Два способа платить без комиссии

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей по программе лояльности EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay для iOS и Android, каждый зарегистрированный пользователь получает возможность платить без комиссии, выбирая наиболее удобные для этого варианты.

Варианты оплаты без комиссии

Карта EasyPay

Карта EasyPay

Уникальная банковская карта от Форвард Банка, которая позволяет оплачивать все услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииЗаказать карту

Все услуги

Перейти по ссылке

Masterpass кошелек

Masterpass

Электронный кошелек от Masterpass, который позволяет оплачивать все коммунальные услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииОплачивай в 1 клик

Все коммунальные услуги

Твои данные надежно защищены

Виртуальная карта EasyPay

Кошелек

Электронный кошелек от EasyPay, который позволяет оплачивать большинство популярных услуг на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииСущественная экономия

Разовая оплата за пополнение 5 грн.

Выбор миллионов украинцев

Почему важно регистрироваться?

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей и предоставляет привилегии участника EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay, каждый зарегистрированный пользователь получает баллы за осуществленные оплаты и повышает собственный рейтинг.

promo.nocommission.advantages.services-count

услуг и сервисов

Более 2500 доступных для тебя услуг и сервисов. Мы постоянно расширяем количество услуг и улучшаем наш платежный сервис, чтобы процесс оплаты был максимально удобным. Уверенны, ты с легкостью найдешь нужный сервис независимо от того, всеукраинский это провайдер, или местный поставщик услуг. Мы работаем со всеми. Создавай свою историю легких оплат вместе с EasyPay.

promo.nocommission.advantages.terminals-count

терминалов по всей Украине

Tерминалы самообслуживания EasyPay помогут тебе: быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, осуществить денежный перевод и другие банковские операции, пополнять электронные кошельки, оплатить налоги, автоштрафы, платежи в бюджет и осуществить оплату более чем 2500 разных услуг.

«Рукавичка» подбає про твій холодильник!

  Рукавичка  – твій друг у будь-які часи. Мережа супермаркетів вже 17 років дбає про львів’ян, і не дивно, що саме раз «Рукавичка» подбає і твої продукти 🛒 Наразі, залишитися вдома — це найкраще, що ти можеш зробити для власного здоров’я та здоров’я інших 👪 Про продукти не переймайся – «Рукавичка» подбає про тебе, адже ми запускаємо доставку додому разом з EasyPay/EasyWallet! Як замовити продукти додому? Заходь у EasyPay/«Послуги»/«Доставка їжі» Обирай «Рукавичка» та натисни «Замовити продукти» Вибирай продукти та час доставки. «Рукавичка» передзвонить та домовиться про деталі😉 Насолоджуйся часом вдома, мий руки, та замовляй продукти у «Рукавичці» просто з мобільного додатку EasyPay/EasyWallet. Піклуйся про себе та тих, хто поруч, а«Рукавичка» та EasyPay подбають про твій холодильник 🥦  ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН  ЗАВАНТАЖИТИ EASYPAY          ЗАВАНТАЖИТИ EASYWALLET 

Поповнення без комісії Бізнес-карт Альфа-Банку

  EasyPay, найбільша мережа платіжних терміналів, і «Альфа-Банк Україна» розширюють спектр послуг з поповнення карт банку. З 26 березня 2020 року поповнення Бізнес-карт Альфа-Банку в мережі терміналів EasyPay – без комісії. При внесенні на Бізнес-карту щоденної виручки або власних коштів підприємці мають можливість істотно економити як гроші – за рахунок відсутності комісії, так і час – кількість точок поповнення Бізнес-карт банку збільшилася більш ніж в 10 разів. Мережа терміналів EasyPay налічує понад 14 тисяч активних терміналів. Користувачі більше не залежать від режиму роботи і розташування відділення банку – термінали EasyPay працюють цілодобово, розташовані максимально зручно і представлені практично в кожному населеному пункті України. Карта розташування терміналів EasyPay Внесені кошти відображаються на балансі Бізнес-карти та зараховуються на поточний рахунок вже за декілька секунд з моментальним SMS-оповіщенням. При поповненні після 19.00, а також у вихідний або святковий день, поповнення рахунку відбувається на початок наступного робочого дня. Переваги партнерської програми EasyPay і Альфа-Банка з поповнення Бізнес-карток: Внесення виручки – без комісії. Внесення власних коштів – без комісії. Внесення коштів на рахунки фізичних осіб-підприємців і на будь-які карти фізичних осіб (кредитні та дебетові) Альфа-Банку – без комісії. 14 тис. терміналів EasyPay по всій Україні. Поповнення карт в режимі 24/7. Нагадуємо, що в грудні 2019 року EasyPay, спільно з «Альфа Банк Україна», запустив сервіс миттєвого поповнення без комісії карт банку для фізичних осіб. За цей період за допомогою сервісу було здійснено більше 500 тис. транзакцій.

#ЗалишайсяВдома

  Друзі, з понедiлка ми усім офісом EasyPay здійснили невеличку релокацію та працюємо з наших домівок. Пiд час карантину варто убезпечити себе вiд скупчення великої кількості людей, поїздок у громадському транспорті, масових заходів тощо. То ж закликаємо вас залишатись вдома та проводити час з рідними. Проте ж, оплату послуг, нiхто не відміняв. Здійснюйте будь-якi платежі з дому без банків, кас та комунальних установ використовуючи сайт та додатки EasyPay. Також попіклуйтеся про батьків та людей старшого віку та покажіть як просто сплачувати послуги, не виходячи з дому.   Оплата онлайн на easypay.ua або в додатках доступна 24/7 на бiльш ніж 3000 найрiзноманiтніших послуг, починаючи від оплати комунальних, інтернету та зв’язку до банківських переказів, оплати навчання та виклику таксi.   Все що потрiбно зробити – зайти на сайт easypay.ua або завантажити додаток EasyPay на свій смартфон та сплатити необхідні послуги банківською карткою або Вiртуальною карткою EasyPay.   ЯК СПЛАЧУВАТИ ПОСЛУГИ Необхідно: Обрати необхідну послугу на сайті/у додатку EasyPay Ввести номер Особистого рахунку/договору Пiдтвердити/редагувати суму оплати, показання лічильників тощо. Ввести данi банківської картки для оплати (або сплатити Вiртуальною карткою EasyPay без комісії). Пiдтвердити оплату.   Піклуйтесь про себе та сплачуйте онлайн на easypay.ua насолоджуючись домашнім затишком та часом з рідними.

Отзывы

user photo
Анна БорисоваМаркетолог, Киев
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Екатерина СтеценкоИнженер-технолог, Одесса
Оплачиваю свой ФОП и коммунальные платежи на сайте EasyPay. Перед оплатой важно залогиниться, таким образом в электронном виде храню всю историю платежей. Очень удобно.
user photo
Антон ГоробецИндивидуальный предприниматель, Львов
Одним из главных преимуществ считаю кошелек EasyPay. Выгодно, удобно, быстро. Компании желаю дальнейшего развития и процветания.
user photo
Елена ШведоваСпециалист по информационной безопасности, Харьков
Действительно инновационная украинская компания, создающая максимальное удобство оплаты сервисов. С недавних пор на мобильном начала пользоваться еще и приложением EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцыкБиофизик, Ровно
Интернет, коммуналку и детский сад оплачиваю на EasyPay. Еще перечисляю деньги с карты на карту и пополняю мобильный телефон. Если не полениться и использовать преимущества на сайте в полной мере (привязать карту, оплачивать картой EasyPay, чтобы не было комиссий, настроить регулярные платежи и шаблоны) - получается наиболее оптимальный и выгодный сервис на украинском рынке среди подобных компаний.