Грошові перекази
Миттєві перекази з картки на картку
Cервiс тимчасово недоступний :(
Швидкі онлайн-перекази Card2Card
Для переказу коштів з картки будь-якого українського банку на картку будь-якого іншого українського банку, введіть номер картки, термін дії та CVV картки відправника та номер картки отримувача. Перекази також можливі між картками Visa та MasterCard.
Номер банківської карти
Термін дії картки (ММ / ГГ)
CVV код на зворотній стороні картки

EasyPay спільно з Альфа-Банк надає послугу здійснення швидких онлайн-переказів між картами українських банків міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard. У режимі 24/7 за допомогою Card2Card Ви можете здійснити переказ коштів зі своєї платіжної картки, знаючи при цьому тільки номер картки одержувача.

Грошові кошти будуть зараховані одержувачу на його платіжну картку - йому не доведеться звертатися в банк або пункти грошових переказів. Термін зарахування коштів - від 30 хвилин до 3 банківських днів, що безпосередньо залежить від внутрішніх положень роботи банку-одержувача коштів. Практика показує, що в більшості випадків гроші зараховуються миттєво.

Плата за онлайн-переказ складає всього 1% + 5 грн. від суми платежу і стягується з відправника коштів. Таким чином, якщо вам необхідно відправити 500 грн., з Вашої картки буде списана сума 510 грн., а одержувач отримає всю суму переказу без нарахування додаткових комісій!

Безпека перекладів гарантується системою 3DSecure або, якщо банк-емітент відправника не підтримує технологію, то операція переказу підтверджується одноразовим sms-паролем.
Система електронних платежів EasyPay гарантує, що гроші, списані з карти відправника, будуть зараховані на картку одержувача. У випадку, якщо переказ не відбувся, і гроші списані з Вашої картки, але не були зараховані на картку одержувача, EasyPay гарантовано поверне їх Вам в подвійному розмірі.

Поширені запитання:
У разі виникнення питань щодо здійснення переказів, зверніться в службу підтримки за номером
0 800 60 30 03 и ми із радістю Вам допоможемо!
 • Як скористатися сервісом?

  Скористатися сервісом дуже легко - Ви можете бути зареєстровані або не зареєстровані в системі платежів easypay.ua. Для зареєстрованих і не зареєстрованих користувачів easypay.ua перекази з картки на картку однаково доступні.
  Вам просто потрібно ввести номер своєї картки, з якої хочете перевести гроші, і номер картки, на яку вони мають бути зараховані, суму переказу і за хвилину гроші переведені.
  Ви отримуєте чек, який підтверджує переказ грошей.

 • Між якими картами можна переводити гроші?

  Перекази можна здійснювати між картами VISA і MASTERCARD усіх українських банків у гривні.

 • Яка буде комісія за переказ?

  Комісія не залежно від суми переказу становить 5 грн. + 1% від переказу. *
  * Комісія застосовується, якщо за Умовами Акції Ви не є учасником. Комісія буде списана з картки, з якої Ви здійснюєте переказ.

 • Які існують обмеження для переказів?

  Сума одного переказу може бути від 1 грн. до 25000 грн.
  З Вашої картки на добу Ви можете здійснити 25 платежів на загальну суму 110 000 грн. максимально. За місяць Ви можете зробити до 100 транзакцій загальною сумою до 220 000 грн.

 • Чи безпечні такі платежі?

  Наша платіжна система відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS.
  PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) - це набір встановлених стандартів безпеки, що регламентує порядок зберігання і обробки даних для компаній, що працюють з секретними даними платіжних карт. Виконання умов стандарту забезпечує необхідний рівень безпеки і захист, як від зовнішніх, так і внутрішніх загроз.
  Послуга надається відповідно до договору оферти