Служба підтримки EasyPay з 8:00 до 22:00
Ваша онлайн допомога. Все, що потрібно знати про платежі: розміри комісій та налаштування для вашого комфорту та економії часу
Питання та відповіді
Я забув пароль для входу в особистий кабінет, що робити?
Для відновлення пароля, скористайтеся функцією «Відновити пароль»: https://easypay.ua/ua/auth/restore
Чи можна видалити акаунт в EasyPay?
Видалити аккаунт можна в особистому кабінеті в розділі «Налаштування», вибравши підпункт «Видалення». Зверніть увагу, що вся історія платежів, шаблони, регулярні платежі, бонуси не підлягають відновленню.
Де переглянути комісію, яка буде зніматися при оплаті послуги?
Комісія по кожному сервісу індивідуальна і може коливатися в залежності від суми, на яку буде здійснений платіж. Для перегляду комісії виберіть цікаву для Вас послугу, введіть номер рахунку, суму і виберіть інструмент оплати. Перед натисканням кнопки "Оплатити" буде вказана комісія.
Як відписатися від e-mail-розсилки?
Щоб відписатися від розсилки, необхідно увійти в особистий кабінет на вкладку «Налаштування». Вибрати пункт «Додатково» і прибрати галочку з «вигідні пропозиції EasyPay», натиснути кнопку зберегти.
Які переваги в порівнянні з іншими платіжними системами?
EasyPay працює з реальними грошима, а не умовними електронними одиницями або іншими віртуальними знаками. EasyPay безпечна платіжна система для роботи з платіжними картками, що підтверджується результатами аудиту на відповідність стандартам інформаційної безпеки PCI DSS. EasyPay працює у відповідність до законодавства України.
Що таке CVV2/CVС2 код?
Код CVC2 і CVV2 - це 3-х значний код безпеки, який знаходиться на зворотному боці Вашої банківської картки Visa / MasterCard (три останні цифри). З метою безпеки введення CVV2-коду проводиться за допомогою екранної клавіатури.
Зворотній зв'язок
Якщо у Вас є пропозиції або побажання, хочете нас похвалити або, навпаки, зробити зауваження, залиште свій відгук і наші фахівці будуть раді вислухати Вас та реалізувати Ваші ідеї.
Квитанція
Для отримання квитанції про сплату введіть ІД операції та суму оплати.
Зателефонуйте нам
Ми знаходимось

м. Київ, вул. Межигірська 82А, корпус Б

Напишіть нам

в будні та вихідні з 8:00 до 22:00

[email protected]