Два способа платить без комиссии

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей по программе лояльности EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay для iOS и Android, каждый зарегистрированный пользователь получает возможность платить без комиссии, выбирая наиболее удобные для этого варианты.

Варианты оплаты без комиссии

Карта EasyPay

Карта EasyPay

Уникальная банковская карта от Форвард Банка, которая позволяет оплачивать все услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииЗаказать карту

Все услуги

Перейти по ссылке

Masterpass кошелек

Masterpass

Электронный кошелек от Masterpass, который позволяет оплачивать все коммунальные услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииОплачивай в 1 клик

Все коммунальные услуги

Твои данные надежно защищены

Виртуальная карта EasyPay

Виртуальная карта

Виртуальная карта EasyPay позволяет оплачивать большинство популярных услуг на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииСущественная экономия

Разовая оплата за пополнение 5 грн.

Выбор миллионов украинцев

Почему важно регистрироваться?

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей и предоставляет привилегии участника EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay, каждый зарегистрированный пользователь получает баллы за осуществленные оплаты и повышает собственный рейтинг.

2500

услуг и сервисов

Более 2500 доступных для тебя услуг и сервисов. Мы постоянно расширяем количество услуг и улучшаем наш платежный сервис, чтобы процесс оплаты был максимально удобным. Уверенны, ты с легкостью найдешь нужный сервис независимо от того, всеукраинский это провайдер, или местный поставщик услуг. Мы работаем со всеми. Создавай свою историю легких оплат вместе с EasyPay.

14000

терминалов по всей Украине

Tерминалы самообслуживания EasyPay помогут тебе: быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, осуществить денежный перевод и другие банковские операции, пополнять Виртуальную и другие карты, оплатить налоги, автоштрафы, платежи в бюджет и осуществить оплату более чем 2500 разных услуг.

Акція: «50% кешбеку за вибір номеру eSIM»

  EasyPay та мобільний оператор lifecell повертають 50% кешбеку (150 грн) за покупку eSIM з персональним номером! eSIM – це віртуальна SIM-карта. Ваш мобільний номер, що являє собою чип, вже вбудований у ваш гаджет (смартфон, планшет, смарт-годинник). З eSIM немає необхідності у фізичній SIM-карті або її фізичній заміні. У своєму смартфоні ви можете встановити кілька eSIM із різними номерами. EasyPay та lifecell першими в Україні запровадили онлайн-інтеграцію для покупки eSIM. Більше того у терміналах EasyPay та онлайн ви можете обрати персональний номер з бажаними цифрами. Після вибору номеру та покупки, 50% від вартості (150 грн) буде нараховано на ваш бонусний рахунок lifecell. Бонуси доступні протягом 90 днів та можуть бути використані на будь-які послуги lifecell, крім тих, де відсутня можливість використання бонусів.  – з 04.10.2021 по 14.10.2021 включно, – з 29.11.2021 по 06.12.2021 включно, – з 20.12.2021 по 07.01.2022 включно. Як придбати eSIM від lifecell з EasyPay Виберіть розділ Мобільний зв’язок — lifecell — eSIM Виберіть номер, яким бажаєте користуватись. Для пошуку номеру введіть мінімум 3 бажані цифри (для невідомих використайте «?»). Наприклад: ??? 12 3?. Якщо ви не використаєте «?», ми запропонуємо всі доступні номери телефонів з комбінацією введених вами цифр. Введіть прізвище, ім’я, контактний номер телефону та e-mail. Введіть код підтвердження з листа, який було відправлено на вказаний e-mail. Виберіть спосіб оплати і підтвердіть покупку eSIM. Активуйте eSIM згідно з інструкцією в e-mail та оберіть тарифний план. (Тарифний план вартістю 150 грн включено в вартість покупки eSIM). Приєднуйтесь до інновацій разом з lifecell та EasyPay і отримайте 50% кешбеку на рахунок!

Відтепер роздрукувати рахунки за газ від ГК «Нафтогаз України» можна у платіжних терміналах EasyPay

  Завдяки новому рішенню від EasyPay та ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» користувачі отримали можливість роздрукувати рахунки за спожитий газ у платіжних терміналах у всіх регіонах України. Щоб роздрукувати рахунок за газ від ГК «Нафтогаз України» у рядку пошуку у верхній частині екрану термінала введіть «Нафтогаз» та оберіть послугу «Нафтогаз (рахунок на сплату)» з переліку знайдених послуг компанії, або виберіть цю послугу в категорії «Комунальні платежі». Введіть номер особового рахунка, який складається з дев’яти цифр, та впишіть прізвище клієнта — власника особового рахунка. Після цього система на екрані відобразить деталі за вказаним рахунком. Щоб отримати паперову версію платіжки, натисніть «Друкувати» і заберіть надрукований рахунок під екраном термінала. У терміналах EasyPay також можна сформувати і роздрукувати акт звіряння та отримати довідку про відсутність заборгованості, що є одними із найбільш популярних документів серед запитів клієнтів.   «Ми в компанії заохочуємо клієнтів відмовлятися від паперової форми платіжок. Це зручніше і вигідніше як для постачальника, так і для клієнтів. До речі, вже третина наших клієнтів обрали саме електронну версію отримання рахунків за газ, що не може не радувати. Проте ми розуміємо, що є категорія клієнтів, для яких процес відмови від паперових платіжок є складнішим. Тож ми докладаємо зусилля, щоб допомогти таким клієнтам і зробити процес зміни платіжних звичок поступовим, максимально зручним та інноваційним», — зазначив директор Газопостачальної компанії «Нафтогаз України» Максим Рабінович.   Послуга друку рахунка, акту звіряння та довідки від ГК «Нафтогаз України» є безкоштовною. Клієнт одразу може сплатити за спожитий газ за допомогою термінала EasyPay, обравши послугу «Нафтогаз України ГК». Нагадуємо, ГК «Нафтогаз України» формує рахунки за газ 10—12-го числа щомісяця. Найбільша мережа платіжних терміналів в Україні EasyPay покриває всі регіони і нараховує понад 17 тисяч терміналів, які знаходяться у зручних та доступних місцях, таких як мережі супермаркетів, біля станцій метро, ​​у бізнес-центрах, на зупинках громадського транспорту, у продуктових магазинах тощо. Знаходьте найближчий термінал EasyPay на мапі. 

EasyPay посприяв відкриттю сучасної лабораторії для учнів ліцею ім. Івана Пулюя

У львівському ліцей імені Івана Пулюя відкрили лабораторію покоління Альфа.  Лабораторія покоління Альфа – це простір інновацій, де учні зможуть експериментувати, вивчати предмети за допомогою сучасних технологій та проводити випробування.  EasyPay подарувала ліцею сертифікат на 350 000 грн, взявши безпосередню участь у відкритті лабораторії. Завдяки цим коштам у лабораторії було зроблено ремонт, облаштовано безпечну та зручну електроподачу для роботи у просторі.  У лабораторії також присутні VR окуляри, 3D принтер нового покоління, три мультиборди, наукова валіза для проведення експериментів з фізики, хімії та інших предметів. Особливий подарунок ліцею зробив дизайнер Ілля Патієвич, який розробив дизайн простору.  Лабораторія покоління Альфа – мультифункціональний простір, який учні та викладачі зможуть облаштовувати відповідно до потреби занять. Окрім цього у ліцеї Пулюя тривають роботи над облаштуванням арт-простору, відновлюють шкільний басейн. До речі, у ліцеї завжди раді ініціативам щодо покращення навчальних умов для учнів. Раді бути причетними до створення крутої лабораторії, у якій цікаво навчатися учням ліцею та вкладати у розвиток та майбутнє нового покоління. З EasyPay завжди інноваційно 😉

Отзывы

user photo
Анна БорисоваМаркетолог, Киев
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Екатерина СтеценкоИнженер-технолог, Одесса
Оплачиваю свой ФОП и коммунальные платежи на сайте EasyPay. Перед оплатой важно залогиниться, таким образом в электронном виде храню всю историю платежей. Очень удобно.
user photo
Антон ГоробецИндивидуальный предприниматель, Львов
Одним из главных преимуществ считаю кошелек EasyPay. Выгодно, удобно, быстро. Компании желаю дальнейшего развития и процветания.
user photo
Елена ШведоваСпециалист по информационной безопасности, Харьков
Действительно инновационная украинская компания, создающая максимальное удобство оплаты сервисов. С недавних пор на мобильном начала пользоваться еще и приложением EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцыкБиофизик, Ровно
Интернет, коммуналку и детский сад оплачиваю на EasyPay. Еще перечисляю деньги с карты на карту и пополняю мобильный телефон. Если не полениться и использовать преимущества на сайте в полной мере (привязать карту, оплачивать картой EasyPay, чтобы не было комиссий, настроить регулярные платежи и шаблоны) - получается наиболее оптимальный и выгодный сервис на украинском рынке среди подобных компаний.