Три способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Електронний гаманець

Гаманець

Електронний гаманець від EasyPay, що дозволяє сплачувати більшість популярних послуг на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

2500

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

8600

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

Що робити, якщо ви загубили банківську картку під час подорожі

Подорожувати —- це завжди приємно! Зміна оточення, нові емоції, враження, цікаві місця. Але все це в одну мить може закінчитися, якщо у вас вкрадуть або ви загубите банківську карту. Тому завжди потрібно бути напоготові, особливо в популярних місцях. Але що ж робити, якщо карту ви все-таки втратили? Без паніки, розповідаємо, як вийти з ситуації: Список необхідних дій при втраті картки: 1. Блокування картки Як тільки ви виявили втрату, варто відразу ж заблокувати карту, щоб нею не змогли скористатися сторонні особи. Способи блокування карти: – Зверніться в службу підтримки банку Найпоширеніший спосіб — звернутися безпосередньо до Служби підтримки вашого банку, повідомити про ситуацію та заблокувати картку в телефонному режимі. Консультант зможе заблокувати картку та грошові операції по ній, якщо картою вже скористалися зловмисники. – Заблокуйте через інтернет-банкінг або в банківському додатку Якщо можливості зв’язатися по телефону немає, заблокуйте картку за допомогою інтернет-банкінгу або мобільного додатку встановленого на смартфоні. Більшість банків надають можливість самостійного блокування картки онлайн. – Блокування за допомогою смс-команд Коли немає можливості зателефонувати і інтернет також недоступний заблокуйте картку за допомогою смс-команд, якщо це передбачено функціоналом вашого банку. Варіації команд варто уточнити заздалегідь і виписати в замітки про всяк випадок. 2. Користуйтесь гаманцем EasyPay Вирушаючи в поїздку поповніть деяку суму на електронний гаманець EasyPay. Віртуальний гаманець неможливо втратити. Це дозволить вам бути спокійними і знати, що ви завжди можете перерахувати власні кошти на запасну картку або на карту друзям і зняти готівку. 3. Зробіть нову картку у місцевому банку Якщо запасної картки немає, зверніться в місцевий банк і дізнайтеся чи можна відкрити банківську карту. Багато банків дозволяють відкривати дебетові картки туристам. Уточніть в якому банку є така можливість і зверніться за новою картою. 4. Додаткові опції (друзі, грошові перекази, готівка) Найголовніше — не соромтесь попросити про допомогу. У подібній ситуації може опинитися кожен. Зверніться до друзів, попросіть надіслати грошовий переказ або перевести кошти. Якщо у вас немає іншої банківської карти, але є документи ви можете отримати кошти за допомогою сервісів грошових переказів. Якщо ж разом з карткою ви втратили і документи рекомендуємо негайно звертатись  у посольство України, в тій країні, де ви знаходитесь. Лайфхаки для мандрівників: Заздалегідь підготуйте кілька карт з грошима на рахунку і зберігайте їх окремо. Зберігайте готівку окремо від банківських карток. Пам’ятайте, що у туристичних місцях особливо багато шахраїв. Дотримуйтесь простих правил безпеки, будьте уважними і насолоджуйтесь відпочинком.

EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції

EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції Чи траплялись у вас випадки, коли при дослідженні виписки з банку ви не дораховувались коштів? Коли ви з абсолютною впевненістю сплачуєте 100 грн, а з рахунку у вас списано 105? Чому так відбувається, давайте дізнаємось. Що таке комісія? Комісія за платіж – це збір банку або сервісу за проведення фінансової операції або за користування послугами. При оформленні банківської картки, банк-емітент зобов’язаний повідомити користувача про всі можливі варіанти комісій при оплаті товарів або послуг. Які бувають види комісій? Комісії можуть бути явними або прихованими. При явній комісії, розміри комісій зазначаються під час поповнення і на сторінці оплати. Перед тим, як натиснути кнопку «Оплатити» звіряйте розмір фактичного платежу з сумою комісії. Прихована комісія являє собою % від суми платежу банку-емітента картки, який знімається після проведення платежу і не відображається в момент оплати на екрані. Як дізнатися розмір комісії? Платіжний сервіс EasyPay вказує тільки явні комісії під час оплати послуг. Детальну інформацію про тарифи вашої картки і можливі приховані комісії уточнюйте по телефону гарячої лінії вашого банку. Якщо у вас виникли питання щодо тарифів EasyPay, фахівці Служби підтримки готові проконсультувати вас 24/7 за телефоном 0 800 60 30 03. Будьте уважні, платіжний сервіс EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції. Чому зручно мати в арсеналі гаманець EasyPay? – оплата послуг на easypay.ua БЕЗ КОМІСІЇ – Поповнення гаманця на сайті на суму менше 500 грн – комісія 5 грн, на суму більше 500 грн – без комісії. Важливо: Комісія 0% не поширюється на фінансові послуги і поповнення мобільних рахунків. Заощаджуйте і оплачуйте будь-які послуги без комісій разом з EasyPay.

До уваги клієнтів Forward Bank

Forward Bank переходить на новий центр обробки карткових операцій і розпочинає співпрацю з Українським процесинговим центром (UPC). Завдяки переходу на UPC банк матиме можливість оперативніше впроваджувати інноваційні технології та сервіси щодо оформлення та обслуговування платіжних карток. Також разом з переходом на процесинговий центр UPC Forward запускає новий Інтернет-банк та впроваджує його мобільний додаток. З 00:00 25.10.2018 по 23:59 26.10.2018 будуть тимчасово недоступні деякі сервіси та операції, а саме: інтернет-банк; встановлення і зміна PIN-коду за картками банку; будь-які операції за платіжними картками банку: розрахунки в торговельно-сервісній мережі, зняття готівки і поповнення карток (у банкоматах та касах), поповнення карткових рахунків за допомогою ПТКС за номером платіжної картки, переказ коштів через ПТКС з однієї платіжної картки на іншу; отримання інформації за картковими рахунками за допомогою IVR, Контакт-центру, Telegram; оформлення кредитних карток та кредитів готівкою. Forward Bank рекомендує: здійснити всі необхідні платежі за допомогою Інтернет-банк до 24.10.2018; здійснити всі операції щодо поповнення карткових рахунків та зняття готівки до 24.10.2018; клієнтам–власникам кредитних карток банку з датами погашення з 24.10.2018 по 28.10.2018, внести кошти для погашення заборгованості до 22.10.2018 включно. У період міграціі процесингового центру у разі виникнення запитань звертайтесь:  —до контакт-центру банку в Facebook, Telegram — телефонуйте в контакт –центр за номером: 0 800 300 880  — звертатайтесь до будь-якого відділення банку. Усі відділення банку будуть працювати в стандартному режимі, надаючи всі послуги, не пов’язані з використанням платіжних карток. 

Єдиний соціальний внесок в Україні: поширені запитання

Абревіатура ЄСВ знайома не тільки підприємцям, а й більшості звичайних громадян. Однак не всі розуміють, з кого й навіщо стягується цей обов’язковий платіж. Те ж стосується й порядку сплати єдиного соціального внеску. У цій статті ми спробуємо відповісти на найпоширеніші питання, які цікавлять українців. Як розшифровується ЄСВ? Це скорочена назва єдиного соціального внеску – страхового відрахування, яке систематично стягується з роботодавців і ФОП, які здійснюють трудову діяльність на території України. Закон про збір та облік ЄСВ був прийнятий з метою оптимізації системи соціального страхування України. Якщо раніше роботодавцям доводилося сплачувати 4 внески (до Пенсійного фонду, на випадок безробіття, виробничої травми й тимчасової втрати працездатності), то з 2011 року кількість платежів скоротилася до одного. Тепер гроші переказуються на рахунок місцевої фіскальної служби, що розподіляє отримані кошти між відповідними фондами. Хто сплачує ЄСВ? Згідно з законом сплата єдиного соціального внеску є обов’язком роботодавця –  фізичної або юридичної особи, що виплачує гонорари, зарплати, лікарняні, допомогу по догляду за дитиною тощо. До цієї категорії також належать військові частини, дипломатичні представництва та консульства, філії іноземних підприємств, що працюють в Україні. Крім того, ЄСВ повинні сплачувати: фізичні особи – підприємці; громадяни, які отримують дохід від незалежної професійної діяльності (артистичної, освітньої, адвокатської тощо), але не є ФОП або працівниками за наймом; члени фермерського господарства, які не підлягають іншим видам страхування. Усіх платників ЄСВ ставлять на облік. Фіскальна служба вносить інформацію про таких осіб до спеціального реєстру страховиків. Як визначити розмір ЄСВ? З 2015 року розрахунок проводиться за єдиною ставкою – 22% від фонду оплати праці. Останній включає такі види нарахувань: гонорар за цивільно-правовим договором; заробітна плата; надбавки, премії, компенсації; допомога з тимчасової втрати працездатності. Важливо! Деякі категорії осіб (зокрема, підприємці на загальній системі оподаткування) сплачують ЄСВ від доходу. А ФОП і фермери, які використовують найману працю, перераховують єдиний соціальний внесок за себе і за співробітників (винятком є лише інваліди та пенсіонери за віком). Розрахунковою базою для мінімального соцвнеску є мінімальна зарплата. Платник не може перерахувати до податкової менше ніж 22% від цієї суми. У 2018 році мінімум, який стягується за кожного працівника, становить 819,06 грн. на місяць. До якого числа потрібно сплатити ЄСВ? Гроші необхідно переказати в день виплати зарплати. Граничний термін – 20 число місяця, що йде за розрахунковим. Якщо цей день є вихідним, дедлайн зміщується на наступну робочу дату. Переказ коштів здійснюється на розрахунковий рахунок місцевої фіскальної служби. Єдиний соціальний внесок сплачується в гривнях. ФОП, фермери та самозайняті особи можуть розраховуватися щомісяця або авансовим платежем – на рік наперед. Перерахувати кошти необхідно до 20 числа місяця, що йде за розрахунковим кварталом. За несвоєчасну оплату ЄСВ передбачений штраф. Суб’єкти підприємницької діяльності також зобов’язані надавати щорічний звіт про виплату ЄСВ. Це потрібно зробити до 10 лютого року, що йде за звітним. Громадяни, які здійснюють незалежну професійну діяльність, можуть подати декларацію пізніше – до 1 травня. Як розраховується єдиний соціальний внесок для пенсіонерів та людей з інвалідністю? Ні на пенсію, ні на допомогу з інвалідності ЄСВ не нараховується. Але якщо пенсіонер або людина з інвалідністю отримує доходи від трудової або підприємницької діяльності, самій особі або її роботодавцю потрібно сплачувати єдиний соцвнесок, проте вже на пільгових умовах. Детальніше – у таблиці.   КАТЕГОРІЯ НАЙМАНИХ ПРАЦІВНИКІВ СТАВКА ЄСВ Пенсіонери 22% Інваліди 8,41% Працівники підприємств та всеукраїнських організацій, де більше 50% співробітників отримують пенсію за інвалідністю 5,3% Працівники підприємств та організацій, де більше 50% співробітників отримують пенсію за інвалідністю 5,5% – на доходи людей з інвалідністю 22% – на доходи інших працівників ХТО НЕ СПЛАЧУЄ ЄСВ (ЗА СЕБЕ) Фізичні особи – підприємці   За умови отримання пенсії за віком та/або інвалідністю Члени фермерського господарства Чи можна сплатити ЄСВ по інтернету? Так. Це набагато зручніше, ніж розраховуватися через касу: платежі приймаються цілодобово – без черг і перерв. Для перерахування єдиного соціального внеску навіть не потрібно знати реквізити податкової служби: сучасні електронні сервіси запитують тільки найменування одержувача й дані відправника. Це значно спрощує процес розрахунку. Так, користувачі EasyPay можуть оплатити ЄСВ онлайн за 5 простих кроків. Перейти за вкладкою «Сплата єдиного соціального внеску». Обрати область, найменування одержувача, натиснути на кнопку «Сформувати рахунок». Вказати ПІБ, ІПН, номер телефону платника. Обрати звітний період, ввести суму єдиного соціального внеску. Обрати спосіб розрахунку: гривнева картка VISA / MasterCard; Masterpass; електронний гаманець. Підтвердити транзакцію (після перевірки даних та перегляду комісії). Квитанція про оплату ЄСВ буде надіслана на електронну адресу платника. За необхідності чек можна роздрукувати і надати для підтвердження платежу. Отже, ми розглянули основні моменти, що стосуються ставок і термінів сплати єдиного соціального внеску. Більш детальну інформацію можна знайти в тексті Закону №2464-VI. Залишилися нез’ясовані запитання? Пиши коментар – розбиратимемося разом.

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Вже спробувала платити на EasyPay за допомогою Masterpass. Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з карти на карту і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати карту, оплачувати картою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.
user photo
user photo
user photo
user photo
user photo