Easy Pay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Easy Pay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

01
19
Де взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

від 1.00 до 24,999.00 грн за один переказ

Комісія 1% + 5грн

Комісія на перекази між зареєстрованими картками нижча на 50%
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

Замов карту просто

Плати без комісії з Карткою EasyPay

Отримайте безкоштовно персональну картку з доставкою в зручний час та місце. Розраховуйтесь карткою EasyPay та отримуйте кешбек від суми покупок. Більше інформації

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

З EasyPay ти знаєш, кому надсилаєш кошти.

Грошові перекази EasyPay — це не тільки зручність та вигода, а ще й максимальна безпека. Так, ми захищаємо ваші грошові перекази, згідно останніх світових стандартів безпеки та протоколу PCI DSS, проте ми розробили наявну опцію, завдяки якій, тепер ви на 100% впевнені, що гроші, які ви надсилаєте, надійдуть адресату. Відтепер, зареєстровані користувачі EasyPay можуть бачити Ім’я та Прізвище отримувача під час переказу коштів на картку будь-якого банку України. Ім’я та Прізвище отримувача відображається для карток будь-яких банків України та будь-яких платіжних систем (VISA, Mastercard, ПРОСТІР), що зручно, адже ви завжди впевнені у тому, що кошти будуть надіслані вірно. Все що потрібно: при реєстрації у Особистому кабінеті EasyPay вказати своє Ім’я та Прізвище й надалі усі зареєстровані картки в Особистому кабінеті будуть відображати ваші дані при переказі коштів.  З EasyPay ваші кошти завжди в безпеці!

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.