Два способа платить без комиссии

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей по программе лояльности EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay для iOS и Android, каждый зарегистрированный пользователь получает возможность платить без комиссии, выбирая наиболее удобные для этого варианты.

Варианты оплаты без комиссии

Карта EasyPay

Карта EasyPay

Уникальная банковская карта от Форвард Банка, которая позволяет оплачивать все услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииЗаказать карту

Все услуги

Перейти по ссылке

Masterpass кошелек

Masterpass

Электронный кошелек от Masterpass, который позволяет оплачивать все коммунальные услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииОплачивай в 1 клик

Все коммунальные услуги

Твои данные надежно защищены

Виртуальная карта EasyPay

Виртуальная карта

Виртуальная карта EasyPay позволяет оплачивать большинство популярных услуг на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииСущественная экономия

Разовая оплата за пополнение 5 грн.

Выбор миллионов украинцев

Почему важно регистрироваться?

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей и предоставляет привилегии участника EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay, каждый зарегистрированный пользователь получает баллы за осуществленные оплаты и повышает собственный рейтинг.

2500

услуг и сервисов

Более 2500 доступных для тебя услуг и сервисов. Мы постоянно расширяем количество услуг и улучшаем наш платежный сервис, чтобы процесс оплаты был максимально удобным. Уверенны, ты с легкостью найдешь нужный сервис независимо от того, всеукраинский это провайдер, или местный поставщик услуг. Мы работаем со всеми. Создавай свою историю легких оплат вместе с EasyPay.

14000

терминалов по всей Украине

Tерминалы самообслуживания EasyPay помогут тебе: быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, осуществить денежный перевод и другие банковские операции, пополнять электронные кошельки, оплатить налоги, автоштрафы, платежи в бюджет и осуществить оплату более чем 2500 разных услуг.

Ідентифікація BankID

  Відповідно до Закону при реєстрації / використанні Віртуальної карти EasyPay для повноцінного використання даного інструменту оплати необхідно буде пройти ідентифікацію через BankID. BankID – це спосіб верифікації громадян через українські банки для надання послуг через Інтернет. Ідентифікація через BankID нічим не відрізняється від перевірки документів у банках в очному режимі. При такому способі верифікації користувач вводить логін / пароль свого інтернет-банку, проходить другий етап авторизації (наприклад, введення SMS-пароля) та таким чином підтверджує свою особистість. Що дає BankID Після проходження процедури ідентифікації користувач зможе користуватися Віртуальною карткою EasyPay. Поточний фінансовий баланс після проходження ідентифікації зберігається. Ліміти Обмеження по Віртуальній картці EasyPay, передбачені законодавством після надання BankID: Ліміт балансу і оборот в місяць не більше 39 999 грн. Оборот на рік не більше 399 999 грн. Більше інформації про те, як і де пройти ідентифікацію BankID ми розповімо окремо.   З вами ми стаємо кращими Ми цінуємо кожного свого клієнта і намагаємося зберегти максимальну зручність користування нашими послугами і просимо допомогти нам у розумінні – як вам буде зручніше користуватися нашими послугами з урахуванням нових вимог щодо ідентифікації. У зв’язку з чим, просимо відповісти на кілька запитань в нашому новому чат-боті, це займе не більше однієї хвилини. Для цього відскануйте QR-код на вашому персональному пристрої. Чат-бот EasyPay

У Львові паркуються з EasyPay!

Сплачуйте паркування онлайн за допомогою смартфону або сайту easypay.ua. Наліпки EasyPay з QR-кодом для швидкої та зручної онлайн оплати розміщені на паркоматах міста. Скануйте QR-код та сплачуйте парковку безконтактно за лічені секунди. Як сплатити за паркування за допомогою QR-коду? 1. Відскануйте QR-код з наліпки на паркоматі та сплатіть карткою онлайн на easypay.ua. QR-код перенаправить вас на у розділ Оплата послуг паркування на нашому сайті. 2. Введіть номер свого авто, зафіксуйте тривалість парковки в хвилинах та сплатіть зазначену суму. 3. Введіть дані банківської картки та підтвердіть платіж.     Або завантажте додаток EasyPay на свій смартфон відскануйте QR-код та сплатіть безпосредньо в додатку. Квитанція за оплату буде збережена та відправлена на ваш особистий e-mail. Сума оплати розраховується за офіційним тарифом ЛКП “Львівавтодор”. Як сплатити у терміналі? На наліпці розміщено також QR-код з мапою терміналів EasyPay. Відскануйте QR-код за допомогою камери смартфону та знайдіть найближчий або  зручний за місцезнаходженням до вас термінал. У терміналі оберіть розділ Оплата послуг паркування, введіть адресу парковки, номер свого авто, зафіксуйте тривалість парковки в хвилинах та сплатіть зазначену суму готівкою. Сплачуйте за паркування швидко, зручно та безконтактно разом з EasyPay. Завантажте додаток EasyPay для свого смартфону. 

«ПЛАСТ» приймає донейти через EasyPay

Влітку EasyPay, Львівська Містка рада та Національна скаутська організація України «ПЛАСТ» організували проект допомоги людям похилого віку в опановуванні оплати комунальних та інших послуг онлайн. Тисячі людей похилого віку навчились сплачувати послуги використовуючи інтернет, та змогли залишатись вдома убезпечуючи своє здоров‘я під час карантину. Важливу роль у проекті відіграли учасники організації «ПЛАСТ», які допомагали пенсіонерам розібратись в оплаті послуг персонально, консультуючи по телефону та розповсюджуючи інструкції й продовжують допомагати й надалі. «ПЛАСТ» – найбільша та найстарша молодіжна організація України. Мета Пласту — виховувати свідомих, відповідальних і повновартісних громадян нашої держави. Організація втілює різноманітні проекти у сфері освіти, екології, волонтерства та допомоги у 146 містах України. Більше про проекти на офіційному сайті «ПЛАСТ». Відтепер, ви можете підтримати «ПЛАСТ» і за допомогою EasyPay у розділі #Благодійність. Вільна сума за власним бажжаням допоможе пластунам організовувати та втілювати в життя нові благодійні проекти, що покращують та освічують наших співгромадян. Також ви можете долучитись і до інших проектів у розділі «Благодійність» на сайті, у додатках та терміналах EasyPay. Об’єднавшись ми зможемо зробити більше добрих справ.  Підтримай «ПЛАСТ»

Отзывы

user photo
Анна БорисоваМаркетолог, Киев
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Екатерина СтеценкоИнженер-технолог, Одесса
Оплачиваю свой ФОП и коммунальные платежи на сайте EasyPay. Перед оплатой важно залогиниться, таким образом в электронном виде храню всю историю платежей. Очень удобно.
user photo
Антон ГоробецИндивидуальный предприниматель, Львов
Одним из главных преимуществ считаю кошелек EasyPay. Выгодно, удобно, быстро. Компании желаю дальнейшего развития и процветания.
user photo
Елена ШведоваСпециалист по информационной безопасности, Харьков
Действительно инновационная украинская компания, создающая максимальное удобство оплаты сервисов. С недавних пор на мобильном начала пользоваться еще и приложением EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцыкБиофизик, Ровно
Интернет, коммуналку и детский сад оплачиваю на EasyPay. Еще перечисляю деньги с карты на карту и пополняю мобильный телефон. Если не полениться и использовать преимущества на сайте в полной мере (привязать карту, оплачивать картой EasyPay, чтобы не было комиссий, настроить регулярные платежи и шаблоны) - получается наиболее оптимальный и выгодный сервис на украинском рынке среди подобных компаний.