Банки та фінансові послуги - Поповнення картки ПАТ "УКРСОЦБАНК" (UniCredit Bank)

Номер картки

Введiть номер картки, на яку будуть зараховані кошти
Сума

Введіть суму від 1.00 до 4999.00 грн.
Для перегляду комісії та вибору способу оплати натисніть "Продовжити"
 

Миттєвий переказ на картку «Укрсоцбанку» (Unicredit) з EasyPay

Здійснюючи переказ на картку Unicredit, українці часто потерпають від бюрократичної плутанини. Річ у тому, що в нашій країні «Юнікредит» працює під назвою «Укрсоцбанк», тому при заповненні реквізитів часто виникають помилки, а гроші, так і не доходять до отримувача.

Уникнути таких проблем допоможе сервіс EasyPay. Аби відправити переказ на картку Unicredit, потрібно знати тільки її номер. Система автоматично визначить банк і зарахує потрібну суму буквально за кілька хвилин. Вам не доведеться шукати термінал або стояти в черзі до каси: всі операції проводяться онлайн.

Отож, що робити?

Крок 1. Зайти в розділ «Грошові перекази» на сайті EasyPay.

Крок 2. Вибрати «Переказ з картки на картку».

Крок 3. Ввести дані про картку відправника:

 1. 16 цифр з лицьового боку;
 2. строк дії;
 3. код CVV або CVV2 (3 останні цифри на зворотному боці).

Для оплати підходить будь-яка картка Visa або Mastercard, видана банком-резидентом України.

Крок 4. Заповнити графу «Сума».

Крок 5. Ввести номер пластикової картки «Юнікредит».

Крок 6. Залишити координати отримувача (мобільний телефон або e-mail).

Крок 7. Вказати номер свого мобільного для підтвердження платежу.

Окрім того, можна скористатися вкладкою «Банки й фінансові послуги». Натисніть на позначку «Unicredit» і дотримуйтеся простих підказок.

Сервіс дозволяє перераховувати до 25000 грн. на день. Мінімальний платіж – 1 грн. Добовий ліміт – 110000 грн. за 25 транзакцій, місячний – 220000 грн. за 100 платежів.

Чому ні?

 1. Занадто складно: напевно, знадобиться довго реєструватися, розбиратися з опціями, гаманцями й шаблонами.

  Швидкі перекази Card2Card не вимагають реєстрації. Досить вказати інформацію про картки. Але, витративши 1 хвилину на реєстрацію, ви зможете автоматично використовувати свої карткові рахунки для оплати комунальних послуг, поповнення мобільного, переказу коштів в інші банки тощо.
 2. Дорого: платіжні сервіси стягують велику комісію.

  Краще звернутися до відділення. Розмір комісії – 5 грн. + 1%. Тобто, перераховуючи 100 грн., відправник додатково заплатить 5 + 1 = 6 грн. Зареєстрованим користувачам EasyPay ця операція обійдеться вдвічі дешевше. Для них комісія складає 2,5 грн. + 0,5% від суми платежу.
 3. Без документів: ніхто не гарантує, що кошти підуть за призначенням.

  Щойно гроші будуть списані з картки, ви отримаєте чек. Практика показує, що здебільшого зарахування відбувається в межах півгодини. Якщо цього не станеться протягом 3 банківських днів, зателефонуйте в службу підтримки, й ми компенсуємо ваші витрати в подвійному розмірі. Контактний телефон – 0 800 60 30 03.
 4. Небезпечно: відправляти гроші через сайт надто ризиковано. «Засвітивши» картку в Інтернеті, можна недорахуватися своїх грошей.

  Ми працюємо за світовими стандартами інформаційної безпеки PCI DSS. EasyPay захищає ваші платіжні дані за допомогою технології 3DSecure, схваленої системами Visa та MASTERCARD. Вам не треба вводити свій PIN-код – ми надішлемо смс з одноразовим паролем, який не зможе перехопити жоден зловмисник.