История платежей
Кошельки
Платежные карты
Шаблоны платежей
Регулярные платежи
Уведомления
Настройки

Новости

20.10.2017 Оплата банківською картою в Інтернеті: як це відбувається

До інтернет-платежів долучаються не тільки молоді люди, але і представники старшого покоління. Причина проста: купувати в мережі дешевше, ніж у магазині.

Однак, багато українців побоюються здійснювати онлайн-покупки за допомогою своїх банківських карток, вважаючи, що їх платіжні дані можуть опинитись у розпорядженні зловмисників. Найчастіше цей страх продиктований тим, що користувач погано розуміє технологію здійснення платежу. Розберемось, що відбувається після того, як ви натискаєте кнопку «Оплатити», і чи варто переживати за свої гроші.

Трохи про терміни

Інтернет-магазин, у якому можна розрахуватися міжнародною пластиковою карткою Visa, MasterCard або іншої платіжної системи, використовує послугу еквайрингу (від англійського дієслова to acquire – отримувати, купувати).

Процес оплати здійснюється через банк-еквайр, який може самостійно виконувати подібні операції. Це електронна система, який забезпечує взаємодію між інтернет-магазином, банком-партнером (еквайром), міжнародною платіжною системою МПС і банком-емітентом, що випустив карту.

Кожна платіжна система висуває власні вимоги до процесингових центрів. Так, Visa і MasterCard зобов’язують компанії, що приймають до оплати або випускають платіжні карти, проходити сертифікацію по стандарту PCI DSS.

Анатомія розрахунку

Отже, яким же чином відбувається оплата з використанням платіжної картки?

Онлайн-платіж за товар або послугу проходить у кілька етапів.

Крок 1. Клієнт здійснює замовлення на сайті інтернет-магазину. Система пропонує різні способи оплати, з яких клієнт обирає розрахунок банківською карткою.

Крок 2. Інтернет-магазин «перекидає» користувача на захищену сторінку (в адресному рядку браузера має обов’язково відображатись https://ім’я сайту) форму оплати банку чи посередника. Платіжна система є сполучною ланкою між банком та клієнтом (покупцями).

Крок 3. Покупець вводить дані своєї банківської картки (16-значний номер, термін дії, CVV2/CVC2-код) .Visa та MasterCard висувають вимоги до банків-еквайрів та посередників, виконання яких гарантує надійність системи і безпеку платежів.

Крок 4. Якщо ваша карта підключена до програми 3D Security (підтримує двохфакторну автентифікацію), то після введення даних, ви опинитесь на сторінці банку-емітента картки, для введення одноразового паролю. Пароль, як правило, надходить у смс або по іншому сервісу доставки повідомлень на номер телефону, до якого прив’язана банківська картка.

Крок 5. Дані з форми оплати передаються банку-еквайру для виконання запиту на авторизацію з метою списання грошових коштів.

Крок 6. Банк-еквайр надсилає запит до платіжної системи (Visa, MasterCard, ПРОСТІР), якій належить картка.

Крок 7. Платіжна система визначає банк, який випустив картку покупця (банк-емітент) та відправляє запит на авторизацію до його процесингового центру.

Крок 8. Підтвердження платежу. Банк-емітент сповіщає банк-еквайр за допомогою платіжної системи про можливість виконання транзакції.

Крок 9. Отриману відповідь на авторизацію, банк-еквайр передає інтернет-магазину як підтвердження/відхилення платежу.

Крок 10. Покупець отримує повідомлення про оплату замовлення.

Ризики

Як бачимо, процес включає багатоступеневу авторизацію. Це дозволяє гарантувати, що з вашої картки буде списана тільки сума замовлення та банківська комісія, якщо така передбачена.

Оскільки розрахунок здійснюється через захищену форму оплати, а інформація передається по закритих каналах зв’язку, ви можете бути впевнені в повній конфіденційності. Ваші платіжні дані не зможуть побачити ні менеджери інтернет-магазину, ні мережеві хакери.

Сміливо розплачуйтесь кредиткою онлайн, але перед цим:

 • ретельно вивчіть сайт інтернет-магазину (перевагу слід надавати давно працюючим на ринку інтернет-магазинам, до нових ставтеся з обережністю);
 • почитайте відгуки про його роботу;
 • перевірте контактну інформацію та фактичну адресу компанії;
 • переконайтесь, що платіж здійснюється на сторінці процесингового центру, URL якої починається з https://secure.
 • при використанні комп’ютера, планшета, мобільного пристрою для оплат за допомогою платіжних карт обов’язково встановіть офіційне антивірусне програмне забезпечення, яке регулярно оновлюється й сканує пристрій на наявність шкідливого ПЗ. Також рекомендується, щоб програмне забезпечення було ліцензійним. Для мобільних пристроїв небажано використовувати пристрої з отриманими правами root-користувача, так як вони більш уразливі.
 • при оплаті бажано уникати використання публічних Wi-Fi мереж (кафе, вокзали тощо), так як вони не забезпечують належного рівня безпеки переданої інформації.
 • будьте уважні при переході до інтернет-магазину за результатами пошуку. Шахраї створюють ресурси подібні справжнім сервісам та магазинам (навіть копіюють дизайн сторінок), але в цьому випадку буде відрізнятись назва у адресному рядку браузера. Завжди перевіряйте відповідність назви справжньому магазину.

Ці прості запобіжні заходи захистять вас від недобросовісних продавців та інтернет-аферистів, що полюють за чужими грошима. Все інше зроблять сучасні технології. Вдалих покупок!

18.10.2017 Збирай гроші і не витрачай зайвого часу за допомогою сервісу EasyPay

Осіння прохолода та дощі не впливають на плани, турботи і різні події в нашому житті. Всім добре відомі клопоти пов’язані з терміновим збором коштів з того чи іншого приводу. Загальні покупки і заходи вимагають не тільки грошових витрат, але і втрати часу. EasyPay допоможе заощадити і прискорити процес накопичення коштів, як на особисті, так і загальні потреби.

Ми вже розповідали про те, як надійно захистити кошти і отримати грошовий переказ не повідомляючи номер банківської картки. Тепер, розглянемо ще одну перевагу послуги «Отримати гроші на карту» від EasyPay.

Потрібно зібрати конкретну суму, але зовсім не хочеться розголошувати дані своєї картки або витрачати час на введення чужих? – створіть конфіденційне посилання, скориставшись яким, відправник зможе перерахувати кошти на задану суму легко і швидко.

Ця послуга допоможе зібрати потрібну суму для:

 • Спільних подорожей;
 • Організації корпоративів або крутих вечірок;
 • Покупки необхідних речей в дитячий садок або в школу;
 • Спільного подарунка від близьких.

Втілюйте свої плани і задуми в життя, а EasyPay гарантує наступне:

 1. Абсолютна конфіденційність номеру Вашої картки/гаманця;
 2. Скористатися цією посиланням зможуть всі, кому вона буде відправлена;
 3. Дані платіжних інструментів надійно захищені (SSL захист);
 4. Не потрібно вводити дані картки одержувача.

17.10.2017 Попереджаємо про випадки шахрайства

Шановні клієнти!

У зв’язку із випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про SMS-викторину від ТОВ «ІЗІ СОФТ» для користувачів мережі-терміналів EasyPay , яка опублікована на сайті:
http://www.auto-surprise.com.ua/index.html

не має ніякого відношення до компаній, які працюють під брендом «EasyPay», ТОВ “Фінансова компанія” “АБЕКОР” зокрема. Застерігаємо від участі в даній і будь-яких подібних “акціях”, оскільки це може завдати суттєвої шкоди Вашому фінансовому здоров’ю.

«EasyPay» не несе жодної відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження.
Вся інформація про діяльність «EasyPay» в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайті: www.easypay.ua та на офіційних сторінках в соціальних мережах.

12.10.2017 VISA або MasterCard? Якою карткою краще користуватись за кордоном?

З початку введення безвізового режиму українці стали набагато частіше подорожувати. І тим актуальнішим стає питання, яку карту використовувати для розрахунків за кордоном, VISA або MasterCard? Допомагаємо визначитись та розбираємось на конкретних прикладах.

VISA та MasterCard — міжнародні платіжні системи, що дозволяють з легкістю сплачувати необхідні послуги та покупки, як на батьківщині, так і за кордоном. При розрахунках за послуги або покупки, кошти конвертуються у валюту країни, де відбувається платіж та/або у основну валюту платіжної системи. Прийнято стверджувати, що карти VISA більше підходять для розрахунків у доларах, а MasterCard — в євро. Це твердження вірне, але частково.

VISA — американська платіжна система. На даний момент, є світовим лідером — 28% банківських карток по всьому світу випущені компанією VISA. Основна валюта платіжних операцій VISA — долари.

MasterCard — американська платіжна система, але з базовою валютою операцій євро. Конвертація буде залежати від вашого місцезнаходження. В США конвертація відбувається в доларах, в країнах Європи — євро. 20% світових банківських карт відносяться до системи MasterCard.

VISA — оптимальний варіант для подорожі в країни, де основною валютою, є долар — США, Канаду, Латинську Америку, Таїланд.

MasterCard — підійде для подорожей до Європи, Африки, Кубу.

Як відбувається розрахунок за кордоном картами VISA / MasterCard?
Роздивимось на конкретних прикладах:

1. Ми у Європі. Маємо гривневу картку. Розрахунок відбувається в євро.

 

 

VISA: UAH> USD> EUR
MasterCard: UAH> EUR

Вигідніше використовувати MasterCard — одна конверсія. У VISA конверсія подвійна (конверсія банку + конверсія платіжної системи), втратимо кошти.

 

2. Ми у Європі. Картка у євро. Розрахунок у євро.

 

 

Visa: EUR> USD> EUR
MasterCard: EUR

У MasterCard відсутня конверсія. У VISA — подвійна. Вигідніше використовувати MasterCard.

 

 

3. Ми у США. Доларова картка. Розрахунок у доларах.

 

Visa: USD
MasterCard: USD> EUR> USD

У США вигідніше використовувати картку VISA. При розрахунку MasterCard втрачаємо кошти.

 

 

 

 

Варто зазначити, що за кордоном активно використовуються безконтактні способи оплати VISA PayWave та MasterCard PayPass. Про безконтактні способи оплати ми більше розповідаємо тут. Відправляючись у подорож, звіртесь з нашою інфографікою та оберіть вірний варіант розрахунку, щоб не втрачати власні кошти. З EasyPay простіше!

 

 

10.10.2017 Easy Pay випускає додаток для iOS

EasyPay – система прийому платежів, що вже десять років є одним з лідерів українського фінансового ринку, випускає власний додаток для iOS.  

Завдяки надійності, ефективності та легкості використання, щодня кількість користувачів мобільних додатків стрімко зростає. Саме бажання бути ближчими й найкращими для користувачів, надихало розробників в процесі створення нового додатку EasyPay для iOS.

Додаток EasyPay для iOS з легкістю допоможе:

 • Оплачувати понад 2000 послуг;
 • Створювати шаблони платежів для заощадження власного часу;
 • Створювати гаманці та додавати платіжні картки для переказів або поповнень;
 • Переглядати історії операцій (платежів, переказів, поповнень, нарахувань);
 • Отримувати та здійснювати термінові перекази з-закордону;
 • Користуватись мапою платіжних терміналів.

Інтерфейс додатку приємний та інтуїтивний. На Головній сторінці розміщено основний функціонал: Оплата послуг, Грошові перекази, Кредитні картки та Електронні гаманці.
Обравши функцію «Оплата» сплачуйте будь-які послуги за допомогою гаманця та кредитної картки. Опція «Грошові перекази» здійснює перекази з картки на картку, між гаманцями, рахунками. У розділах «Кредитні картки» та «Електронні гаманці» налаштовуйте роботу з платіжними інструментами.


Все що потрібно: завантажити додаток EasyPay у App Store, увійти в Особистий кабінет або зареєструватися за 1 хвилину. І платежі завжди в кишені!

 

 

05.10.2017 EasyPay перший платіжний сервіс, який приймає оплати нового оператора «LycaMobile»

Британська компанія «Lyca Group» оголосила про запуск мобільного оператора «LycaMobile» в Україні. У одного із головних міжнародних лідерів великі амбіції та плани щодо розвитку на українських теренах мобільних операторів. Компанія  працює більш ніж в 22 країнах, клієнтами є понад 15 млн осіб. Мета нового мобільного оператора в Україні — надати можливість телефонувати за кордон на вигідних умовах і не переплачувати зайві кошти.

Після отримання безвізового режиму, мільйони українців подорожують та відвідують країни ЄС з метою навчання або заробітку. Європа, її можливості та досвіт стали значно ближчими, а потреба у міжнародних дзвінках стрімко зросла. Саме тому, поява «LycaMobile» в Україні є актуальною для багатьох.

«LycaMobile» — найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв’язку (MVNO, mobile virtual network operator). Компанія використовує інфраструктури інших операторів, щоб надавати свої послуги на вигідних умовах. Завдяки міжнародній співпраці користуватися sim-картами «LycaMobile»  можна буде в будь-якій країні, де працює оператор за незмінними умовами обраного тарифу.

В Україні «LycaMobile» доступний на базі оператора «Трімоб» від «Укртелеком». При відсутності покриття «Трімоб», на території України, оператор працює через «Vodafone Україна».

На даний момент «LycaMobile» пропонує лише два види тарифів орієнтованих на спілкування та дзвінки за кордон, але з часом будуть запущені ще кілька вигідних тарифних планів.

Крім телеком-бізнесу, Lyca Group розвиває також такі напрямки, як банківський бізнес (LycaMoney, LycaRemit), туристичні послуги (LycaFly) і лотерейні сервіси (LycaLotto) (дочірня компанія «Укртелекому», інфраструктуру якого Lyca використовує в Україні).

Поява оператора зі світовим ім’ям сприяє розвитку ринку мобільного зв’язку України та наданню якісних послуг. Приємно, що в якості партнера для співпраці з «LycaMobile» представлений і EasyPay. Ми перший платіжний сервіс, який приймає оплати міжнародного оператора.

Оплачувати послуги «LycaMobile» можна на easypay.ua. Оператор доступний в розділі «Мобільний зв’язок і телефон». Для поповнення достатньо ввести номер телефону і вибрати варіант платежу від 25 до 500 грн.

Приєднуйся до світового лідера та розширюй межі свого спілкування з «LycaMobile» на easypay.ua.

04.10.2017 Вигравай богатирський НОУТБУК від EasyPay та фентезі-фільму «Сторожова Застава»!

 

 

Щасливчики отримають:
1 місце – головний приз НОУТБУК 
2 місце – футболка «Сторожова Застава»
3 місце – фірмовий рюкзак «Сторожова Застава»
4 місце – 2 квитка на фільм «Сторожова Застава».

Не зволікай, правила прості:
1. Вподобай сторінки Сторожова Застава та EasyPay UA
2. Поділись постом у своєму профілі (допис має бути відкритим і знаходитись на сторінці до кінця розіграшу)
3. Познач у коментарях, з ким підеш на «Сторожову Заставу»

Переможців буде визначено 15 жовтня за допомогою сервісу woobox.com. А вже з 12 жовтня фентезі #СторожоваЗастава у кіно!

29.09.2017 День подарунків від EasyPay!

Вересень добігає кінця, а комунальні ще не сплачені? Не гай часу! Просто ЗАРАЗ заходь у «Шаблони», обирай будь-яку послугу й розраховуйся, а натомість отримуй подарунок від EasyPay – 200 бонусів. Це аж 2 оплати без комісії в наступному місяці!

Пропозиція діє тільки 30 вересня. Чуєш? Годинник цокає. Встигни заощадити гроші на по-справжньому крутий жовтень!

Умови прості:

 1. Розрахуйся за воду, світло, газ або іншу комунальну послугу з розділу сайту “Комунальні платежі” за допомогою платіжного шаблону в твоєму Особистому кабінеті тільки 30 вересня. Інструкція “Як створити шаблон“. 
 2. Сума транзакції повинна перевищувати 250 грн.
 3. Отримай поповнення Особистого рахунку програми лояльності EasyPay на 200 балів.
 4. Зверни увагу: за платіж, здійснений не через шаблон, налічується 100 бонусів, які дають право тільки на одну оплату послуг без комісії.
 5. Бали програми лояльності при оплаті через шаблон і без шаблону не сумуються і нараховуються ОДИН РАЗ.

Наявність балів можна перевірити в Особистому кабінеті. Вони стануть доступними для використання з 5 жовтня.

Не чекай до останнього! Лови бонуси вже СЬОГОДНІ!

28.09.2017 Актуальні тарифи на комунальні послуги 2017

Для того щоб не розгубитись у платіжках, варто знати та орієнтуватись у тарифах на комунальні послуги. Підготували дані по актуальним тарифам  за газ, водопостачання, опалення та електроенергію на 2017 рік.

Комунальна послуга:Тип споживання:Об `єм:Ціна:
Електроенергія-До 100 кВт / год.0,9 грн.
-Від 100 кВт / год.1,68 грн.
ГазПобутове споживання при наявності газового лічильника1 м3.6,9579 грн.
Багатоквартирні будинки з газовими плитами, з гарячим водопостачанням1 м3.30,2676 грн.
Багатоквартирні будинки з газовими плитами, без гарячого водопостачання1 м3.48,8409 грн.
Багатоквартирні будинки з газовими плитами, з газовим водонагрівачем1 м3.96,306 грн.
Опалення від ПАТ «Київенерго»При наявності будинкових та квартирних лічильників1 Гкал.1414,45 грн.
При відсутності лічильниківкв / м.32,91 грн.
Холодна вода від ПАТ «Київенерго»Споживачі, які не є суб'єктами господарювання
Централізоване водопостачаннякуб.м.7,59 грн.
Централізоване водовідведеннякуб.м. 6,61 грн.
Централізоване водопостачання та водовідведеннякуб.м.14,20 грн.
Споживачі- власникам квартир (з використанням внутрішньобудинкових систем)
Централізоване водопостачаннякуб.м.8,43 грн.
Централізоване водовідведеннякуб.м.7,35 грн.
Централізоване водопостачання та водовідведеннякуб.м.15,78 грн.
Гаряча вода від ПАТ «Київенерго»При наявності підключених полотенцесушителейкуб.м.84,45 грн.
При відсутності полотенцесушителейкуб.м.78,08 грн.

 

Тарифи постійно змінюються, тому слідкуйте за новинами на офіційних сайтах комунальних служб.  Проте EasyPay має надійний спосіб економії при сплаті комунальних. Власники картки EasyPay Forward cплачують комунальні на easypay.ua без комісії таким чином заощаджуючи власний бюджет. А ще, щоразу сплачуючи послуги на easypay.ua ви зберігаєте квитанції у електронному вигляді та можете відслідковувати проплати у Історії платежів. Будьте в курсі актуальних тарифів та заощаджуйте разом з EasyPay.

22.09.2017 Фінансовий гороскоп EasyPay

Овни — контролюйте особисті заощадження, вас все стрижуть і стрижуть, пора вже подбати й про власне майбутнє.

Тельці — смуга успіхів триватиме, насолоджуйтесь. Коли вона надумає закінчитися, ніхто не знає.

Близнюки — на цьому тижні будуть розпродажі, обов’язково скористайтесь можливістю придбати щось для себе. 

Раки — заплатити борги – означає розбагатіти. Це ваш випадок.

Леви — не переоцінювати свої можливості, краще плануйте свої витрати.

Діви — готуйтесь до великих витрат, одне радує, вони будуть приємними. Ви ж так давно хотіли закінчити ремонт.

Терези — хочете інвестувати – інвестуйте, хочете витратити – витрачайте, у будь-якому випадку не помилитеся.

Скорпіони — час замислитись над справжніми цінностями. Зверніть увагу на вартість алмазів.

Стрільці — ваші цілі все ближче, але для того щоб в них влучити, вам доведеться все ж вистрілити.

Козероги — щедрість, це не слова, це дії. Допоможіть тим, хто цього потребує.

Водолії — у вас все вийде, фінансові справи матимуть успіх.

Риби — якщо вас сьогодні будуть смажити, пам’ятайте – від цього вам стане тільки краще.

12.04.2017 Погашение кредита БЕЗ КОМИССИЙ для клиентов ULTRACASH

Сообщаем, что в терминалах EasyPay Вы можете погасить кредит от ULTRACASH без комиссий. 
Для совершения платежа через терминал воспользуйтесь поиском или выберите категорию "Банки и страхование", затем выберите иконку услуги ULTRACASH. Услуга доступна по всей Украине. Оплата производится по номеру договора. 

Ближайший терминал Вы можете найти Карте терминалов на нашем сайте. 

Также осуществить погашение кредита Вы можете онлайн через сайт EasyPay
12.04.2017 РАЗВИТИЕ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖЕЙ В МИРЕ

Продолжая просветительскую функцию, делимся инфографикой про онлайн платежи в мире и Украине. Хочется добавить, что в нашей стране более 30 млн. активных банковских карт, а 80% оплат в сети интернет - это оплата нематериальных товаров и услуг:

мобильная связь,

коммунальные услуги,

электронные билеты,

переводы между картами.

Надеемся, вы обходите банковские очереди и предпочитаете безналичные платежи на сайте www.easypay.ua.

online payments easypay

 

12.04.2017 Пополняй Tanki Online и получай +25% к любой сумме

Платежная система EasyPay и агрегатор платежей LEOGAMING совместно запустили акцию по популярной игре Tanki Online – пополняя свой игровой баланс в период с 19 по 30 сентября в любом терминале или на сайте www.easypay.ua, Вы получаете +25% к каждому платежу. Бонусное пополнение также действует и на сайте www.leogaming.net.

Акция проводится при активном участии разработчика популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, имеющего большое количество поклонников среди украинских игроков.

Tanki Online – популярная браузерная онлайн-игра, в которой игроки сражаются друг с другом на различных картах. Игровой сеттинг наследует лучшие традиции классической игры Battle City, однако, также имеет зрелищные PvP-бои в футуристичном стиле окружения и боевой техники, что схоже с шутером Quake. «Танки Онлайн» предлагают развитую систему карьеры, путем получения новых военных званий (за очки опыта) и прокачки различных элементов своей боевой машины (за внутриигровую валюту – кристаллы).

EasyPay – популярная платежная система, которая состоит из более 8000 платежных терминалов, которые позволяют осуществлять удобные и быстрые оплаты в пользу почти 2000 различных сервисов, от коммунальных платежей и операторов мобильной связи, и до онлайн-игр. Также платежный веб-сайт www.easypay.ua, где все те же операции, можно совершать в онлайн режиме.

Компания LEOGAMING – лидер на рынке пополнения счетов онлайн-игр и игровых сервисов, работающая с 2010 года. В партнерстве с ведущими платежными системами Украины и зарубежья, они обеспечивают надежное и безопасное зачисление средств на счета пользователей, доступность пополнения в любом терминале на выгодных условиях и работают над привлечением на украинский рынок ведущих мировых издателей и разработчиков игрового контента. 

12.04.2017 Оператор мобильной связи Life становится Lifecell

Оператор мобильной связи Life (Лайф) проводит ребрендинг. Об этом компания официально сообщила несколько дней назад. Теперь абоненты популярного сотового оператора будут обслуживаться под брендом Lifecell.

Пополнить счет на сайте платежной системы EasyPay можно по ссылке.  

26.09.2016 К вниманию жителей г. Львов

Уважаемые пользователи сервиса EasyPay!

Спасибо, что цените свое время и платите счета онлайн.

Обращаем Ваше внимание, что в связи с изменениями в условиях работы с поставщиками коммунальных услуг г. Львов, платежный сервис EasyPay вынужден ввести комиссию для следующих сервисов:  

Водоканал (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи Львовгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львов) 

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Наличными в терминалах EasyPay и онлайн на сайте www.easypay.ua/internet-tv.

Выберите нужного провайдера услуги через поиск и совершите оплату самостоятельно, не теряя время в очередях.

интернет и тв

21.09.2016 Безопасность платежей в интернете

Сегодня все больше популярен метод оплаты услуг / товаров в Интернете с использованием платежной карты. Для безопасности онлайн платежей и сохранения финансовых данных карты, а соответственно и средств, EasyPay разработал инфографику, где Вы можете ознакомиться с несколькими базовыми правилами осуществления онлайн платежей.

Безопасность платежей

07.09.2016 Удобный сервис - платеж по банковским реквизитам (инфографика)

Если вдруг вы не нашли нужную услугу на сайте, попробуйте осуществить оплату с помощью сервиса "Платеж по реквизитам". Для этого нужно перенести реквизиты счета-получателя денег из бумажной квитанции в специальную форму на сайте. Для удобства, мы описали процесс оплаты в инфографике.

Платеж по реквизитам

16.08.2016 Клиенты СК «AXA Страхование» могут вносить очередные платежи онлайн

15 августа 2016 года «АХА Страхование» объявила о возможности оплаты очередных платежей по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхование» поддерживает стратегию по развитию ditgital направления? В рамках которой страховщик активно развивает онлайн сервисы. Теперь у клиентов АХА появилась новая удобная возможность вносить очередной платеж по договору КАСКО онлайн, используя платежную систему EasyPay.

Таким образом, страхователь получает ряд дополнительных преимуществ: круглосуточная возможность быстрой оплаты через интернет без обязательной регистрации, зачисление платежей в течение нескольких минут, оперативное получение квитанций за совершенные платежи. Оплаты можно производить как со стационарного компьютера, так и с мобильных устройств вне зависимости от месторасположения.

14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya, не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральным директором платежной системы EasyPay назначен Николай Дыда

На совместном заседании акционеров и руководства компании,  генеральным директором платежной системы EasyPay, назначен успешный предприниматель Николай Ярославович Дыда.

Приказ о назначении на должность генерального директора был подписан 28 января 2016 г. «Николай Дыда молодой, амбициозный и успешный предприниматель из Западной Украины. Занимается терминальным бизнесом с 2009 г. и имеет достаточный опыт, чтобы занимать такую ответственную должность, как генеральный директор», считает акционер и совладелец компании Владимир Федорович Авраменко.

Кроме того, господин Дыда уже несколько лет является ключевым партнером EasyPay, что доказывает отличное знание бизнес-процессов компании, ее фундаментальных преимуществ и является базисом для разработки эффективной стратегии дальнейшего развития компании.

Николай Дыда рассказал, что привык быть лучшим в любой сфере жизнедеятельности, потому уверен, что вместе с профессиональной командой сотрудников EasyPay, сможет достичь поставленных перед ним задач и целей.

                     О системе электронных платежей EasyPay:

Система приема платежей EasyPay начала работу в 2007 году на базе компании EasySoft, которая является разработчиком данной системы. Сегодня работу системы обеспечивает группа компаний: ООО «Изи Софт», Финансовая компания «Контрактовый дом», ВПС «Финансовый мир».

Группа предоставляет широкий спектр услуг по приему наличных микроплатежей через терминалы, а также осуществлением интернет-эквайринга платежных карт Visa/MasterCard в соответствии с международными стандартами информационной безопасности PCI DSS. Количество терминалов самообслуживания превышает 6000 единиц по всей территории Украины.

Детальнее с государственными лицензиями, наградами компаний и сертификатами можно ознакомиться на сайте http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

05.01.2016 Платежи без комиссии для владельцев карт Банка ТРАСТ

Специально для держателей платежных карт Банка «Траст», сервис EasyPay отменяет комиссию по платежам до конца 2016 г.

Если у вас есть платежная карта Банка «Траст», вы можете оплатить на сайте easypay.ua абсолютно бесплатно:

 1. Мобильную связь (Киевстар, МТС, Лайф, Тримоб, Укртелеком и другие)

 2. Интернет и ТВ

 3. Коммунальные услуги

 4. Внести платеж в бюджет

  А также владельцы карт Банка Траст могут оплачивать без комиссии финансовые услуги из раздела Банки и страхование сайта EasyPay. 

В акции принимают участие, как ранее зарегистрированные в системе карты, так и новые.

Оплата в системе EasyPay это: быстро, удобно и безопасно. EasyPay – цени время!

Правила акции «Летний тариф»

28.12.2015 Переводы с карты на карту в EasyPay снова бесплатно

Внимание! Акция продлена до 31.03.2016 г.

Сегодня стартовала совместная акция EasyPay, PayForce (партнер Фидобанка) по переводам с карты на карту без комиссии.

С 23 сентября по 31 марта 2016 г. каждый может совершить перевод с карты на карты без комиссии. При условии, что это зарегистрированный пользователь платежной системы EasyPay, который совершает перевод card2card впервые.

Переводите деньги на карты близким, друзьям или родственникам за мгновение, используя переводы на сайте easypay.ua.

Детальнее с условиями акции можно ознакомиться здесь.

17.12.2015 Введение комиссии по услугам МТС Украина

С 17 декабря 2015 г. в соответствии с требованиями компании МТС Украина, при осуществлении платежей за мобильную связь операторов МТС, Vodafone, а также услуги МТС Интернет, на сайте easypay.ua и в мобильном приложении EasyPay, установлена фиксированая комиссия с клиента в размере 1 грн. 

30.11.2015 Технические работы в процессинге

Уважаемые пользователи платежного сервиса EasyPay, уведомляем вас, что сегодня в 16:30 запланированы технические работы в процессинге. В связи с этим могут возникать трудности с использованием в системе банковских карт МПС MasterCard.

Ориентировочное время технических работ 6-10 минут.

Пожалуйста, если у вас возникнут трудности, попробуйте, осуществить операции позже указанного времени.

Заранее благодарим за понимание и приносим свои извинения за временные неудобства.

С уважением, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте осторожны при перечислении денег

В сети интернет появилась информация о том, что EasyPay и другие терминальные сети принимают участие в совместной акции компании WELLCOMTELEKOM и ряда автосалонов, названия которых меняются http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скриншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочется отметить, что EasyPay не принимает участие в данной акции. Такая компания как WELLCOMTELEKOM не существует. Мы столкнулись с мошенничеством, в котором использованы бренды популярных в Украине терминальных сетей, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема мошенников, которую они используют.

Пожалуйста, будьте осторожны и никогда не передавайте данные платежных карт, паспортов и идентификационных кодов малознакомым людям в телефонном режиме.

Не отправляйте денежные средства в неизвестные организации, которые вызывают подозрение.

Обо всех текущих акциях компании узнавайте с нашего сайта, официальных страниц в соц. сетях, из рассылок, популярных общепризнаных СМИ и других подтвержденных официальными представителями компании каналов коммуникации.