Два способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Віртуальна картка EasyPay

Віртуальна картка

Віртуальна картка EasyPay дозволяє оплачувати більшість популярних послуг на сайті і в додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

2500

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

14000

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть тобі: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати Віртуальну та інші картки, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 2500 різних послуг.

Поповнення карт Мегабанк (todobank) в терміналах EasyPay без комісії

  З лютого 2021 року усі банківські картки Мегабанку та todobank можна поповнити у будь-якому з 15 тис. терміналів EasyPay без додаткових витрат. EasyPay, найбільша мережа платіжних терміналів України, та АТ “Мегабанк” (todobank) відкрили новий сервіс поповнення карт банку без комісіїї в терміналах. Враховуючи, що термінали EasyPay розташовані максимально зручно (на зупинках громадського транспорту, магазинах, у мережах супермаркетів, у метро та інш.) – тримачі карт todobank та Мегабанк зможуть поповнювати свої рахунки в зручний для них час без необхідності підлаштовуватися під графік роботи банківських відділень або кас. Для поповнення карт банку без комісії достатньо знайти зображення логотипу todobank або Мегабанк на головному екрані терміналу EasyPay або у розділі «Банки, фінансові послуги», ввести номер карти та внести готівку. «Завдяки партнерству між EasyPay та Мегабанком (todobank), тримачі банківських карток зможуть поповнювати свої рахунки без зайвих витрат. Це дуже зручно та комфортно для клієнта. Ми постійно працюємо над розширенням мережі терміналів, підключенням нових партнерів тощо. Наша мета – розвиток платіжних сервісів в Україні, для цього ми працюємо над ідентифікацією клієнта, встановлюємо NFC-датчики та розширюємо перелік послуг, які можна сплатити у терміналі», — коментує Олексій Авраменко, CEO EasyPay. Послуга моментального поповнення банківської карти без комісії у платіжних терміналах надзвичайно популярна. Окрім карток todobank та Мегабанку, в терміналах EasyPay без комісії можна поповнити банківські картки “Райффайзен Банк Аваль”, “УкрСібБанк”, “Альфа Банк Україна”, ПУМБ та sportbank. Розташування терміналів EasyPay на мапі.  

Акція «За світло сплати – подарунки забери!» триває!

EasyPay та Львівенергозбут продовжують дарувати подарунки за оплату електроенергії! Сплачуйте за електроенергію Львівенергозбут за минулий та половину поточного місяця та отримайте корисні подарунки, що стануть в нагоді для вашої оселі! 3 cучасних двозонний лічильника електроенергії.  10 наборів з 9 енергозберігаючих лампочок. Як отримати подарунки: Сплачуйте за електроенергію без комісії Львівенергозбут на сайті, у додатку або у терміналі EasyPay. Важливо, щоб сума оплати складала повну оплату квитанції за минулий місяць + 50% від нарахованої суми за минулий місяць у якості передоплати за поточний. Наприклад, за минулий місяць по квитанціях нараховано 100 грн. Отже, для участі у розіграші, сума сплати має бути 100 грн за минулий місяць + 50 грн (50%) передоплата за поточний місяць. Збережіть квитанцію та очікуйте розіграшу подарунків! Переможці будуть обрані в кінці кожного з періодів за допомогою random.org Акція триває до 28.02.2021 (включно). Поспішіть та отримайте сучасні енергозберігаючі подарунки для своєї оселі!

Сплачуйте за газ YASNO без комісії!

  З 2021 року, окрім електроенергії YASNO постачатиме і природний газ. Компанія продаватиме блакитне паливо, як юридичним особам так і населенню. Таким чином, YASNO створює комплексну систему енергетичних рішень. Оплата газу YASNO у Донецькій області вже доступна користувачам EasyPay без комісії.    «Ми розуміємо, наскільки клієнтам зручно та вигідно мати єдиного постачальника, що одночасно забезпечує електроенергією, газом, а також допомагає економити завдяки енергоефективним рішенням та продуктам. Це сучасна європейська практика, яку YASNO буде реалізовувати в Україні у поєднанні з високим рівнем сервісу. До кожного клієнта ми використовуємо індивідуальний підхід», – сказав директор з розвитку бізнесу YASNO Олександр Онищенко.    0% комісії розповсюджуються на оплату газу YASNO будь-яким способом:  онлайн на сайті easypay.ua  у терміналах EasyPay по всій Україні  у мобільному додатку EasyPay    Обирайте зручний спосіб оплати та заощаджуйте кошти. У Особистому кабінеті ви можете створити Шаблон платежу, щоб не вводити щоразу дані платіжки або налаштувати автоматичний Регулярний платіж.  Нагадаємо, з 1 липня 2020 року українці  можуть вільно обирати постачальника газу з кращим сервісом, умовами оплати чи обслуговування. Невдовзі обрати YASNO своїм газовим постачальником зможуть також жителі Києва, Дніпропетровської області та інших регіонів.

Новий функціонал Група платежів

  Сплачуйте усі послуги в одному місці в один клік! Об’єднуйте декілька платежів в один, щоб не платити окремо. Новий функціонал Група платежів EasyPay дозволяє оплачувати безліч послуг одним платежем. Просто і зручно! Групи платежів – зручний інструмент, який доступний зареєстрованим користувачам EasyPay в Особистому кабінеті. Створіть свою групу, оберіть послуги, за якими ви найчастіше здійснюєте оплати (наприклад, платежі за комунальні послуги, інтернет, телефон та інші) та сплачуйте все одночасно. Збережену групу можна коригувати, видаляти або додавати нові платежі до списку. А в збережені платежі вводити актуальні дані лічильника.  Як створити Групу платежів? У Особистому кабінеті оберіть меню “Група платежів” Створіть нову Групу Додайте до Групи необхідні послуги. Оберіть сервіси в пошуку за назвою, або скомпонуйте з платежів, які сплачували раніше. Збережіть Групу. Тепер ви можете оплачувати декілька послуг одним платежем. Послуги групуються за категоріями (Інтернет, Комунальні, платежі в бюджет і ін.) Натиснувши на послугу можна внести актуальні дані для оплати. Зареєстрованим користувачам також доступні Регулярні платежі та оплата послуг без комісії. Увійдіть в Особистий кабінет, щоб створити свою Групу платежів або зареєструйтеся зараз!  .

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з картки на картку і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати картку, оплачувати карткою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.