Переказ на картку

Миттєвий переказ на будь-яку картку

На картку

Порада

Перекази з банківських карток випущених за межами України не приймаються

Поповнити банківську карту VISA/MasterCard

У вас виникла необхідність внести гроші на свою або будь-яку іншу банківську карту? Сервіс EasyPay допоможе вам провести операцію і поповнити карту протягом декількох хвилин. Все, що вам для цього буде потрібно - її реквізити та ваш номер телефону, а як це зробити ми розповімо нижче.

Поповнення карти в 3 простих кроки: робимо разом

1. На головній сторінці сайту easypay.ua увійдіть в особистий кабінет за допомогою логіна і пароля, які ви отримуєте при реєстрації. Звертаємо увагу, що поповнити карту можуть тільки авторизовані користувачі.

2. Виберіть розділ «Грошові перекази», а в ньому - підрозділ «Переказ на карту».

3. Введіть номер потрібної карти, ваш номер телефону. В поле, що знаходиться нижче, впишіть потрібну суму переказу. Натисніть «Підтвердити».

Щоб поповнити банківську карту, вам необхідні:

  • номер картки;
  • ваш мобільний.

Клієнти EasyPay можуть не турбуватися про конфіденційність фінансових операцій, так як сайт дотримується ряду стандартів безпеки. Зокрема, EasyPay отримав міжнародний сертифікат стандарту безпеки PCI DSS. Іншими словами, дані, які вводить користувач відомі тільки йому і системі безпосередньо.

 

Звертаємо увагу, що для зареєстрованих користувачів доступна функція «Зберегти платіж», яка дозволяє створити регулярний платіж і миттєво проводити операції.

 

У розділі «Грошові перекази» вам доступні також переказ з карти на карту, переказ за реквізитами і отримання грошей на карту.

 

Крім того, на території всієї України розташовані термінали EasyPay, за допомогою яких теж можна проводити різноманітні операції, в тому числі і банківські перекази.На сайті можна подивитися карту терміналів, а також визначити найближчий.

 

Виникли питання? Звертайтеся в нашу Службу підтримки:

  • 0 800 60 30 03 (безкоштовно з будь-якого номера);
  • 095 618 4834;
  • 097 224 3322;
  • [email protected]

 

💳 Які ліміти поповнення карт

 

При поповненні картки Visa/MasterCard за один платіж можна перерахувати не більше 4900 грн.
На сайті EasyPay для поповнення картки Visa або MasterCard вам достатньо ввести номер вашої карти, номер мобільного, потрібну суму і реквізити карти, які включають її номер, термін дії, код cvv.
Зверніть увагу, що поповнення можливе тільки для карт, які були видані українськими банками.

 

💰Як подивитися поповнення карти

 

Дізнатися поповнення карти можна в онлайн-додатку вашого банку або зателефонувавши на гарячу лінію.
Зареєстровані в системі користувачі EasyPay отримують доступ до особистого кабінету. Там можна відстежувати статус виконаної фінансової операції. З будь-яких питань, пов'язаних з сервісом EasyPay, можете також звертатися на нашу гарячу лінію.