Три способа платить без комиссии

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей по программе лояльности EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay для iOS и Android, каждый зарегистрированный пользователь получает возможность платить без комиссии, выбирая наиболее удобные для этого варианты.

Варианты оплаты без комиссии

Карта EasyPay

Карта EasyPay

Уникальная банковская карта от Форвард Банка, которая позволяет оплачивать все услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииЗаказать карту

Все услуги

Перейти по ссылке

Masterpass кошелек

Masterpass

Электронный кошелек от Masterpass, который позволяет оплачивать все коммунальные услуги на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииОплачивай в 1 клик

Все коммунальные услуги

Твои данные надежно защищены

Электронный кошелек

Кошелек

Электронный кошелек от EasyPay, который позволяет оплачивать большинство популярных услуг на сайте и в приложениях EasyPay БЕЗ КОМИССИИ.

0% комиссииСущественная экономия

Разовая оплата за пополнение 5 грн.

Выбор миллионов украинцев

Почему важно регистрироваться?

Платежный сервис EasyPay открывает больше возможностей для зарегистрированных пользователей и предоставляет привилегии участника EasyPay Club. Оплачивая услуги на сайте и/или в приложениях EasyPay, каждый зарегистрированный пользователь получает баллы за осуществленные оплаты и повышает собственный рейтинг.

2500

услуг и сервисов

Более 2500 доступных для тебя услуг и сервисов. Мы постоянно расширяем количество услуг и улучшаем наш платежный сервис, чтобы процесс оплаты был максимально удобным. Уверенны, ты с легкостью найдешь нужный сервис независимо от того, всеукраинский это провайдер, или местный поставщик услуг. Мы работаем со всеми. Создавай свою историю легких оплат вместе с EasyPay.

8600

терминалов по всей Украине

Tерминалы самообслуживания EasyPay помогут тебе: быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, быстро пополнить мобильный телефон, легко оплатить счета за коммунальные услуги и интернет, осуществить денежный перевод и другие банковские операции, пополнять электронные кошельки, оплатить налоги, автоштрафы, платежи в бюджет и осуществить оплату более чем 2500 разных услуг.

Що робити, якщо ви загубили банківську картку під час подорожі

Подорожувати —- це завжди приємно! Зміна оточення, нові емоції, враження, цікаві місця. Але все це в одну мить може закінчитися, якщо у вас вкрадуть або ви загубите банківську карту. Тому завжди потрібно бути напоготові, особливо в популярних місцях. Але що ж робити, якщо карту ви все-таки втратили? Без паніки, розповідаємо, як вийти з ситуації: Список необхідних дій при втраті картки: 1. Блокування картки Як тільки ви виявили втрату, варто відразу ж заблокувати карту, щоб нею не змогли скористатися сторонні особи. Способи блокування карти: – Зверніться в службу підтримки банку Найпоширеніший спосіб — звернутися безпосередньо до Служби підтримки вашого банку, повідомити про ситуацію та заблокувати картку в телефонному режимі. Консультант зможе заблокувати картку та грошові операції по ній, якщо картою вже скористалися зловмисники. – Заблокуйте через інтернет-банкінг або в банківському додатку Якщо можливості зв’язатися по телефону немає, заблокуйте картку за допомогою інтернет-банкінгу або мобільного додатку встановленого на смартфоні. Більшість банків надають можливість самостійного блокування картки онлайн. – Блокування за допомогою смс-команд Коли немає можливості зателефонувати і інтернет також недоступний заблокуйте картку за допомогою смс-команд, якщо це передбачено функціоналом вашого банку. Варіації команд варто уточнити заздалегідь і виписати в замітки про всяк випадок. 2. Користуйтесь гаманцем EasyPay Вирушаючи в поїздку поповніть деяку суму на електронний гаманець EasyPay. Віртуальний гаманець неможливо втратити. Це дозволить вам бути спокійними і знати, що ви завжди можете перерахувати власні кошти на запасну картку або на карту друзям і зняти готівку. 3. Зробіть нову картку у місцевому банку Якщо запасної картки немає, зверніться в місцевий банк і дізнайтеся чи можна відкрити банківську карту. Багато банків дозволяють відкривати дебетові картки туристам. Уточніть в якому банку є така можливість і зверніться за новою картою. 4. Додаткові опції (друзі, грошові перекази, готівка) Найголовніше — не соромтесь попросити про допомогу. У подібній ситуації може опинитися кожен. Зверніться до друзів, попросіть надіслати грошовий переказ або перевести кошти. Якщо у вас немає іншої банківської карти, але є документи ви можете отримати кошти за допомогою сервісів грошових переказів. Якщо ж разом з карткою ви втратили і документи рекомендуємо негайно звертатись  у посольство України, в тій країні, де ви знаходитесь. Лайфхаки для мандрівників: Заздалегідь підготуйте кілька карт з грошима на рахунку і зберігайте їх окремо. Зберігайте готівку окремо від банківських карток. Пам’ятайте, що у туристичних місцях особливо багато шахраїв. Дотримуйтесь простих правил безпеки, будьте уважними і насолоджуйтесь відпочинком.

EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції

EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції Чи траплялись у вас випадки, коли при дослідженні виписки з банку ви не дораховувались коштів? Коли ви з абсолютною впевненістю сплачуєте 100 грн, а з рахунку у вас списано 105? Чому так відбувається, давайте дізнаємось. Що таке комісія? Комісія за платіж – це збір банку або сервісу за проведення фінансової операції або за користування послугами. При оформленні банківської картки, банк-емітент зобов’язаний повідомити користувача про всі можливі варіанти комісій при оплаті товарів або послуг. Які бувають види комісій? Комісії можуть бути явними або прихованими. При явній комісії, розміри комісій зазначаються під час поповнення і на сторінці оплати. Перед тим, як натиснути кнопку «Оплатити» звіряйте розмір фактичного платежу з сумою комісії. Прихована комісія являє собою % від суми платежу банку-емітента картки, який знімається після проведення платежу і не відображається в момент оплати на екрані. Як дізнатися розмір комісії? Платіжний сервіс EasyPay вказує тільки явні комісії під час оплати послуг. Детальну інформацію про тарифи вашої картки і можливі приховані комісії уточнюйте по телефону гарячої лінії вашого банку. Якщо у вас виникли питання щодо тарифів EasyPay, фахівці Служби підтримки готові проконсультувати вас 24/7 за телефоном 0 800 60 30 03. Будьте уважні, платіжний сервіс EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції. Чому зручно мати в арсеналі гаманець EasyPay? – оплата послуг на easypay.ua БЕЗ КОМІСІЇ – Поповнення гаманця на сайті на суму менше 500 грн – комісія 5 грн, на суму більше 500 грн – без комісії. Важливо: Комісія 0% не поширюється на фінансові послуги і поповнення мобільних рахунків. Заощаджуйте і оплачуйте будь-які послуги без комісій разом з EasyPay.

До уваги клієнтів Forward Bank

Forward Bank переходить на новий центр обробки карткових операцій і розпочинає співпрацю з Українським процесинговим центром (UPC). Завдяки переходу на UPC банк матиме можливість оперативніше впроваджувати інноваційні технології та сервіси щодо оформлення та обслуговування платіжних карток. Також разом з переходом на процесинговий центр UPC Forward запускає новий Інтернет-банк та впроваджує його мобільний додаток. З 00:00 25.10.2018 по 23:59 26.10.2018 будуть тимчасово недоступні деякі сервіси та операції, а саме: інтернет-банк; встановлення і зміна PIN-коду за картками банку; будь-які операції за платіжними картками банку: розрахунки в торговельно-сервісній мережі, зняття готівки і поповнення карток (у банкоматах та касах), поповнення карткових рахунків за допомогою ПТКС за номером платіжної картки, переказ коштів через ПТКС з однієї платіжної картки на іншу; отримання інформації за картковими рахунками за допомогою IVR, Контакт-центру, Telegram; оформлення кредитних карток та кредитів готівкою. Forward Bank рекомендує: здійснити всі необхідні платежі за допомогою Інтернет-банк до 24.10.2018; здійснити всі операції щодо поповнення карткових рахунків та зняття готівки до 24.10.2018; клієнтам–власникам кредитних карток банку з датами погашення з 24.10.2018 по 28.10.2018, внести кошти для погашення заборгованості до 22.10.2018 включно. У період міграціі процесингового центру у разі виникнення запитань звертайтесь:  —до контакт-центру банку в Facebook, Telegram — телефонуйте в контакт –центр за номером: 0 800 300 880  — звертатайтесь до будь-якого відділення банку. Усі відділення банку будуть працювати в стандартному режимі, надаючи всі послуги, не пов’язані з використанням платіжних карток. 

Єдиний соціальний внесок в Україні: поширені запитання

Абревіатура ЄСВ знайома не тільки підприємцям, а й більшості звичайних громадян. Однак не всі розуміють, з кого й навіщо стягується цей обов’язковий платіж. Те ж стосується й порядку сплати єдиного соціального внеску. У цій статті ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, які цікавлять українців. Як розшифровується ЄСВ? Це скорочена назва єдиного соціального внеску – страхового відрахування, яке систематично стягується з роботодавців і ФОП, які здійснюють трудову діяльність на території України. Закон про збір та облік ЄСВ був прийнятий з метою оптимізації системи соціального страхування України. Якщо раніше роботодавцям доводилося сплачувати 4 внески (до Пенсійного фонду, на випадок безробіття, виробничої травми й тимчасової втрати працездатності), то з 2011 року кількість платежів скоротилася до одного. Тепер гроші переказуються на рахунок місцевої фіскальної служби, що розподіляє отримані кошти між відповідними фондами. Хто сплачує ЄСВ? Згідно з законом сплата єдиного соціального внеску є обов’язком роботодавця –  фізичної або юридичної особи, що виплачує гонорари, зарплати, лікарняні, допомогу по догляду за дитиною тощо. До цієї категорії також належать військові частини, дипломатичні представництва та консульства, філії іноземних підприємств, що працюють в Україні. Крім того, ЄСВ повинні сплачувати: фізичні особи – підприємці; громадяни, які отримують дохід від незалежної професійної діяльності (артистичної, освітньої, адвокатської тощо), але не є ФОП або працівниками за наймом; члени фермерського господарства, які не підлягають іншим видам страхування. Усіх платників ЄСВ ставлять на облік. Фіскальна служба вносить інформацію про таких осіб до спеціального реєстру страховиків. Як визначити розмір ЄСВ? З 2015 року розрахунок проводиться за єдиною ставкою – 22% від фонду оплати праці. Останній включає такі види нарахувань: гонорар за цивільно-правовим договором; заробітна плата; надбавки, премії, компенсації; допомога з тимчасової втрати працездатності. Важливо! Деякі категорії осіб (зокрема, підприємці на загальній системі оподаткування) сплачують ЄСВ від доходу. А ФОП і фермери, які використовують найману працю, перераховують єдиний соціальний внесок за себе і за співробітників (винятком є лише інваліди та пенсіонери за віком). Розрахунковою базою для мінімального соцвнеску є мінімальна зарплата. Платник не може перерахувати до податкової менше ніж 22% від цієї суми. У 2018 році мінімум, який стягується за кожного працівника, становить 819,06 грн. на місяць. До якого числа потрібно сплатити ЄСВ? Гроші необхідно переказати в день виплати зарплати. Граничний термін – 20 число місяця, що йде за розрахунковим. Якщо цей день є вихідним, дедлайн зміщується на наступну робочу дату. Переказ коштів здійснюється на розрахунковий рахунок місцевої фіскальної служби. Єдиний соціальний внесок сплачується в гривнях. ФОП, фермери та самозайняті особи можуть розраховуватися щомісяця або авансовим платежем – на рік наперед. Перерахувати кошти необхідно до 20 числа місяця, що йде за розрахунковим кварталом. За несвоєчасну оплату ЄСВ передбачений штраф. Суб’єкти підприємницької діяльності також зобов’язані надавати щорічний звіт про виплату ЄСВ. Це потрібно зробити до 10 лютого року, що йде за звітним. Громадяни, які здійснюють незалежну професійну діяльність, можуть подати декларацію пізніше – до 1 травня. Як розраховується єдиний соціальний внесок для пенсіонерів та людей з інвалідністю? Ні на пенсію, ні на допомогу з інвалідності ЄСВ не нараховується. Але якщо пенсіонер або людина з інвалідністю отримує доходи від трудової або підприємницької діяльності, самій особі або її роботодавцю потрібно сплачувати єдиний соцвнесок, проте вже на пільгових умовах. Детальніше – у таблиці.   КАТЕГОРІЯ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ СТАВКА ЄСВ Пенсіонери 22% Інваліди 8,41% Працівники підприємств та всеукраїнських організацій, де більше 50% співробітників отримують пенсію за інвалідністю 5,3% Працівники підприємств та організацій, де більше 50% співробітників отримують пенсію за інвалідністю 5,5% – на доходи людей з інвалідністю 22% – на доходи інших працівників ХТО НЕ СПЛАЧУЄ ЄСВ (ЗА СЕБЕ) Фізичні особи – підприємці   За умови отримання пенсії за віком та/або інвалідністю Члени фермерського господарства Чи можна сплатити ЄСВ по інтернету? Так. Це набагато зручніше, ніж розраховуватися через касу: платежі приймаються цілодобово – без черг і перерв. Для перерахування єдиного соціального внеску навіть не потрібно знати реквізити податкової служби: сучасні електронні сервіси запитують тільки найменування одержувача й дані відправника. Це значно спрощує процес розрахунку. Так, користувачі EasyPay можуть оплатити ЄСВ онлайн за 5 простих кроків. Перейти за вкладкою «Сплата єдиного соціального внеску». Обрати область, найменування одержувача, натиснути на кнопку «Сформувати рахунок». Вказати ПІБ, ІПН, номер телефону платника. Обрати звітний період, ввести суму єдиного соціального внеску. Обрати спосіб розрахунку: гривнева картка VISA / MasterCard; Masterpass; електронний гаманець. Підтвердити транзакцію (після перевірки даних та перегляду комісії). Квитанція про оплату ЄСВ буде надіслана на електронну адресу платника. За необхідності чек можна роздрукувати і надати для підтвердження платежу. Отже, ми розглянули основні моменти, що стосуються ставок і термінів сплати єдиного соціального внеску. Більш детальну інформацію можна знайти в тексті Закону №2464-VI. Залишилися нез’ясовані запитання? Пиши коментар – розбиратимемося разом.

Отзывы

user photo
Анна БорисоваМаркетолог, Киев
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Екатерина СтеценкоИнженер-технолог, Одесса
Оплачиваю свой ФОП и коммунальные платежи на сайте EasyPay. Перед оплатой важно залогиниться, таким образом в электронном виде храню всю историю платежей. Очень удобно.
user photo
Антон ГоробецИндивидуальный предприниматель, Львов
Одним из главных преимуществ считаю кошелек EasyPay. Выгодно, удобно, быстро. Компании желаю дальнейшего развития и процветания.
user photo
Елена ШведоваСпециалист по информационной безопасности, Харьков
Уже попробовала платить на EasyPay с помощью Masterpass. Действительно инновационная украинская компания, создающая максимальное удобство оплаты сервисов. С недавних пор на мобильном начала пользоваться еще и приложением EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцыкБиофизик, Ровно
Интернет, коммуналку и детский сад оплачиваю на EasyPay. Еще перечисляю деньги с карты на карту и пополняю мобильный телефон. Если не полениться и использовать преимущества на сайте в полной мере (привязать карту, оплачивать картой EasyPay, чтобы не было комиссий, настроить регулярные платежи и шаблоны) - получается наиболее оптимальный и выгодный сервис на украинском рынке среди подобных компаний.
user photo
user photo
user photo
user photo
user photo