Два способа платить без комиссии

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей по программе лояльности EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay для iOS и Android, каждый зарегистрированный пользователь получает возможность платить без комиссии, выбирая наиболее удобные для этого варианты.

Варианты оплаты без комиссии

Карта EasyPay

Карта EasyPay

Уникальная банковская карта от Форвард Банка, которая позволяет оплачивать все услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииЗаказать карту

Все услуги

Перейти по ссылке

Masterpass кошелек

Masterpass

Электронный кошелек от Masterpass, который позволяет оплачивать все коммунальные услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииОплачивай в 1 клик

Все коммунальные услуги

Твои данные надежно защищены

Электронный кошелек

Кошелек

Электронный кошелек от EasyPay, который позволяет оплачивать большинство популярных услуг на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииСущественная экономия

Разовая оплата за пополнение 5 грн.

Выбор миллионов украинцев

Почему важно регистрироваться?

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей и предоставляет привилегии участника EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay, каждый зарегистрированный пользователь получает баллы за осуществленные оплаты и повышает собственный рейтинг.

2500

услуг и сервисов

Более 2500 доступных для тебя услуг и сервисов. Мы постоянно расширяем количество услуг и улучшаем наш платежный сервис, чтобы процесс оплаты был максимально удобным. Уверенны, ты с легкостью найдешь нужный сервис независимо от того, всеукраинский это провайдер, или местный поставщик услуг. Мы работаем со всеми. Создавай свою историю легких оплат вместе с EasyPay.

8600

терминалов по всей Украине

Tерминалы самообслуживания EasyPay помогут тебе: быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, осуществить денежный перевод и другие банковские операции, пополнять электронные кошельки, оплатить налоги, автоштрафы, платежи в бюджет и осуществить оплату более чем 2500 разных услуг.

З EasyPay ти знаєш, кому надсилаєш кошти.

Грошові перекази EasyPay — це не тільки зручність та вигода, а ще й максимальна безпека. Так, ми захищаємо ваші грошові перекази, згідно останніх світових стандартів безпеки та протоколу PCI DSS, проте ми розробили наявну опцію, завдяки якій, тепер ви на 100% впевнені, що гроші, які ви надсилаєте, надійдуть адресату. Відтепер, зареєстровані користувачі EasyPay можуть бачити Ім’я та Прізвище отримувача під час переказу коштів на картку будь-якого банку України. Ім’я та Прізвище отримувача відображається для карток будь-яких банків України та будь-яких платіжних систем (VISA, Mastercard, ПРОСТІР), що зручно, адже ви завжди впевнені у тому, що кошти будуть надіслані вірно. Все що потрібно: при реєстрації у Особистому кабінеті EasyPay вказати своє Ім’я та Прізвище й надалі усі зареєстровані картки в Особистому кабінеті будуть відображати ваші дані при переказі коштів.  З EasyPay ваші кошти завжди в безпеці!

В Новий Рік з добрими справами. Користувачі EasyPay збирають кошти до фонду Tabletochki.

Друзі, добрі справи робити легко, особливо під Новий рік. Доки ми з вами з радістю чекаємо на подарунки, є дітлахи які потребують найголовнішого подарунку – здоров’я. Відтепер, на сайті easypay.ua кожен може допомогти дітям, які борються з онкохворобами перерахувавши кошти у благодійний фонд «Таблеточки». Благодійний фонд «Таблеточки» захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій Україні. 2700 дітей отримали допомогу фонду на суму понад 145 млн гривень. Як це працює? Кожен може зробити свій вклад просто перерахувавши кошти на рахунок благодійного фонду. Достатньо натиснути на благодійне вікно, ввести суму та підтвердити платіж. Кожна гривня – це наш внесок у здоров’я та щасливе майбутнє дітей. Зібрана сума відображається онлайн у благодійному вікні та постійно оновлюється. Ми будемо відкрито звітувати щодо зібраних сум та сподіваємось на вашу активну участь та допомогу. Благодійне вікно відтепер завжди закріплено на нашому сайті та приймає платежі 24/7. Нехай добрі справи об’єднають нас. Адже допомагати – це легко!

Як змінились грошові перекази EasyPay за 2018

У 2018-му ми багато працювали, щоб зробити переказ коштів з картки на картку максимально зручним, і нам це вдалося! Про що свідчить бронза народного голосування від профільного журналу PaySpaceMagazine у номінації «Кращий сервіс переказів з картки на картку». P2P-перекази EasyPay максимально безпечні та надійні, адже захищені згідно останніх світових протоколів безпеки стандарту PCI DSS, VISA та MasterCard.  А також вигідні, адже весь рік на перекази між зареєстрованими картками діє тариф 0,5%+2,5 грн. Проте, й окрім цього ми додали багато нововведень що роблять процес переказу коштів більш ручним для вас. Найважливіші з них: Логотип банку на кожній з ваших карток Запам’ятати 16-значний номер картки – важке завдання, та й непотрібне. Адже на кожну з ваших карток у 2018-му ми додали логотип банку, яким видано картку. Тепер ви завжди бачите, картку якого банку використовуєте для переказу коштів. Також, під час переказу, ви бачите якому банку належить карта на яку ви перераховуєте кошти. Що зручно аби запобігти небажаних комісій, які можуть бути встановлені вашим банком. Нагадуємо EasyPay не знімає додаткових комісій під час транзакцій. Актуальний курс валют під час переказу Хочете знати суму переказу у валюті? Сума переказу автоматично відображається поруч згідно з актуальним курсом. Не потрібно шукати конвертер валют онлайн та рахувати в думках. Ми попіклувались, щоб все було легко! Автозбереження карт Відтепер, оплачуючи послугу і ввівши дані банківської картки, її автоматично (при вашій згоді) буде збережено в Особистому кабінеті. Один клік – й наступні оплати впевнено можна здійснювати вже з підкріпленої карткою. Важливо, що картка активується автоматично* без додаткових підтверджень і блокувань на рахунку. Це ду-у-уже зручно. У 2019-му обіцяємо ще більше зручності, вигоди та інновацій. Дякуємо, що користуєтесь EasyPay❤️    

Отзывы

user photo
Анна БорисоваМаркетолог, Киев
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Екатерина СтеценкоИнженер-технолог, Одесса
Оплачиваю свой ФОП и коммунальные платежи на сайте EasyPay. Перед оплатой важно залогиниться, таким образом в электронном виде храню всю историю платежей. Очень удобно.
user photo
Антон ГоробецИндивидуальный предприниматель, Львов
Одним из главных преимуществ считаю кошелек EasyPay. Выгодно, удобно, быстро. Компании желаю дальнейшего развития и процветания.
user photo
Елена ШведоваСпециалист по информационной безопасности, Харьков
Действительно инновационная украинская компания, создающая максимальное удобство оплаты сервисов. С недавних пор на мобильном начала пользоваться еще и приложением EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцыкБиофизик, Ровно
Интернет, коммуналку и детский сад оплачиваю на EasyPay. Еще перечисляю деньги с карты на карту и пополняю мобильный телефон. Если не полениться и использовать преимущества на сайте в полной мере (привязать карту, оплачивать картой EasyPay, чтобы не было комиссий, настроить регулярные платежи и шаблоны) - получается наиболее оптимальный и выгодный сервис на украинском рынке среди подобных компаний.
user photo
user photo
user photo
user photo
user photo