Easy Pay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Easy Pay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

01
18
Де взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

від 1.00 до 24,999.00 грн за один переказ

Комісія 1% + 5грн

Комісія на перекази між зареєстрованими картками нижча на 50%
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

Замов карту просто

Плати без комісії з Карткою EasyPay

Отримайте безкоштовно персональну картку з доставкою в зручний час та місце. Розраховуйтесь карткою EasyPay та отримуйте кешбек від суми покупок. Більше інформації

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Що робити, якщо ви загубили банківську картку під час подорожі

Подорожувати —- це завжди приємно! Зміна оточення, нові емоції, враження, цікаві місця. Але все це в одну мить може закінчитися, якщо у вас вкрадуть або ви загубите банківську карту. Тому завжди потрібно бути напоготові, особливо в популярних місцях. Але що ж робити, якщо карту ви все-таки втратили? Без паніки, розповідаємо, як вийти з ситуації: Список необхідних дій при втраті картки: 1. Блокування картки Як тільки ви виявили втрату, варто відразу ж заблокувати карту, щоб нею не змогли скористатися сторонні особи. Способи блокування карти: – Зверніться в службу підтримки банку Найпоширеніший спосіб — звернутися безпосередньо до Служби підтримки вашого банку, повідомити про ситуацію та заблокувати картку в телефонному режимі. Консультант зможе заблокувати картку та грошові операції по ній, якщо картою вже скористалися зловмисники. – Заблокуйте через інтернет-банкінг або в банківському додатку Якщо можливості зв’язатися по телефону немає, заблокуйте картку за допомогою інтернет-банкінгу або мобільного додатку встановленого на смартфоні. Більшість банків надають можливість самостійного блокування картки онлайн. – Блокування за допомогою смс-команд Коли немає можливості зателефонувати і інтернет також недоступний заблокуйте картку за допомогою смс-команд, якщо це передбачено функціоналом вашого банку. Варіації команд варто уточнити заздалегідь і виписати в замітки про всяк випадок. 2. Користуйтесь гаманцем EasyPay Вирушаючи в поїздку поповніть деяку суму на електронний гаманець EasyPay. Віртуальний гаманець неможливо втратити. Це дозволить вам бути спокійними і знати, що ви завжди можете перерахувати власні кошти на запасну картку або на карту друзям і зняти готівку. 3. Зробіть нову картку у місцевому банку Якщо запасної картки немає, зверніться в місцевий банк і дізнайтеся чи можна відкрити банківську карту. Багато банків дозволяють відкривати дебетові картки туристам. Уточніть в якому банку є така можливість і зверніться за новою картою. 4. Додаткові опції (друзі, грошові перекази, готівка) Найголовніше — не соромтесь попросити про допомогу. У подібній ситуації може опинитися кожен. Зверніться до друзів, попросіть надіслати грошовий переказ або перевести кошти. Якщо у вас немає іншої банківської карти, але є документи ви можете отримати кошти за допомогою сервісів грошових переказів. Якщо ж разом з карткою ви втратили і документи рекомендуємо негайно звертатись  у посольство України, в тій країні, де ви знаходитесь. Лайфхаки для мандрівників: Заздалегідь підготуйте кілька карт з грошима на рахунку і зберігайте їх окремо. Зберігайте готівку окремо від банківських карток. Пам’ятайте, що у туристичних місцях особливо багато шахраїв. Дотримуйтесь простих правил безпеки, будьте уважними і насолоджуйтесь відпочинком.

Читати далі

EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції

EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції Чи траплялись у вас випадки, коли при дослідженні виписки з банку ви не дораховувались коштів? Коли ви з абсолютною впевненістю сплачуєте 100 грн, а з рахунку у вас списано 105? Чому так відбувається, давайте дізнаємось. Що таке комісія? Комісія за платіж – це збір банку або сервісу за проведення фінансової операції або за користування послугами. При оформленні банківської картки, банк-емітент зобов’язаний повідомити користувача про всі можливі варіанти комісій при оплаті товарів або послуг. Які бувають види комісій? Комісії можуть бути явними або прихованими. При явній комісії, розміри комісій зазначаються під час поповнення і на сторінці оплати. Перед тим, як натиснути кнопку «Оплатити» звіряйте розмір фактичного платежу з сумою комісії. Прихована комісія являє собою % від суми платежу банку-емітента картки, який знімається після проведення платежу і не відображається в момент оплати на екрані. Як дізнатися розмір комісії? Платіжний сервіс EasyPay вказує тільки явні комісії під час оплати послуг. Детальну інформацію про тарифи вашої картки і можливі приховані комісії уточнюйте по телефону гарячої лінії вашого банку. Якщо у вас виникли питання щодо тарифів EasyPay, фахівці Служби підтримки готові проконсультувати вас 24/7 за телефоном 0 800 60 30 03. Будьте уважні, платіжний сервіс EasyPay не стягує додаткових комісій за транзакції. Чому зручно мати в арсеналі гаманець EasyPay? – оплата послуг на easypay.ua БЕЗ КОМІСІЇ – Поповнення гаманця на сайті на суму менше 500 грн – комісія 5 грн, на суму більше 500 грн – без комісії. Важливо: Комісія 0% не поширюється на фінансові послуги і поповнення мобільних рахунків. Заощаджуйте і оплачуйте будь-які послуги без комісій разом з EasyPay.

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.