Грошові перекази
Перекази між зареєстрованими картками дешевше - 0,5%+2,5 грн.
Карта відправника
cvv
Карта отримувача
Номер телефону для уточнення статусу переказу
Коментар до переказу
Повідомити отримувача по SMS
або EMAIL
від 1.00 до 24999.00 грн за один переказ
Комісія: 0.00 грн.
Усього до сплати: 0.00 грн.
З метою безпеки Ваших платежів, введіть 6-ти значний код перевірки. Ви можете дізнатися код перевірки: за допомогою SMS-банкінгу, у виписці по картковому рахунку, в службі підтримки Вашого банку

Як це працює?
Швидкі онлайн-перекази Card2Card
Для переказу коштів з картки будь-якого українського банку на картку будь-якого іншого українського банку, введіть номер картки, термін дії та CVV картки відправника та номер картки отримувача. Перекази також можливі між картками Visa та MasterCard.
Номер банківської карти
Термін дії картки (ММ / ГГ)
CVV код на зворотній стороні картки

EasyPay спільно з Альфа-Банк надає послугу здійснення швидких онлайн-переказів між картами українських банків міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. У режимі 24/7 за допомогою Card2Card Ви можете здійснити переказ коштів зі своєї платіжної картки, знаючи при цьому тільки номер картки одержувача.

Грошові кошти будуть зараховані одержувачу на його платіжну картку - йому не доведеться звертатися в банк або пункти грошових переказів. Термін зарахування коштів - від 30 хвилин до 3 банківських днів, що безпосередньо залежить від внутрішніх положень роботи банку-одержувача коштів. Практика показує, що в більшості випадків гроші зараховуються миттєво.

Плата за онлайн-переказ складає всього 1% + 5 грн. від суми платежу і стягується з відправника коштів. Таким чином, якщо вам необхідно відправити 500 грн., з Вашої картки буде списана сума 510 грн., а одержувач отримає всю суму переказу без нарахування додаткових комісій!

Безпека перекладів гарантується системою 3DSecure або, якщо банк-емітент відправника не підтримує технологію, то операція переказу підтверджується одноразовим sms-паролем.
Система електронних платежів EasyPay гарантує, що гроші, списані з карти відправника, будуть зараховані на картку одержувача. У випадку, якщо переказ не відбувся, і гроші списані з Вашої картки, але не були зараховані на картку одержувача, EasyPay гарантовано поверне їх Вам в подвійному розмірі.

Поширені запитання: