Історія платежів
Гаманці
Платіжні карти
Шаблони платежiв
Регулярні платежі
Повідомлення
Налаштування

Новини

18.01.2018 8 корисних сервісів EasyPay, що стануть в нагоді у 2018 році

Свята закінчились — час працювати та сплачувати рахунки.
8 корисних сервісів EasyPay допоможуть тобі робити це швидко та зручно ще й заощаджувати при цьому. Ось вони:

1. Картка EasyPay та Forward банк.

За допомогою картки EasyPay та Forward Bank ти можеш сплачувати більш ніж 2300 послуг без комісії та повертати гроші за покупки завдяки cashback.
Замовити картку тут: easypay.ua/easypaycard 

2. Додаток EasyPay для iOS.

Додаток EasyPay допоможе оплачувати будь-які послуги просто з мобільного, створювати шаблони платежів, додавати гаманці та платіжні картки для переказів або поповнень, переглядати історії операцій, отримувати та здійснювати термінові перекази з-закордону та ін.

3. Освітній проект EasyPay та Finance UA.

Спільно з фінансовим порталом Finance UA ми створили проект easypay.finance.ua , щоб покращити знання українців про онлайн-платежі, безпеку в інтернеті та управління особистими фінансами.

4. Інтернет-еквайринг від EasyPay.

EasyPay пропонує сучасні платіжні системи для будь-яких сайтів. Наші рішення вже використовують інтернет магазини, телекомунікаційні компанії та провайдери, туристичні та страхові компанії, готелі, автотранспортні компанії та ін. Більше тут: acquiring.easypay.ua

5. Автобусні квитки на будь-які напрямки.

Сервіс простої купівлі квитків з зручним способом оплати. 19 250 маршрутів, 498 компаній-перевізників, квитки у напрямках України та Європи. Обирай потрібний маршрут та вирушай: bus.easypay.ua

6. Страхування онлайн.
Туристичне страхування, поліс «Зелена карта», страхування авто та майна. Порівнюй ціни, обирай найвигідніший варіант та оформлюй страховку онлайн за лічені хвилини: ukrfinservice.easypay.ua

7. Афіша та квитки на культурні події.

Театри, виставки, концерти, культурні події, екскурсії, семінари, спорт та кіно.
Афіша EasyPay до твоїх послуг: afisha.easypay.ua

8. На easypay.ua 400(!) нових сервісів.

Ми додаємо нові й нові сервіси, щоб тобі було зручніше здійснювати оплату будь-яких послуг. Впевнені, ти з легкістю знайдеш необхідний сервіс. Неважливо, це всеукраїнський провайдер чи локальний постачальник послуг, ми співпрацюємо з усіма. І не збираємось зупинятись.

А ще за результатами народного голосування журналу PaySpaceMagazine EasyPay став переможцем у категорії «Кращий провайдер платіжних терміналів» та посів третє місце в номінації «Кращий сервіс онлайн-платежів». Дякуємо за довіру.

У 2018 обіцяємо ще більше інновацій, зручності та приємних новин. 

З повагою, команда EasyPay.

16.01.2018 Що таке муніципальна картка і навіщо вона потрібна?

Жителі Дніпра можуть сплачувати комунальні без квитанцій за допомогою спеціальної муніципальної картки. Розбираємо, що це за диво, як працює і в чому переваги використання?

Що таке муніципальна карта?

Муніципальна карта — пластикова карта, за допомогою якої жителі Дніпра можуть оплачувати комунальні послуги в банках, касах і платіжних системах без квитанцій. Карта має унікальний номер і містить перелік комунальних підприємств з номерами особових рахунків власника. Таким чином, щоб оплатити комунальні не потрібно носити з собою квитанції та запам’ятовувати розрахункові рахунки. Вся інформація зібрана воєдино в електронному вигляді.

Як це працює?

Для оплати достатньо повідомити касиру номер муніципальної картки або ввести номер в формі оплати комунальних на easypay.ua. Система обробить дані та проведе платіж.

Що зручно, квитанції по кожному виду послуг (вода, газ, світло і тд.) користувач отримує окремо, а історія оплат по карті зберігається за кілька років.

Переваги використання муніципальної картки:
– єдина картка для всіх платежів (вода, газ, тепло, електрика),
– історія оплат зберігається за останні кілька років,
– зручність та простота використання,
– інформативність (немає необхідності відвідувати ЖЕК, щоб уточнити стан рахунків),
– заощадження часу.

Як отримати муніципальну картку?

Щоб стати власником муніципальної картки необхідно звернутись до найближчого відділення Ощадбанку надавши розрахункові книжки або квитанції з вірними реквізитами комунальних підприємств. На основі зазначених рахунків касир видасть єдину розрахункову карту, на яку будуть внесені особисті дані власника та реквізити комунальних підприємств для оплати послуг.

Скільки це коштує?

Картка видається безкоштовно. Користування карткою також безкоштовне.

Сплачуйте комунальні з EasyPay у розділі «Комунальні платежі» за допомогою муніципальної карти (для жителів Дніпра).

12.01.2018 Як платити за газ без комісії

EasyPay розповість, як за допомогою картки EasyPay Forward заощаджувати кошти та оплачувати газ без комісії.

Власники картки EasyPay Forward можуть оплачувати послуги газопостачання на сайті easypay.ua без комісії.

Для цього необхідно:

 1. Обрати розділ «Комунальні платежі» та розділ «Газ».
 2. Обрати необхідного постачальника послуг.
 3. Ввести номер особового рахунку, показання лічильника, суму.
 4. Оплатити послугу карткою EasyPay Forward.

Комісія не стягується. Кошти на рахунок комунального підприємства будуть зараховані протягом трьох банківських днів. Квитанція про оплату автоматично надійде на вказаний e-mail. При необхідності можна замовити доставку квитанції поштою.

Карта EasyPay від банку Forward дозволяє оплачувати більше 2000 послуг на сайті easypay.ua без комісії, а також надає додаткові можливості у вигляді кредитного ліміту, консьєрж-сервісу і повернення коштів за покупки.

Як отримати картку EasyPay Forward і оплачувати без комісії?

Для того щоб стати власником картки EasyPay Forward достатньо заповнити форму на сайті або зателефонувати за телефоном гарячої лінії 0 800 60 30 14.

Карта замовляється по телефону, а співробітник EasyPay у зручний для тебе час доставить картку за необхідною адресою* і відповість на будь-які питання. Після отримання карти знайди її в Особистому кабінеті, активуй і оплачуй більше 2000 послуг без комісії.

Дізнайся більше про картку EasyPay Forward, оплачуй газ, комунальні та інші послуги без комісії, користуйся додатковими перевагами і значно заощаджуй власні кошти. З EasyPay вигідно!

*Безкоштовна доставка кур’єром в містах Київ, Львів, Одеса, Харків

11.01.2018 5 причин, через які можуть призупинити нарахування субсидій українця

Тарифи на комунальні послуги зростають і можливість оформити субсидію є рятувальним колом для більшості верств населення. У 2017 році в положення про порядок нарахування субсидій неодноразово були внесені правки, згідно з якими на даний момент встановлено перелік причин, при яких нарахування допомоги від держави може бути призупинено.

Згідно з «Положенням про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату ЖКП» в редакції від 01.01.2018 нарахування субсидії припиняється в наступних випадках:

 1. Неплатежі за фактично спожиті житлово-комунальні послуги  коли їх вартість перевищує надану субсидію. Інформацію про такі неплатежі в УПСЗН надають ЖЕКи, житлово-будівельні кооперативи, ОСББ до 10 числа місяця, який слідує за місяцем виникнення боргу.

Винятки з п.1

– затримка зарплати або пенсії підтверджена документально;

– заборгованість оскаржується в судовому порядку.

 1. Якщо громадянин приховав або свідомо подав недостовірні дані про доходи (не вказав один з видів доходів) і майновий стан, які привели до виплати зайвої субсидії.
 2. При виявленні інспектором ознак порушення норм законодавства при призначенні субсидії або ознак порушень при визначенні її розміру.
 3. У разі зміни місця проживання одержувачами субсидії або інших обставин, які унеможливлюють надання субсидії (смерть).
 4. Заява власника (уповноваженого співвласника) або наймача житла про добровільне припинення нарахування субсидії.

Варто знати:

 • Для відновлення субсидії, яку було припинено за умовами п.1, необхідно погасити борг або укласти договір його реструктуризації з компанією-постачальником житлово-комунальних послуг.
 • Зайва перерахована сума субсидій у зв’язку з умовами п.2 і п.3 є обов’язковою до повернення. Кошти повертаються на вимогу УПСЗН безпосередньо одержувачем або списанням коштів з його особистих рахунків в компаніях, які надають ЖКП.
 • До посадових осіб УПСЗН, з вини яких відбулося надмірне нарахування та виплата субсидій, застосовуються заходи, передбачені законодавством.

Важливо знати правила нарахування та припинення субсидій. Адже тільки розбираючись в законодавстві ви зможете відстояти свої права на отримання пільг від держави та сплачувати комунальні з вигодою для гаманця.

03.01.2018 Як нараховується cashback?

Cashback сервіс корисна додаткова функція банківської карти, завдяки якій можна вигідно заощаджувати власні кошти. Розраховуючись карткою, власник карти з сashback-сервісом, отримує частину від витраченої суми назад на свій рахунок. Простіше кажучи, кешбек це повернення на карту частини витрачених грошей. Наприклад, з кожних витрачених 500 гривень, банк нараховує 25 назад на карту. Погодьтеся, це дуже приємно.

Принцип дії

Власник картки розраховується за покупку/послугу і як бонус отримує відсоток від витраченої суми. Відсоток по кешбеку в середньому становить від 0,2 до 5%. Нарахування бонусів відбувається в кінці поточного або початку наступного місяця одним платежем. Як правило, банки ставлять кешбек або на всі торгові операції, або на категорії розрахунків: заправки, супермаркети, одяг, розваги.

Звідки беруться кошти?
Джерела формування кешбеку:

– самостійно банком за рахунок інтерчейндж (внутрішня комісія платіжної системи), яка перерозподіляється між банками емітентами та еквайрами;

– партнерські угоди з магазинами

 

Яким чином повертаються гроші?

При кожній покупці, банк-еквайєр (банк, в терміналі якого відбувається оплата) відраховує комісію на користь банку-емітента (банк, якому належить картка платника). Комісія, яка нараховується на користь банку власника картки і є джерелом cashback-коштів.

Будьте уважні. Для того щоб отримувати повернення коштів з кожної покупки, дизнайтесь перелік умов вашого банку. При оплаті в магазинах, які не підключені до партнерської програми, частина суми за покупки повертатися не буде.

Банківська картка EasyPay Forward нараховує cashback у 0,6% з кожної покупки. Власники картки значно заощаджують власні кошти, адже вони не лише оплачують послуги на сайті easypay.ua без комісії, але й в кінці місяця отримують назад значну частину від витраченої суми.
Дізнайся більше про кешбек і додаткові можливості карти EasyPay Forward.

02.01.2018 11 порад, які допоможуть підготувати банківські картки до подорожі

Плануючи подорож ми з радістю піклуємось про оплату готелів, шукаємо вигідні авіаквитки та обираємо цікаві маршрути. А як щодо банківських карток? Адже без них подорож може і не відбутися зовсім. 11 простих порад допоможуть підготувати банківські карти до подорожі та не опинитися в неприємній ситуації перебуваючи за кордоном.

 1. Перевірте дані карти 
  Перед початком подорожі перевірте свої рахунки і переконайтеся, що термін дії карти не закінчився. Перевірте суму кредитного ліміту і залишок на рахунку.
 1. Проінформуйте свій банк
  Повідомте банку про майбутню поїздку. У разі необхідності банк зможе запобігти підозрілим транзакціям на Ваших рахунках.
 1. Подбайте про запасні картки
  Рекомендується мати запасну кредитну карту з резервної сумою коштів на випадок втрати або блокування основної.
 1. Уточніть тарифи на розрахунки за кордоном.
  Слід пам’ятати, що за кордоном можлива конвертація коштів під час оплати. Уточніть тарифи на користування карткою в країнах подорожі. Якщо є можливість – підключіть кешбек, це допоможе значно заощадити на поїздці.
 1. Користуйтесь банкоматами міжнародних банків.
  Уточніть у Вашого банку тарифи та ліміти на зняття коштів у банкоматах за кордоном. Дізнайтеся про наявність банків-партнерів в країні перебування, в деяких випадках зняття коштів відбувається з 0% комісією. Не знімайте гроші в невідомих і підозрілих банкоматах.
 1. Встановіть обмеження, щоб уникнути непередбачених витрат.
  Встановіть максимальний ліміт для інтернет-платежів і операцій у валюті, щоб уникнути шахрайства. Для здійснення дорогої покупки Ви завжди зможете змінити ліміт.
 1. Залишайтесь на зв’язку.
  Збережіть номер банківської карти та контактні номери телефонів Служби підтримки Вашого банку.
 1. Пам’ятайте про безпеку даних карти.
  Запишіть PIN і інформацію про карту (номер, термін дії) і зберігайте дані в надійному місці, подалі від гаманця.
 1. Не залишайте картки без нагляду.
  Перебуваючи в подорожі робіть оплати виключно під особистим наглядом. 
 1. Зберігайте карти окремо від готівки.
  Щоб уникнути втрати усіх коштів зберігайте картку окремо від готівки. Якщо щось трапиться з готівкою – карта стане в нагоді, і навпаки.
 1. Аналізуйте витрати.
  Під час покупок зберігайте чеки та звіряйте суми з випискою за рахунком. При виявленні підозрілих оплат зв’яжіться з банком для уточнення інформації та повернення коштів.
02.01.2018 Вітаємо з Новим Роком та Різдвом!

 

 

Дорогі друзі, 

Команда EasyPay вітає вас з Новим роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо у Новому році досягнути поставлених цілей і навіть більше!

Нехай 2018 принесе в ваші домівки щастя, затишок, мир та багато приємних моментів. 

Будьте щасливі, і звісно ж залишайтесь з EasyPay. Дякуємо, що ви поруч.

Веселих свят!


З любов’ю, команда EasyPay
.

21.12.2017 Що таке платіжний агрегатор?

В інтернеті присутня незліченна кількість способів розплатитися за покупки. Але чи звертали ви увагу, що оплата відбувається за одним і тим же принципом, незалежно від того якою карткою і на якому сайті ви розраховуєтесь. Справа в платіжних агрегаторах, які покликані зробити наше життя легше при здійсненні оплат в інтернеті.

Платіжний агрегатор – це система електронної комерції, яка об’єднує всі можливі способи оплати в один для полегшення проведення платежів в інтернеті.

Компанія-платіжний агрегатор встановлює домовленості з окремими платіжними системами і операторами та спрощує процес здійснення покупок в інтернеті. Адже самостійно налаштувати функціонал навіть мінімального набору платіжних сервісів — завдання непросте й трудомістке.

Як відбувається робота безпосередньо без агрегатора?

Робота безпосередньо без агрегатора — це багаторазова реєстрація, ознайомлення, встановлення контакту, настройка API та укладення договорів з кожним платіжним сервісом окремо. В подальшому регулярний підпис актів, відстеження змін API, підтримка користувачів, самостійна робота з помилковими платежами. І так десятки і сотні разів. Навіть уявити складно, скільки часу піде на підключення навіть найпопулярніших платіжних систем. В результаті — це просто втрата часу, сил, нескінченний потік невирішених питань і складності на кожному з етапів підключення.

Як відбувається робота з допомогою агрегатора?

Прийом платежів на сайті з агрегатором полегшує, прискорює і автоматизує кожну щабель фінансових операцій при оплаті. Агрегатор за замовчуванням підтримує:

– електронні гроші

– платіжні термінали і каси

– мобільні платежі

– платежі через банк

– інтернет-еквайринг

– банківські карти

Як працює платіжний агрегатор?

 1. Покупець оформлює замовлення на товар або послугу інтернет-магазину. Замовленню привласнюється унікальний цифровий номер.
 2. На сторінці оплати покупець обирає бажаний спосіб оплати: банківські карти VISA, MasterCard, електронні гроші WebMoney.UA, оператори зв’язку та багато інших.
 3. Після введення даних, платіжний агрегатор інтернет-магазину здійснює перевірку і проводить транзакцію.
 4. Після проведення оплати, агрегатор повертає покупця на сайт інтернет-магазину, а сервера інтернет-магазину повідомляє про результати операції.

Платіжний агрегатор — це одне зручне рішення для різних способів оплати. Лише один раз підключивши, ознайомившись і налаштувавши платіжні сервіси згодом власник сайту буде лише відстежувати стан операцій отримуючи регулярні акти і спостерігаючи звітність в Особистому кабінеті.

Навіщо існують агрегатори платіжних систем?

Агрегатори платіжних систем використовують люди і сервіси, які приймають платежі через інтернет, отримують платежі та виплати від роботодавців, продають товари й послуги або інтернет-бізнес є їх джерелом доходу:

– інтернет магазини
– онлайн-сервіси
– трейдери
– фрілансери
– онлайн-бізнеси
– веб-майстри

Платіжні агрегатори підійдуть тим, хто продає через інтернет товари, квитки, послуги, digital-контент.

Переваги платіжних агрегаторів:

Універсальність

Агрегатор платіжних систем об’єднує всі можливі способи оплати в одну і позбавляє від необхідності підключати кожну окремо.

Економія часу

Оплата за допомогою платіжного агрегатора проходить у лічені секунди.

Вигода

Комісія при оплаті за допомогою універсального платіжного агрегатора частіше набагато нижче ніж при оплаті через конкретну платіжну систему.

Звітність

Власник сайту або сервісу до якого підключений платіжний агрегатор має можливість переглядати та аналізувати платежі та операції за різними критеріями.

Легкість у використанні

Інтерфейс оплат простий і інтуїтивно зрозумілий для кожного інтернет-користувача.

Технологічність

Системи безперервно вдосконалюються. Процес оплати прискорюється, з’являються нові функції.

Агрегатор платіжних систем — це посередник між інтернет-магазином і сервісами по прийому або переказу грошових коштів.

Яку комісію беруть агрегатори за надання послуг?

Агрегатори встановлюють фіксований відсоток від транзакції. Сума комісії встановлюється з огляду на такі фактори, як:

 1. Щомісячний грошовий обіг сайту. Чим вище грошовий обіг — тим вигідніше умови для власника інтернет-магазину, аж до розробки індивідуального тарифного плану.
 2. Тип бізнесу. Для оплати комунальних послуг, сайтів-пошуковиків авіаквитків та бірж благодійності розробляється окрема тарифна сітка.
 3. Способи оплати. На кожен спосіб оплати встановлюється окремий відсоток. Наприклад, при оплаті банківською картою комісія становитиме 2% від суми платежу, а при оплаті в терміналі вже 10%.

Іноді можливе укладання договору без комісії. В такому випадку встановлюється фіксована щомісячна абонентська плата.

Які платіжні агрегатори існують?

Найвідоміші світові платіжні агрегатори — 2checkout, Сcnow, Paysera і Paymentwall. Сервіс EasyPay також надає можливість підключення системи EasyPay до інтернет-сайту для повноцінного прийому і здійснення інтернет-платежів. EasyPay надає максимальну в Україні функціональність та фінансово-технологічні рішення: гнучкі тарифи, антифрод-систему та моніторинг платежів, рекурентні платежі, холд, маршрутизацію платежів та багато іншого. Підключити і дізнатися більше можна тут.

Чим відрізняються платіжні агрегатори?

Відмінності між платіжними агрегаторами полягають у переліку підтримуваних сервісів й платіжних систем і в функціональності. Розглянемо, на які критерії варто звернути увагу при виборі платіжного агрегатора для інтернет-магазину.

 1. Репутація. Скільки років компанія присутня на фінансовому ринку? Дізнайтеся враження, відгуки клієнтів, історію розвитку і поведінку при виникненні надзвичайних ситуацій.
 2. Хто може підключитися до системи. Деякі компанії універсальні і дозволяють підключитися юридичним, фізичним особам, індивідуальним підприємцям. Однак на ринку представлені і агрегатори, які дозволяють підключитися фізичним особам на окремих умовах.
 3. Тарифи. Уважно вивчіть тарифну сітку платіжного агрегатора. Уточніть, чи можлива розробка індивідуального тарифного плану конкретно під ваш бізнес.
 4. Безпека. Дізнайтеся, які протоколи безпеки підтримує сервіс і наскільки надійно захищений від шахраїв.
 5. Додаткові можливості. Смс-повідомлення, логістика, оплата BitCoin і ін.
 6. Можливість оплати зарубіжними банківськими картами. Агрегатор платежів для інтернет-магазину повинен бути універсальним і функціональним, щоб охопити найширшу аудиторію.
 7. Служба підтримки. Служба підтримки платіжного агрегатору зобов’язана бути доступна 24/7 і представлена ​​у різних каналах комунікації (соцмережі, телефон, імейл, месенджери).

Працювати з платіжними агрегаторами зручно, безпечно та вигідно. Якщо ви є власником інтернет-сайту за допомогою якого плануєте заробляти або вже отримуєте прибуток, вам неодмінно варто задуматися про підключення подібного сервісу на свій інтернет-сайт.

21.12.2017 EasyPay Перекази у твоєму смартфоні

З EasyPay можна легко та швидко здійснювати будь-які грошові перекази. Команда EasyPay створила додаток «EasyPay Перекази» для смартфонів на операційній системі Android. «EasyPay Перекази» — найзручніший спосіб швидко переказати кошти прямо зі свого мобільного.

 

Завантажуй додаток та просто зі смартфону здійснюй переказ коштів:

– з картки на картку між картками будь-якого банку України,
– між електронними гаманцями EasyPay та WebMoney,
– з банківської картки на електронний гаманець,
– з електронного гаманця на банківську картку,
– швидкий переказ за реквізитами.

Переказуй кошти у декілька кліків, просто торкаючись екрану мобільного.

Для переказів достатньо ввести необхідну суму, обрати картку або гаманець з якої бажаєш переказати кошти та ввести реквізити отримувача. Додаток автоматично зчитує реквізити картки будь-якого банку за допомогою камери смартфону, що значно заощаджує час, адже не потрібно вводити вручну 16 цифр номеру картки.

У додатку можна за лічені секунди зареєструвати нову банківську картку або гаманець EasyPay та відслідкувати Історію операцій з зареєстрованих у системі EasyPay карток та електронних гаманців.

Переказувати кошти з EasyPay стало ще зручніше. Завантажуй додаток «EasyPay Перекази» на свій Android-смартфон у Google Play

А незабаром чекай на новий додаток EasyPay для Android з розширеним функціоналом.

Власник iPhone? Додаток EasyPay для iOS у AppStore

 

19.12.2017 EasyPay – велика родина дружніх, амбітних професіоналів
12.04.2017 Погашення кредиту БЕЗ КОМІСІЙ для клієнтів ULTRACASH
Шановні клієнти!
 
Повідомляємо, що в терміналах EasyPay Ви можете погасити кредит від ULTRACASH без комісій.
 
Для здійснення платежу через термінал скористайтеся пошуком або виберіть категорію "Банки і страхування", потім натисніть на іконку сервісу ULTRACASH.
 
Послуга доступна по всій Україні. Оплата здійснюється за номером договору.
Найближчий термінал Ви можете знайти Карті терміналів на нашому сайті.
 
Також здійснити погашення кредиту Ви можете онлайн через сайт EasyPay.
12.04.2017 РОЗВИТОК ОНЛАЙН ПЛАТЕЖІВ В СВІТІ

Продовжуючи просвітницьку функцію, ділимося інфографікою про онлайн платежі в світі та Україні. Хочеться додати, що в нашій країні понад 30 млн. активних банківських карток, а 80% оплат в мережі інтернет - це оплата нематеріальних товарів та послуг:

мобільний зв’язок,

комунальні послуги,

електронні квитки,

перекази між картками.

Сподіваємося, ви оминаєте банківські черги та надаєте перевагу безготівковим платежам на сайті www.easypay.ua.

online payments easypay

12.04.2017 Поповнюй Tanki Online і отримуй + 25% до будь-якої суми

Платіжна система EasyPay і агрегатор платежів LEOGAMING спільно запустили акцію по популярній грі Tanki Online - поповнюючи свій ігровий баланс в період з 19 по 30 вересня в будь-якому терміналі або на сайті easypay.ua, Ви отримуєте + 25% до кожного платежу. Бонусне поповнення також діє і на сайті www.leogaming.net.

Акція проводиться за активної участі розробника популярного аркадного танкового симулятора - AlternativaPlatform, що має велику кількість шанувальників серед українських гравців.

Tanki Online - популярна браузерна онлайн-гра, в якій гравці б'ються один з одним на різних картах. Ігровий сеттінг наслідує кращі традиції класичної гри Battle City, проте, також має видовищні PvP-бої в футуристичному стилі оточення і бойової техніки, що схоже з шутером Quake. «Танки Онлайн» пропонують розвинену систему кар'єри, шляхом отримання нових військових звань (за бали досвіду) і прокачування різних елементів своєї бойової машини (за внутрішньоігрову валюту - кристали).

EasyPay - популярна платіжна система, яка складається з понад 8000 платіжних терміналів, які дозволяють здійснювати зручні і швидкі оплати на користь майже 2000 різних сервісів, від комунальних платежів і операторів мобільного зв'язку, і до онлайн-ігор. Також платіжний веб-сайт www.easypay.ua, де все ті ж операції, можна здійснювати в онлайн режимі.

Компанія LEOGAMING - лідер на ринку поповнення рахунків онлайн-ігор та ігрових сервісів, що працює з 2010 року. У партнерстві з провідними платіжними системами України та зарубіжжя, вони забезпечують надійне і безпечне зарахування коштів на рахунки користувачів, доступність поповнення в будь-якому терміналі на вигідних умовах і працюють над залученням на український ринок провідних світових видавців і розробників ігрового контенту.

12.04.2017 Оператор мобільного зв'язку Life стає Lifecell

Оператор мобільного зв'язку Life (Лайф) здійснює ребрендинг. Про це компанія офіційно повідомила декілька днів назад. Тепер абоненти популярного стільникового оператора обслуговуються під назвою Lifecell.

Поповнити рахунок на сайті платіжної системи EasyPay можливо за посиланням.

 

26.09.2016 До уваги жителів м. Львів

Шановні користувачі сервісу EasyPay!

Дякуємо, що цінуєте свій час та сплачуєте рахунки онлайн.

Звертаємо Вашу увагу, що у зв’язку із змінами в умовах роботи з постачальниками комунальних послуг м. Львів, платіжний сервіс EasyPay змушений ввести комісію для наступних сервісів:

 Водоканал (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Комунальні платежі (Львів) 

мин. 1 грн, 1%

Комунальні платежі Львівгаз 

мин. 1 грн, 1,3%

ОСББ (Львів)

мин. 1 грн, 1%

Тепло (Львів)

мин. 1 грн, 1,2%

22.09.2016 Сплачуй Інтернет та ТВ - без черг!

Сплачуй Інтернет та ТВ - без черг!

Готівкою в терміналах EasyPay та онлайн на сайті www.easypay.ua/internet-tv.

Оберіть потрібного провайдера послуги через пошук та здійсніть оплату самостійно, не втрачаючи час в чергах.

інтернет та тв

21.09.2016 Безпека платежів в інтернеті

Сьогодні все більше популярний метод оплати послуг/товарів в Інтернеті з використанням платіжної картки. Задля безпеки онлайн платежів та збереження фінансових даних картки, а відповідно і коштів, EasyPay розробив інфографіку, де Ви можете ознайомитися з декількома базовими правилами здійснення онлайн платежів.

Безпека платежів

07.09.2016 Зручна послуга - платіж за банківськими реквізитами (інфографіка)

Якщо раптом ви не знайшли потрібну послугу на сайті, спробуйте здійснити оплату за допомогою сервісу "Платіж за реквізитами". Для цього, потрібно перенести реквізити рахунку-одержувача грошей з паперової квитанції в спеціальну форму на сайті. Для зручності, ми описали процес оплати в інфографіці.

Платіж за реквізітами

16.08.2016 Клієнти СК «AXA Страхування» можуть вносити чергові платежі онлайн

15 серпня 2016 року «АХА Страхування» оголосила про можливість оплати чергових платежів по КАСКО онлайн.

СК «АХА Страхування» підтримує стратегію з розвитку ditgital напрямків. В рамках якої страховик активно розвиває онлайн сервіси. Тепер у клієнтів АХА з'явилася нова зручна можливість вносити черговий платіж за договором КАСКО онлайн, використовуючи платіжну систему EasyPay.

Таким чином, страхувальник отримує ряд додаткових переваг: цілодобова можливість швидкої оплати через інтернет без обов'язкової реєстрації, зарахування платежів протягом декількох хвилин, оперативне отримання квитанцій за здійснені платежі. Оплати можна здійснювати як зі стаціонарного комп'ютера, так і з мобільних пристроїв незалежно від місця розташування.

14.06.2016 Важлива новина для користувачів EasyPay

Шановні клієнти,
У зв'язку з випадками шахрайства, ми просимо Вас бути пильними і звертаємо Вашу увагу, що вся інформація, в тому числі і про акційні пропозиції, опублікована на сайті:http://www.domauto.co.ua/?q=content/action-partnery, http://apple-promo.com.ua/blogs/blog/usluga-garantirovaniya,  не має ніякого відношення до платіжної системи під брендом «EasyPay», а також компаній ТОВ “ ІЗІ СОФТ”, Фінансової компанії «Контрактовий Дім».

Платіжна система «EasyPay», а також компанії ТОВ “ІЗІ СОФТ”, Фінансова компанія «Контрактовий Дім» не несуть будь-якої відповідальності за інформацію, опубліковану на вищевказаному і подібних сайтах сумнівного походження. 

Вся інформація про діяльність EasyPay в Україні, а також про всі маркетингові заходи, що проводяться, розміщується на сайтах www.easypay.uawww.easysoft.ua.

09.06.2016 Перекази з картки на карту для власників карток ТРАСТ банку
Власники карток ПАТ БАНК "ТРАСТ" можуть здійснювати перекази із карток будь-яких українських банків на картки ТРАСТ банку - безкоштовно.
Для здійснення переказів з картки на карту потрібно скористатися сервісом "Перекази з картки на карту" - https://easypay.ua/moneytransfer.
При переказі коштів на картки ПАТ Банк ТРАСТ комісія не стягується із картки-відправника. 
18.05.2016 Акцію по переказам із картки на картку тимчасово призупинено

До уваги користувачів сайту EasyPay!

У зв'язку із вимушеним переходом сервісу  «Прекази з картки на картку онлайн» на роботу із іншим банком, Акція «Здійсни перший переказ з картки на картку безкоштовно», а також акції, що діяли для власників карток, емітованих банком ПАТ Банк ТРАСТ, щодо безкоштовних переказів коштів між картками, тимчасово призупинено.

Ми владнаємо питання найближчим часом. Приносимо щирі вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

16.05.2016 Замов Visa Gold EasyPay - здійснюй платежі на сайті без комісії

Платіжний сервіс EasyPay спільно з Банком ТРАСТ презентують оновлену платіжну картку Visa Gold EasyPay, що дозволяє користувачам сайту www.easypay.ua сплачувати послуги без комісії.

 

Переваги Visa Gold EasyPay:

 • Сплата послуг на сайті www.easypay.ua без комісії

 • Зняття власних коштів у будь-якому банкоматі на території України безкоштовно

 • До 17% річних на залишок коштів на картці

 • Кредитний ліміт до 20 000 грн. із пільговим періодом в 55 днів

 

Оформлення картки доступне для зареєстрованих користувачів системи EasyPay. Зареєструйтесь прямо зараз та перейдіть на форму замовлення зворотнього дзвінка із особистого кабінету.

05.02.2016 EasyPay прагне надати комфортний сервіс кожному клієнту

Платіжна система EasyPay розпочала перегляд розміру комісій, що встановлені при оплаті послуг на сайті.  Так, з 5.02.2016 р. при оплаті послуг на сайті для деяких сервісів змінено розмір зовнішньої комісії.

При оплаті електронним гаманцем EasyPay мобільного зв’язку комісія складає лише 1 грн по наступним послугам:

Інтертелеком

Київстар мобільний зв’язок

Лайфселл (Лайф)

Утел (Online)

ПіплНет

Задля зручності клієнтів та популяризації сплати послуг онлайн, при оплаті банківською карткою було зменшено розмір комісії по таким послугам:

Українська інтернет компанія - замість 5%, встановлено 2%

Фрегат - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Домашня мережа - замість 5%, встановлено 2% мін. 1 грн

Одеко&Воля ТВ  и интернет (Тернополь) - замість 3,75%, встановлено 2% мін 1 грн

ОптималНет -  замість 4%, встановлено 2% мін 1 грн

Центурион - замість 4%, встановлено 2%

Tupoleva.NET - замість 4%, встановлено 2%

Нагадуємо, що розмір комісії на всі послуги сайту доступний до моменту підтвердження платежу і відрізняється для різних послуг. В середньому комісії на сайті easypay.ua мають розмір від 0 до 2%, що значно менше, ніж сплата послуг у фізичних відділеннях банків.

04.02.2016 Генеральним директором платіжної системи EasyPay призначений Микола Дида

На спільному засіданні акціонерів та керівництва компанії,  генеральним директором платіжної системи EasyPay, призначений успішний підприємець Микола Ярославович Дида.

Наказ про призначення на посаду генерального директора було підписано 28 січня 2016 р. «Микола Дида молодий, амбіційний та успішний підприємець із Західної України. Займається термінальним бізнесом з 2009 р. та має достатній досвід у цій сфері, щоб очолювати таку відповідальну посаду, як генеральний директор», вважає акціонер та співвласник компанії Володимир Федорович Авраменко.

Крім того, пан Дида вже декілька років являється ключовим партнером EasyPay, що доводить відмінне знання бізнес-процесів компанії, її фундаментальних переваг та є базисом для розробки ефективної стратегії подальшого розвитку компанії.

Микола Дида розповів, що звик бути найкращим у будь-якій сфері життєдіяльності, тому впевнений, що разом із професійною командою співробітників EasyPay, зможе досягти поставлених перед ним завдань та цілей.

Про систему електронних платежів EasyPay:

Система прийому платежів EasyPay розпочала роботу в 2007 році на базі компанії EasySoft, яка є розробником даної системи. Сьогодні роботу системи забезпечує група компаній: ТОВ «Ізі Софт», Фінансова компанія «Контрактовий дім», ВПС «Фінансовий світ».

Група надає широкий спектр послуг з прийому готівкових мікроплатежів через термінали, а також здійснення інтернет-еквайрингу платіжних карток Visa/MasterCard відповідно до міжнародних стандартів інформаційної безпеки PCI DSS. Кількість терміналів самообслуговування складає більше 6000 одиниць по всій території України.

Детальніше з державними ліцензіями, винагородами компаній та сертифікатами можна ознайомитись на сайті http://easysoft.ua/Home/LicensesAndAwards.

05.01.2016 Сплачуй карткою Банку Траст без комісії

Спеціально для власників платіжних карток Банку «Траст», сервіс EasyPay скасовує комісію по операціям до кінця 2016 р.

Якщо у вас є платіжна картка Банку «Траст», ви можете здійснити на сайті easypay.ua наступні платежі абсолютно безкоштовно:

 1. Мобільній зв`язок (Київстар, МТС, Лайф, Трімоб, Укртелеком та інші)

 2. Інтернет та ТВ

 3. Комунальні послуги

 4. Бюджетні платежі

  А також власники карток Банку Траст можуть сплачувати без комісії фінансові послуги з розділу Банки та страхування сайту EasyPay. 

В акції приймають участь, як раніше зареєстровані в системі картки, так і нові.

Оплата в системі EasyPay це: швидко, зручно та безпечно. EasyPay – цінуй час!

Правила акції «Літній тариф»

28.12.2015 Перекази з картки на картку в EasyPay знову безкоштовні

Увага! Акці. подовжено до 31.03.2016 р.

Сьогодні стартувала спільна акція EasyPay, PayForce (партнер Фідобанка) по переказам з картки на картку без комісії.

З 23 вересня по 31 березня 2016 р. кожний може здійснити переказ з картки на картку без комісії. При умові, що це зареєстрований користувач платіжної системи EasyPay, котрий здійснює перекази card2card вперше.

Переказуйте гроші на картки близьким, друзям чи родичам за мить, використовуючи перекази на сайті easypay.ua.

Детальніше з умовами акції можна ознайомитися тут.

17.12.2015 Введення комісії за послуги МТС Україна

З 17 грудня 2015 р. відповідно до вимог компанії МТС Україна, при здійсненні платежів за мобільний зв’язок операторів МТС, Vodafone, а також послуги МТС Інтернет, на сайті easypay.ua та в мобільному додатку EasyPay, встановлена фіксована комісія з клієнта у розмірі 1 грн.

30.11.2015 Технічні роботи у процесингу

Шановні користувачі платіжного сервісу EasyPay, повідомляємо вам, що сьогодні в 16:30 заплановані технічні роботи у процесингу. У зв’язку з цим можуть виникнути труднощі із використанням в системі банківських карток МПС MasterCard.

Орієнтовний час технічних робіт 6-10 хвилин.

Будь-ласка, якщо у вас виникнуть труднощі, спробуйте, здійснити операції пізніше вказаного часу.

Заздалегідь вдячні за розуміння та приносимо свої вибачення за тимчасові незручності.

З повагою, команда EasyPay

03.11.2015 Будьте обережні при перерахуванні коштів

В мережі інтернет з`явилась інформація про те, що EasyPay та інші термінальні мережі приймають участь у спільній акції компанії WELLCOMTELEKOM та ряду автосалонів, назви котрих змінюються http://avtolend.com.ua/?q=content/nachalo-akcii

Скріншот http://prntscr.com/8yjrbv

“Данная акция направлена на повышение рейтинга терминальных сетей самообслуживания, установкой и сервисом которых занимаются наши партнеры, компания “WELLCOMTELEKOM”, насчитывающая более 7 тысяч терминалов самообслуживания.”

Хочеться відмітити, що EasyPay не приймає участь в данній акції. Така компанія як WELLCOMTELEKOM не існує. Ми зіштовхнулися із шахрайством, в якому використані бренди популярних в Україні термінальних мереж, в т.ч. EasyPay.

Тут описана схема шахраїв, котру вони використовуюсть.

Будь-ласка, будьте обережні і ніколи не передавайте дані платіжних карток, паспортів та ідентіфікаційних кодів малознайомим людям в телефонному режимі.

Не відправляйте грошові кошти в невідомі організації, котрі викликають у вас підозру.

Про всі поточні акції компанії EasyPay, дізнавайтесь, будь-ласка, на нашому сайті, з офіційних сторінок у соціальних мережах, з загальновідомих ЗМІ та інших підтверджених офіційними представниками компанії каналів комунікації.