История платежей
Кошельки
Платежные карты
Шаблоны платежей
Регулярные платежи
Уведомления
Настройки

Новости

21.06.2017 EasyPay дарує квитки в Одесу

 

EasyPay дарує реальний шанс відпочити цього літа!

Сервіс bus.easypay.ua  це –  новий зручний спосіб вигідно та безпечно купувати автобусні квитки за будь-яким напрямком Україною та світом.

 

Обирайте напрямок, купуйте квиток за вигідною ціною, вирушайте у подорож та вигравайте вихідні у Одесі.  Акція «Даруємо вихідні у Одесі» поширюється на кожного, хто придбає квиток у період з 22.06 по 20.07 на сайті bus.easypay.ua.  Ім’я переможця дізнаємось вже 21.07.  Вперед, вихідні мають стати вашими!  Офіційні умови.                           

16.06.2017 Що таке NFC і як це працює?

Все частіше в побуті ми чуємо про технологію NFC. Смартфони з NFC, передача даних через NFC, оплата за допомогою NFC. Розберемося, що ж це за технологія і з чим її їдять.

Що за технологія NFC?

NFC (Near Field Communication) в перекладі – комунікація ближнього поля. Технологія дозволяє здійснювати комунікацію та обмін даними між пристроями, що знаходяться на коротких відстанях. Наприклад, між зчитувальним терміналом та смартфоном/банківською картою. Далекобійність NFC – до 10 сантиметрів.

Де використовується і що дозволяє?

Технологія NFC швидкими темпами проникає у різні сфери життя. Вже зараз NFC активно використовується:

– При оплаті товарів і послуг (безконтактна оплата банківською картою)

– При передачі файлів/даних (передача фотографій в смартфоні, відтворення музики)

– Як електронний ключ (NFC-технологія доступу до закритих даних)

– Як посвідчення особи (NFC-чіп з інформацією про власника)

– При переказі коштів (дотиком смартфона до смартфону)

– NFC-мітки (піднісши смартфон до NFC-мітки, можна дізнатися закладену в неї інформацію. Наприклад – адреса, телефон, час роботи банку)

Як оплачувати за допомогою NFC?

Найбільшим поширеним варіантом оплати за допомогою NFC є безконтактна оплата банківською картою. Розвиток технології призвів до появи таких карт як Visa PayWave та MasterCard PayPass, що мають вбудовану NFC-антену. При покупці, карту досить піднести до терміналу й зазначена сума буде списана автоматично. Процес займає менше п’яти секунд і не вимагає введення PIN-коду.

Безконтактна оплата – популярний варіант і у власників останніх моделей смартфонів. У цьому випадку телефон виступає в ролі банківської карти. Схема оплати аналогічна: просто підносимо смартфон до терміналу, щоб здійснити платіж.

Цікаві факти про NFC

 1. Початкова точка відліку в історії розвитку NFC – 2004 рік. А першим телефоном з NFC-чіпом була «розкладачка» Nokia 6131 (2006 рік).
 2. Далекобійність »NFC – до 10 сантиметрів.
 3. Час встановлення з’єднання не перевищує 0,1 с.
 4. Карту / телефон з NFC можна використовувати для тікетингу – як проїзний квиток в більшості розвинених країн світу.
 5. Платіж по NFC за швидкістю проходить швидше, ніж готівкою або банківською картою.
12.06.2017 Онлайн страхування «Зелена карта» на EasyPay

Сервіс онлайн страхування EasyPay дозволяє швидко оформити страховий поліс необхідного типу онлайн та бути впевненим у безпеці власного здоров’я та майна.

«Зелена карта» — поліс обов’язкового страхування цивільної відповідальності для власників авто, які подорожують автомобілем закордон.  Це обов’язкове автострахування, що діє на території країн-учасниць міжнародної системи «Зелена карта!. Усього – 47 країн.

Для виїзду за кордон, наявність полісу «Зелена карта» є обов’язковою умовою. Виїзд без «Зеленої карти» автовласникам заборонено. 

Як оформити страхування «Зелена карта» онлайн?

За допомогою easypay.ua оформити автострахування «Зелена карта»  дуже просто. Для цього:

 1. Оберіть потрібний тип страхування, тип авто, географічну зону та період дії.
 2. Заповніть форму для розрахунку вартості продукту (тип автомобіля/місто реєстрації/стаж водіння та ін.)
 3. Порівняйте умови та ціни, оберіть той варіант, який вигідний саме вам.
 4. Введіть особисті дані для отримання договору.
 5. Підтвердіть оплату та отримайте готовий договір страхування на електронну пошту.

Враховуючи, що з 11 червня 2017 року, кількість українців, що перетинають кордон на авто збільшиться – варто заздалегідь попіклуватись про наявність полісу.

EasyPay дозволяє порівнювати ціни та умови різних страхових компаній. Завдяки чому, ви можете придбати найбільш вигідний варіант автострахування та ознайомитися з додатковими послугами. Не варто заощаджувати на здоров’ї та безпеці. Швидко та вигідно оформлюйте автострахування «Зелена карта» на easypay.ua.

09.06.2017 Найнижча комісія для ОблЕнерго у Вашому місті

Чудова новина! Відтепер жителі Києва, Рівного, Одеси, Кіровограду, Чернівців, Херсону та Житомиру мають можливість заощаджувати кошти та сплачувати послуги електроенергії  з найнижчою комісією – всього 1% (мінімум 2 грн) на сайті easypay.ua або у одному з 8600 терміналів по всій Україні.

Комісія дійсна для наступних комунальних підприємств:

КиївОблЕнерго
РівнеОблЕнерго
ОдесаОблЕнерго
КіровоградОблЕнерго
ЧернівціОблЕнерго
ХерсонОблЕнерго
ЖитомирОблЕнерго

Як сплатити:

 1. Перейдіть у розділ Комунальні послуги,
 2. Оберіть місто та необхідне комунальне підприємство.
 3. Введіть дані та підтвердіть платіж

Заощаджуйте кошти та сплачуйте комунальні з комфортом разом з EasyPay.

08.06.2017 EasyPay номіновано на Українську народну премію!

Платіжний сервіс EasyPayUa представлений у трьох номінаціях Української народної премії:

 1. Платіжні термінали
 2.  Електронні платежі
 3. Сервіс оплати комунальних платежів

Нам дуже приємно, бути номінованими тим більше, що Українська Народна Премія – всеукраїнський національний проект, який спрямований на визначення кращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку. Переможці обираються шляхом Народного голосування. Кожен голос є важливим, а Ваш може бути й вирішальним!

Тому не гаймо часу, голосуймо за улюблений EasyPay та перемагаймо разом!

Голосувати за EasyPay у номінації «Платіжні термінали»
Голосувати за EasyPay у номінації «Електронні платежі»
Голосувати за EasyPay у номінації «Сервіс оплати комунальних платежів»

Дякуємо за підтримку!

07.06.2017 Куди звертатися, якщо комунальні платежі завищені

Тарифи на комунальні платежі в Україні після їх встановлення мають бути затверджені місцевими органами влади. Але населення все частіше сумнівається в адекватності показників тарифів і в коректності процедури затвердження владою, адже за останні роки вони стрімко зросли. Саме тому споживачі починають замислюватися, чи не завищені тарифи, і шукають, куди скаржитися на комунальні платежі.

Перед тим, як складати звернення до відповідних органів про завищену вартість послуг ЖКГ, потрібно розібратися в тому, як формуються тарифи. Вони повинні бути встановлені відповідно до державних норм, а також з урахуванням реформ, які зараз відбуваються в комунальних підприємствах. Такі підприємства повинні утримувати значне підвищення вартості за рахунок внутрішніх реформ: скорочення штату, переходу на електронну систему діловодства, оптимізацію керівних посад та ін. А ті організації, які не проводять таких заходів, а навпаки, піднімають зарплати, вводять нових співробітників в штат, включають свої внутрішні витрати в загальну суму комунальних тарифів.

У разі, якщо ЖКГ організації продовжують недоцільно підвищувати вартість і ставити ультиматум населенню (або платіть, або відключимо світло, воду і т. д.), спочатку потрібно звернутися до постачальника і отримати офіційну відповідь про метод розрахунку тарифу. Якщо ж прийде невизначена відповідь або з’ясується, що тариф не пройшов перевірку в органах місцевої влади, слід звернутися в Антимонопольний комітет у сфері комунальних послуг (НКРЕКП). Після складання заяви почнеться процес перевірки ЖКГ підприємства, стягнення штрафів або підтвердження доцільності призначених тарифів. Заява повинна містити прохання розібратися в тому, як зазначена комунальна організація використовує монопольну ситуацію на ринку.

Після ретельних перевірок і офіційної відповіді від антимонопольної організації споживач матиме відповіді на питання щодо тарифів. Також варто зауважити, що всі жителі мають право змінити приватну компанію, яка обслуговує будинок (ЖЕК і ін.). Потрібно тільки написати заяву про зміну старої обслуговуючої компанії на нову і ухвалити рішення на зборах мешканців.

Підсумуємо вище написане. Споживачеві потрібно звертатися в такі структури, щоб розібратися із завищеними цінами на комунальні платежі:

 • Перш за все – безпосередньо в комунальну організацію, яка є постачальником послуг.
 • До органів місцевої влади.
 • В Антимонопольний комітет з питань надання комунальних послуг в Україні.
01.06.2017 Як оплатити комунальні платежі через інтернет

Здійснювати всі щомісячні платежі стало набагато простіше і зручніше за допомогою інтернету. Ця послуга доступна кожному споживачу житлово-комунальних послуг країни. Більше немає необхідності вистоювати довгі черги в банку, витрачаючи свій час і сили. Також не потрібно прив’язуватися до конкретного часу доби, адже здійснювати комунальні платежі через інтернет можна будь-коли і в будь-якому зручному місці: потрібен тільки доступ до мережі за допомогою комп’ютера, планшета або телефону.

Як оплатити комунальні платежі?

Користувачі системи EasyPay можуть швидко оцінити простоту здійснення платежів. Перший крок – скористатися особистим кабінетом на офіційному сайті, вибрати категорію оплати послуг і серед представлених вкладок обрати «Комунальні платежі». Далі на екрані з’явиться список міст України, користувачеві необхідно вибрати своє місто. І навіть якщо споживачеві ЖКГ послуг потрібно виконати оплату з іншого міста, у мережі інтернет це просто, адже потрібні тільки дані банківської картки, реквізити комунальної служби і доступ до інтернету!

Після вибору міста, в якому знаходиться відповідна ЖКГ служба, потрібно знайти її в списку або скористатися пошуком за реквізитами. Для цього користувач клікає на іконку «Комунальні платежі» і вводить ІД, який вказаний в щомісячній квитанції в лівому верхньому кутку.

Після зазначення послуги і введення реквізитів можна коригувати дані (суму), а також вносити показники лічильників. Після виконання цього кроку залишається тільки обрати спосіб оплати платежу. Користувач має кілька варіантів виконання розрахунку: грошима з електронного гаманця; з банківської карти. Електронний гаманець поповнюється через термінали готівкою або онлайн, за допомогою банківської картки. Можна бути впевненим у збереженні грошей на електронному рахунку в особистому кабінеті.

А якщо більш прийнятним способом є оплата карткою, то клієнту потрібні такі її дані:

 • 16-значний номер;
 • Строк дії;
 • CVV-код (знаходиться на зворотному боці).

Також не має значення, чи буде ця карта зарплатна, чи кредитна, головне – вона має бути видана будь-яким офіційним українським банком.

Обравши бажаний спосіб оплати, можна також відзначити галочкою пункт відправки оригіналу квитанції про розрахунок поштою (потрібно вказати актуальну адресу). Далі підтверджується платіж, і операція вважається успішно виконаною. Кожен клієнт отримує на підтвердження квитанцію в електронному вигляді на вказаний email, а додатково можна роздрукувати чек відразу після операції.

 Як і де можна переглядати інформацію про здійснення платежу? 

Вся інформація про розрахунки зберігається в особистому кабінеті, а саме в категорії «Історія платежів». Тут користувач може побачити дату, точний час, суму платежу і статус успішності операції. Така інформація знадобиться і тим клієнтам, які користуються послугою регулярних автоматичних платежів за шаблоном і не заходять щомісячно до особистого кабінету для друку чека. Але за необхідності можна переглядати всю інформацію в зручний час саме в історії розрахунків.

Які додаткові переваги оплати комунальних платежів онлайн?

Головною перевагою є зручний інтерфейс системи, а також інформативність особистого кабінету. Саме з його допомогою кожен користувач може легко переглядати історію здійснених операцій; поповнювати електронний гаманець або коригувати інформацію про платіжну картку; налаштовувати регулярні платежі і користуватися шаблонами (непотрібно повторно вводити реквізити кожен місяць).

Варто відзначити, що при проведенні комунальних платежів онлайн за допомогою сайту www.easypay.ua користувачам непотрібно сплачувати додаткової комісії за послугу.

Важливою перевагою є захищеність даних клієнтів, а також мінімальний ризик помилкової оплати чужих рахунків. Сервіс влаштований так, що на етапі введення даних при здійсненні помилки користувач отримає повідомлення «Абонент не знайдений». У такому випадку потрібно перевірити дані і повторно ввести унікальний номер. А потім, звіривши коректність даних платника (ПІБ, адреса, номер квартири або будинку), можна переходити безпосередньо до перерахування коштів.

Інформацію про зарахування платежів та успішність здійснених операцій клієнти можуть уточнити, звернувшись до цілодобової служби підтримки компанії: +38 (044) 537 33 74, call-center@easypay.ua.

Виконувати комунальні розрахунки за допомогою мережі інтернет стає все простіше і доступніше для кожного жителя України. А якщо є необхідність оплатити комунальні платежі через інтернет зараз, то можна перейти до розрахунку безпосередньо з цієї сторінки.

Приємних платежів!

01.06.2017 Квартплата і комунальні платежі: в чому відмінність

Ми зустрічаємо поняття «квартплата» і «комунальні платежі» щомісяця перед розрахунком, але іноді складно розібратися, в чому між ними відмінність. Слово «квартплата» є скороченим від словосполучення «квартирна плата», що вже говорить саме за себе. Але що ж входить в квартирну плату і що відрізняє її від комунальних платежів?

 

Квартплата складається з певного переліку послуг, які надаються ЖЕКом або інший комунальною службою – вона може бути приватною або державною. Давайте перерахуємо, які вона покриває послуги:

 1. облагороджування прибудинкових територій;
 2. прибирання під’їздів, сходових майданчиків;
 3. обслуговування ліфтів і сміттєпроводів;
 4. вивіз сміття;
 5. технічне обслуговування водопроводів, стоків, каналізації будинку;
 6. обслуговування домофонної системи (якщо її встановлюють не самі мешканці);
 7. ремонт технічних елементів, зовнішніх пошкоджень будівлі і т. д.

Тобто квартплата складається з усіх послуг, які стосуються утримання будинку та прибудинкових територій. Та сума, яку споживачі послуг платять щомісяця, повинна забезпечувати заробітну плату працівникам комунальних служб, які і виконують вище перелічені завдання.

А що ж таке комунальні платежі? Комунальні платежі здійснюються за послуги, які надають житлово-комунальні господарства для комфортного проживання мешканців квартир, приватних будинків, користувачів офісів та інших громадських закладів. Комунальні послуги складаються з: забезпечення холодною, гарячою водою та водовідведення; опалення; електропостачання; газопостачання.

Кожен відвідувач сайту може легко оплатити комунальні послуги без комісії, включаючи і комунальні платежі, і квартплату. Зручних платежів з EasyPay!

25.05.2017 10 видань, які успішний менеджер рекомендує для читання

Костянтин Кошеленко, директор бізнесу платіжних терміналів EasyPay, вважає, що безперервний професійний та особистий розвиток є позитивним драйвером руху до успіху, як у бізнес-проектах, так і в досягненні особистих цілей.

«Книги – це один з найбільш потужних і доступних інструментів саморозвитку. Хороших видань дуже багато, але серед них є ті, які повинен прочитати кожен – це допоможе сформувати своє власне уявлення про ефективність, управління, бізнес та взаємодію з людьми» – говорить Костянтин.

Нижче зібрано 10 видань, які успішний менеджер зазначив, як цінні та рекомендує для читання:

 1. Айн Ренд «Атлант розправив плечі»

Історія про те, як до влади в США прийшли політики, які під приводом створення рівних можливостей, знищували бізнес, що призвело до стагнації економіки, а талановиті підприємці та науковці, у відповідь на це, відійшли від справ і пішли в тінь.

У книзі немає рекомендацій про те, як займатися бізнесом, але вона сильно вплинула на світогляд багатьох бізнесменів. Книга закликає бути сміливим, наполегливим, сильним і займатись створенням важливих речей, що є метою у житті.

 1. Деніел Гоулман «Емоційний інтелект»

Всі ми живемо, працюємо та взаємодіємо у соціальному середовищі, тому не варто недооцінювати EQ, який на слуху набагато менше, ніж IQ. Ми – живі люди і емоції грають величезну роль в досягненні успіху вдома та на роботі. Теорія, підкріплена прикладами в цій книзі, дозволить замислитись та пізнати себе в багатьох ситуаціях, де недостача емоційних компетенцій тягне за собою негативні наслідки. Прочитавши її, вам, напевно, захочеться розвивати свої компетенції емоційного інтелекту і надалі.

 1. Стівен Кові «Сім навичок високоефективних людей» та «Восьма звичка: Від ефективності до величі»

Книги пропонують системний підхід для тих, хто хоче поліпшити свої результати в професійній та особистісній сферах.

 1. Еліяху Голдратт «Мета» і «Мета-2»

Книга, у форматі виробничого бізнес-роману, розповідає про неприємності менеджера, частина з яких пов’язана із систематичними проблемами з термінами виконання замовлень на його заводі.

Разом з головним героєм читач поетапно вивчає проблеми, вникає в їх суть і системно вирішує їх.

 1. Річард Бренсон «Втрачаючи невинність»

Автобіографічна книга одного з найяскравіших та харизматичних бізнесменів сучасності, яка розповідає про його підприємницький досвід з малих років, включаючи зльоти та падіння.

 1. Тоні Шей «Доставляючи щастя»

Історія компанії Zappos, купленої Amazon за $ 850 млн. Викладена її засновником, з фокусом на те, як клієнтоорієнтованість стала основною частиною корпоративної культури.

 1. Джек Мітчелл «Обійміть своїх клієнтів»

Обіймами автор книги, досвідчений ритейлер, називає все, що перевершує очікування клієнта, про що і розповідає на прикладах зі свого досвіду.

 1. Барбара Мінто «Принцип піраміди Мінто»

Доступна і зрозуміла книга про те, як створювати якісні презентації, готувати письмові документи і робити усні виступи, від першої жінки-консультанта з написання ділових листів компанії McKinsey.

 1. Валерій Пекар «Різнобарвний менеджмент. Еволюція мислення, лідерства та управління»

Книга дозволяє подивитися під кутом інтегральної динаміки на розвиток команд і компанії, а також враховувати у взаємодії різницю в парадигмі мислення, як би це незрозуміло не звучало з першого разу.

Проста, але в той же час зрозуміла й логічна класифікація дозволить глибше подивитись на тих, з ким працюєш.

 1. Пітер Друкер «Ефективний керівник»

Ефективний керівник розвиває сильні сторони – свої власні, своїх керівників, колег, підлеглих. Книга про те, що перш ніж керувати людьми, необхідно навчитися керувати собою.

23.05.2017 Конференція для партнерів EasyPay 2017

    26 квітня 2017 в НСК «Олімпійський» відбулася «Конференція для партнерів EasyPay». У заході взяли участь майже 100 партнерів компанії – власники великих мереж платіжних терміналів самообслуговування по всій Україні.

    Під час конференції ми разом з партнерами ділилися досягненнями минулого року і результатами спільної роботи, обмінювалися досвідом і пропозиціями щодо розвитку сервісу. Компанія презентувала план розвитку та бачення майбутнього платіжного бізнесу, а також реалізовані проекти щодо розвитку бізнесу, технологічних розробок і обслуговування партнерів. В рамках конференції було організовано експозицію зразків платіжних терміналів різного дизайну і функціоналу з встановленим ПО EasyPay останньої версії, а також проведено демонстрацію нової системи моніторингу термінальної мережі.

    Після офіційної частини в президентському залі НСК «Олімпійський», партнери та співробітники EasyPay зіграли товариський матч із зірковою командою ФК «Маестро» на головній футбольній арені України. Приємно, що неформальна частина зустрічі пройшла у веселій та дружній атмосфері.

    Висловлюємо подяку партнерам EasyPay за залученість в платіжний бізнес, професіоналізм, ініціативність та активну участь у розвитку компанії.
З урахуванням розвитку, наступну конференцію ми плануємо провести в широкому відкритому форматі – участь зможуть взяти, як діючі партнери в усіх напрямках співробітництва, так і потенційно зацікавлені в спільних проектах.

12.04.2017 Погашение кредита БЕЗ КОМИССИЙ для клиентов ULTRACASH

Сообщаем, что в терминалах EasyPay Вы можете погасить кредит от ULTRACASH без комиссий. 
Для совершения платежа через терминал воспользуйтесь поиском или выберите категорию "Банки и страхование", затем выберите иконку услуги ULTRACASH. Услуга доступна по всей Украине. Оплата производится по номеру договора. 

Ближайший терминал Вы можете найти Карте терминалов на нашем сайте. 

Также осуществить погашение кредита Вы можете онлайн через сайт EasyPay
12.04.2017 РАЗВИТИЕ ОНЛАЙН ПЛАТЕЖЕЙ В МИРЕ

Продолжая просветительскую функцию, делимся инфографикой про онлайн платежи в мире и Украине. Хочется добавить, что в нашей стране более 30 млн. активных банковских карт, а 80% оплат в сети интернет - это оплата нематериальных товаров и услуг:

мобильная связь,

коммунальные услуги,

электронные билеты,

переводы между картами.

Надеемся, вы обходите банковские очереди и предпочитаете безналичные платежи на сайте www.easypay.ua.

online payments easypay

 

12.04.2017 Пополняй Tanki Online и получай +25% к любой сумме

Платежная система EasyPay и агрегатор платежей LEOGAMING совместно запустили акцию по популярной игре Tanki Online – пополняя свой игровой баланс в период с 19 по 30 сентября в любом терминале или на сайте www.easypay.ua, Вы получаете +25% к каждому платежу. Бонусное пополнение также действует и на сайте www.leogaming.net.

Акция проводится при активном участии разработчика популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, имеющего большое количество поклонников среди украинских игроков.

Tanki Online – популярная браузерная онлайн-игра, в которой игроки сражаются друг с другом на различных картах. Игровой сеттинг наследует лучшие традиции классической игры Battle City, однако, также имеет зрелищные PvP-бои в футуристичном стиле окружения и боевой техники, что схоже с шутером Quake. «Танки Онлайн» предлагают развитую систему карьеры, путем получения новых военных званий (за очки опыта) и прокачки различных элементов своей боевой машины (за внутриигровую валюту – кристаллы).

EasyPay – популярная платежная система, которая состоит из более 8000 платежных терминалов, которые позволяют осуществлять удобные и быстрые оплаты в пользу почти 2000 различных сервисов, от коммунальных платежей и операторов мобильной связи, и до онлайн-игр. Также платежный веб-сайт www.easypay.ua, где все те же операции, можно совершать в онлайн режиме.

Компания LEOGAMING – лидер на рынке пополнения счетов онлайн-игр и игровых сервисов, работающая с 2010 года. В партнерстве с ведущими платежными системами Украины и зарубежья, они обеспечивают надежное и безопасное зачисление средств на счета пользователей, доступность пополнения в любом терминале на выгодных условиях и работают над привлечением на украинский рынок ведущих мировых издателей и разработчиков игрового контента. 

12.04.2017 Оператор мобильной связи Life становится Lifecell

Оператор мобильной связи Life (Лайф) проводит ребрендинг. Об этом компания официально сообщила несколько дней назад. Теперь абоненты популярного сотового оператора будут обслуживаться под брендом Lifecell.

Пополнить счет на сайте платежной системы EasyPay можно по ссылке.  

26.09.2016 К вниманию жителей г. Львов

Уважаемые пользователи сервиса EasyPay!

Спасибо, что цените свое время и платите счета онлайн.

Обращаем Ваше внимание, что в связи с изменениями в условиях работы с поставщиками коммунальных услуг г. Львов, платежный сервис EasyPay вынужден ввести комиссию для следующих сервисов:  

Водоканал (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи (Львов) 

мин. 1 грн, 1%

Коммунальные платежи Львовгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львов) 

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Плати Интернет и ТВ - без очередей!

Наличными в терминалах EasyPay и онлайн на сайте www.easypay.ua/internet-tv.

Выберите нужного провайдера услуги через поиск и совершите оплату самостоятельно, не теряя время в очередях.

интернет и тв

21.09.2016 Безопасность платежей в интернете

Сегодня все больше популярен метод оплаты услуг / товаров в Интернете с использованием платежной карты. Для безопасности онлайн платежей и сохранения финансовых данных карты, а соответственно и средств, EasyPay разработал инфографику, где Вы можете ознакомиться с несколькими базовыми правилами осуществления онлайн платежей.

Безопасность платежей

07.09.2016 Удобный сервис - платеж по банковским реквизитам (инфографика)

Если вдруг вы не нашли нужную услугу на сайте, попробуйте осуществить оплату с помощью сервиса "Платеж по реквизитам". Для этого нужно перенести реквизиты счета-получателя денег из бумажной квитанции в специальную форму на сайте. Для удобства, мы описали процесс оплаты в инфографике.

Платеж по реквизитам

16.08.2016 Клиенты СК «AXA Страхование» могут вносить очередные платежи онлайн

15 августа 2016 года «АХА Страхование» объявила о возможности оплаты очередных платежей по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхование» поддерживает стратегию по развитию ditgital направления? В рамках которой страховщик активно развивает онлайн сервисы. Теперь у клиентов АХА появилась новая удобная возможность вносить очередной платеж по договору КАСКО онлайн, используя платежную систему EasyPay.

Таким образом, страхователь получает ряд дополнительных преимуществ: круглосуточная возможность быстрой оплаты через интернет без обязательной регистрации, зачисление платежей в течение нескольких минут, оперативное получение квитанций за совершенные платежи. Оплаты можно производить как со стационарного компьютера, так и с мобильных устройств вне зависимости от месторасположения.

14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya, не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральным директором платежной системы EasyPay назначен Николай Дыда

На совместном заседании акционеров и руководства компании,  генеральным директором платежной системы EasyPay, назначен успешный предприниматель Николай Ярославович Дыда.

Приказ о назначении на должность генерального директора был подписан 28 января 2016 г. «Николай Дыда молодой, амбициозный и успешный предприниматель из Западной Украины. Занимается терминальным бизнесом с 2009 г. и имеет достаточный опыт, чтобы занимать такую ответственную должность, как генеральный директор», считает акционер и совладелец компании Владимир Федорович Авраменко.

Кроме того, господин Дыда уже несколько лет является ключевым партнером EasyPay, что доказывает отличное знание бизнес-процессов компании, ее фундаментальных преимуществ и является базисом для разработки эффективной стратегии дальнейшего развития компании.

Николай Дыда рассказал, что привык быть лучшим в любой сфере жизнедеятельности, потому уверен, что вместе с профессиональной командой сотрудников EasyPay, сможет достичь поставленных перед ним задач и целей.

                     О системе электронных платежей EasyPay:

Система приема платежей EasyPay начала работу в 2007 году на базе компании EasySoft, которая является разработчиком данной системы. Сегодня работу системы обеспечивает группа компаний: ООО «Изи Софт», Финансовая компания «Контрактовый дом», ВПС «Финансовый мир».

Группа предоставляет широкий спектр услуг по приему наличных микроплатежей через терминалы, а также осуществлением интернет-эквайринга платежных карт Visa/MasterCard в соответствии с международными стандартами информационной безопасности PCI DSS. Количество терминалов самообслуживания превышает 6000 единиц по всей территории Украины.

Детальнее с государственными лицензиями, наградами компаний и сертификатами можно ознакомиться на сайте http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

05.01.2016 Платежи без комиссии для владельцев карт Банка ТРАСТ

Специально для держателей платежных карт Банка «Траст», сервис EasyPay отменяет комиссию по платежам до конца 2016 г.

Если у вас есть платежная карта Банка «Траст», вы можете оплатить на сайте easypay.ua абсолютно бесплатно:

 1. Мобильную связь (Киевстар, МТС, Лайф, Тримоб, Укртелеком и другие)

 2. Интернет и ТВ

 3. Коммунальные услуги

 4. Внести платеж в бюджет

  А также владельцы карт Банка Траст могут оплачивать без комиссии финансовые услуги из раздела Банки и страхование сайта EasyPay. 

В акции принимают участие, как ранее зарегистрированные в системе карты, так и новые.

Оплата в системе EasyPay это: быстро, удобно и безопасно. EasyPay – цени время!

Правила акции «Летний тариф»

28.12.2015 Переводы с карты на карту в EasyPay снова бесплатно

Внимание! Акция продлена до 31.03.2016 г.

Сегодня стартовала совместная акция EasyPay, PayForce (партнер Фидобанка) по переводам с карты на карту без комиссии.

С 23 сентября по 31 марта 2016 г. каждый может совершить перевод с карты на карты без комиссии. При условии, что это зарегистрированный пользователь платежной системы EasyPay, который совершает перевод card2card впервые.

Переводите деньги на карты близким, друзьям или родственникам за мгновение, используя переводы на сайте easypay.ua.

Детальнее с условиями акции можно ознакомиться здесь.

17.12.2015 Введение комиссии по услугам МТС Украина

С 17 декабря 2015 г. в соответствии с требованиями компании МТС Украина, при осуществлении платежей за мобильную связь операторов МТС, Vodafone, а также услуги МТС Интернет, на сайте easypay.ua и в мобильном приложении EasyPay, установлена фиксированая комиссия с клиента в размере 1 грн. 

30.11.2015 Технические работы в процессинге

Уважаемые пользователи платежного сервиса EasyPay, уведомляем вас, что сегодня в 16:30 запланированы технические работы в процессинге. В связи с этим могут возникать трудности с использованием в системе банковских карт МПС MasterCard.

Ориентировочное время технических работ 6-10 минут.

Пожалуйста, если у вас возникнут трудности, попробуйте, осуществить операции позже указанного времени.

Заранее благодарим за понимание и приносим свои извинения за временные неудобства.

С уважением, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте осторожны при перечислении денег

В сети интернет появилась информация о том, что EasyPay и другие терминальные сети принимают участие в совместной акции компании WELLCOMTELEKOM и ряда автосалонов, названия которых меняются http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скриншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочется отметить, что EasyPay не принимает участие в данной акции. Такая компания как WELLCOMTELEKOM не существует. Мы столкнулись с мошенничеством, в котором использованы бренды популярных в Украине терминальных сетей, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема мошенников, которую они используют.

Пожалуйста, будьте осторожны и никогда не передавайте данные платежных карт, паспортов и идентификационных кодов малознакомым людям в телефонном режиме.

Не отправляйте денежные средства в неизвестные организации, которые вызывают подозрение.

Обо всех текущих акциях компании узнавайте с нашего сайта, официальных страниц в соц. сетях, из рассылок, популярных общепризнаных СМИ и других подтвержденных официальными представителями компании каналов коммуникации.