Easy Pay – simple and reliable payments of any service

Pay any service simply and safe

Sender

cardFrom
01
20
cvvWhere to get? где искать CVV-кодLast 3 digits on the back of the card

Recipient

cvv

Amount of the transfer

amountInput

Commission 1% + UAH 5

Money transfer commission 50% lower between registered cards
Information about the paymentt without commission
If Sender's card and Recipient's card are registered at EasyPay than amount of commission is lower - 0.5% + 2.5грн
Transfer money from Visa  bank card to Mastercard bank cardTransfer money from Mastercard bank card to Visa bank cardTransfer money from Mastercard to Mastercard of different banksTransfer money from Visa card to Visa card of different banks

Top up the account

Any Ukrainian mobile operator

Map of terminals

Terminal's location

EasyPay system has more than 10500 terminals all over Ukraine. Read more

Have a business?
Accept payments online with EasyPay!
  • Easy setup
  • Invoicing
  • Fast crediting of funds
  • Regular payments
  • Easy moneyback
  • Tokenization
Start to receive money
acquiring
Competitive advantages
Payment by credit card
Payment by money from a mobile number
Cash payments
Payment by Fishka points
E-wallets and virtual cards payments
Terminal mounting
Start to receive money

Quick and simple

Millions of customers around the world use our services for one reason: it's simply. To make a payment, you just need a phone number and password - it's faster than taking your wallet out.

Поповнення без комісії Бізнес-карт Альфа-Банку

  EasyPay, найбільша мережа платіжних терміналів, і «Альфа-Банк Україна» розширюють спектр послуг з поповнення карт банку. З 26 березня 2020 року поповнення Бізнес-карт Альфа-Банку в мережі терміналів EasyPay – без комісії. При внесенні на Бізнес-карту щоденної виручки або власних коштів підприємці мають можливість істотно економити як гроші – за рахунок відсутності комісії, так і час – кількість точок поповнення Бізнес-карт банку збільшилася більш ніж в 10 разів. Мережа терміналів EasyPay налічує понад 14 тисяч активних терміналів. Користувачі більше не залежать від режиму роботи і розташування відділення банку – термінали EasyPay працюють цілодобово, розташовані максимально зручно і представлені практично в кожному населеному пункті України. Карта розташування терміналів EasyPay Внесені кошти відображаються на балансі Бізнес-карти та зараховуються на поточний рахунок вже за декілька секунд з моментальним SMS-оповіщенням. При поповненні після 19.00, а також у вихідний або святковий день, поповнення рахунку відбувається на початок наступного робочого дня. Переваги партнерської програми EasyPay і Альфа-Банка з поповнення Бізнес-карток: Внесення виручки – без комісії. Внесення власних коштів – без комісії. Внесення коштів на рахунки фізичних осіб-підприємців і на будь-які карти фізичних осіб (кредитні та дебетові) Альфа-Банку – без комісії. 14 тис. терміналів EasyPay по всій Україні. Поповнення карт в режимі 24/7. Нагадуємо, що в грудні 2019 року EasyPay, спільно з «Альфа Банк Україна», запустив сервіс миттєвого поповнення без комісії карт банку для фізичних осіб. За цей період за допомогою сервісу було здійснено більше 500 тис. транзакцій.

More

#ЗалишайсяВдома

  Друзі, з понедiлка ми усім офісом EasyPay здійснили невеличку релокацію та працюємо з наших домівок. Пiд час карантину варто убезпечити себе вiд скупчення великої кількості людей, поїздок у громадському транспорті, масових заходів тощо. То ж закликаємо вас залишатись вдома та проводити час з рідними. Проте ж, оплату послуг, нiхто не відміняв. Здійснюйте будь-якi платежі з дому без банків, кас та комунальних установ використовуючи сайт та додатки EasyPay. Також попіклуйтеся про батьків та людей старшого віку та покажіть як просто сплачувати послуги, не виходячи з дому.   Оплата онлайн на easypay.ua або в додатках доступна 24/7 на бiльш ніж 3000 найрiзноманiтніших послуг, починаючи від оплати комунальних, інтернету та зв’язку до банківських переказів, оплати навчання та виклику таксi.   Все що потрiбно зробити – зайти на сайт easypay.ua або завантажити додаток EasyPay на свій смартфон та сплатити необхідні послуги банківською карткою або Вiртуальною карткою EasyPay.   ЯК СПЛАЧУВАТИ ПОСЛУГИ Необхідно: Обрати необхідну послугу на сайті/у додатку EasyPay Ввести номер Особистого рахунку/договору Пiдтвердити/редагувати суму оплати, показання лічильників тощо. Ввести данi банківської картки для оплати (або сплатити Вiртуальною карткою EasyPay без комісії). Пiдтвердити оплату.   Піклуйтесь про себе та сплачуйте онлайн на easypay.ua насолоджуючись домашнім затишком та часом з рідними.

More

The EasyPay brand is a financial technologycal company which consists of EasySoft LLC, Financial company “Abekor" LLC, IPS (Internal payment Sysytem)Finansovy svit. EasySoft LLC is responsible for the technological component of processing functioning and acceptance of payments in accordane with all the security and encryption standards. Financial company “Abekor" LLC holds the licence for money transfer and is a member of internal state non-banking payment system "Financial World" which is registered at the National Bank of Ukraine. The companies provide the legitimacy and credibility of financial transactions with the partners and counterparties. EasyPay service is ready to provide a reliable and suitable instrument for any regular payments to the state institutions, Housing and Public Utilities, mobile operators, banks, online stores, money transfer systems. For more details…