EasyPay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Відправник

01
21
cvvДе взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

amountInput

Комісія 1% + 5грн

Комісія з Віртуальної картки 2,7%, мін. 5грн.
Інформація про оплату без комісії
Залогінені користувачі з пройденим BankID отримують 0,5% кешбеку з кожного грошового переказу.
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків
Квитанція
Для отримання квитанції про сплату введіть ІД операції та суму оплати без комісії.

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

v-card
Віртуальна картка EasyPay
Віртуальна картка для оплат в екосистемі EasyPay. Картка надається всім користувачам EasyPay відразу після реєстрації.
0%Комісії + Кешбек
Віртуальна картка для оплат в екосистемі EasyPay. Картка надається всім користувачам EasyPay відразу після реєстрації.
Детальніше
Займаєтесь бізнесом?
Приймайте платежі on-line з ЕasyРay!
  • Легке підключення
  • Виставлення рахунків
  • Швидкі зарахування
  • Регулярні оплати
  • Легке повернення
  • Токенізація
Почати прийом платежів
acquiring
Конкурентні переваги
Оплата банківською карткою
Оплата грошима з мобільного номеру
Готівкові платежі
Оплати з віртуальних та додаткових карток EasyPay
Встановлення терміналів
Почати прийом платежів

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Наші партнери

Акція: «50% кешбеку за вибір номеру eSIM»

  EasyPay та мобільний оператор lifecell повертають 50% кешбеку (150 грн) за покупку eSIM з персональним номером! eSIM – це віртуальна SIM-карта. Ваш мобільний номер, що являє собою чип, вже вбудований у ваш гаджет (смартфон, планшет, смарт-годинник). З eSIM немає необхідності у фізичній SIM-карті або її фізичній заміні. У своєму смартфоні ви можете встановити кілька eSIM із різними номерами. EasyPay та lifecell першими в Україні запровадили онлайн-інтеграцію для покупки eSIM. Більше того у терміналах EasyPay та онлайн ви можете обрати персональний номер з бажаними цифрами. Після вибору номеру та покупки, 50% від вартості (150 грн) буде нараховано на ваш бонусний рахунок lifecell. Бонуси доступні протягом 90 днів та можуть бути використані на будь-які послуги lifecell, крім тих, де відсутня можливість використання бонусів.  – з 04.10.2021 по 14.10.2021 включно, – з 29.11.2021 по 06.12.2021 включно, – з 20.12.2021 по 07.01.2022 включно. Як придбати eSIM від lifecell з EasyPay Виберіть розділ Мобільний зв’язок — lifecell — eSIM Виберіть номер, яким бажаєте користуватись. Для пошуку номеру введіть мінімум 3 бажані цифри (для невідомих використайте «?»). Наприклад: ??? 12 3?. Якщо ви не використаєте «?», ми запропонуємо всі доступні номери телефонів з комбінацією введених вами цифр. Введіть прізвище, ім’я, контактний номер телефону та e-mail. Введіть код підтвердження з листа, який було відправлено на вказаний e-mail. Виберіть спосіб оплати і підтвердіть покупку eSIM. Активуйте eSIM згідно з інструкцією в e-mail та оберіть тарифний план. (Тарифний план вартістю 150 грн включено в вартість покупки eSIM). Приєднуйтесь до інновацій разом з lifecell та EasyPay і отримайте 50% кешбеку на рахунок!

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.