Поповнення рахунку Максимум-Нет

Які послуги провайдера Максимум можна оплатити за допомогою EasyPay

Як же легко поповнити рахунок Maximum через Інтернет споживачам, які скористалися системою EasyPay! Незалежно від того, за який саме сервіс потрібно зробити розрахунок за реквізитами, на сайті www.easypay.ua це робиться швидко та якісно. Що стосується провайдера Maximum, то можна сплатити за послуги:

  • Інтернету;
  • Телебачення – кабельного та IP.

Якщо існує потреба поповнити рахунок задля доступу до Всесвітньої мережі, цю операцію можна здійснити тут. А от якщо споживач використовує сервіси телебачення, то їх оплата здійснюється тут, і не потрібно переходити на інші сторінки. Щодо якого б розрахункового питання користувач не звернувся, оплата Maximum через Інтернет не вимагає надмірних витрат – ані часових, ані фінансових. Власникам карток EasyPay взагалі не доведеться сплачувати комісію, що є важливою конкурентною перевагою. Решті користувачів треба буде розрахуватися за сервіс банків, що обслуговують операцію. Проте з системою EasyPay можна бути спокійним за свої фінанси, оскільки розмір комісії визначається заздалегідь. Жодних непередбачуваних видатків!

Чому проводити розрахунок за Maximum вигідно саме за допомогою компанії EasyPay? Нижченаведені переваги не потребують додаткових пояснень.

  • Наявність блогу з масою корисних статей. Тут можна знайти відповіді на різноманітні запитання: як заплатити за комунальні та заощадити; які фінансові звички шкодять особистому бюджету та інші.
  • Можливість здійснювати платежі за допомогою платіжних систем Visa і Mastercard. Для розрахунку приймається будь-яка банківська картка (її номер, CVV), емітована в Україні.
  • Якщо виникають будь-які питання при розрахунках на сайті, користувач може цілодобово звертатися до служби підтримки компанії. Онлайн банкінг – це завжди зручно.
  • Наявність сучасного додатка, який можна безкоштовно завантажити в App Store та Google Play й користуватися ними через телефон або планшет.
  • Також суттєвою перевагою компанії є існування єдиної карточки для здійснення всіх платежів на сайті. Її найважливішими плюсами є: відсутність комісії при розрахунках, можливість отримувати бонуси, пакет «Консьєрж». Розрахунок можна проводити не тільки на сайті, але й за допомогою терміналів самообслуговування (8600 терміналів по Україні). Поповнення на карточку здійснюється на будь-яку суму.

Отже, поповнювати рахунки Maximum онлайн завжди просто та зручно.