Два способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Електронний гаманець

Гаманець

Електронний гаманець від EasyPay, що дозволяє сплачувати більшість популярних послуг на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

2500

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

8600

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

EasyWallet від EasyPay — партнер Lviv Coffee Festival у Львові

  12 – 15 вересня у мiстi Лева вiдбудеться традицiйний Фестиваль кави Lviv Coffee Festival. Гарна нагода запросити старих друзів до Львова на каву! Вже 11 років, наприкінці вересня, Lviv Coffee Festival збирає близько 150-ти тисяч людей, яких об’єднує кава. На фестивалi можна буде дiзнатись, як i чим живе свiт кави, спробувати новi cорти, дiзнатись бiльше про методи приготування та просто насолодитись затишком та атмосферою приємних зустрiчей. EasyWallet від EasyPay — партнер Lviv Coffee Festival. Саме тому, завантаживши додаток EasyWallet, ти маєш можливiсть скористатися додатковими знижками та приємними бонусами пiд час фестивалю.   Завантаж додаток EasyWallet та отримай: 1. Вхiд на Фест – 50% (25 грн). 2. Проїзд у мiському транспортi Львова за наш рахунок (П’ять поїздок на трамваї або 25 грн). 3. Гарантований подарунок у поштоматi стенду EasyPay на Lviv Coffee Festival. Електронний ключ для отримання подарунку у додатку. Завантаж додаток, завiтай на фестиваль, вiдвiдай стенд EasyPay та насолоджуйся святом кави в улюбленому мicтi. Чекаємо на зустрiч.      

Поповнюйте транспортну картку Kyiv Smart Card без комiciї з EasyPay

  EasyPay запустив для киян і гостей міста послугу безкоштовного поповнення транспортної картки Kyiv Smart Card. З EasyPay сплачувати поїздки в громадському транспорті Києва не тiльки зручно, а й вигiдно. Кияни та гостi мiста мають можливiсть поповнювати Kyiv Smart Card будь-яким зручним способом: Оплата банкiвською карткою на сайтi та в мобільному додатку EasyPay; Оплата готівкою у будь-якому платіжному терміналі EasyPay. Cеред усiх термiнальних мереж поповнення Kyiv Smart Card без комiciї доступне тiльки у термiналах EasyPay. Комісія не стягується в будь-якому випадку, оплачуються тільки поїздки.   Kyiv Smart Card – універсальна картка для оплати проїзду в метро і у всіх видах громадського транспорту мicта Києва. Безконтактна картка працює, як єдиний електронний квиток, що значно полегшує оплату послуг при пересуванні по місту, звільняє киян і гостей столиці від необхідності купувати одноразові проїзні талони та жетони, заощаджує час і гроші. Карткою KSC можна сплачувати проїзд у метро, ​​автобусах, трамваях, тролейбусах, міськiй електричцi та фунікулерi. У Києві встановлено більше 2000 платіжних терміналів EasyPay. В Україні — більше 13 000. Термiнали EasyPay розташовані у найзручнiших місцях: у мережах супермаркетів, біля станцій метро, ​​в фойє бізнес-центрів, на зупинках громадського транспорту, магазинах “біля будинку”  і т.д. В будь-якій точці Києва ви знайдете термінал, де легко поповнити KSC готівкою без комісії.  Шукайте найближчий термінал на мапі. В системi онлайн платежiв EasyPay зручно поповнювати E-квиток онлайн, маючи доступ до інтернету, банківську карту або цифровий гаманець. У авторизованих власників Kyiv Smart Card поповнення банкiвською карткою займає менше хвилини. Вони можуть створити шаблон або регулярний платіж для миттєвого розрахунку. Поповнити Kyiv Smart Card можливо і без реєстрації. Зареєстрованi користувачi мають можливicть обирати серед бiльшої кiлькостi варiантiв оплат.            Cплачувати за проїзд з EasyPay легко та зручно будь-яким способом, як готiвкою, так i карткою!

Як поповнити Kyiv Smart Card готiвкою у мережi платiжних термiналiв EasyPay без коммісії?

  З червня 2019 року кияни можуть поповнювати транспортну картку Kyiv Smart Card готiвкою у платіжних терміналах EasyPay без додаткових витрат. Cеред усiх термiнальних мереж поповнення Kyiv Smart Card без комiciї доступне тiльки у термiналах EasyPay. EasyPay – найбільша мережа платіжних терміналів самообслуговування. Тільки в Києві встановлено понад 2 000 терміналівдля оплати послуг готiвкою. А також понад 13 000 терміналів по всiй Українi . Це більше ніж у будь-якій іншій мережі небанківських терміналів. Переваги поповнення транспортної картки в терміналах EasyPay: Поповнення без комiciї. Термінали EasyPay знаходяться в найбільш зручних місцях для поповнення карти: переходи метро, ​​зупинки громадського транспорту, супермаркети, торгові центри, магазини «біля будинку», фойє бізнес-центрів і т.д. Крім поповнення Е-квитка користувачі можуть оплатити більше 3 200 послуг вiд бiльш нiж 1500 провайдерiв та партнерiв EasyPay (мобiльний зв`язок, iнтернет, поповнення карток будь-якого банку, комунальнi, iншi послуги). Поповнити «Е-квиток» в терміналах EasyPay дуже просто: Знайдiть найближчий термінал самообслуговування. Дивіться мапу термiналiв. Оберiть іконку Kyiv Smart Card на стартовому екрані терміналу, або в розділі «Квитки, подорожі».                            3. Введiть номер карти Kyiv Smart Card і кількість поїздок, на яку плануєте поповнити рахунок карти.                      4. Внесiть купюри в платіжний термінал.                     Готово! Після підтвердження оплати Е-квиток готовий до використання. Не забувайте використати здачу. Сплачуйте за проїзд з легкiстю – користуйтеся перевагами Kyiv Smart Card і EasyPay.  

Поповнення транспортної карти Kyiv Smart Card на сайті easypay.ua

Що потрібно зробити, щоб поповнити єдиний проїзний Kyiv Smart Card? 1. Оберiть роздiл Kyiv Smart Card у роздiлi Туризм/Квитки на автобус. 2. Введiть номер транспортної карти і кількість поїздок (сума розраховується автоматично). Потім слід перевірити дані і, якщо все правильно, підтвердити введення. 3. Оберiть спосіб, яким ви хочете поповнити Kyiv Smart Card: карта Visa / MasterCard; карта з Masterpass; гаманець EasyPay. 4. Сплатiть гаманцем або введiть реквізити платіжної картки: номер, дату, зазначену на лицьовій стороні, і 3-значний код CVV.  5. Натиснiть на кнопку «Оплатити». Якщо ви розраховуєтесь карткою, що підтримує технологію 3DSecure, банк надішле вам смс з паролем. Введіть цей код, щоб завершити операцію. Аналогiчним чином вiдбувається поповнення у додатках EasyPay для iOS та Android. Сплачуйте за проїзд з легкiстю – користуйтеся перевагами Kyiv Smart Card і EasyPay.

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з карти на карту і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати карту, оплачувати картою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.