Два способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Віртуальна картка EasyPay

Віртуальна картка

Віртуальна картка EasyPay дозволяє оплачувати більшість популярних послуг на сайті і в додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

2500

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

14000

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

Пластуни допоможуть людям похилого віку сплачувати комунальні в інтернеті

Львівська міська рада, Пласт та EasyPay роблять добрі справи, долучайтесь і ви!  Пандемія майже закінчилась, але добрі справи ніколи. ЛМР, організація волонтерів «Пласт» та EasyPay об’єднують свої зусилля, щоб допомогти найвразливіший ланці населення – дідусям та бабусям.      Кожного місяця комунальні підприємства надсилають рахунки, а люди старшого віку – найвідповідальніші платники. Вони вибудовуються у великі черги в банк або на пошту, що не є оптимальним рішенням під час епідемії для людей похилого віку. EasyPay, ЛМР та Пласт поставили на меті допомогти усім охочим з такими сучасними поняттями як, онлайн кабінет, передача показників лічильників онлайн, оплата в інтернеті.  “Люди похилого віку, на жаль, не дуже активні у цифровому світі. Мета нашого спільного проекту з Львівською міською радою та Пластом – допомогти літнім людям оволодіти новими, корисними у сучасному світі digital-навичками, підвищити власну обізнаність та фінансову грамотність”, – коментує Олексій Авраменко, засновник та СЕО фінтех-компанії EasyPay. Як допомагаємо?  Кожен, хто хоче отримати онлайн консультацію, як оплачувати послуги онлайн може звернутись на безкоштовну гарячу лінію 0 800 60 30 03 Пластуни у телефонному режимі допоможуть розібратись усім бажаючим у способах онлайн оплат. Брошури “як сплачувати послуги без черг?” будуть доступні в ЦНАПах та територіальних центрах. Графік роботи гарячої лінії з 16:00 до 20:00 у будні дні. Проект планується до кінця літа.     Соціальні працівники Львівського міського територіального центру здобули необхідні навички на онлайн-тренінгу від компанії EasyPay. Таким чином, ЛМР планує зменшити кількість людей в чергах і навчити людей похилого віку та соціальних працівників користуватись онлайн сервісами. «Цей проєкт є маленьким кроком на шляху до діджиталізації осіб літнього віку, та допомагає наблизити цифрові сервіси, що створюють зручність у сьогоденні та наразі залишаються чимось неосяжним та незрозумілим, для осіб старшого покоління», – зазначає директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віталій Брославський.   Найголовніше, що кожен може долучитись до цієї ініціативи і навчити своїх рідних спрощувати такі повсякденні речі, як оплата комунальних рахунків. Для цього достатньо переглянути онлайн інструкції або зателефонувати на гарячу лінію 800 60 30 03 та отримати консультацію.  

З 1 липня поповнення рахунку власного мобільного телефону – без комісії

  З 1 липня 2020 компанія EasyPay знижує комісію до нуля за оплату стільникового зв’язку при поповненні власного мобільного телефону Віртуальною карткою EasyPay. Поповнення БЕЗ КОМІСІЇ стосується як номерів мобільних телефонів на контрактному обслуговуванні, так і передплачених номерів.   Умови: – поповнення без комісії відбувається тільки при оплаті Віртуальною карткою EasyPay; – поповнення без комісії відбувається по тому номеру телефону, під яким ви залоговані в системі EasyPay; – загальна сума транзакцій на календарний місяць не повинна перевищувати 500 грн; – кількість поповнень одного номера мобільного телефону не повинно перевищувати 5 разів на календарний місяць.   У разі, якщо поповнення мобільного рахунку не відповідає умовам вище, оплата відбувається зі стандартною комісією.

Нові можливості поповнення транспортних карток Kyiv Smart Card в EasyPay

  З червня 2020 року усі користувачі платіжної системи EasyPay – терміналів, сайту та мобільного додатку – мають можливість не лише купити необхідну кількість поїздок в міському транспорті Києва, але й придбати проїзний квиток на 24/48/72 години, або поповнити гаманець Kyiv Smart Card на довільну суму. Будь який варіант поповнення транспортної карті Києва в системі EasyPay – без комісії. Вартість проїзних: 24 години – 100 грн; 48 години – 150 грн; 72 години – 200 грн. Після придбання проїзний активується з моменту початку першої поїздки – прикладання карти до валідотора в салоні громадського транспорту або до турнікета в метро. Поповнення гаманця Kyiv Smart Card можливе на будь-яку зручну суму, але максимальний баланс гаманця не може перевищувати 4 999 грн. Грошима з гаманця можна придбати поїздки на сайті https://transport.kyivcity.gov.ua/. Вартість поїздок вираховується згідно тарифної сітки Kyiv Smart Card. У користувачів є можливість сплачувати за поїздку прямо з гаманця по стандартному тарифу – 8 грн. Як поповнювати Kyiv Smart Card в платіжній системі EasyPay Поповнити транспортну картку, купити проїзні квитки 24/48/72 години або поповнити гаманець Kyiv Smart City можна на сайті easypay.ua, в мобільному додатку або за допомогою платіжного терміналу EasyPay. На сайті та мобільному додатку необхідно в каталозі послуг перейти розділ «Туризм» — «Квитки на автобус» — «Kyiv Smart Card» — та обрати необхідний сервіс. У терміналі знайдіть кнопку «Kyiv Smart Card» на стартовому екрані терміналу або в категорії «Квитки та подорожі» – натисніть «Kyiv Smart Card» та оберіть бажану послугу: поповнення транспортної картки, поповнення гаманця або проїзні квитки на 24/48/72 години. Карта розміщення терміналів EasyPay У Києві встановлено понад 2000 платіжних терміналів EasyPay, в Україні — понад 14 000. Будь-де, в будь-якому куточку Києва та України, користувачі платіжної системи EasyPay зможуть поповнити свої транспортні картки. Нагадуємо У разі втрати або пошкодження карти Kyiv Smart Card ви може заблокувати втрачену картку та перенести баланс невикористаних поїздок та грошей на нову картку в особистому кабінеті на сайті https://transport.kyivcity.gov.ua/.   Kyiv Smart Card — універсальна картка, якою можна скористатись оплачуючи проїзд у метро та в усіх видах громадського транспорту. Єдиний квиток значно полегшує оплату послуг при пересуванні містом та дозволяє заощаджувати час та гроші. Вартість електронного проїзного становить 50 грн без урахування вартості поїздок. Користувач сам обирає, на яку суму поповнити електронний квиток. Вартість проїзду змінюється залежно від кількості придбаних поїздок.

Нові правила (ліміти) фінансового моніторингу

  Нещодавно, як ви могли помітити, компанія EasyPay, відповідно до нового Закону про фінансовий моніторинг, обмежила максимальну суму оплат та грошових переказів з/на Віртуальну картку EasyPay з 14999 грн на 4999 грн. Таким же чином змінився і ліміт на перекази готівки в терміналах. Тож якщо вам потрібно сплатити будь-що на суму до 5 000 грн, документи не знадобляться. На сайті та у додатку EasyPay для користувачів банківських карток Visa та Mastercard будь-яких банків України максимальна сума грошового переказу за один раз залишається незмінною – 24 999 грн.     Ознайомитись більше детально з тим, які зміни відбулися з появою нового Закону про фінансовий моніторинг можна в коментарях Олексія Авраменко, СEO EasyPay: Новий закон про фінансовий моніторинг. Кому і чого боятися? П’ять міфів про фінансовий моніторинг. Розбираємо нові правила.

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з карти на карту і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати карту, оплачувати картою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.