Два способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Електронний гаманець

Гаманець

Електронний гаманець від EasyPay, що дозволяє сплачувати більшість популярних послуг на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

2500

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

8600

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

Скільки коштують комунальні платежі за однокімнатну квартиру

Як вiдомо грошi полюбляють облiк, а комунальнi ми сплачуємо щомiсяця, тому вкрай важливо знати за що ми платимо та куди йдуть кошти. Наводимо актуальнi тарифи на кiнець 2019 року:  * Вказанi тарифи є середньостатистичними за 2019 рік. Вартiсть комунальних послуг може змінюватись у кожному окремо взятому домогосподарствi в залежностi вiд рiзноманiтних чинникiв (регiон, наявнiсть лiчильникiв, пiльги, субсидii, тощо). Провівши розрахунок згідно актуальних тарифiв, з’ясовуємо, що вартість комунальних платежів за однокімнатну квартиру (30 кв.м.), в якій проживає 1 людина, становить приблизно 1700 грн/місяць. У літній період ця цифра буде меншою через відсутність опалення, а також гарячої води у зв’язку з профілактикою. У загальну вартість включено: – ціну за опалення, – електроенергiю, – гарячу, холодну воду і водовідведення, – квартплату. Оплатити комунальні послуги за одно-, дво-, трикімнатну квартиру і так далі можна легко на сайті EasyPay. Перед оплатою необхідно враховувати наявні пільги або оформити субсидію. На субсидію можна претендувати навіть якщо людина живе тимчасово в Києві (або в будь-якому іншому місті) і просто орендує житло. Для оформлення субсидії знадобляться: заява, декларація про доходи, договір про оренду квартири/будинку. Лайфхак: Реєструйтесь на easypay.ua та сплачуйте послуги онлайн, у термiналах або мобiльних додатках без комiсії.

Як співробітники EasyPay п’ють каву в офісі?

Ми любимо наш офiс, адже маємо не тiльки багато крутих плюшок, якi створюють комфортну атмосферу,  а ще й iнновацiйнi штуки, якi першими тестуємо перед тим, як вони дiйдуть до широкого загалу. Наразi запускаємо нову фiчу — безконтактну оплату кави за допомогою EasyWallet.  У партнерствi з Nestle вже встановлено 6 кавових машин у великих офiсах столицi. I звiсно ж, у офiсi EasyPay в першу чергу. Як це працює: На смартфонах наших колег встановлений додаток EasyWallet з увiмкненим Bluetooth та геолокацiєю Опинившись бiля кавового автомату смартфон надiшле повiдомлення та запропонує випити кави 🙂 Колеги обирають улюблену каву Та просто пiдтверджують оплату у push-повiдомленнi на екранi своїх смартфонiв.   Для оплати не потрiбна готiвка, картка чи NFC. Bluetooth-датчики в автоматi розпiзнають EasyWallet UA й оплата вiдбувається без готiвки. Завдяки унiкальнiй технологiї JetBeep при передачі даних картки, додаток використовує технологію Bluetooth, що робить EasyWallet доступним необмеженій кількості власників смартфонів в Україні. Push-оплата — це швидка оплата послуг за допомогою спливаючого повідомлення на екрані смартфона. Для підтвердження використовується відбиток пальця. Оплата займає менше секунд. EasyPay — перша платіжна система в Україні, яка вводить можливість оплачувати послуги за допомогою push.          

«Київські енергетичні послуги» стають YASNO

Постачальник електроенергії «Київські енергетичні послуги» вiдтепер працює під новим ім’ям YASNO. Компанія повiдомляє, що переходить на новий етап підвищення якості обслуговування клієнтів. YASNO планує введення нових сервісiв, рішень з енергоефективності, опцiй для електромобілів. Центри обслуговування клієнтів працюватимуть у новому форматі і називатимуться енергоофісами. Під новим брендом тепер працюють три постачальника електроенергії: «Київські енергетичні послуги», «Дніпровські енергетичні послуги», «Донецькі енергетичні послуги», бізнеси з енергоефективності – YASNO Efficiency та YASNO Smart, а також мережа швидких зарядних станцій YASNO E-mobility (до ребрендингу називалася STRUM). Про це під час презентації компанії повідомив Абдулла Кьоксал, генеральний директор YASNO. Рахунки за електроенергію у листопаді будуть оформлені від YASNO. На easypay.ua, у термiналах та додатках також сплачуйте за електроенергію від YASNO у роздiлi «Комунальнi платежi».

EasyPay взяв участь у Google Partners Day

31 жовтня команда EasyPay була запрошена на Google Partners Day – снiданок вiд Google для партнерiв та розробникiв. Дiлимося iнсайдами та ключовими моментами конферецiї. Google презентувала Google Pay – iнструмент для оплати покупок та здiйснення платежiв в iнтернетi. Наразi Google Pay — найкращий спосiб оплати вiд Google.  Адже мільярди людей користуються Google щодня. Оплати можна здiйснювати будь-де, а система вже має  сотні мільйонів збережених платіжних карток Кiлькiсть покупок та оплат з мобiльних пристроїв росте щодня. Більше половини запитів до Google в Україні йде з мобільних пристроїв. Проникнення смартфонів в Україні – 61%. Очiкується в чотири рази більше підключених смартфонів до 2025 року 30% українцiв вже здiйснюють шопiнг онлайн. Примiром, у Польщi надають перевагу онлайн-шопiнгу – 23% користувачiв, у Чехiї – 36%. Приємна новина в тому, що ми вже активно тестуємо Google Pay, а це означає,що ще один iнструмент оплати незабаром стане доступним партнерам EasyPay.  Окрема подяка партнерам: Vodafone, Uniqa, MoneyVeo, Київгаз, Ticketforevent.com, Ccloan, Mycredit, Ticketsbox.com та Dinero за участь у заходi.

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з карти на карту і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати карту, оплачувати картою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.