EasyPay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

EasyPay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

01
20
cvvДе взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

amountInput

Комісія 1% + 5грн

Комісія нижча на 50% між зареєстрованими картками. З Віртуальної карти 2,7%, мін. 5грн.
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

v-card
Віртуальна картка EasyPay
Віртуальна картка для оплат в екосистемі EasyPay. Картка надається всім користувачам EasyPay відразу після реєстрації.
0%Комісії + Кешбек
Віртуальна картка для оплат в екосистемі EasyPay. Картка надається всім користувачам EasyPay відразу після реєстрації.
Детальніше
Займаєтесь бізнесом?
Приймайте платежі on-line з ЕasyРay!
  • Легке підключення
  • Виставлення рахунків
  • Швидкі зарахування
  • Регулярні оплати
  • Легке повернення
  • Токенізація
Почати прийом платежів
acquiring
Конкурентні переваги
Оплата банківською карткою
Оплата грошима з мобільного номеру
Готівкові платежі
Оплата балами Fishka
Оплати з електронних гаманців та віртуальних карт
Встановлення терміналів
Почати прийом платежів

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Cпеціальна пропозиція від VISA для прийому платежів онлайн

Ми знаємо, як зробити інтернет-платежі в вашому інтернет-магазині зручними для кожного клієнта. Налаштуйте різні способи розрахунку за допомогою інтернет-еквайрингу EasyPay. EasyPay – найбільш затребувана платіжна система України та надійний партнер на ринку фінансових послуг. Інтернет-еквайринг EasyPay надає найбільший вибір платіжних інструментів для прийому готівкових та безготівкових платежів на вашому сайті: Оплата банківською карткою на сайті продавця. Оплата готівкою через мережу терміналів самообслуговування з подальшим переведенням в безготівковий розрахунок онлайн  Оплата електронними грошима з електронних гаманців, платежі за QR-кодом, оплата через соціальні мережі Оплата з мобільного телефону за рахунок коштів на балансі  українських мобільних операторів    Cпеціальна пропозиція від VISA Приймайте платежі за нульовою ставкою на перші 50 тис. грн. обороту по картам Visa. Після досягнення ліміту – фіксована ставка у розмірі 2,0% від суми прийнятого платежу. Підключіть та налаштуйте різноманітні способи розрахунку за допомогою інтернет-еквайрингу EasyPay – найбільш надійного та функціонального еквайрингу України.       EasyPay закриває потреби технологічного процесингу, має in-house штат IT-фахівців, цілодобову службу підтримки та надає привабливі умови співпраці. Інтернет-еквайринг ліцензований НБУ, відповідає міжнародним стандартам безпеки та надає найбільш розширений функціонал на ринку: Багатофункціональний особистий кабінет  Можливість прийому міжнародних транзакцій та платежів з соціальних мереж Управління транзакціями онлайн Заощадження на прийомі готівкових платежів Аналітика продажів, транзакцій, рахунків Онлайн-звітність Можливість налаштувати платіжні форми під унікальні потреби Індивідуальні тарифи в залежності від потреб бізнесу  Максимальна зручність та вибір способів оплати для користувачів   Як розпочати співпрацю та підключити інтернет-еквайринг EasyPay на свій сайт? Технічна інтеграція є простою, а процедура підключення відбувається за наступним планом:  Визначення потреб та погодження комерційних умов. Надання повного пакету документів та підписання договору. Технічна інтеграція системи еквайрингу EasyPay та налаштування особистого кабінету.  Тестування прийому платежів на сайті. Заключаючи договір, ви відразу ж отримуєте готове рішення для прийому оплат на вашому сайті. EasyPay позбавляє вас необхідності витрачати сили та кошти на додаткову розробку сайту для інтеграції інтернет-еквайрингу. IT-спеціалісти EasyPay нададуть універсальне API EasyPay для інтеграції або реалізують платіжну сторінку самостійно і передадуть вам у користування.  

Читати далі

Чернівці приєднались до безконтактної оплати проїзду!

Громадський транспорт  Чернівців стає безпечнішим та комфортнішим для пасажирів. У  чернівецьких тролейбусах  тестують Bluetooth-систему, як ще один безготівковий засіб оплати проїзду замість купівлі паперових квитків. «Вже восени цього року, усі пасажири тролейбусів зможуть сплачувати за проїзд безконтактно, в тому числі і за допомогою мобільного додатку EasyWallet. Це  дуже зручно, а головне – безпечно під час епідемії коронавірусу. Пасажиру не треба шукати паперові гроші,  та відволікати водія під час дороги. Достатньо завантажити додаток EasyWallet на смартфон, зареєструватися, ввімкнути Bluetooth та сплатити за проїзд. Датчики, встановлені в середині салону, зчитають інформацію та з легкістю здійснять оплату», – розповів Володимир Середюк, заступник Чернівецького міського голови.   Контролер легко зможе перевірити чи здійснена оплата –  підтвердження про купівлю квитка одразу приходить на телефон пасажира і його можна показати на екрані. Додатково квиток валідувати не треба.    «Користь безготівкової сплати за проїзд є беззаперечною для чернівчан. По-перше, відсутність готівки може знизити  ризики захворюваності. По-друге, міська влада зможе легко рахувати пасажиропотік та керувати ним. А ще – сплата за проїзд через додаток значно підвищує рівень фінансової грамотності населення. Так, статистика EasyPay доводить, що пасажири, які сплачують за проїзд безготівково, з часом починають використовувати технологічні платіжні засоби  і для інших платежів. А це безпечно, комфортно та зручно», –  коментує Олексій Авраменко, СЕО та співвласник фінтех-компанії EasyPay. Також, в рамках програми з популяризації культури Bluetooth-платежів у громадському транспорті Чернівців діє спеціальна пропозиція для пасажирів тролейбусів. «Ми даруємо усім новим користувачам додатку по 5 безкоштовних квитків на проїзд у громадському транспорті.  Користуйтеся тролейбусами, встановлюйте EasyWallet та отримуйте квитки в своєму телефоні», – говорить Олексій Авраменко. Завантажуйте додаток EasyWallet

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.