Остання виграшна cплата - Сплата за комунальні послуги Київенерго (опалення/гаряча вода) на суму 250.86 грн.

*в акції приймають участь авторизовані користувачі, які сплатили за комунальні послуги на суму не більше 799 гривень

Банки та фінансові послуги - АТ "УкрСиббанк"

EasyPay переказ на пластикову картку Укрсиббанку

З новими технологіями грошовий переказ на картку Укрсиббанку стає справою п'яти хвилин. Навіть якщо ви клієнт іншого банку, система EasyPay миттєво зарахує гроші відправнику без захмарних комісій.

ПРОСТО: забудьте про походи до відділень. EasyPay здійснює перекази в Укрсиббанк онлайн. Жодниз заяв і складних формулярів. Сервіс не вимагає вводити МФО, ЄДРПОУ, ІПН та інші важковимовні реквізити. Достатньо вказати:

  1. номер карточки отримувача;
  2. суму;
  3. номер, CVV-код і термін дії вашої Visa або MASTERCARD, виданої в Україні;
  4. координати обох сторін (номер мобільного телефону, e-mail).

І все. Решту зробить сайт. Якщо у вас виникнуть будь-які ускладнення з тим, як переказувати й отримувати гроші на картку Укрсиббанку, наша служба підтримки радо допоможе з ними впоратися.

ШВИДКО: відправка грошей відбувається миттєво, незважаючи на час доби. Зазвичай зарахування займає до 30 хвилин. В окремих випадках гроші надходять на рахунок Укрсиббанку протягом 3 банківських днів, що пов'язано зі внутрішніми особливостями роботи установи.

Аби переказувати кошти, не обов'язково реєструватися в системі. Але після хвилинної авторизації користувач отримує:

  • знижку в розмірі 50%;
  • онлайн-гаманець для оплати рахунків, комуналки, телефонії, Інтернету кількома кліками;
  • особистий кабінет, де зберігаються платіжні дані.

ВИГІДНО: комісія за операцію складає 5 грн. + 1% від суми. Ці кошти платить відправник. Зареєстрованим користувачам операція стане в два рази дешевше – 2,5 грн. + 0,5%.

На добу можна переказувати до 110000 грн. за 25 платежів. Максимальна сума однієї транзакції – 25000 грн., мінімальна – 1 грн.

НАДІЙНО: EasyPay використовує ті ж технології захисту персональних даних, що й міжнародні лідери онлайн-платежів Visa й MASTERCARD. Провести операцію може тільки власник рахунку – за одноразовим паролем з смс.

Ми надаємо чек на кожен платіж. Якщо кошти будуть втрачені, EasyPay перерахує відправникові подвійну компенсацію.

Тепер ви знаєте, як, не виходячи з дому, переказувати гроші на карточку в УкрСиббанку. Заощаджуйте час, кошти й зусилля з EasyPay.