рус  укр  en 

Новини

23.02.2017 Як завжди мати PIN-код під рукою та вберегти його від зловмисників?

Більшість з нас користується банківською картою щодня, а в деяких випадках і не однією. Як запам’ятати всі PIN-коди банківських карт? Як уберегти їх від зловмисників? Практичні поради:

 1. Підберіть унікальний PIN-код.

Дата вашого народження, близьких/членів родини, комбінація номеру будинку/квартири – не є надійним паролем до вашої карти. Подібну інформацію без зусиль можна знайти у соціальних мережах та анкетах, які ви заповнювали в інтернеті. Підберіть важкий PIN, який буде відомий тільки вам.

 1. Запишіть PIN зашифрованим.

Не рекомендуємо зберігати PIN-код у блокноті поруч з картою і тим більше записувати його на самому носії. Збережіть код в зашифрованому вигляді, у зручному для себе місці, про яке знаєте лише ви. Наприклад, якщо ваш PIN – «1234», додайте до кожної цифри +1 і запишіть PIN, як «2345».

 1. Зберігайте дані онлайн.

Для того щоб PIN завжди був під рукою, збережіть його в особистому повідомленні однієї з соцмереж або на електронну пошту. У будь-який момент ви зможете відкрити листування і знайти потрібну інформацію. У цьому випадку варто подбати про надійність паролів ваших акаунтів.

 1. Сплачуйте послуги за допомогою електронного гаманця.

Для того щоб не вводити щоразу PIN та дані карти під час оплати, зареєструйте електронний гаманець в Особистому кабінеті EasyPay. Всі фінансові операції та дані карти будуть надійно захищені від зловмисників. Ви зможете сплачувати послуги швидко і з впевненістю щодо захищеності ваших коштів.

 1. Зберігайте приватність.

Ніколи не повідомляйте третім особам PIN-код (як і термін дії/CVV-код банківської картки). Банки не будуть питати у вас подібні дані, а для перерахування коштів від сторонніх осіб достатньо 16 цифр номеру на лицьовій стороні картки.

21.02.2017 Переказати кошти з картки на картку дешевше!

Нагадуємо, акція «Перекази з картки на картку ДЕШЕВШЕ!» продовжується. Переказуйте кошти між зареєстрованими картками користувачів сайту EasyPay за тарифом 0,5% + 2,5 грн., що в 2 рази дешевше, ніж звичайний тариф.

Зареєструйте банківську карту в Особистому кабінеті EasyPay і здійснюйте переказ коштів на вигідних умовах.

Тариф діє, як при переказі коштів між двома власними картками, зареєстрованими в системі EasyPay. Так і при переказах на зареєстровані карти інших користувачів платіжного сервісу.

Для EasyPay неважливо картою, якого банку ви користуєтесь. Немає необхідності відстоювати черги в касі: гроші можна переводити на будь-які карти Visa/MasterCard цілодобово з будь-якого місця, де є доступ в інтернет. Всі операції безпечні та надійно захищені.

Як здійснити переказ коштів з картки на картку?
Для переказу коштів між зареєстрованими картками достатньо обрати власну картку у Особистому кабінеті EasyPay, ввести 16 цифр номеру карти отримувача та суму переказу. Також ви можете повідомити отримувача про переказ за допомогою SMS або e-mail. Кошти зараховуються моментально (у деяких випадках до 3-х банківських днів).

Реєструйте платіжні картки у Особистому кабінеті та користуйтесь усіма перевагами платіжного сервісу EasyPay.

16.02.2017 Як зберегти карту в особистому кабінеті EasyPay

Для того щоб швидко сплачувати рахунки зареєструйте в Особистому кабінеті EasyPay банківську платіжну карту. Реєстрація займає всього хвилину і значно спростить процес сплати послуг в майбутньому.

Як зареєструвати карту?

 1. Введіть назву карти (наприклад, Зарплатна),
 2. Введіть реквізити (16 цифр номеру карти, термін дії та CVV-код),
 3. Натисніть «Додати».

Для активації карти введіть шестизначний код авторизації, який надійде в смс-повідомленні. Якщо ж смс-банкінг не підключений, код можна дізнатися з виписки операцій або зателефонувавши в Службу підтримки вашого банку.

З метою безпеки при активації на карті буде заблокована сума у 1 гривню, яка пізніше повернеться на ваш баланс.

Зареєструвавши карту, вам не потрібно буде кожного разу вводити 16 цифр номеру, термін дії та CVV-код при оплаті, що додатково забезпечить вас від зловмисників та заощадить час. Дані карти будуть збережені і надійно захищені, адже платіжний сервіс EasyPay сертифікований міжнародним стандартом безпеки PCI DSS.

Крім комфортної сплати послуг, ви також зможете вигідно переказувати кошти між зареєстрованими картами будь-яких українських банків за тарифом всього 0,5% + 2,5 грн.

Особистий кабінет EasyPay дозволяє зареєструвати необмежену кількість карт будь-яких українських банків і налаштувати гнучку оплату послуг за допомогою функцій Шаблони платежів і Регулярний платіж. А всі операції по картах будуть відображатися в Історії платежів.

Реєструйте платіжні картки у Особистому кабінеті EasyPay та оплачуйте послуги з вигодою та комфортом.

15.02.2017 Обираємо карту для оплати в інтернеті

Можливість сплачувати послуги і покупки онлайн – очевидна перевага банківських карт. Це швидко, зручно і не вимагає часових та фізичних затрат. Однак, варто пам’ятати, що не всі картки підходять для оплати послуг в інтернеті. Давайте розглянемо, яким чином найкраще розплачуватися онлайн.

Зарплатна/кредитна карта VISA/MasterCard

Зарплатнi/кредитнi картки завжди під рукою, з позитивним балансом та активними рахунками. Але варто пам’ятати, що при оплаті онлайн, дані карти можуть потрапити до рук інтернет-шахраїв і тоді всi кошти, що зберiгаються на картцi можуть опинитися під загрозою. Досить часто це значні суми. Якщо ви сплачуєте послуги зарплатною/кредитною карткою VISA/MasterCard, подбайте про максимальний захист персональних даних. Сплачуйте послуги на сайтах захищених протоколом https:// та підключіть функцію смс-захисту 3D Secure.

Віртуальнi картки

Віртуальні картки – онлайн інструмент, призначений виключно для покупок в мережі Інтернет. Зустрічається два види віртуальних карт:

– З фізичним носієм (зовні аналог пластикової, але не використовується для покупок в магазині та зняття коштів)

– Без фізичного носія (прив’язаний до основного рахунку набір інформаційних даних, необхідних для оплати онлайн)

Сплачуючи за допомогою віртуальних карт, ви зберігаєте в безпеці дані основний банківської карти. Віртуальну карту можна активувати, як для одноразової покупки, так і на тривалий термін. Поповнювати таку карту зручно через онлайн банкінг. Так само, як і на звичні VISA/MasterCard на віртуальні картки можна встановити суму денного/місячного ліміту.

Електронний гаманець

Електронний гаманець – зручна альтернатива банківським карткам  для оплати послуг в інтернеті. Подібні сервіси все більше набирають популярність і отримують довіру користувачів. Електронні гаманці дозволяють зберігати і виводити кошти, здійснювати безпечні і конфіденційні операції. За допомогою електронного гаманця EasyPay, ви зможете сплачувати послуги, переказувати кошти, як між своїми гаманцями, так і перераховувати гроші на рахунки інших користувачів. Електронний гаманець надійно захищений, не оперує персональними даними вашої банківської карти, а всі операції можна контролювати в Особистому кабінеті EasyPay.

Яким чином здiйснювати онлайн платежi – вирiшувати вам. Головне – пам`ятайте про безпеку та захищайте свої платiжнi iнструменти.

09.02.2017 Служба підтримки EasyPay працює 24/7

Дорогі друзі, команда платіжного сервісу Easypay цілодобово працює, щоб ви могли з легкістю здійснювати необхідні платежі. У будь-який час доби ви можете сплатити послуги на сайті easypay.ua та у доступних терміналах. Служба підтримки EasyPay також 24/7 забезпечує оперативний та якісний сервіс користувачів.

При виникненні питань пов’язаних з роботою платіжного сервісу, транзакціями, банківськими переказами, комісіями, питаннями інформаційного характеру, та ін. ви завжди можете звернутися до нашої Служби підтримки. Кваліфіковані співробітники оперативно вирішать ваше питання.

Якщо у вас щось не виходить – ми допоможемо розібратися. Знаємо відповіді на всі-всі-всі питання, а якщо не знаємо – обов’язково дізнаємось разом 🙂

Як звернутись?
Якщо ви маєте пропозиції чи запитання, хочете похвалити сервіс або навпаки зробити зауваження, будь ласка, звертайтесь. Наші фахівці будуть раді допомогти вам.

По телефону:

Гаряча лінія 0 800 60 30 03 (безкоштовно  зі стаціонарних та мобільних телефонів по Україні).

+38 (044) 537 33 74,  +38 (095) 618 48 34,  +38 (097) 224 33 22,  +38 (093) 241 00 31 (згідно тарифів вашого оператора).

За допомогою e-mail:  call-center@easypay.ua

У онлайн чаті на сайті www.easypay.ua

Служба підтримки працює цілодобово, в тому числі у святкові та вихідні дні. Знайте, ми завжди тримаємо з вами зв’язок. Дякуємо, що користуєтесь EasyPay.

08.02.2017 Сплачуйте за послуги вигідно разом з EasyPay!

EasyPay – зручний інструмент оплати для тих, хто бажає оплачувати послуги з вигодою.

Ми піклуємося про економію коштів наших користувачів і тому з радістю повідомляємо про зниження комісії для більш ніж 40 сервісів.

При оплаті за допомогою електронного гаманця EasyPay, тарифи знижено. Сплачуйте інтернет та комунальні з мінімальною комісією не більше 1% від суми платежу. В окремих сервісах комісія 0%!

Комісія знижена для комунальних сервісів в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Закарпатті, Вінниці. Також комісія 0% встановлена ​​для інтернет-провайдерів по всій Україні. У тому числі популярні – “Воля”, “Тріолан”, “Датагруп” та ін. Тарифи на оплату дитячих садків (Київ) знижені до 1% від суми платежу. Детальна інформація  Зміни комісій

Як дізнатись розмір комісії?

Для перегляду комісії, необхідно обрати потрібну послугу, ввести номер рахунку, суму та інструмент оплати. Перед натисканням кнопки «Сплатити», буде вказано розмір комісії. Оберіть свого постачальника та cплачуйте послуги онлайн з вигодою. Список вигідних пропозицій постійно оновлюється.

Як сплатити за послуги вигідно?

Для того, щоб відчути переваги Easypay зареєструйтесь та активуйте електронний гаманець. Після активації Ви зможете швидко сплачувати різні послуги за допомогою платіжної картки на сайті www.easypay.ua.

 

07.02.2017 Вітаємо переможця акції «EasyPay обирай – iPhone 7 забирай»

Вітаємо переможця Акції «EasyPay обирай – iPhone 7 забирай». Більше 5000 людей взяли участь у розіграші iPhone7 від EasyPay. А щасливчиком, якому дістався новенький iPhone 7 став львів’янин Роман Падляк (id платежу 509843692).

Сьогодні зранку Роман завітав до затишного офісу EasyPay, щоб забрати заслужений подарунок.

«Щасливий день? Це коли ти виграєш #iPhone7 у акції від EasyPay UA! Дякую за найкращий початок року, EasyPay!!! Тепер я з вами завжди!»,- поділився враженнями Роман у своєму Facebook!

Нагадаємо, акція «EasyPay обирай – iPhone 7 забирай» тривала з 12 грудня 2016 по 9 січня 2017 року. Для участі в акції необхідно було сплатити будь-яку послугу за допомогою сайту або терміналу EasyPay та зберегти квитанцію і зареєструватись на сторінці розіграшу: https://easypay.ua/iphone7.

Щиро вітаємо Романа і вже готуємо новий розіграш для вас, дорогі користувачі. Слідкуйте за оновленнями у нашому блозі та на сторінках Вконтакте та Facebook.

03.02.2017 Долучайтесь до змін в EasyPay!

Шановні користувачі!

Команда EasyPay цілодобово працює над тим, щоб ви могли з комфортом користуватись платіжним сервісом.

За останній час відбулось багато важливих змін. Ми оновили логотип EasyPay. Покращили функціонал головної сторінки сайту. Повністю змінили сайт для бізнесу EasySoft та мапу терміналів. Зробили дешевшими перекази з карти на карту.

Крім того, ми щодня покращуємо технічні можливості сервісу та піклуємось про безпеку платежів.
На разі, працюємо над оновленням сайту easypay.ua. Сплачувати за послуги стане ще простіше.

Дякуємо за активність під час змін. Ми прислуховуємось до вас і кожен відгук є важливим для нашої команди. Будь-ласка, напишіть нам, що б ви хотіли покращити у сервісі EasyPay? На що варто звернути увагу?

Залишайте побажання у коментарях, важлива думка кожного.

01.02.2017 До уваги клієнтів

У зв’язку із випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про способи оплати, яка опублікована на сайті: http://www.apple-j.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya, не має ніякого відношення до компаній, які працюють під брендом «EasyPay», ТОВ «ФК «КОНТРАКТОВИЙ ДІМ» зокрема.

«EasyPay» не несе жодної відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження.
Інформація про діяльність «EasyPay» в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайті: www.easypay.ua та на офіційних сторінках в соціальних мережах.

30.01.2017 Як оплатити інтернет та телебачення за допомогою EasyPay

Неможливо уявити сучасний світ без інтернету. Що вже й казати, ООН внесла вільний доступ в Інтернет до списку базових потреб людини. Інтернет та телебачення є у кожному будинку. І раз на місяць кожному з нас за них необхідно платити. Робіть це швидко і просто за допомогою платіжного сервісу EasyPay.

Як сплатити онлайн на сайті?

На сайті easypay.ua ви можете оплатити інтернет/TV послуги, не виходячи з дому, у декілька кліків. Зробіть всього три кроки:

 1. Оберіть провайдера. На даний момент доступно більш ніж 480 провайдерів. Знайдіть необхідного постачальника послуг за назвою, скориставшись пошуком.

2. Введіть номер договору/особового рахунку та суму поповнення.

 1. Введіть дані карти для оплати та підтвердіть платіж.

Зареєстровані користувачі EasyPay можуть налаштовувати Шаблони та Регулярні платежі. Шаблон платежу зберігається в Особистому кабінеті. Одного разу вказавши суму та номер договору, вам не доведеться заново вводити дані при наступному поповненні. А завдяки функції Регулярний платіж, ви зможете заощаджувати час, вказавши суму та періодичність поповнення. Надалі, система буде автоматично сплачувати Інтернет / TV послуги в зазначений термін.

Оплата за допомогою терміналу

Також ви можете сплатити послуги ТV/Інтернет за допомогою терміналів самообслуговування.

Оплата здійснюється готівкою. Мережа Easypay налічує 8600 терміналів по всій Україні. Знайти найближчий, ви можете на карті. Для оплати оберіть провайдера, введіть номер договору/особового рахунку, суму поповнення та підтвердіть платіж.

Сплачуйте інтернет та TV послуги з EasyPay. Швидко, легко і без черг.

26.09.2016 До уваги жителів м. Львів

Шановні користувачі сервісу EasyPay!

Дякуємо, що цінуєте свій час та сплачуєте рахунки онлайн.

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із змінами в умовах роботи з постачальниками комунальних послуг м. Львів, платіжний сервіс EasyPay змушений ввести комісію для наступних сервісів:

 Водоканал (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Комунальні платежі (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Комунальні платежі Львівгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів)

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львів)

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Сплачуй Інтернет та ТВ - без черг!

Сплачуй Інтернет та ТВ - без черг!

Готівкою в терміналах EasyPay та онлайн на сайті www.easypay.ua/internet-tv.

Оберіть потрібного провайдера послуги через пошук та здійсніть оплату самостійно, не втрачаючи час в чергах.

інтернет та тв

21.09.2016 Безпека платежів в інтернеті

Сьогодні все більше популярний метод оплати послуг/товарів в Інтернеті з використанням платіжної картки. Задля безпеки онлайн платежів та збереження фінансових даних картки, а відповідно і коштів, EasyPay розробив інфографіку, де Ви можете ознайомитися з декількома базовими правилами здійснення онлайн платежів.

Безпека платежів

19.09.2016 Поповнюй Tanki Online і отримуй + 25% до будь-якої суми

Платіжна система EasyPay і агрегатор платежів LEOGAMING спільно запустили акцію по популярній грі Tanki Online - поповнюючи свій ігровий баланс в період з 19 по 30 вересня в будь-якому терміналі або на сайті easypay.ua, Ви отримуєте + 25% до кожного платежу. Бонусне поповнення також діє і на сайті www.leogaming.net.

Акція проводиться за активної участі розробника популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, що має велику кількість шанувальників серед українських гравців.

Tanki Online - популярна браузерна онлайн-гра, в якій гравці б'ються один з одним на різних картах. Ігровий сеттінг наслідує кращі традиції класичної гри Battle City, проте, також має видовищні PvP-бої в футуристичному стилі оточення і бойової техніки, що схоже з шутером Quake. «Танки Онлайн» пропонують розвинену систему кар'єри, шляхом отримання нових військових звань (за бали досвіду) і прокачування різних елементів своєї бойової машини (за внутрішньоігрову валюту - кристали).

EasyPay - популярна платіжна система, яка складається з понад 8000 платіжних терміналів, які дозволяють здійснювати зручні і швидкі оплати на користь майже 2000 різних сервісів, від комунальних платежів і операторів мобільного зв'язку, і до онлайн-ігор. Також платіжний веб-сайт www.easypay.ua, де все ті ж операції, можна здійснювати в онлайн режимі.

Компанія LEOGAMING - лідер на ринку поповнення рахунків онлайн-ігор та ігрових сервісів, що працює з 2010 року. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя, вони забезпечують надійне і безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі на вигідних умовах і працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігрового контенту.

14.09.2016 РОЗВИТОК ОНЛАЙН ПЛАТЕЖІВ В СВІТІ

Продовжуючи просвітницьку функцію, ділимося інфографікою про онлайн платежі в світі та Україні. Хочеться додати, що в нашій країні понад 30 млн. активних банківських карток, а 80% оплат в мережі інтернет - це оплата нематеріальних товарів та послуг:

мобільний зв’язок,

комунальні послуги,

електронні квитки,

перекази між картками.

Сподіваємося, ви оминаєте банківські черги та надаєте перевагу безготівковим платежам на сайті www.easypay.ua.

online payments easypay

07.09.2016 Зручна послуга - платіж за банківськими реквізитами (інфографіка)

Якщо раптом ви не знайшли потрібну послугу на сайті, спробуйте здійснити оплату за допомогою сервісу "Платіж за реквізитами". Для цього, потрібно перенести реквізити рахунку-одержувача грошей з паперової квитанції в спеціальну форму на сайті. Для зручності, ми описали процес оплати в інфографіці.

Платіж за реквізітами

16.08.2016 Клієнти СК «AXA Страхування» можуть вносити чергові платежі онлайн

15 серпня 2016 року «АХА Страхування» оголосила про можливість оплати чергових платежів по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхування» підтримує стратегію з розвитку ditgital напрямків. В рамках якої страховик активно розвиває онлайн сервіси. Тепер у клієнтів АХА з'явилася нова зручна можливість вносити черговий платіж за договором КАСКО онлайн, використовуючи платіжну систему EasyPay.

Таким чином, страхувальник отримує ряд додаткових переваг: цілодобова можливість швидкої оплати через інтернет без обов'язкової реєстрації, зарахування платежів протягом декількох хвилин, оперативне отримання квитанцій за здійснені платежі. Оплати можна здійснювати як зі стаціонарного комп'ютера, так і з мобільних пристроїв незалежно від місця розташування.

01.08.2016 Погашення кредиту БЕЗ КОМІСІЙ для клієнтів ULTRACASH
Шановні клієнти!
 
Повідомляємо, що в терміналах EasyPay Ви можете погасити кредит від ULTRACASH без комісій.
 
Для здійснення платежу через термінал скористайтеся пошуком або виберіть категорію "Банки і страхування", потім натисніть на іконку сервісу ULTRACASH.
 
Послуга доступна по всій Україні. Оплата здійснюється за номером договору.
Найближчий термінал Ви можете знайти Карті терміналів на нашому сайті.
 
Також здійснити погашення кредиту Ви можете онлайн через сайт EasyPay.
14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya,  не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральним директором платіжної системи EasyPay призначений Микола Дида

На спільному засіданні акціонерів та керівництва компанії,  генеральним директором платіжної системи EasyPay, призначений успішний підприємець Микола Ярославович Дида.

Наказ про призначення на посаду генерального директора було підписано 28 січня 2016 р. «Микола Дида молодий, амбіційний та успішний підприємець із Західної України. Займається термінальним бізнесом з 2009 р. та має достатній досвід у цій сфері, щоб очолювати таку відповідальну посаду, як генеральний директор», вважає акціонер та співвласник компанії Володимир Федорович Авраменко.

Крім того, пан Дида вже декілька років являється ключовим партнером EasyPay, що доводить відмінне знання бізнес-процесів компанії, її фундаментальних переваг та є базисом для розробки ефективної стратегії подальшого розвитку компанії.

Микола Дида розповів, що звик бути найкращим у будь-якій сфері життєдіяльності, тому впевнений, що разом із професійною командою співробітників EasyPay, зможе досягти поставлених перед ним завдань та цілей.

Про систему електронних платежів EasyPay:

Система прийому платежів EasyPay розпочала роботу в 2007 році на базі компанії EasySoft, яка є розробником даної системи. Сьогодні роботу системи забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».

Група надає широкий спектр послуг з прийому готівкових мікроплатежів через термінали, а також здійснення інтернет-еквайрингу платіжних карток Visa/MasterCard відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки PCI DSS. Кількість терміналів самообслуговування складає більше 6000 одиниць по всій території України.

Детальніше з державними ліцензіями, винагородами компаній та сертифікатами можна ознайомитись на сайті http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

16.01.2016 Оператор мобільного зв'язку Life стає Lifecell

Оператор мобільного зв'язку Life (Лайф) здійснює ребрендинг. Про це компанія офіційно повідомила декілька днів назад. Тепер абоненти популярного стільникового оператора обслуговуються під назвою Lifecell.

Поповнити рахунок на сайті платіжної системи EasyPay можливо за посиланням.

 

05.01.2016 Сплачуй карткою Банку Траст без комісії

Спеціально для власників платіжних карток Банку «Траст», сервіс EasyPay скасовує комісію по операціям до кінця 2016 р.

Якщо у вас є платіжна картка Банку «Траст», ви можете здійснити на сайті easypay.ua наступні платежі абсолютно безкоштовно:

 1. Мобільній зв`язок (Київстар, МТС, Лайф, Трімоб, Укртелеком та інші)

 2. Інтернет та ТВ

 3. Комунальні послуги

 4. Бюджетні платежі

  А також власники карток Банку Траст можуть сплачувати без комісії фінансові послуги з розділу Банки та страхування сайту EasyPay. 

В акції приймають участь, як раніше зареєстровані в системі картки, так і нові.

Оплата в системі EasyPay це: швидко, зручно та безпечно. EasyPay – цінуй час!

Правила акції «Літній тариф»

28.12.2015 Перекази з картки на картку в EasyPay знову безкоштовні

Увага! Акці. подовжено до 31.03.2016 р.

Сьогодні стартувала спільна акція EasyPay, PayForce (партнер Фідобанка) по переказам з картки на картку без комісії.

З 23 вересня по 31 березня 2016 р. кожний може здійснити переказ з картки на картку без комісії. При умові, що це зареєстрований користувач платіжної системи EasyPay, котрий здійснює перекази card2card вперше.

Переказуйте гроші на картки близьким, друзям чи родичам за мить, використовуючи перекази на сайті easypay.ua.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися тут.

17.12.2015 Введення комісії за послуги МТС Україна

З 17 грудня 2015 р. відповідно до вимог компанії МТС Україна, при здійсненні платежів за мобільний зв’язок операторів МТС, Vodafone, а також послуги МТС Інтернет, на сайті easypay.ua та в мобільному додатку EasyPay, встановлена фіксована комісія з клієнта у розмірі 1 грн.

30.11.2015 Технічні роботи у процесингу

Шановні користувачі платіжного сервісу EasyPay, повідомляємо вам, що сьогодні в 16:30 заплановані технічні роботи у процесингу. У зв’язку з цим можуть виникнути труднощі із використанням в системі банківських карток МПС MasterCard.

Орієнтовний час технічних робіт 6-10 хвилин.

Будь-ласка, якщо у вас виникнуть труднощі, спробуйте, здійснити операції пізніше вказаного часу.

Заздалегідь вдячні за розуміння та приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте обережні при перерахуванні коштів

В мережі інтернет з`явилась інформація про те, що EasyPay та інші термінальні мережі приймають участь у спільній акції компанії WELLCOMTELEKOM та ряду автосалонів, назви котрих змінюються http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скріншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочеться відмітити, що EasyPay не приймає участь в данній акції. Така компанія як WELLCOMTELEKOM не існує. Ми зіштовхнулися із шахрайством, в якому використані бренди популярних в Україні термінальних мереж, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема шахраїв, котру вони використовуюсть.

Будь-ласка, будьте обережні і ніколи не передавайте дані платіжних карток, паспортів та ідентіфікаційних кодів малознайомим людям в телефонному режимі.

Не відправляйте грошові кошти в невідомі організації, котрі викликають у вас підозру.

Про всі поточні акції компанії EasyPay, дізнавайтесь, будь-ласка, на нашому сайті, з офіційних сторінок у соціальних мережах, з загальновідомих ЗМІ та інших підтверджених офіційними представниками компанії каналів комунікації.