Вітаємо на новій версії сайту EasyPay! Якщо ви не знайшли звичну послугу, напишіть нам і поверніться до попередньої версії сайту

Close

Easy Pay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Easy Pay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Онлайн платежі

Перекази з картки на картку

Миттєво між будь-якими картками будь-яких банків

01
18
Де взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

від 1.00 до 24,999.00 грн за один переказ

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 8600 терміналів по всій Україні. Детальніше

Замов карту просто

Плати без комісії з Карткою EasyPay

Отримайте безкоштовно персональну картку з доставкою в зручний час та місце. Розраховуйтесь карткою EasyPay та отримуйте кешбек від суми покупок.

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Автозбереження банківських карт – ще одна перевага нового сайту EasyPay

Ускладнювати – просто, спрощувати – складно. (Закон Мейера) Процес оплати банківською картою Кожен раз при оплаті послуги або переказі грошей ви робите одну і ту ж послідовність дій довжиною в шість пунктів. Ви від цього не втомилися? Ми дуже.   Тому до спрощення процесу оплати на новому сайті EasyPay ми підійшли з усією відповідальністю, а в ході робіт перед групою розробників була поставлена ​​задача: “Спростити процес оплати, прибравши всі пункти, крім останнього: “Відбувається оплата “. Рішення і принцип роботи: Рішення зробити оплату в 1-клік було знайдено і тепер, оплачуючи послугу і ввівши дані карти, вона (при вашій згоді) буде збережена в Особистому кабінеті. Один клік – і наступні оплати впевнено можна здійснювати вже з підкріпленої картою. Важливо, що карта активується автоматично* без додаткових підтверджень і блокувань на рахунку. Це ду-у-уже зручно. Залишається питання безпеки на стороні клієнта. EasyPay питанню безпеки приділяє підвищену увагу. Щорічно компанія проходить перевірку міжнародних протоколів PCI DSS від Visa і Mastercard, дані шифруються і повністю захищені. Але залишається питання секьюрності на стороні клієнта, і саме з цієї причини ми тимчасово залишили третій пункт – “Введення CVV коду”. Цей пункт дає додаткову безпеку і впевненість, що ніхто крім вас не скористається вашою карткою і саме ви контролюєте всі оплати. Також в деяких випадках залишається опція введення перевірочного пароля в окремому вікні. При цьому компанія EasyPay не приховує, що на програмному рівні збирає і аналізує поведінкову своїх користувачів. Це дає можливість виявляти типову поведінку клієнтів і поступово відмовлятися від перевірки платежу за допомогою 3DSecure, залишаючи при цьому за вами право контролю всім ланцюжком оплати за допомогою додаткових налаштувань в профілі користувача.   Важливо! Не забувай авторизуватися / реєструватися на сайті бо: без реєстрації нічого не спростити і це завжди довгий шлях в шість пунктів; це скорочує в часі процес оплати в середньому на 84%; накопичуються бали для оплати без комісії; це дає можливість створювати шаблони платежів; знижується комісія при грошовому переказі з карти на карту на 50%; зберігається вся історія платежів, яка є вагомим аргументом у разі рекламації і багато іншого.   Спрощуй, все складне EasyPay взяли на себе!   * 2ds карти зберігаються і активуються з кодом з банку, 3ds-карти активуються автоматично.

Читати далі

Податок на розкіш для власників автотранспорту й нерухомості

Багато європейських держав обкладають заможніших громадян більшим відсотком на доходи фізичних осіб. Таким чином влада намагається скоротити нерівність між багатими та бідними. Існує й інша схема оподаткування розкоші – коли збір стягується з власників дорогих автомобілів та елітної нерухомості. Деякі країни застосовують обидві схеми, деякі – обмежуються однією. Чи стягується податок на розкіш в Україні? У нашій країні встановлено єдину податкову ставку на доходи фізичних осіб – 18%. Тобто великі статки не обкладаються жодними спеціальними зборами. Так званий «податок на розкіш» сплачується тільки за наявності особливо цінного майна. Згідно з 265-267 статтями Податкового кодексу України (ПКУ), таким може вважатися: Тобто, по суті, податок на багатство в Україні стягується у формі майнового збору. Платником виступає власник транспортного засобу або об’єкта нерухомості (будинку, квартири), що підпадає під оподаткування. Це може бути фізична особа або підприємство, зокрема й іноземне. Важливо! Законодавство визначає ряд випадків, коли власник нерухомості може бути звільнений від сплати «податку на розкіш». Так, об’єктами оподаткування не є: житлові приміщення, що належать багатодітним сім’ям, сиротам, інвалідам, учасникам АТО; дитячі будинки сімейного типу; торговельні приміщення в малих архітектурних формах і на ринках; аварійні будівлі; об’єкти, розташовані в зоні відчуження; дитсадки, школи, дитячі санаторії всіх форм власності; промислові приміщення; об’єкти, що належать релігійним організаціям. Порядок сплати «податку на розкіш» *З 2018 року платника, який не отримав податкового сповіщення, звільняється від відповідальності за несплату «податку на розкіш». Проте 102 стаття ПКУ дозволяє фіскальній службі видавати квитанції протягом 1095 днів, тому податкові органи все одно можуть нарахувати платникові податок та штраф за несвоєчасну сплату. Отже, якщо сповіщення загубилося, краще самостійно звернутися до фіскальної служби за місцем реєстрації. Чим загрожує несплата «податку на розкіш»? За кожен прострочений місяць нараховується штраф – 10% від суми податку. Отже, ми розібрали основні моменти, що стосуються оподаткування багатства. Залишається тільки одне питання – як сплачувати «податок на розкіш», аби уникати проблем з Державною фіскальною службою? Відповідь: через платіжний сервіс EasyPay. На відміну від банків, система працює 24/7 і проводить транзакції миттєво. EasyPay – це місце, де сплатити податки так само просто, як надіслати email. УВАГА! Інформація, викладена в цій статті, має інформативний характер та не може бути використана як офіційне роз’яснення норм податкового законодавства.

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.