Easy Pay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Easy Pay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

cardFrom
01
20
cvvДе взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

cvv

Сума переказу

amountInput

Комісія 1% + 5грн

Комісія на перекази між зареєстрованими картками нижча на 50%
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

Займаєтесь бізнесом?
Приймайте платежі on-line з ЕasyРay!
  • Легке підключення
  • Виставлення рахунків
  • Швидкі зарахування
  • Регулярні оплати
  • Легке повернення
  • Токенізація
Почати прийом платежів
acquiring
Конкурентні переваги
Оплата банківською карткою
Оплата грошима з мобільного номеру
Готівкові платежі
Оплата балами Fishka
Оплати з електронних гаманців та віртуальних карт
Встановлення терміналів
Почати прийом платежів

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

«Рукавичка» подбає про твій холодильник!

  Рукавичка  – твій друг у будь-які часи. Мережа супермаркетів вже 17 років дбає про львів’ян, і не дивно, що саме раз «Рукавичка» подбає і твої продукти 🛒 Наразі, залишитися вдома — це найкраще, що ти можеш зробити для власного здоров’я та здоров’я інших 👪 Про продукти не переймайся – «Рукавичка» подбає про тебе, адже ми запускаємо доставку додому разом з EasyPay/EasyWallet! Як замовити продукти додому? Заходь у EasyPay/«Послуги»/«Доставка їжі» Обирай «Рукавичка» та натисни «Замовити продукти» Вибирай продукти та час доставки. «Рукавичка» передзвонить та домовиться про деталі😉 Насолоджуйся часом вдома, мий руки, та замовляй продукти у «Рукавичці» просто з мобільного додатку EasyPay/EasyWallet. Піклуйся про себе та тих, хто поруч, а«Рукавичка» та EasyPay подбають про твій холодильник 🥦  ЗАМОВИТИ ОНЛАЙН  ЗАВАНТАЖИТИ EASYPAY          ЗАВАНТАЖИТИ EASYWALLET 

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.