Два способи платити без комісії

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів по програмі лояльності EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay для iOS і Android, кожний зареєстрований користувач отримує можливість здійснювати платежі без комісії, обираючи найбільш зручні для цього варіанти.

Варіанти оплати без комісії

Картка EasyPay

Картка EasyPay

Унікальна банківська картка від Форвард Банк, що дозволяє сплачувати усі послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїЗамовити картку

Всі послуги

Перейди за посиланням

Masterpass гаманець

Masterpass

Електронний гаманець від Mastercard, що дозволяє сплачувати всі комунальні послуги на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСплачуй в 1 клік

Всі комунальні послугии

Твої дані надійно захищені

Віртуальна картка EasyPay

Гаманець

Електронний гаманець від EasyPay, що дозволяє сплачувати більшість популярних послуг на сайті та у додатках EasyPay БЕЗ КОМІСІЇ.

0% комісіїСуттєва економія

Разова сплата за поповнення 5 грн.

Вибір мільйонів українців

Чому важливо реєструватись?

Платіжний сервіс EasyPay відкриває більше можливостей для зареєстрованих користувачів та надає користувачам привілеї учасника EasyPay Club. Сплачуючи послуги на сайті та/або у додатках EasyPay, кожен зареєстрований користувач отримує бали за здійснені платежі й підвищує власний рейтинг.

promo.nocommission.advantages.services-count

послуг та сервiсiв

Понад 2500 доступних для тебе послуг та сервісів. Ми постійно розширюємо кількість послуг та вдосконалюємо наш платіжний сервіс, щоб процес оплати для тебе був максимально зручним. Впевнені, ти з легкістю знайдеш потрібний сервіс незалежно від того, чи це всеукраїнський провайдер, чи місцевий постачальник послуг. Ми працюємо з усіма. Створюй свою історію легких оплат разом з EasyPay.

promo.nocommission.advantages.terminals-count

термiналiв по всiй Україні

Tермінали самообслуговування EasyPay допоможуть вам: швидко поповнити мобільний телефон, легко оплатити рахунки за комунальні послуги та інтернет, здійснити грошовий переказ та інші банківські операції, поповнювати електронні гаманці, сплатити податки, автоштрафи , платежі в бюджет та здійснити оплату ще більш ніж 1825 різних послуг.

«Рукавичка» подбає про твій холодильник!

  Рукавичка  – твій друг у будь-які часи. Мережа супермаркетів вже 17 років дбає про львів’ян, і не дивно, що саме раз «Рукавичка» подбає і твої продукти 🛒 Наразі, залишитися вдома — це найкраще, що ти можеш зробити для власного здоров’я та здоров’я інших 👪 Про продукти не переймайся – «Рукавичка» подбає про тебе, адже ми запускаємо доставку додому разом з EasyPay/EasyWallet! Як замовити продукти додому? Заходь у EasyPay/«Послуги»/«Доставка їжі» Обирай «Рукавичка» та натисни «Замовити продукти» Вибирай продукти та час доставки. «Рукавичка» передзвонить та домовиться про деталі😉 Насолоджуйся часом вдома, мий руки, та замовляй продукти у «Рукавичці» просто з мобільного додатку EasyPay/EasyWallet. Піклуйся про себе та тих, хто поруч, а«Рукавичка» та EasyPay подбають про твій холодильник 🥦  ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН  ЗАВАНТАЖИТИ EASYPAY          ЗАВАНТАЖИТИ EASYWALLET 

Поповнення без комісії Бізнес-карт Альфа-Банку

  EasyPay, найбільша мережа платіжних терміналів, і «Альфа-Банк Україна» розширюють спектр послуг з поповнення карт банку. З 26 березня 2020 року поповнення Бізнес-карт Альфа-Банку в мережі терміналів EasyPay – без комісії. При внесенні на Бізнес-карту щоденної виручки або власних коштів підприємці мають можливість істотно економити як гроші – за рахунок відсутності комісії, так і час – кількість точок поповнення Бізнес-карт банку збільшилася більш ніж в 10 разів. Мережа терміналів EasyPay налічує понад 14 тисяч активних терміналів. Користувачі більше не залежать від режиму роботи і розташування відділення банку – термінали EasyPay працюють цілодобово, розташовані максимально зручно і представлені практично в кожному населеному пункті України. Карта розташування терміналів EasyPay Внесені кошти відображаються на балансі Бізнес-карти та зараховуються на поточний рахунок вже за декілька секунд з моментальним SMS-оповіщенням. При поповненні після 19.00, а також у вихідний або святковий день, поповнення рахунку відбувається на початок наступного робочого дня. Переваги партнерської програми EasyPay і Альфа-Банка з поповнення Бізнес-карток: Внесення виручки – без комісії. Внесення власних коштів – без комісії. Внесення коштів на рахунки фізичних осіб-підприємців і на будь-які карти фізичних осіб (кредитні та дебетові) Альфа-Банку – без комісії. 14 тис. терміналів EasyPay по всій Україні. Поповнення карт в режимі 24/7. Нагадуємо, що в грудні 2019 року EasyPay, спільно з «Альфа Банк Україна», запустив сервіс миттєвого поповнення без комісії карт банку для фізичних осіб. За цей період за допомогою сервісу було здійснено більше 500 тис. транзакцій.

#ЗалишайсяВдома

  Друзі, з понедiлка ми усім офісом EasyPay здійснили невеличку релокацію та працюємо з наших домівок. Пiд час карантину варто убезпечити себе вiд скупчення великої кількості людей, поїздок у громадському транспорті, масових заходів тощо. То ж закликаємо вас залишатись вдома та проводити час з рідними. Проте ж, оплату послуг, нiхто не відміняв. Здійснюйте будь-якi платежі з дому без банків, кас та комунальних установ використовуючи сайт та додатки EasyPay. Також попіклуйтеся про батьків та людей старшого віку та покажіть як просто сплачувати послуги, не виходячи з дому.   Оплата онлайн на easypay.ua або в додатках доступна 24/7 на бiльш ніж 3000 найрiзноманiтніших послуг, починаючи від оплати комунальних, інтернету та зв’язку до банківських переказів, оплати навчання та виклику таксi.   Все що потрiбно зробити – зайти на сайт easypay.ua або завантажити додаток EasyPay на свій смартфон та сплатити необхідні послуги банківською карткою або Вiртуальною карткою EasyPay.   ЯК СПЛАЧУВАТИ ПОСЛУГИ Необхідно: Обрати необхідну послугу на сайті/у додатку EasyPay Ввести номер Особистого рахунку/договору Пiдтвердити/редагувати суму оплати, показання лічильників тощо. Ввести данi банківської картки для оплати (або сплатити Вiртуальною карткою EasyPay без комісії). Пiдтвердити оплату.   Піклуйтесь про себе та сплачуйте онлайн на easypay.ua насолоджуючись домашнім затишком та часом з рідними.

Відгуки

user photo
Ганна БорисоваМаркетолог, Киів
Отличный сервис! Быстро, удобно, доступно. Пользуюсь уже около 3-х лет, очень нравится новый дизайн сайта, активный пользователь мобильного приложения EasyPay.
user photo
Катерина СтеценкоІнженер-технолог, Одеса
Сплачую за свій ФОП і комунальні платежі на сайті EasyPay. Перед оплатою важливо увійти в обліковий запис, таким чином в електронному вигляді зберігаю всю історію оплат. Дуже зручно.
user photo
Антон ГоробецьПідприємець, Львів
Однією з головних переваг вважаю гаманець EasyPay. Вигідно, зручно, швидко. Компанії бажаю подальшого розвитку і процвітання.
user photo
Елена ШведоваСпеціаліст з інформаційної безпеки, Харків
Дійсно інноваційна українська компанія, що створює максимальну зручність оплати сервісів. З недавнього часу на мобільному почала користуватися ще й додатком EasyPay. Рекомендую!
user photo
Денис СкоцикБіофізик, Рівне
Інтернет, комуналку і дитячий сад сплачую на EasyPay. Ще перераховую гроші з карти на карту і поповнюю мобільний телефон. Якщо не полінуватися і використовувати переваги на сайті в повній мірі (прив'язати карту, оплачувати картою EasyPay, щоб уникнути комісій, налаштувати регулярні платежі і шаблони) - отримуєш найбільш зручний і вигідний сервіс на українському ринку серед подібних компаній.