Кешбек

Умови, акції, нарахування, виведення грошей

Кешбек — це часткове повернення коштів від витраченої користувачем суми. Кешбек також нараховується за участь у реферальній програмі.

Після накопичення 100 грн на кешбек-рахунку, відкривається можливість виведення нарахованих коштів. Максимальна сума, яку користувач може заробити за один місяць - 1000 грн. Під час виведення коштів утримується сума — 0,01 грн.

Кешбек нараховується лише за оплату віртуальною карткою EasyPay.

Компанія EasyPay щомісяця визначає категорії, за якими користувачі можуть отримати кешбек. Категорії, за якими нараховується кешбек, розподілені відповідно до внутрішньої структури платіжного сервісу EasyPay і поширюються на всі послуги, які знаходяться в даній категорії (якщо не вказано інше).

Також кешбек нараховується згідно з акційними пропозиціями і діє в період проведення акції.

Кешбек за реферальною програмою «Приведи друга»:

За одного приведеного друга виплачується 25 грн на рахунок кешбеку тому, хто привів і 25 грн тому, хто прийшов за реферальним посиланням.

Реферальна програма поширюється тільки для зареєстрованих в системі EasyPay користувачів. Кількість друзів, яких користувач може привести в EasyPay не обмежена, при цьому максимальна сума кешбеку по реферальній програмі, яку користувач може отримати протягом одного календарного місяця - 750 грн, що дорівнює 30 приведеним друзям. На наступний календарний місяць залишок по приведеним друзям НЕ переноситься.

Кешбек

virtual.promo.utility.img-alt
virtual.promo.utility.img-alt
virtual.promo.insurance.img-alt
virtual.promo.insurance.img-alt
virtual.promo.tv.img-alt
virtual.promo.tv.img-alt

Як працює реферальна програма «Приведи друга»:

  1. Наявність або відсутність реферальної програми в особистому кабінеті регулюється внутрішньою політикою компанії на основі активності користувача.
  2. Приведеним вважається друг, який зареєструвався в EasyPay. Кешбек 25 грн нараховується, коли приведений користувач вперше сплачує Віртуальною карткою один із сервісів в системі EasyPay на суму від 50 грн. Для відслідковування цієї дії користувач на момент оплати повинен бути авторизований в системі EasyPay.
  3. Приведеному користувачеві нараховується 25 грн на рахунок кешбеку відразу після реєстрації.
Приведи друга
Запроси друга та отримайте кешбек по 25 грн кожен. Персональне посилання ТУТ.
Скопіюй посилання, відправ його другу та отримай додатковий бонус на рахунок кешбеку. Більше друзів привів - більше грошей отримав.