Поповнення рахунку Тенет

Tenet — одна з найбільших телекомунікаційних компаній Південної України. Серед телекомунікаційних послуг провайдера: підключення швидкісного інтернету, телебачення TENET-TV у цифровому та HD форматі, телефонія. Як і всі передові провайдери, компанія надає своїм клієнтам змогу оплачувати послуги онлайн. Поповнити рахунок Tenet через інтернет можна за допомогою електронного сервісу EasyPay. Це швидко, зручно й надійно.
Немає можливості заплатити за інтернет чи телебачення готівкою в терміналі? З EasyPay можна сплатити за послуги Tenet з персонального комп’ютера, мобільного телефона або планшета. Всього-на-всього кілька хвилин — і можна не хвилюватися про відключення доступу до мережі й улюблених телеканалів через заборгованість.  

Способи оплати з електронною системою EasyPay

Як здійснити поповнення рахунку Tenet онлайн? За наявності платіжної картки або банківського рахунку провести платіж через систему електронних платежів EasyPay дуже легко:
  1. На сайті easypay.ua потрібно зайти в особистий кабінет.
  2. Відкрити вкладку «Оплата послуг» та обрати необхідну послугу.
  3. Вибрати спосіб поповнення і ввести потрібні реквізити.
  4. Отримати підтвердження у вигляді квитанції на електронну адресу.
В особистому кабінеті можна зареєструвати декілька платіжних карточок. Для цього необхідно ввести дані (номер, термін дії та CVV-код) і натиснути кнопку «Додати». В смс-повідомленні надійде шестизначний код для авторизації, який необхідно ввести, щоб активувати картку. Код також зазначений у виписці за операцією, або ж його може повідомити менеджер служби підтримки EasyPay.
Якщо споживач не користується сервісами певного банку, за допомогою системи EasyPay можна поповнити рахунок, використавши гроші на електронному гаманці EasyPay. Він створюється автоматично під час реєстрації на сайті. Внести кошти на гаманець можна в будь-якому терміналі EasyPay. Електронних гаманців може бути декілька — під час проведення платіжної операції користувач може обрати гаманець, з якого зніматимуться кошти.
Перш ніж перейти до завершення операції, користувач може побачити суму комісії, яка стягуватиметься. Вона вираховується індивідуально й залежить від суми платежу. 
У разі виникнення питань або труднощів із зарахуванням коштів клієнти можуть звернутися до служби підтримки EasyPay, що працює цілодобово за телефоном +38 (044) 537 33 74.
Оплата Tenet через інтернет з EasyPay — це швидке проведення операцій, безпека платежів та економія часу!