Два способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Електронний гаманець

Гаманець

Електронний гаманець від EasyPay, що дозволяє сплачувати більшість популярних послуг на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

2500

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

8600

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

З EasyPay ти знаєш, кому надсилаєш кошти.

Грошові перекази EasyPay — це не тільки зручність та вигода, а ще й максимальна безпека. Так, ми захищаємо ваші грошові перекази, згідно останніх світових стандартів безпеки та протоколу PCI DSS, проте ми розробили наявну опцію, завдяки якій, тепер ви на 100% впевнені, що гроші, які ви надсилаєте, надійдуть адресату. Відтепер, зареєстровані користувачі EasyPay можуть бачити Ім’я та Прізвище отримувача під час переказу коштів на картку будь-якого банку України. Ім’я та Прізвище отримувача відображається для карток будь-яких банків України та будь-яких платіжних систем (VISA, Mastercard, ПРОСТІР), що зручно, адже ви завжди впевнені у тому, що кошти будуть надіслані вірно. Все що потрібно: при реєстрації у Особистому кабінеті EasyPay вказати своє Ім’я та Прізвище й надалі усі зареєстровані картки в Особистому кабінеті будуть відображати ваші дані при переказі коштів.  З EasyPay ваші кошти завжди в безпеці!

В Новий Рік з добрими справами. Користувачі EasyPay збирають кошти до фонду Tabletochki.

Друзі, добрі справи робити легко, особливо під Новий рік. Доки ми з вами з радістю чекаємо на подарунки, є дітлахи які потребують найголовнішого подарунку – здоров’я. Відтепер, на сайті easypay.ua кожен може допомогти дітям, які борються з онкохворобами перерахувавши кошти у благодійний фонд «Таблеточки». Благодійний фонд «Таблеточки» захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд надає адресну, психологічну, паліативну допомогу та системно допомагає необхідними медикаментами 17 онковідділенням по всій Україні. 2700 дітей отримали допомогу фонду на суму понад 145 млн гривень. Як це працює? Кожен може зробити свій вклад просто перерахувавши кошти на рахунок благодійного фонду. Достатньо натиснути на благодійне вікно, ввести суму та підтвердити платіж. Кожна гривня – це наш внесок у здоров’я та щасливе майбутнє дітей. Зібрана сума відображається онлайн у благодійному вікні та постійно оновлюється. Ми будемо відкрито звітувати щодо зібраних сум та сподіваємось на вашу активну участь та допомогу. Благодійне вікно відтепер завжди закріплено на нашому сайті та приймає платежі 24/7. Нехай добрі справи об’єднають нас. Адже допомагати – це легко!

Як змінились грошові перекази EasyPay за 2018

У 2018-му ми багато працювали, щоб зробити переказ коштів з картки на картку максимально зручним, і нам це вдалося! Про що свідчить бронза народного голосування від профільного журналу PaySpaceMagazine у номінації «Кращий сервіс переказів з картки на картку». P2P-перекази EasyPay максимально безпечні та надійні, адже захищені згідно останніх світових протоколів безпеки стандарту PCI DSS, VISA та MasterCard.  А також вигідні, адже весь рік на перекази між зареєстрованими картками діє тариф 0,5%+2,5 грн. Проте, й окрім цього ми додали багато нововведень що роблять процес переказу коштів більш ручним для вас. Найважливіші з них: Логотип банку на кожній з ваших карток Запам’ятати 16-значний номер картки – важке завдання, та й непотрібне. Адже на кожну з ваших карток у 2018-му ми додали логотип банку, яким видано картку. Тепер ви завжди бачите, картку якого банку використовуєте для переказу коштів. Також, під час переказу, ви бачите якому банку належить карта на яку ви перераховуєте кошти. Що зручно аби запобігти небажаних комісій, які можуть бути встановлені вашим банком. Нагадуємо EasyPay не знімає додаткових комісій під час транзакцій. Актуальний курс валют під час переказу Хочете знати суму переказу у валюті? Сума переказу автоматично відображається поруч згідно з актуальним курсом. Не потрібно шукати конвертер валют онлайн та рахувати в думках. Ми попіклувались, щоб все було легко! Автозбереження карт Відтепер, оплачуючи послугу і ввівши дані банківської картки, її автоматично (при вашій згоді) буде збережено в Особистому кабінеті. Один клік – й наступні оплати впевнено можна здійснювати вже з підкріпленої карткою. Важливо, що картка активується автоматично* без додаткових підтверджень і блокувань на рахунку. Це ду-у-уже зручно. У 2019-му обіцяємо ще більше зручності, вигоди та інновацій. Дякуємо, що користуєтесь EasyPay❤️    

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з карти на карту і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати карту, оплачувати картою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.
user photo
user photo
user photo
user photo
user photo