История платежей
Кошельки
Платежные карты
Шаблоны платежей
Регулярные платежи
Уведомления
Настройки

Новости

23.05.2017 Конференція для партнерів EasyPay 2017

    26 квітня 2017 в НСК «Олімпійський» відбулася «Конференція для партнерів EasyPay». У заході взяли участь майже 100 партнерів компанії – власники великих мереж платіжних терміналів самообслуговування по всій Україні.

    Під час конференції ми разом з партнерами ділилися досягненнями минулого року і результатами спільної роботи, обмінювалися досвідом і пропозиціями щодо розвитку сервісу. Компанія презентувала план розвитку та бачення майбутнього платіжного бізнесу, а також реалізовані проекти щодо розвитку бізнесу, технологічних розробок і обслуговування партнерів. В рамках конференції було організовано експозицію зразків платіжних терміналів різного дизайну і функціоналу з встановленим ПО EasyPay останньої версії, а також проведено демонстрацію нової системи моніторингу термінальної мережі.

    Після офіційної частини в президентському залі НСК «Олімпійський», партнери та співробітники EasyPay зіграли товариський матч із зірковою командою ФК «Маестро» на головній футбольній арені України. Приємно, що неформальна частина зустрічі пройшла у веселій та дружній атмосфері.

    Висловлюємо подяку партнерам EasyPay за залученість в платіжний бізнес, професіоналізм, ініціативність та активну участь у розвитку компанії.
З урахуванням розвитку, наступну конференцію ми плануємо провести в широкому відкритому форматі – участь зможуть взяти, як діючі партнери в усіх напрямках співробітництва, так і потенційно зацікавлені в спільних проектах.

17.05.2017 Чи можна комунальні платежі оплачувати в іншому місті?

Все більше споживачів ЖКГ послуг переходять на оплату комунальних платежів через інтернет. Однією з головних переваг такого способу розрахунку є можливість здійснювати платіж з будь-якої точки країни за житло, яке розташоване в іншому місці. Тобто, якщо споживачеві, який знаходиться в одному місті, необхідно здійснити оплату за квартиру, яка розташована Києві, Харкові чи в будь-якому іншому місті, потрібно просто скористатися мережею інтернет. Знадобиться банківська карта і її унікальні дані. Тому не варто хвилюватися, якщо передбачається відрядження, відпустка або виїзд в інших справах у межах країни. Просто увійдіть в інтернет, виберіть необхідний ресурс, виконайте кілька кроків, і, таким чином, легко оплатіть комунальні послуги в іншому місті!

На сайті www.easypay.ua ця процедура займає кілька хвилин: потрібно тільки увійти в особистий кабінет, вибрати місто, в якому потрібно здійснити розрахунок, клікнути на послугу і ввести дані картки. Після перевірки правильності введених даних і підтвердження платежу система проведе розрахунок. Варто зауважити, що платіжна карта може бути будь-якою, але вона повинна бути видана українським банком. Таким швидким і зручним способом можна оплатити комунальні послуги, перебуваючи в іншому місті.

Перевагою даної послуги є не тільки можливість розрахунку з іншого місця розташування, а також:

 • оперативність: всього кілька хвилин часу – і оплата здійснена;
 • простота пошуку міста і потрібної послуги на сайті, адже інтерфейс програми дуже простий;
 • відсутність черг і комісії;
 • можливість отримати чек і квитанцію (навіть в оригіналі);
 • збереження інформації про всі розрахунки в графі «Історія платежів»;
 • можливість налаштування автоматичних регулярних платежів за шаблоном.

Якщо скористатися даною послугою і просто підключити картку до встановлених шаблонів, можна навіть не відвідувати сайт кожен місяць.

Вдалих і простих платежів з EasyPay!

12.05.2017 До уваги клієнтів EasyPay

Шановні клієнти!

У зв’язку із випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про способи оплати, яка опублікована на сайті:
http://you-foto.com.ua/page/delivery
http://www.applejuice.com.ua/
не має ніякого відношення до компаній, які працюють під брендом «EasyPay», ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» зокрема.

«EasyPay» не несе жодної відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження.
Вся інформація про діяльність «EasyPay» в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайті: www.easypay.ua та на офіційних сторінках в соціальних мережах.

11.05.2017 Де вигідніше сплачувати комунальні послуги (банк, пошта чи інтернет).

Щомісяця нам доводиться сплачувати комунальні послуги. Ця процедура обов’язкова, тому варто розібратися, де вигідніше оплачувати комунальні платежі? Який спосіб допоможе заощадити час, гроші та нервові клітини? Оцінимо переваги та недоліки варіантів оплати комунальних послуг.

На даний момент в Україні існує кілька способів оплати комунальних:

1. Оплата комунальних платежів через пошту.

Зараз вже мало хто знає, але пошта використовується не тільки для відправлення/прийому посилок й листів, але і є місцем, де можна сплатити комунальні платежі. Роками наші бабусі та мами оплачували комунальні в найближчих поштових відділеннях, накопичували квитанції, відстоювали черги, а іноді і займали їх з самого ранку. Півдня можна було провести в поштовому відділенні для того, щоб оплатити газ, воду чи електрику. При цьому умови далеко не найкомфортніші і багато що залежить від людського фактору. Стрес в даному випадку неминучий. Одні лише черги чого варті. В наш час, коли кожна хвилина має ціну, це не найзручніший варіант.

Також варто враховувати, що поштові відділення працюють за стандартним робочим графіком, що не дозволить спланувати оплату комунальних послуг в неробочий час. Оплатити послуги можна тільки готівкою. За фактом оплати касир видає паперову квитанцію, яка в разі втрати не підлягає відновленню.  Можливості відразу переконатись, що платіж пройшов успішно також немає. Не кажучи вже про те, що перебуваючи далеко від дому, ви не зможете сплатити комунальні. Даний варіант оплати зручний, скоріше, лише людям похилого віку, які за звичкою довіряють касам пошти і цураються нововведень.

Переваги: ​​можна знайти нових друзів чекаючи своєї черги J

Недоліки: втрата часу на дорогу, графіки роботи відділень, черги, людський фактор, стрес, оплата тільки готівкою, немає можливості переконатися, що платіж пройшов успішно.

2. Як варіант – сплата комунальних платежів через банк.

Умови оплати аналогічні умовам поштового відділення: оплата через касу, в стандартні робочі години, втрата часу на дорогу, черги та людський фактор.

Перевага в тому, що оплачувати комунальні послуги через банк можна, як готівкою, так і банківською картою. При необхідності будь-який платіж можна знайти і відстежити. Практично в кожному відділенні банку є можливість здійснити оплату за допомогою платіжного терміналу, що розвантажує чергу в касах та заощаджує час.

Також великі банки мають власну системою інтернет-банкінгу, що дозволяє сплачувати комунальні послуги онлайн, не виходячи з дому. Це зручно, але розміри комісій у кожного банку різняться. Тому, якщо для вас головним є фактор, де дешевше сплатити комунальні платежі, зверніть увагу на інші варіанти. Та й не кожен банк має власну інтернет-систему.

Переваги: ​​більш висока ступінь надійності платежу (в порівнянні з поштовим відділенням), звітність, можливість як готівкової, так і безготівкової оплати.

Недоліки: втрата часу на дорогу, залежність від графіку роботи відділеннь, черги, комісії.

3. Оплата комунальних послуг через інтернет – універсальний, сучасний і найбільш зручний варіант.
Системи електронних платежів універсальні, зручні і легкі у використанні. Наприклад, сервіс прийому платежів EasyPay дозволяє оплачувати комунальні послуги карткою VISA/MasterCard будь-якого банку України з мінімальною, а в деяких випадках і 0% комісією.

Для сплати комунальних послуг онлайн немає потреби виходити з дому, відстоювати черги, витрачати час на дорогу. Використовуючи сайт easypay.ua ви з легкістю зможете оплатити газ, воду, електрику, телефон, інтернет та інші комунальні послуги всього у декілька кліків. У будь-який час доби з будь-якого місця планети, де є доступ в інтернет.

Сервіс дозволяє налаштовувати Шаблони платежів, тим самим звільняючи від необхідності кожного разу, вводити складні номери особових рахунків. Функція Регулярний платіж автоматично сплатить необхідні послуги в зазначений термін, щоб уникнути заборгованості. Завдяки Історії платежів легко відстежити необхідну оплату, а квитанції доступні з будь-якої точки світу, адже вони відправляються на e-mail (можлива доставка квитанції поштою).

Переваги: ​​можливість оплати онлайн не виходячи з дому, 24/7 з будь-якої точки світу, відсутність черг, звітність, мультифункціональність, легкість оплати, можливість відстежити успішність зарахування платежу, прийом оплати карткою будь-якого банку, 0% комісія ін.

Недоліки: не виявлено.

Обираючи де краще сплатити комунальні платежі, варто оцінити переваги і недоліки кожного способу. Де сплачувати – вирішувати вам. Але все ж оплата комунальних платежів онлайн – найбільш зручний і вигідний варіант по всім параметрам.

З легкістю оплачуйте газ, воду, електрику та інші послуги в розділі «Комунальні платежі» на нашому сайті. Коротка інструкція тут.

04.05.2017 Сервіс Дистрибуція на EasyPay UA

EasyPay співпрацює з провідними брендами. І косметичними компаніями, у тому числі. За допомогою сервісу Дистрибуція на easypay.ua ви можете оплатити або купити косметику онлайн. Оплата косметики можлива для компаній:

– Oriflame
– Faberlic
– AVON
– UNICE
– J`erelia

Придбати косметику або зробити замовлення можна за номером консультанта, логіном, номером мобільного телефону. Оплатити – за допомогою банківської карти VISA/MasterCard або електронного гаманця EasyPay. Поповнювати рахунки можна не виходячи з дому онлайн, за допомогою найближчого платіжного терміналу або мобільного додатку EasyPay.

Будучи консультантом/покупцем будь-якої з представлених косметичних компаній ви з легкістю зможете оплачувати замовлення, здійснювати покупки та поповнювати особисті рахунки. Сервіс доступний 24/7. Зареєстровані користувачі EasyPay можуть переглядати всі операції поповнення/зарахування в Історії платежів. Що допомагає при складанні звітності.

Як сплатити?

 

 1. Перейдіть у розділ «Інші послуги» /«Дистрибуція»
 2. Оберіть компанію-дистриб’ютора
 3. Введіть логін/номер мобільного/номер консультанта
 4. Введіть суму та підтвердіть платіж.

Чек про сплату буде висланий на електронну пошту, а сама процедура займає не більше трьох хвилин.

Цінуйте свій час. Швидко й легко сплачуйте необхідні послуги на easypay.ua.

03.05.2017 Як оплачувати комунальні платежі через термінал?

Термінали EasyPay дозволяють оплачувати більше 1800 сервісів по всій Україні. Завдяки простому і зручному інтерфейсу оплата послуг здійснюється в лічені хвилини.

Термінали дозволяють оплачувати:

– мобільний зв’язок, інтернет, телебачення,
– здійснювати платежі за комунальні послуги,
– оплачувати, податки, платежі в бюджет, штрафи ДАІ,
– оформляти підписку на газети, журнали, купувати квитки на концерти,
– здійснювати грошові перекази, поповнювати рахунки ігор, електронних гаманців, інтернет-сервісів.

Оплата комунальних через термінал відбувається просто. Для цього:

 1. Оберіть розділ «Комунальні платежі».
 2. Оберіть місто
 3. Оберіть послугу і введіть реквізити платежу (Номер особового рахунку, показання лічильника та ін.)
 4. Внесіть купюри в купюроприймач. Підтвердіть платіж.

Після завершення операції термінал видасть чек з підтвердженням оплати. При необхідності ви можете звернутися до Служби підтримки та отримати квитанцію на e-mail або поштою.

Переваги оплати комунальних через платіжний термінал EasyPay

– велика мережа терміналів по всій Україні
– швидкий і зрозумілий процес оплати
– відсутність черг
– 0% або мінімальна комісія
– можливість оплатити послуги будь-якого комунального підприємства

Якщо ви не знайшли потрібну послугу в списку – оплатіть комунальні за допомогою опції Платіж за реквізитами. Для цього введіть дані підприємства, суму і деталі платежу. Детальна інструкція тут.

Воду, газ, опалення та інші комунальні послуги ви з легкістю можете сплатити в будь-якому з 8600 платіжних терміналів EasyPay. Ми склали Карту терміналів, щоб ви швидко змогли знайти найближчий, згідно з вашим місцем розташування. Карта дозволяє відшукати термінал по місту/району/місцезнаходженню/конкретній вулиці. Ви можете знайти потрібний термінал по номеру та відстежити, чи активний він в даний момент.

Цінуйте свій час. Сплачуйте комунальні послуги за допомогою платіжних терміналів EasyPay. Швидко. Легко. Без черг.

27.04.2017 Хто сплачує комунальні платежі при оренді?

Хто повинен оплачувати комунальні платежі?

Оренда квартири – процес, що включає в себе безліч нюансів. Важливе питання, з яким стикається кожен, квартиронаймач – хто сплачує комунальні платежі при оренді. Спочатку власник квартири та квартирант зобов’язані домовитися, хто повинен оплачувати комунальні платежі. Рекомендуємо прописати чіткі умови у договорі з затвердженням нотаріуса. Якщо ж домовленість усна – варто заздалегідь проговорити всі можливі ситуації, щоб уникнути конфліктів. Визначте розміри платежів, дати оплати та звітності.

Оплата комунальних платежів орендарем

Власник квартири може взяти на себе зобов’язання з оплати комунальних послуг. Орендодавець встановлює фіксовану вартість за житло, в яку вже включені платежі ЖКГ. Таким чином, він страхує себе на випадок невиплати комунальних послуг квартиронаймачем. Отримує і оплачує платіжки сам, а квартиронаймач не дбає про оплату. Щоб уникнути нюансів, орендарю важливо заздалегідь знати, хто оплачує комунальні платежі, власник або прописані родичі.

Але в більшості випадків, що логічно, – комунальні послуги оплачує той, хто проживає в квартирі, а саме – орендар. Комунальні послуги оплачуються повністю, за фактом використання. При індивідуальних домовленостях – в частковому обсязі.

Також існує варіант, коли в орендну плату комунальні послуги включені, крім лічильників. Що значить: плата за квартиру вже включає в себе фіксовані платежі за утримання прибудинкової території, прибирання сміття, послуги консьєржа, податки. А газ, вода, тепло та електроенергія оплачуються за фактом використання.

А як у них?

У США/Європі, житло здається в довгострокову оренду виключно за контрактом. У кожному районі міста є правила проживання, з якими орендар зобов’язаний ознайомитися перед початком проживання. Згідно загальновстановленими стандартам, квартиронаймач оплачує:

– комунальні послуги (газ, вода, опалення, електроенергія)

– вивезення сміття, стрижку газону, послуги консьєржа, прибирання прилеглих територій

– податок на проживання, доставку пошти, додаткові сервіси

– інтернет, телебачення, послуги особистого користування.

Щомісяця орендар надає звіт з оплаченими квитанціями. Орендодавець ж зобов’язаний оплачувати земельний податок на нерухомість. У США оплата комунальних послуг, податків  та перерахунків до бюджету здійснюється онлайн або безготівковим розрахунком.

Де платити?

Використовуючи сервіс easypay.ua ви швидко і легко зможете оплатити комунальні послуги не виходячи з дому. Газ/вода/тепло/електроенергія та інші послуги оплачуються онлайн за допомогою банківської карти всього в кілька кліків.

Для цього:

– Оберіть розділ «Комунальні платежі». Натисніть на ваше місто.

– Оберіть послугу та введіть реквізити платежу (номер особового рахунку, показання лічильника та ін.)

– Введіть номер, термін дії та CVV-код вашої банківської карти. Підтвердіть платіж.

Даний спосіб зручний відсутністю черг, можливістю оплатити 24/7 з будь-якої точки світу з мінімальною або 0% комісією. Що вигідно, як і орендодавцю, який взяв на себе цю функцію, так і квартиронаймачу. Квитанція про оплату автоматично буде відправлено на вказану електронну адресу. Всі операції є можливість переглянути в Історії платежів. Для звітності квитанцію можна отримати поштою або переслати орендодавцю/орендарю по e-mail.

Чи надаються знижки на оплату комунальних при оренді?

За умови укладення офіційного договору, як орендодавець, так і квартиронаймач мають право на субсидію, якщо вона належить за законом. У разі відповідності орендаря одній з категорій громадян, яким надаються пільги, він має право претендувати на субсидію оплати комунальних винайманого житла. Подробиці варто уточнювати у юриста.

У блозі EasyPay ми ділимося лайфхаками, як заощадити на оплаті комунальних платежів за газ, воду та електроенергію. Дотримуйтесь простих порад та збережіть власні кошти для більш приємних речей.

25.04.2017 Ідея для малого бізнесу – платіжні термінали

Платіжні термінали самообслуговування використовується для оплати мобільного зв’язку, комунальних послуг, ТV та інтернету, банківських кредитів, поповнення електронних гаманців/кредитних карток та ін. Власники такого бізнесу, отримують дохід від комісії з оплат, а орендодавці, що надають місця для розміщення – дохід з 1 м2. , а також збільшують потік відвідувачів.

Відкрити подібний бізнес легко. Достатньо придбати один/декілька нових або вже працюючих платіжних терміналів, встановити в публічному місці і періодично займатись їх обслуговуванням.

Типовий платіжний термінал складається з металевого корпусу, сенсорного екрану, купюроприймача, термопринтеру для друку чеків, системного блоку з програмним забезпеченням EasyPay, GPRS модему із зовнішньою антеною та джерела безперебійного живлення.

Найвигідніше розташувати термінал в жвавому місці – торговому/офісному центрі, продуктовому магазині, супермаркеті, зупинці громадського транспорту, центрі обслуговування абонентів або салоні мобільного зв’язку. З орендарем приміщення укладається договір оренди на місце площею близько 1 кв.м. Все, що крім цього потрібно – розетки 220V та GPRS або покриття 3G будь-якого оператора – Vodafone, Lifecell або Київстар.

Витрати на розвиток термінального бізнесу складаються з оренди місця під термінал, вартості терміналу, оплати платіжній системи за надання послуг, сплат за електроенергію та GPRS-зв’язок. При інтенсивній роботі бізнесу, окупність терміналу становить від 6 місяців.

Бізнес буде розвиватися успішно, якщо мережа терміналів, до якої ви підключаєтесь, має великий досвід стабільної роботи, пропонує платникам велику кількість сервісів на вигідних умовах оплати, забезпечує якісну технічну підтримку, постійне вдосконалення програмного забезпечення та гарантує правову захищеність бізнесу.

Ведення бізнесу платіжних терміналів не вимагає від підприємця-партнера ліцензування та отримання спеціальних дозволів, при цьому приносить стабільний і високий прибуток.

Для замовлення детальної консультації експерта з термінального бізнесу залишайте заявку тут http://easysoft.ua/dilerska-model-spivpratsi-z-easypay/.

21.04.2017 Новий сервіс купівлі квитків спільно з Karabas

Друзі, наша команда дбає не лише про комфорт ваших платежів, але й про якісне дозвілля. EasyPay спільно з національним квитковим оператором Karabas, запускає зручний сервіс покупки квитків – afisha.easypay.ua. Тепер ви можете придбати квитки онлайн просто на нашому сайті. Як завжди швидко, зручно і всього у декілька кліків.

Квитки можна придбати на розважальні заходи: концерти, театральні та циркові вистави, тренінги і семінари, шоу, фестивалі, екскурсії, кіно, дитячі та спортивні події. В усіх містах України.

Для того щоб швидко знайти необхідний захід (наприклад, дізнатись, коли у вашому місті виступить улюблений виконавець), скористайтеся пошуком у верхній частині сторінки. Система проаналізує афішу і видасть список найближчих заходів за вашому запитом. Також ви можете відсортувати список заходів за фільтром міста, дати, типу події (концерти/виставки/кіно та ін.)

Афіша оновлюється щодня і максимально відображає актуальні події. Крім того, на кожну подію ви можете прочитати розгорнутий опис, рецензії та додаткову інформацію.

Як придбати квиток онлайн?

 1. Оберіть категорію/подію, яку бажаєте відвідати.
 2. Визначтесь з ціною та датою івенту
 3. Оберіть місце та оплатіть квиток

Сплачений квиток автоматично буде вислано на вказаний e-mail. Вам залишається лише оформити гарний настрій та приємно провести вечір. Придбати квиток та дізнатися, що цікавого відбувається в культурному житті країни, ви завжди можете на сторінці сервісу afisha.easypay.ua.

Приємного дозвілля!

20.04.2017 Автострахування на EasyPay UA

Новий сервіс онлайн страхування EasyPay дозволяє швидко оформити страховий поліс необхідного типу онлайн та бути впевненим у безпеці власного здоров’я та майна.

Автострахування – невід’ємна частина володіння автомобілем. Страхування ОСАЦВ  – розшифровується, як Обов’язкове Страхування Автоцивільної Відповідальності. Подібне страхування, згідно із законом, є обов’язковим для кожного власника авто. Без наявності даного полісу, експлуатацію автомобілю заборонено.

Завдяки страховому полісу ОСАЦВ, у разі ДТП страхова компанія відшкодовує збиток заподіяний автомобілю/майну/здоров’ю потерпілим учасникам події.

Як оформити страхування ОСАЦВ онлайн?

За допомогою easypay.ua оформити автострахування дуже просто. Для цього:

 1. Оберіть потрібний тип страхування
 2. Заповніть форму для розрахунку вартості продукту (тип автомобіля/місто реєстрації/стаж водіння та ін.)
 3. Порівняйте умови та ціни, оберіть той варіант, який вигідний саме вам.
 4. Введіть особисті дані для отримання договору.
 5. Підтвердіть оплату та отримайте готовий договір страхування на електронну пошту.

Важлива перевага: EasyPay дозволяє порівнювати ціни та умови різних страхових компаній. Завдяки чому, ви можете придбати найбільш вигідний варіант автострахування та ознайомитися з додатковими послугами.

Не варто заощаджувати на здоров’ї та безпеці. Швидко та вигідно оформляйте автострахування на easypay.ua.

12.04.2017 Погашение кредита БЕЗ КОМИССИЙ для клиентов ULTRACASH

Сообщаем, что в терминалах EasyPay Вы можете погасить кредит от ULTRACASH без комиссий. 
Для совершения платежа через терминал воспользуйтесь поиском или выберите категорию "Банки и страхование", затем выберите иконку услуги ULTRACASH. Услуга доступна по всей Украине. Оплата производится по номеру договора. 

Ближайший терминал Вы можете найти Карте терминалов на нашем сайте. 

Также осуществить погашение кредита Вы можете онлайн через сайт EasyPay
12.04.2017 РАЗВИТИЕ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖЕЙ В МИРЕ

Продолжая просветительскую функцию, делимся инфографикой про онлайн платежи в мире и Украине. Хочется добавить, что в нашей стране более 30 млн. активных банковских карт, а 80% оплат в сети интернет - это оплата нематериальных товаров и услуг:

мобильная связь,

коммунальные услуги,

электронные билеты,

переводы между картами.

Надеемся, вы обходите банковские очереди и предпочитаете безналичные платежи на сайте www.easypay.ua.

online payments easypay

 

12.04.2017 Пополняй Tanki Online и получай +25% к любой сумме

Платежная система EasyPay и агрегатор платежей LEOGAMING совместно запустили акцию по популярной игре Tanki Online – пополняя свой игровой баланс в период с 19 по 30 сентября в любом терминале или на сайте www.easypay.ua, Вы получаете +25% к каждому платежу. Бонусное пополнение также действует и на сайте www.leogaming.net.

Акция проводится при активном участии разработчика популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, имеющего большое количество поклонников среди украинских игроков.

Tanki Online – популярная браузерная онлайн-игра, в которой игроки сражаются друг с другом на различных картах. Игровой сеттинг наследует лучшие традиции классической игры Battle City, однако, также имеет зрелищные PvP-бои в футуристичном стиле окружения и боевой техники, что схоже с шутером Quake. «Танки Онлайн» предлагают развитую систему карьеры, путем получения новых военных званий (за очки опыта) и прокачки различных элементов своей боевой машины (за внутриигровую валюту – кристаллы).

EasyPay – популярная платежная система, которая состоит из более 8000 платежных терминалов, которые позволяют осуществлять удобные и быстрые оплаты в пользу почти 2000 различных сервисов, от коммунальных платежей и операторов мобильной связи, и до онлайн-игр. Также платежный веб-сайт www.easypay.ua, где все те же операции, можно совершать в онлайн режиме.

Компания LEOGAMING – лидер на рынке пополнения счетов онлайн-игр и игровых сервисов, работающая с 2010 года. В партнерстве с ведущими платежными системами Украины и зарубежья, они обеспечивают надежное и безопасное зачисление средств на счета пользователей, доступность пополнения в любом терминале на выгодных условиях и работают над привлечением на украинский рынок ведущих мировых издателей и разработчиков игрового контента. 

12.04.2017 Оператор мобильной связи Life становится Lifecell

Оператор мобильной связи Life (Лайф) проводит ребрендинг. Об этом компания официально сообщила несколько дней назад. Теперь абоненты популярного сотового оператора будут обслуживаться под брендом Lifecell.

Пополнить счет на сайте платежной системы EasyPay можно по ссылке.  

26.09.2016 К вниманию жителей г. Львов

Уважаемые пользователи сервиса EasyPay!

Спасибо, что цените свое время и платите счета онлайн.

Обращаем Ваше внимание, что в связи с изменениями в условиях работы с поставщиками коммунальных услуг г. Львов, платежный сервис EasyPay вынужден ввести комиссию для следующих сервисов:  

Водоканал (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи Львовгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львов) 

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Наличными в терминалах EasyPay и онлайн на сайте www.easypay.ua/internet-tv.

Выберите нужного провайдера услуги через поиск и совершите оплату самостоятельно, не теряя время в очередях.

интернет и тв

21.09.2016 Безопасность платежей в интернете

Сегодня все больше популярен метод оплаты услуг / товаров в Интернете с использованием платежной карты. Для безопасности онлайн платежей и сохранения финансовых данных карты, а соответственно и средств, EasyPay разработал инфографику, где Вы можете ознакомиться с несколькими базовыми правилами осуществления онлайн платежей.

Безопасность платежей

07.09.2016 Удобный сервис - платеж по банковским реквизитам (инфографика)

Если вдруг вы не нашли нужную услугу на сайте, попробуйте осуществить оплату с помощью сервиса "Платеж по реквизитам". Для этого нужно перенести реквизиты счета-получателя денег из бумажной квитанции в специальную форму на сайте. Для удобства, мы описали процесс оплаты в инфографике.

Платеж по реквизитам

16.08.2016 Клиенты СК «AXA Страхование» могут вносить очередные платежи онлайн

15 августа 2016 года «АХА Страхование» объявила о возможности оплаты очередных платежей по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхование» поддерживает стратегию по развитию ditgital направления? В рамках которой страховщик активно развивает онлайн сервисы. Теперь у клиентов АХА появилась новая удобная возможность вносить очередной платеж по договору КАСКО онлайн, используя платежную систему EasyPay.

Таким образом, страхователь получает ряд дополнительных преимуществ: круглосуточная возможность быстрой оплаты через интернет без обязательной регистрации, зачисление платежей в течение нескольких минут, оперативное получение квитанций за совершенные платежи. Оплаты можно производить как со стационарного компьютера, так и с мобильных устройств вне зависимости от месторасположения.

14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya, не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральным директором платежной системы EasyPay назначен Николай Дыда

На совместном заседании акционеров и руководства компании,  генеральным директором платежной системы EasyPay, назначен успешный предприниматель Николай Ярославович Дыда.

Приказ о назначении на должность генерального директора был подписан 28 января 2016 г. «Николай Дыда молодой, амбициозный и успешный предприниматель из Западной Украины. Занимается терминальным бизнесом с 2009 г. и имеет достаточный опыт, чтобы занимать такую ответственную должность, как генеральный директор», считает акционер и совладелец компании Владимир Федорович Авраменко.

Кроме того, господин Дыда уже несколько лет является ключевым партнером EasyPay, что доказывает отличное знание бизнес-процессов компании, ее фундаментальных преимуществ и является базисом для разработки эффективной стратегии дальнейшего развития компании.

Николай Дыда рассказал, что привык быть лучшим в любой сфере жизнедеятельности, потому уверен, что вместе с профессиональной командой сотрудников EasyPay, сможет достичь поставленных перед ним задач и целей.

                     О системе электронных платежей EasyPay:

Система приема платежей EasyPay начала работу в 2007 году на базе компании EasySoft, которая является разработчиком данной системы. Сегодня работу системы обеспечивает группа компаний: ООО «Изи Софт», Финансовая компания «Контрактовый дом», ВПС «Финансовый мир».

Группа предоставляет широкий спектр услуг по приему наличных микроплатежей через терминалы, а также осуществлением интернет-эквайринга платежных карт Visa/MasterCard в соответствии с международными стандартами информационной безопасности PCI DSS. Количество терминалов самообслуживания превышает 6000 единиц по всей территории Украины.

Детальнее с государственными лицензиями, наградами компаний и сертификатами можно ознакомиться на сайте http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

05.01.2016 Платежи без комиссии для владельцев карт Банка ТРАСТ

Специально для держателей платежных карт Банка «Траст», сервис EasyPay отменяет комиссию по платежам до конца 2016 г.

Если у вас есть платежная карта Банка «Траст», вы можете оплатить на сайте easypay.ua абсолютно бесплатно:

 1. Мобильную связь (Киевстар, МТС, Лайф, Тримоб, Укртелеком и другие)

 2. Интернет и ТВ

 3. Коммунальные услуги

 4. Внести платеж в бюджет

  А также владельцы карт Банка Траст могут оплачивать без комиссии финансовые услуги из раздела Банки и страхование сайта EasyPay. 

В акции принимают участие, как ранее зарегистрированные в системе карты, так и новые.

Оплата в системе EasyPay это: быстро, удобно и безопасно. EasyPay – цени время!

Правила акции «Летний тариф»

28.12.2015 Переводы с карты на карту в EasyPay снова бесплатно

Внимание! Акция продлена до 31.03.2016 г.

Сегодня стартовала совместная акция EasyPay, PayForce (партнер Фидобанка) по переводам с карты на карту без комиссии.

С 23 сентября по 31 марта 2016 г. каждый может совершить перевод с карты на карты без комиссии. При условии, что это зарегистрированный пользователь платежной системы EasyPay, который совершает перевод card2card впервые.

Переводите деньги на карты близким, друзьям или родственникам за мгновение, используя переводы на сайте easypay.ua.

Детальнее с условиями акции можно ознакомиться здесь.

17.12.2015 Введение комиссии по услугам МТС Украина

С 17 декабря 2015 г. в соответствии с требованиями компании МТС Украина, при осуществлении платежей за мобильную связь операторов МТС, Vodafone, а также услуги МТС Интернет, на сайте easypay.ua и в мобильном приложении EasyPay, установлена фиксированая комиссия с клиента в размере 1 грн. 

30.11.2015 Технические работы в процессинге

Уважаемые пользователи платежного сервиса EasyPay, уведомляем вас, что сегодня в 16:30 запланированы технические работы в процессинге. В связи с этим могут возникать трудности с использованием в системе банковских карт МПС MasterCard.

Ориентировочное время технических работ 6-10 минут.

Пожалуйста, если у вас возникнут трудности, попробуйте, осуществить операции позже указанного времени.

Заранее благодарим за понимание и приносим свои извинения за временные неудобства.

С уважением, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте осторожны при перечислении денег

В сети интернет появилась информация о том, что EasyPay и другие терминальные сети принимают участие в совместной акции компании WELLCOMTELEKOM и ряда автосалонов, названия которых меняются http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скриншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочется отметить, что EasyPay не принимает участие в данной акции. Такая компания как WELLCOMTELEKOM не существует. Мы столкнулись с мошенничеством, в котором использованы бренды популярных в Украине терминальных сетей, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема мошенников, которую они используют.

Пожалуйста, будьте осторожны и никогда не передавайте данные платежных карт, паспортов и идентификационных кодов малознакомым людям в телефонном режиме.

Не отправляйте денежные средства в неизвестные организации, которые вызывают подозрение.

Обо всех текущих акциях компании узнавайте с нашего сайта, официальных страниц в соц. сетях, из рассылок, популярных общепризнаных СМИ и других подтвержденных официальными представителями компании каналов коммуникации.