Вітаємо на новій версії сайту EasyPay! Якщо ви не знайшли звичну послугу, напишіть нам і поверніться до попередньої версії сайту

Close

Перекази з картки на картку

Миттєво між будь-якими картками будь-яких банків

Відправник

01
18
Де взяти? где искать CVV-кодОстанні 3 цифри на зворотній стороні картки

Одержувач

Сума переказу

від 1.00 до 24,999.00 грн за один переказ

Комісія 1% + 5грн

Комісія на перекази між зареєстрованими картками нижча на 50%
Інформація про оплату без комісії
Якщо картки відправника та отримувача зареєстровані в системі EasyPay, то сума комісії складатиме 0.5% + 2.5грн

Як відбувається переказ коштів з однієї платіжної картки на іншу картку

Завдяки сучасним технологіям в сфері електронного банкінгу, існує окрема банківська функція, за допомогою якої можна перекинути гроші з картки на картку через інтернет, що значно заощаджує час і полегшує саму процедуру. Більше не потрібно спеціально відвідувати банківські відділення, стояти в черзі, витрачати час і сили. Досить лише увійти на сайт www.easypay.ua, обрати вкладку «Грошові перекази» і легко здійснювати банківські грошові перекази. Перераховувати електронні платежі можна і без реєстрації, але вона дає можливість здійснювати операції з мінімальним збором - 0,5% + 2.5 грн. Як відомо, багато банків країни стягують власний відсоток за операції за відкритими рахунками, саме тому існує збір. Але сама система сайту не стягує плату за користування послугою. Користувачеві також важливо враховувати обмеження по сумі, яку можна переводити онлайн - вона повинна бути не менше 1 грн, і не більше 25 тис. грн.

Що ще необхідно, щоб виконати переказ грошей з картки на картку без комісії на сайті?

  1. Потрібно вказати дані платіжних систем Visa або Masretcard.
  2. Зазначити номер телефону, на який пізніше надійде смс щодо успішності виконаної операції.
  3. Підтвердити банківський платіж.

Таким чином, здійсниться поповнення іншого банківського рахунку. Варто відзначити, що одержувач може бути повідомлений як за допомогою повідомлення на телефон, так і за допомогою електронного листа - користувач може обрати зручний спосіб оповіщення.

Перерахувати швидко кошти в Україні з однієї картки на іншу картку онлайн без комісії сьогодні можна надійно та безпечно як ніколи, завдяки системі EasyPay.

Але як перерахувати в разі відсутності доступу до всесвітньої мережі? Якщо виникла така ситуація, то операцію можна здійснити в терміналі. Відправнику потрібно лише вказати:

  • реквізити отримувача;
  • призначення оплати;
  • суму, і перерахунок буде виконаний.

Також в терміналах можна поповнювати карточку готівкою. Чи є доступ до мережі у користувача, чи ні - термінали компанії EasyPay завжди під рукою. Адресу їхнього розміщення в містах країни можна переглянути безпосередньо на сайті. В разі виникнення питань щодо зарахувань платежів кожен клієнт має можливість зателефонувати до служби підтримки користувачів (контакти вказано наприкінці кожної сторінки на сайті). Вдалих та надійних платежів із прогресивною компанією, що допоможе переказувати кошти та надасть онлайн підтримку!

Як скористатися сервісом?

Скористатися сервісом дуже легко - Ви можете бути зареєстровані або не зареєстровані в системі платежів easypay.ua. Для зареєстрованих і не зареєстрованих користувачів easypay.ua перекази з картки на картку однаково доступні.
Вам просто потрібно ввести номер своєї картки, з якої хочете перевести гроші, і номер картки, на яку вони мають бути зараховані, суму переказу і за хвилину гроші переведені.
Ви отримуєте чек, який підтверджує переказ грошей.

Між якими картами можна переводити гроші?

Перекази можна здійснювати між картами VISA і MASTERCARD усіх українських банків у гривні.

Яка буде комісія за переказ?

Комісія не залежно від суми переказу становить 5 грн. + 1% від переказу. *
* Комісія застосовується, якщо за Умовами Акції Ви не є учасником. Комісія буде списана з картки, з якої Ви здійснюєте переказ.

Які існують обмеження для переказів?

Сума одного переказу може бути від 1 грн. до 25000 грн. З Вашої картки на добу Ви можете здійснити 25 платежів на загальну суму 110 000 грн. максимально. За місяць Ви можете зробити до 100 транзакцій загальною сумою до 220 000 грн.

Чи безпечні такі платежі?

Наша платіжна система відповідає стандартам інформаційної безпеки PCI DSS.
PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) - це набір встановлених стандартів безпеки, що регламентує порядок зберігання і обробки даних для компаній, що працюють з секретними даними платіжних карт. Виконання умов стандарту забезпечує необхідний рівень безпеки і захист, як від зовнішніх, так і внутрішніх загроз.
Послуга надається відповідно до договору оферти