Easy Pay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

Easy Pay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

cardFrom
01
19
cvvДе взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

cvv

Сума переказу

amountInput

Комісія 1% + 5грн

Комісія на перекази між зареєстрованими картками нижча на 50%
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

Займаєтесь бізнесом?
Приймайте платежі on-line з ЕasyРay!
  • Легке підключення
  • Виставлення рахунків
  • Швидкі зарахування
  • Регулярні оплати
  • Легке повернення
  • Токенізація
Почати прийом платежів
acquiring
Конкурентні переваги
Оплата банківською карткою
Оплата грошима з мобільного номеру
Готівкові платежі
Оплата балами Fishka
Оплати з електронних гаманців та віртуальних карт
Встановлення терміналів
Почати прийом платежів

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Як співробітники EasyPay п’ють каву в офісі?

Ми любимо наш офiс, адже маємо не тiльки багато крутих плюшок, якi створюють комфортну атмосферу,  а ще й iнновацiйнi штуки, якi першими тестуємо перед тим, як вони дiйдуть до широкого загалу. Наразi запускаємо нову фiчу — безконтактну оплату кави за допомогою EasyWallet.  У партнерствi з Nestle вже встановлено 6 кавових машин у великих офiсах столицi. I звiсно ж, у офiсi EasyPay в першу чергу. Як це працює: На смартфонах наших колег встановлений додаток EasyWallet з увiмкненим Bluetooth та геолокацiєю Опинившись бiля кавового автомату смартфон надiшле повiдомлення та запропонує випити кави 🙂 Колеги обирають улюблену каву Та просто пiдтверджують оплату у push-повiдомленнi на екранi своїх смартфонiв.   Для оплати не потрiбна готiвка, картка чи NFC. Bluetooth-датчики в автоматi розпiзнають EasyWallet UA й оплата вiдбувається без готiвки. Завдяки унiкальнiй технологiї JetBeep при передачі даних картки, додаток використовує технологію Bluetooth, що робить EasyWallet доступним необмеженій кількості власників смартфонів в Україні. Push-оплата — це швидка оплата послуг за допомогою спливаючого повідомлення на екрані смартфона. Для підтвердження використовується відбиток пальця. Оплата займає менше секунд. EasyPay — перша платіжна система в Україні, яка вводить можливість оплачувати послуги за допомогою push.          

Читати далі

«Київські енергетичні послуги» стають YASNO

Постачальник електроенергії «Київські енергетичні послуги» вiдтепер працює під новим ім’ям YASNO. Компанія повiдомляє, що переходить на новий етап підвищення якості обслуговування клієнтів. YASNO планує введення нових сервісiв, рішень з енергоефективності, опцiй для електромобілів. Центри обслуговування клієнтів працюватимуть у новому форматі і називатимуться енергоофісами. Під новим брендом тепер працюють три постачальника електроенергії: «Київські енергетичні послуги», «Дніпровські енергетичні послуги», «Донецькі енергетичні послуги», бізнеси з енергоефективності – YASNO Efficiency та YASNO Smart, а також мережа швидких зарядних станцій YASNO E-mobility (до ребрендингу називалася STRUM). Про це під час презентації компанії повідомив Абдулла Кьоксал, генеральний директор YASNO. Рахунки за електроенергію у листопаді будуть оформлені від YASNO. На easypay.ua, у термiналах та додатках також сплачуйте за електроенергію від YASNO у роздiлi «Комунальнi платежi».

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.