Easy Pay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Easy Pay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

01
19
Де взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

від 1.00 до 24,999.00 грн за один переказ

Комісія 1% + 5грн

Комісія на перекази між зареєстрованими картками нижча на 50%
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Сплачувати KYIV SMART CARD найзручніше з EasyPay

KYIV SMART CARD — єдиний електронний квиток для оплати усіх видів громадського транспорту столиці. Метро, трамвай чи тролейбус — безконтактна картка працює, як єдиний квиток. Kyiv Smart Card вже можна придбати на десяти станціях Київського метрополітену, а поповнювати найзручніше з EasyPay. Поповнити KYIV SMART CARD можна онлайн на easypay.ua     Оберіть розділ Туризм/Квитки на автобус/KYIV SMART CARD. Введіть номер безконтактної картки та суму платежу на бажану кількість поїздок. Введіть дані платіжної картки та підтвердіть платіж.   Кошти на KYIV SMART CARD зараховуються моментально, оплата на сайті доступна 24/7. Що є значно зручніше, ніж відстоювати черги у метрополітені. Поповнювати можна просто на ходу і відразу ж скористатись карткою для проїзду 🙂 Також можливість поповнення KYIV SMART CARD доступна у 1800 терміналах EasyPay по всій столиці України та у мобільному додатку EasyPay для iOS або Android. Повсякденні оплати стають легшими, якщо сплачувати з EasyPay.

Читати далі

Об’єднуємось з Fishka!

EasyPay та програма лояльності Fishka тепер партнери! Твої щоденні покупки стають ще вигіднішими. Fishka – програма лояльності, з якою щоденні покупки стають вигіднішими.  Карткою Fishka користується вже більше 4 млн українців. За кожну покупку вони отримують бали, які можна використати на знижки, поповнення рахунків, оплату послуг на easypay.ua та подарунки з  каталогу Fishka.   Як отримати бонуси?   1. Якщо ви вже маєте картку Fishka – додайте її у Особистий кабінет EasyPay, вкажіть персональний номер картки та PIN.  2. Щоб отримати нову персональну картку Fishka – заповніть форму.      Зверніть увагу на позначки при оплаті послуг   За кожну оплату сервісу з позначкою Fishka нараховуються бонуси.  Бали нараховуються також за розрахунки у магазинах-партнерах програми. Всі накопичені бали можна використати на: Оплату послуг* в EasyPay Знижки у партнерів програми Приємні винагороди з каталогу на myfishka.com                                                                                                                  Баланс балів зареєстрованої картки відслідковуйте в Особистому кабінеті EasyPay, а також в Персональному кабінету на myfishka.com.  Сплачуйте на easypay.ua, накопичуйте бали та витрачайте кошти на приємні подарунки.   *Оплата не розповсюджується на фінансові послуги та поповнення мобільних рахунків.   

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.