Інтернет та телебачення - Сплата за Iнтернет та додаткові послуги Vega (Вега)

Номер рахунку
Введiть номер особового рахунку, на який будуть зарахованi кошти

Поповнити Vega так просто за допомогою EasyPay

Всього декілька хвилин на сайті компанії EasyPay, щоб поповнити рахунок Vega telecom через Інтернет, і операція відбудеться без проблем. Споживачеві потрібні лише доступ до мережі, інформація про реквізити, за якими необхідно здійснити оплату, і банківська картка під рукою, щоб легко сплатити за послуги Vega. Ввівши номер карточки, дату, до якої вона дійсна, й код, залишиться тільки підтвердити платіж. Наступні послуги Vega можна легко сплатити на сайті:

Система прийому платежів EasyPay, що з'явилася на ринку країни ще 2007 року, має велику та зростаючу аудиторію користувачів, які щомісяця шукають зручний спосіб, як здійснювати оплату через Інтернет. Адже для того, щоб продовжувати регулярно користуватися перевагами свого провайдера, важливо заплатити вчасно, а з EasyPay здійснювати розрахунки можна й на кілька місяців наперед. Вся інформація про такі платежі зберігається в особистому кабінеті, а якщо користувач не зареєстрований, то підтвердженням буде служити квитанція з електронної пошти. У будь-якому випадку підтвердити розрахунок не складе жодної проблеми.

Більше немає потреби стояти в черзі, платити банку високу комісію за розрахунок і хвилюватися, коли гроші будуть зараховані. Віддалений банкінг  – це завжди зручно, а з Easy ще й надійно, оскільки сайт оснащений спеціальною системою захисту платежів. А це значить, що користувачам можна не турбуватися з приводу безпеки під час розрахунків. Окрім того, кожен платник може звернутися до служби підтримки для підтвердження проведеної операції або щоб поставити запитання, які його цікавлять.

Чим вигідне поповнення рахунку Optima Vega онлайн на сайті www.easypay.ua?

  • Розрахунок відбувається швидко – за декілька хвилин.
  • Це безпечно – використовується новітня технологія захисту.
  • Система надає чек після платежу.
  • Здійснювати платежі можна за допомогою картки або електронного гаманця.
  • Для власників картки EasyPay не існує додаткової комісії.
  • Не потрібно постійно переходити з однієї сторінки на іншу, тому що інтерфейс сайту простий і зручний.

Кожен користувач може на власному досвіді переконатися, що оплачувати сервіси за допомогою системи EasyPay настільки легко, що цю місію можна доручити навіть дитині. Також кожен споживач може скористатися й іншими можливостями сайту: поповнювати мобільний телефон, платити за комуналку, відправляти грошові перекази по Україні й за кордон, проводити банківські операції й навіть здійснювати розрахунок за послуги таксі чи хостингу.