Поповнення картки Альфа-Банк

Номер рахунку

Введіть номер рахунку.
Терміни зарахування коштів!
Шановний клієнт, кошти зараховуються на другий банківський день (не включаючи дату оплати) до 18:30.
Останні 4 цифри номеру картки

Введіть останні 4 цифри номера картки .
Терміни зарахування коштів!
Шановний клієнт, кошти зараховуються на другий банківський день (не включаючи дату оплати) до 18:30.
Сума

Введіть суму від 1.00 до 24999.00 грн.
Для перегляду комісії та вибору способу оплати натисніть "Продовжити"
 

Швидке поповнення рахунку «АЛЬФА БАНКУ» онлайн

Потрібно перерахувати кошти на карту «АЛЬФА БАНКУ»? Зроби це кількома кліками за допомогою сервісу EasyPay. Жодних черг і затримок, що можуть призвести до штрафів за несвоєчасне погашення заборгованості. Для поповнення рахунку «АЛЬФА БАНКУ» достатньо заповнити спеціальну захищену форму на сайті. EasyPay гарантує повну конфіденційність кожного переказу в мережі. Не сумнівайся – хакери не пройдуть!

Поясніть, як покласти гроші на карточку «АЛЬФА БАНКУ» з іншої картки

Ввести інформацію про отримувача:номер карткового рахунку (доступний за телефоном гарячої лінії «АЛЬФА БАНКУ», а також через особистий кабінет користувача My Alfa-bank);останні 4 цифри номера кредитки.Вказати номер мобільного телефону відправника.Ввести суму поповнення.Обрати оплату card2card.Ввести карткові реквізити платника:Вказати адресу електронної пошти для отримання квитанції, що підтверджує платіж.Готово!

Як щодо інших опцій?

EasyPay дозволяє розрахуватися не тільки дебетової карткою, а й коштами з електронного гаманця. Алгоритм дій той самий. Окрім того, на сайті https://easypay.ua можлива сплата кредиту кредитною карткою будь-якого банку України.

Як швидко відбувається зарахування коштів?

Через особливості роботи банку перекази опрацьовуються трохи довше, ніж зазвичай – до 18:30 другого банківського дня (не рахуючи дати транзакції).

Чи існують обмеження на перекази?

Так. Не можна перераховувати більше 24999 грн. Транзакції здійснюються тільки між картками VISA і MasterCard, випущеними в гривнях. При цьому байдуже, в якій банківській установі обслуговується платник. Головне, щоб вона була українською.

Я не збіднію на комісії?

Навряд чи. За поповнення рахунку засобами інтернету доведеться заплатити 1% від суми + 5 грн. (Або вдвічі менше, якщо обидва картрахунки зареєстровані в електронній системі EasyPay). Точна сума висвічується на дисплеї до того, як користувач натискає кнопку «Оплатити». Усе чесно і прозоро.

А раптом щось піде не так?

До послуг користувачів цілодобова Служба підтримки. У разі будь-яких проблем з проведенням платежу наші фахівці допоможуть з'ясувати причину й пояснять, як діяти, якщо кошти були перераховані не той рахунок або не списалися взагалі.