EasyPay – легкі та надійні оплати будь-якого сервісу чи послуги

EasyPay! Легко і надійно оплачувати будь-які сервіси та послуги

Відправник

01
21
cvvДе взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

amountInput

Комісія 1% + 5грн

Комісія нижча на 50% між зареєстрованими картками. З Віртуальної картки 2,7%, мін. 5грн.
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн
Переказати гроші з банківської картки Visa на картку MastercardПереказати гроші з банківської картки Mastercard на картку VisaПереказати гроші з картки Mastercard на картку MastercardПереказати гроші з картки Visa на картку Visa різних банків

Поповнити рахунок

Будь-який мобільний оператор на території України

Карта терміналів

Місцезнаходження терміналів на карті

У компанії EasyPay більше 10500 терміналів по всій Україні. Детальніше

v-card
Віртуальна картка EasyPay
Віртуальна картка для оплат в екосистемі EasyPay. Картка надається всім користувачам EasyPay відразу після реєстрації.
0%Комісії + Кешбек
Віртуальна картка для оплат в екосистемі EasyPay. Картка надається всім користувачам EasyPay відразу після реєстрації.
Детальніше
Займаєтесь бізнесом?
Приймайте платежі on-line з ЕasyРay!
  • Легке підключення
  • Виставлення рахунків
  • Швидкі зарахування
  • Регулярні оплати
  • Легке повернення
  • Токенізація
Почати прийом платежів
acquiring
Конкурентні переваги
Оплата банківською карткою
Оплата грошима з мобільного номеру
Готівкові платежі
Оплата балами Fishka
Оплати з віртуальних та додаткових карток EasyPay
Встановлення терміналів
Почати прийом платежів

Швидко та просто

Мільйони клієнтів по всьому світу використовують нас з однієї причини: це просто. Для оплати потрібен тільки номер телефону і пароль - це швидше, ніж дістати гаманець.

Поповнення карт Мегабанк (todobank) в терміналах EasyPay без комісії

  З лютого 2021 року усі банківські картки Мегабанку та todobank можна поповнити у будь-якому з 15 тис. терміналів EasyPay без додаткових витрат. EasyPay, найбільша мережа платіжних терміналів України, та АТ “Мегабанк” (todobank) відкрили новий сервіс поповнення карт банку без комісіїї в терміналах. Враховуючи, що термінали EasyPay розташовані максимально зручно (на зупинках громадського транспорту, магазинах, у мережах супермаркетів, у метро та інш.) – тримачі карт todobank та Мегабанк зможуть поповнювати свої рахунки в зручний для них час без необхідності підлаштовуватися під графік роботи банківських відділень або кас. Для поповнення карт банку без комісії достатньо знайти зображення логотипу todobank або Мегабанк на головному екрані терміналу EasyPay або у розділі «Банки, фінансові послуги», ввести номер карти та внести готівку. «Завдяки партнерству між EasyPay та Мегабанком (todobank), тримачі банківських карток зможуть поповнювати свої рахунки без зайвих витрат. Це дуже зручно та комфортно для клієнта. Ми постійно працюємо над розширенням мережі терміналів, підключенням нових партнерів тощо. Наша мета – розвиток платіжних сервісів в Україні, для цього ми працюємо над ідентифікацією клієнта, встановлюємо NFC-датчики та розширюємо перелік послуг, які можна сплатити у терміналі», — коментує Олексій Авраменко, CEO EasyPay. Послуга моментального поповнення банківської карти без комісії у платіжних терміналах надзвичайно популярна. Окрім карток todobank та Мегабанку, в терміналах EasyPay без комісії можна поповнити банківські картки “Райффайзен Банк Аваль”, “УкрСібБанк”, “Альфа Банк Україна”, ПУМБ та sportbank. Розташування терміналів EasyPay на мапі.  

Читати далі

Акція «За світло сплати – подарунки забери!» триває!

EasyPay та Львівенергозбут продовжують дарувати подарунки за оплату електроенергії! Сплачуйте за електроенергію Львівенергозбут за минулий та половину поточного місяця та отримайте корисні подарунки, що стануть в нагоді для вашої оселі! 3 cучасних двозонний лічильника електроенергії.  10 наборів з 9 енергозберігаючих лампочок. Як отримати подарунки: Сплачуйте за електроенергію без комісії Львівенергозбут на сайті, у додатку або у терміналі EasyPay. Важливо, щоб сума оплати складала повну оплату квитанції за минулий місяць + 50% від нарахованої суми за минулий місяць у якості передоплати за поточний. Наприклад, за минулий місяць по квитанціях нараховано 100 грн. Отже, для участі у розіграші, сума сплати має бути 100 грн за минулий місяць + 50 грн (50%) передоплата за поточний місяць. Збережіть квитанцію та очікуйте розіграшу подарунків! Переможці будуть обрані в кінці кожного з періодів за допомогою random.org Акція триває до 28.02.2021 (включно). Поспішіть та отримайте сучасні енергозберігаючі подарунки для своєї оселі!

Читати далі

Бренд EasyPay – фінансово-технологічна компанія, що має у своєму складі: ТОВ «Ізі Софт», ТОВ Фінансова компанія «Абекор», ВПС «Фінансовий світ».

IT-компанія «EasySoft» забезпечує технологічну складову роботи процесингу та прийом платежів у відповідності до всіх стандартів безпеки та шифрування даних. Фінансова компанія «Абекор» володіє ліцензією на переказ грошових коштів і є учасником внутрішньодержавної небанківської платіжної системи «Фінансовий Світ», зареєстрованої в НБУ.

Компанії забезпечують надійність та легітимність фінансових взаєморозрахунків із партнерами та контрагентами.

EasyPay готовий надати кожному користувачу зручний та доступний інструмент для здійснення будь-яких регулярних та необхідних платежів на адресу державних організацій, ЖКХ підприємств, операторів мобільного зв’язку, банків, інтернет-магазинів, систем грошових переказів.