Кешбек

Умови, акції, нарахування, виведення грошей

Кешбек — це часткове повернення коштів від витраченої користувачем суми. Кешбек також нараховується за участь у реферальній програмі.

Після накопичення 100 грн на кешбек-рахунку, відкривається можливість виведення нарахованих коштів. Максимальна сума, яку користувач може заробити за один місяць - 1000 грн. Під час виведення коштів утримується сума — 0,01 грн, яка має бути на балансі Віртуальної картки.

Кешбек нараховується лише за оплату віртуальною карткою EasyPay.

Компанія EasyPay щомісяця визначає категорії, за якими користувачі можуть отримати кешбек. Категорії, за якими нараховується кешбек, розподілені відповідно до внутрішньої структури платіжного сервісу EasyPay і поширюються на всі послуги, які знаходяться в даній категорії (окрім сервісів оплати за реквізитами і якщо не вказано інше).

Також кешбек нараховується згідно з акційними пропозиціями і діє в період проведення акції.

Кешбек за реферальною програмою «Приведи друга»

З 1 жовтня 2020 р. реферальну програму виключено. Слідкуйте за новинами.

За одного приведеного друга виплачується 25 грн на рахунок кешбеку тому, хто привів і 25 грн тому, хто прийшов за реферальним посиланням.

Реферальна програма поширюється тільки для зареєстрованих в системі EasyPay користувачів. Кількість друзів, яких користувач може привести в EasyPay не обмежена, при цьому максимальна сума кешбеку по реферальній програмі, яку користувач може отримати протягом одного календарного місяця - 750 грн, що дорівнює 30 приведеним друзям. На наступний календарний місяць залишок по приведеним друзям НЕ переноситься.

BankID НБУ

Необхідна ідентифікація
Перейти

Акцiї

Кешбек нараховується при оплаті послуг Віртуальною карткою на сайті або у додатках EasyPay. Кешбек виводиться на рахунок Віртуальної картки і буде доступним для виводу з моменту, коли ви накопичите 100 грн. Під час виведення коштів утримується сума — 0,01 грн, яка має бути на балансі Віртуальної картки. Максимальна сума кешбеку, який можна заробити за один календарний місяць - 1000 грн.
Повна історія нарахувань та списання кешбеку відповідно до операцій, які були виконані за обраний період часу.

Як працює реферальна програма «Приведи друга»

  1. Наявність або відсутність реферальної програми в особистому кабінеті регулюється внутрішньою політикою компанії на основі активності користувача.
  2. Приведеним вважається друг, який зареєструвався в EasyPay. Кешбек 25 грн нараховується, коли приведений користувач вперше сплачує Віртуальною карткою один із сервісів в системі EasyPay на суму від 50 грн, окрім грошових переказів, поповнення мобільного та переказу коштів за реквізитами. Для відслідковування цієї дії користувач на момент оплати повинен бути авторизований в системі EasyPay.
  3. Приведеному користувачеві нараховується 25 грн на рахунок кешбеку відразу після реєстрації.