній вигляд.
 5. Легітимні сайти маскують введення карткових реквізитів (наприклад, зірочками) або використовують віртуальну клавіатуру, фішингові сайти – ні.
 6. Після введення даних картки, відбувається збій операції, кошти зняті, але не зараховані.

Фішингові сайти зазвичай існують недовго. Але згідно статистики, за місяць жертвами одного такого сайту можуть стати тисячі користувачів.

Як не потрапити у фішингову пастку?

Будьте раціональні. Не довіряйте нереальним акціям, перевіряйте контент сайту, цікавтесь репутацією знайдених у пошуку платіжних систем. Сплачуйте послуги на перевірених ресурсах. Користуйтесь easypay.ua – сервіс надійно захистить ваші кошти та персональні дані згідно світових стандартів безпеки.

14.03.2017 Дослідження Mastercard: смартфон та планшет – улюблені гаджети українців для платежів.

Дослідники Impact of Innovation від Mastercard, вивчили ставлення користувачів до цифрових технологій, охопивши 23 країни й 23 тис. споживачів у Європі, Африці та на Близькому Сході. У результаті, виявилось, що більше 90% споживачів у всьому світі використовують смартфон частіше за будь-який інший гаджет. А як щодо українців?

За даними дослідження, з-поміж усіх пристроїв для платежів, українці надають перевагу смартфонам і планшетам та відчувають потребу цифрових інновацій у сфері транспорту, освіти та охорони здоров’я.

Українці найчастіше користуються пошуковими сервісами, соціальними мережами, електронною поштою. А також активно здійснюють онлайн-шопінг та онлайн-платежі.

72% опитаних готові оплачувати покупки зі смартфонів, 48% – з планшетів. Українські користувачі – одні з найбільш оптимістично налаштованих до втілення цифрових інновацій у повсякденне життя. Вже зараз ми проводимо зі смартфоном більше 4 годин на день, а більше половини опитаних (54%) здійснюють онлайн-оплати з мобільного. Поряд із цим 2 із 3 учасників дослідження користуються цифровими додатками для платежів та мобільним банкінгом.

Безпека – головний пріоритет у здійсненні цифрових платежів. Зокрема, безпека банківського рахунку та персональних даних. Також мають значення швидкість і простота процесу оплати. Тому споживачі, вважають за краще використовувати біометричні дані, ідентифікацію за відбитками пальців, замість PIN-коду під час оплат. Такий спосіб ідентифікації підтримують 38% опитаних українців.

А яким чином ви зазвичай здійснюєте платежі? Діліться думками в коментарях.

 

За матеріалами mastercard.com

10.03.2017 Як створити Шаблон та налаштувати Регулярний платіж?

Для зареєстрованих користувачів сервісу EasyPay існує можливість створення Шаблонів та Регулярних платежів.

Шаблони дозволяють зберігати параметри необхідних платежів і не витрачати щоразу час на заповнення реквізитів. А за допомогою Регулярних платежів система автоматично сплачує необхідні послуги в зазначені терміни.

Як створити Шаблон платежу в Особистому кабінеті

Для створення шаблону платежу необхідно:

 1. В Особистому кабінеті обрати опцію «Шаблони платежів».
 2. Вибрати необхідну категорію послуг, провайдера.
 3. Заповнити платіжні реквізити (номер телефону/рахунку/карти/показання лічильників)
 4. Ввести суму і зберегти введені дані.

Також ви можете зберегти платіж, як шаблон після успішного проведення платежу на сторінці результату операції. Функціонал Особистого кабінету EasyPay дозволяє зберігати необмежену кількість Шаблонів платежів, редагувати і видаляти при необхідності.

Як створити Регулярний платіж?

Для створення Регулярного платежу необхідно:

 1. В Особистому кабінеті обрати опцію «Регулярні платежі».
 2. Вибрати необхідну категорію послуг, провайдера.
 3. Ввести суму, платіжні реквізити (номер телефону / рахунку / карти / показання лічильників)
 4. Налаштувати періодичність платежу (одноразово, щодня, щомісяця або в певний день).
 5. Зберегти введені дані.

Ви можете самостійно регулювати статус платежу, активуючи/деактивуючи його при необхідності. Для цього всього лише перетягніть тумблер одним кліком миші.

Шаблони та регулярні платежі доступні для всіх категорій послуг EasyPay. Ви можете зберегти, як шаблон поповнення мобільного, так і налаштувати регулярний платіж для відрахування податків до бюджету, оплати інтернету, кредиту, страхові внески та  комунальні платежі.

Реєструйтесь в Особистому кабінеті, користуйтесь перевагами EasyPay та заощаджуйте час при сплаті послуг.

26.09.2016 До уваги жителів м. Львів

Шановні користувачі сервісу EasyPay!

Дякуємо, що цінуєте свій час та сплачуєте рахунки онлайн.

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із змінами в умовах роботи з постачальниками комунальних послуг м. Львів, платіжний сервіс EasyPay змушений ввести комісію для наступних сервісів:

 Водоканал (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Комунальні платежі (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Комунальні платежі Львівгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів)

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львів)

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Сплачуй Інтернет та ТВ - без черг!

Сплачуй Інтернет та ТВ - без черг!

Готівкою в терміналах EasyPay та онлайн на сайті www.easypay.ua/internet-tv.

Оберіть потрібного провайдера послуги через пошук та здійсніть оплату самостійно, не втрачаючи час в чергах.

інтернет та тв

21.09.2016 Безпека платежів в інтернеті

Сьогодні все більше популярний метод оплати послуг/товарів в Інтернеті з використанням платіжної картки. Задля безпеки онлайн платежів та збереження фінансових даних картки, а відповідно і коштів, EasyPay розробив інфографіку, де Ви можете ознайомитися з декількома базовими правилами здійснення онлайн платежів.

Безпека платежів

19.09.2016 Поповнюй Tanki Online і отримуй + 25% до будь-якої суми

Платіжна система EasyPay і агрегатор платежів LEOGAMING спільно запустили акцію по популярній грі Tanki Online - поповнюючи свій ігровий баланс в період з 19 по 30 вересня в будь-якому терміналі або на сайті easypay.ua, Ви отримуєте + 25% до кожного платежу. Бонусне поповнення також діє і на сайті www.leogaming.net.

Акція проводиться за активної участі розробника популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, що має велику кількість шанувальників серед українських гравців.

Tanki Online - популярна браузерна онлайн-гра, в якій гравці б'ються один з одним на різних картах. Ігровий сеттінг наслідує кращі традиції класичної гри Battle City, проте, також має видовищні PvP-бої в футуристичному стилі оточення і бойової техніки, що схоже з шутером Quake. «Танки Онлайн» пропонують розвинену систему кар'єри, шляхом отримання нових військових звань (за бали досвіду) і прокачування різних елементів своєї бойової машини (за внутрішньоігрову валюту - кристали).

EasyPay - популярна платіжна система, яка складається з понад 8000 платіжних терміналів, які дозволяють здійснювати зручні і швидкі оплати на користь майже 2000 різних сервісів, від комунальних платежів і операторів мобільного зв'язку, і до онлайн-ігор. Також платіжний веб-сайт www.easypay.ua, де все ті ж операції, можна здійснювати в онлайн режимі.

Компанія LEOGAMING - лідер на ринку поповнення рахунків онлайн-ігор та ігрових сервісів, що працює з 2010 року. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя, вони забезпечують надійне і безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі на вигідних умовах і працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігрового контенту.

14.09.2016 РОЗВИТОК ОНЛАЙН ПЛАТЕЖІВ В СВІТІ

Продовжуючи просвітницьку функцію, ділимося інфографікою про онлайн платежі в світі та Україні. Хочеться додати, що в нашій країні понад 30 млн. активних банківських карток, а 80% оплат в мережі інтернет - це оплата нематеріальних товарів та послуг:

мобільний зв’язок,

комунальні послуги,

електронні квитки,

перекази між картками.

Сподіваємося, ви оминаєте банківські черги та надаєте перевагу безготівковим платежам на сайті www.easypay.ua.

online payments easypay

07.09.2016 Зручна послуга - платіж за банківськими реквізитами (інфографіка)

Якщо раптом ви не знайшли потрібну послугу на сайті, спробуйте здійснити оплату за допомогою сервісу "Платіж за реквізитами". Для цього, потрібно перенести реквізити рахунку-одержувача грошей з паперової квитанції в спеціальну форму на сайті. Для зручності, ми описали процес оплати в інфографіці.

Платіж за реквізітами

16.08.2016 Клієнти СК «AXA Страхування» можуть вносити чергові платежі онлайн

15 серпня 2016 року «АХА Страхування» оголосила про можливість оплати чергових платежів по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхування» підтримує стратегію з розвитку ditgital напрямків. В рамках якої страховик активно розвиває онлайн сервіси. Тепер у клієнтів АХА з'явилася нова зручна можливість вносити черговий платіж за договором КАСКО онлайн, використовуючи платіжну систему EasyPay.

Таким чином, страхувальник отримує ряд додаткових переваг: цілодобова можливість швидкої оплати через інтернет без обов'язкової реєстрації, зарахування платежів протягом декількох хвилин, оперативне отримання квитанцій за здійснені платежі. Оплати можна здійснювати як зі стаціонарного комп'ютера, так і з мобільних пристроїв незалежно від місця розташування.

01.08.2016 Погашення кредиту БЕЗ КОМІСІЙ для клієнтів ULTRACASH
Шановні клієнти!
 
Повідомляємо, що в терміналах EasyPay Ви можете погасити кредит від ULTRACASH без комісій.
 
Для здійснення платежу через термінал скористайтеся пошуком або виберіть категорію "Банки і страхування", потім натисніть на іконку сервісу ULTRACASH.
 
Послуга доступна по всій Україні. Оплата здійснюється за номером договору.
Найближчий термінал Ви можете знайти Карті терміналів на нашому сайті.
 
Також здійснити погашення кредиту Ви можете онлайн через сайт EasyPay.
14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya,  не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральним директором платіжної системи EasyPay призначений Микола Дида

На спільному засіданні акціонерів та керівництва компанії,  генеральним директором платіжної системи EasyPay, призначений успішний підприємець Микола Ярославович Дида.

Наказ про призначення на посаду генерального директора було підписано 28 січня 2016 р. «Микола Дида молодий, амбіційний та успішний підприємець із Західної України. Займається термінальним бізнесом з 2009 р. та має достатній досвід у цій сфері, щоб очолювати таку відповідальну посаду, як генеральний директор», вважає акціонер та співвласник компанії Володимир Федорович Авраменко.

Крім того, пан Дида вже декілька років являється ключовим партнером EasyPay, що доводить відмінне знання бізнес-процесів компанії, її фундаментальних переваг та є базисом для розробки ефективної стратегії подальшого розвитку компанії.

Микола Дида розповів, що звик бути найкращим у будь-якій сфері життєдіяльності, тому впевнений, що разом із професійною командою співробітників EasyPay, зможе досягти поставлених перед ним завдань та цілей.

Про систему електронних платежів EasyPay:

Система прийому платежів EasyPay розпочала роботу в 2007 році на базі компанії EasySoft, яка є розробником даної системи. Сьогодні роботу системи забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».

Група надає широкий спектр послуг з прийому готівкових мікроплатежів через термінали, а також здійснення інтернет-еквайрингу платіжних карток Visa/MasterCard відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки PCI DSS. Кількість терміналів самообслуговування складає більше 6000 одиниць по всій території України.

Детальніше з державними ліцензіями, винагородами компаній та сертифікатами можна ознайомитись на сайті http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

16.01.2016 Оператор мобільного зв'язку Life стає Lifecell

Оператор мобільного зв'язку Life (Лайф) здійснює ребрендинг. Про це компанія офіційно повідомила декілька днів назад. Тепер абоненти популярного стільникового оператора обслуговуються під назвою Lifecell.

Поповнити рахунок на сайті платіжної системи EasyPay можливо за посиланням.

 

05.01.2016 Сплачуй карткою Банку Траст без комісії

Спеціально для власників платіжних карток Банку «Траст», сервіс EasyPay скасовує комісію по операціям до кінця 2016 р.

Якщо у вас є платіжна картка Банку «Траст», ви можете здійснити на сайті easypay.ua наступні платежі абсолютно безкоштовно:

 1. Мобільній зв`язок (Київстар, МТС, Лайф, Трімоб, Укртелеком та інші)

 2. Інтернет та ТВ

 3. Комунальні послуги

 4. Бюджетні платежі

  А також власники карток Банку Траст можуть сплачувати без комісії фінансові послуги з розділу Банки та страхування сайту EasyPay. 

В акції приймають участь, як раніше зареєстровані в системі картки, так і нові.

Оплата в системі EasyPay це: швидко, зручно та безпечно. EasyPay – цінуй час!

Правила акції «Літній тариф»

28.12.2015 Перекази з картки на картку в EasyPay знову безкоштовні

Увага! Акці. подовжено до 31.03.2016 р.

Сьогодні стартувала спільна акція EasyPay, PayForce (партнер Фідобанка) по переказам з картки на картку без комісії.

З 23 вересня по 31 березня 2016 р. кожний може здійснити переказ з картки на картку без комісії. При умові, що це зареєстрований користувач платіжної системи EasyPay, котрий здійснює перекази card2card вперше.

Переказуйте гроші на картки близьким, друзям чи родичам за мить, використовуючи перекази на сайті easypay.ua.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися тут.

17.12.2015 Введення комісії за послуги МТС Україна

З 17 грудня 2015 р. відповідно до вимог компанії МТС Україна, при здійсненні платежів за мобільний зв’язок операторів МТС, Vodafone, а також послуги МТС Інтернет, на сайті easypay.ua та в мобільному додатку EasyPay, встановлена фіксована комісія з клієнта у розмірі 1 грн.

30.11.2015 Технічні роботи у процесингу

Шановні користувачі платіжного сервісу EasyPay, повідомляємо вам, що сьогодні в 16:30 заплановані технічні роботи у процесингу. У зв’язку з цим можуть виникнути труднощі із використанням в системі банківських карток МПС MasterCard.

Орієнтовний час технічних робіт 6-10 хвилин.

Будь-ласка, якщо у вас виникнуть труднощі, спробуйте, здійснити операції пізніше вказаного часу.

Заздалегідь вдячні за розуміння та приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте обережні при перерахуванні коштів

В мережі інтернет з`явилась інформація про те, що EasyPay та інші термінальні мережі приймають участь у спільній акції компанії WELLCOMTELEKOM та ряду автосалонів, назви котрих змінюються http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скріншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочеться відмітити, що EasyPay не приймає участь в данній акції. Така компанія як WELLCOMTELEKOM не існує. Ми зіштовхнулися із шахрайством, в якому використані бренди популярних в Україні термінальних мереж, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема шахраїв, котру вони використовуюсть.

Будь-ласка, будьте обережні і ніколи не передавайте дані платіжних карток, паспортів та ідентіфікаційних кодів малознайомим людям в телефонному режимі.

Не відправляйте грошові кошти в невідомі організації, котрі викликають у вас підозру.

Про всі поточні акції компанії EasyPay, дізнавайтесь, будь-ласка, на нашому сайті, з офіційних сторінок у соціальних мережах, з загальновідомих ЗМІ та інших підтверджених офіційними представниками компанії каналів комунікації.